Labvēlīga attieksme pret krieviem.

Latvija pāri visām! | 21.10.2016, 13:58:11 | 6687

Manuprāt,
labvēlīga attieksme pret krieviem ir ļoti būtiska Latvijas valstiskuma saglabāšanai.
Blakus tam, ka ir labi izturēties cilvēcīgi pret darba kolēģiem, kaimiņiem utt., vajadzētu padomāt vai arī pašiem sevī ir vērts uzturēt to rūgtuma pilno nacionālistisko attieksmi,
kuru dažs kultivē, aizmirsot, ka tās jau bieži pat vairs nav paša autentiskas,
bet gan tendenciozu masu mēdiju iedvestas jūtas.
Boļševiku pāridarījumi bija reāli, un tos neviens netaisās noliegt,
bet pavērst tos kā kādu īpašu krievu tautas vainu ir neobjektīvi un melīgi.
Gruzīnu boļševiks vadīja valsti, kuras dibināšanā piedalījās arī latviešu boļševiki, izsūtīšanu vadīja ebreju boļševiki, sarakstus stādīja latviešu boļševiki, apsargāja ukraiņu, krievu un Vidusāzijas zaldātiņi uc.

Der padomāt arī tīri pragmatiski.
Ukraina mums ir biedinošs piemērs, ko var panākt ar nekontrolētu nacionālisma kultivēšanu.
Varu nacionalisti ar ārēju ieinteresētu spēku palīdzību sagrāba, bet par kādu cenu un rezultātu.
Ko te vairs palīdz nacionālistiskais patoss, kad valsts atsviesta atpakaļ par daudz gadiem.
Esiet modri, ja vēlamies saglābt savu valsti un ne tikai kā iluzoro veiksmes stāstu, bet arī valsti ar attīstību un labklājību nākamajām paaudzēm.
Nacionālisma vietā varam būt vienkārši tautiski,
mums ir daudz pozitīva ar ko dalīties.

Komentāri (453)

  • -5
    Latvija pāri visām! 25.10.2016, 11:48:12

    Anita,
    Ja Krievijas aviācija Sīrijas likumīgās valdības uzaicināta,
    bombardē teroristus,
    neļaujot tiem sagrābt Sīriju,
    tas tikai apliecina prezidenta Putina politisko saprātu,
    jo Krievija pārāk labi saprot,
    ka nākamais islamistu mērķis būtu tā.
    Un no kurienes tu rauj, ka Krievija iekāro Latviju?
    Atkārtošos, bet neviena bijušā padomju republika nav sagrābta.

    Tu vaimanā par Krievijas propagandu,
    bet pati ietekmējies no vājas baltiem diegiem šūtas vietējās propagandas.:)

  • -2
    Anita 25.10.2016, 13:47:44

    Neviena padomju republika nav sagrābta , jo daudzas no Krievijas apskāvieniem nemaz neatbrīvojās , Baltijas valstīs viņi nelien , jo esam NATO , Ukraina jau pa pusei ir sagrābta.

  • -6
    tā viš i 25.10.2016, 11:48:33

    Anita! Pienesu publisku atvainošanos tev-sorry! Nekādā ziņā nevēlējos aizskart tavu pašcieņu.Mani "uzvilka"tavi atbildes teksti par Krieviju.Pārlasi visus manus koment šajā tēmā-es nekur neesmu jūsmojis par krieviem,vai krieviju.No kura pirksta tu izzīdi šādus savus secinājumus.Tev pietrūkst elementāras analītiķa spējas.Kādā sakarā tu man krāmē čemodānu uz Krieviju??! Ieteiktu,pirms raksti atbildi,vairākas reizes pārlasi tā cilvēka tekstu,kuru grasies komentēt.

  • -1
    Anita 25.10.2016, 13:54:43

    Atvainošanos pieņemu , bet tas ,ka tu esi uzvilcies - vairāk jau laikam mani komentāri bija pret Kurzemnieka teikto , tā kā man arī jāatvainojas ,ja neesmu trāpījusi īstajam, bet vispār par ko mēs te peramies , dzīvosim Latvijā , pacentīsimies nākošajās vēlēšanās ievēlēt tādus ,kas mūsu dzīvi pacels augstākā līmenī un nebūs jābēg no šejienes ne uz rietumiem, ne austrumiem.

  • -7
    Latvija pāri visām! 25.10.2016, 12:02:44

    Un Vācijā un ne tikai Vācijā
    daudzi fano par Hitleru.
    Vai tas ir normāli, Anita!?
    Ko esi darījusi lai tā nebūtu?

  • -2
    Anita 25.10.2016, 13:58:42

    Jā , daudzi fano par Hitleru , daudzi par Putinu , vai tas ir normāli? sevišķi ja ne dienu nav dzīvojuši Putina vadītajā valstī un reāli nezin dzīves īstenību.

  • -7
    Latvija pāri visām! 25.10.2016, 12:08:36

    Apsarg,
    Anitai un daudziem šī ir neirotiska uzmācīga ideja emociju līmenī.
    Tiklīdz tu izej ārpus tiem mītiem,
    pēc kuriem šie dzīvo,
    tā esi pretinieks.
    Viņi pat neklausās konkrēti ko saki.

  • -6
    tā viš i 25.10.2016, 12:15:47

    Jā,šeit nelīdzēs asas atbildes,jo tā ir diagnoze.. .Tā teikt-kādēļ muļķim atmiņa,ja viņš muļķis!

  • -3
    tā viš i 25.10.2016, 12:56:18

    Radio Hmm! Gribētos uzzināt arī tavu vidokli,ja ne atbalstu.Vērojot tavu dalību komentāros,jāsecina-priekšējās rindas tev tā ne īpaši.Labāk pa aizmuguri vai bērnu pilsētiņā pie auklītes Tantes Zojas.

  • -3
    Nif nifs 25.10.2016, 13:28:21

    Ak par mani atcerējies! Pareizi esi ievērojis, negribu līst tēmās par politiku. Šepat ir atbilde - tas ir diezgan bezjēdzīgi. Varu tav savus uzskatus vienā teikumā uzrakstīt. Manuprāt, Krievija nekādu naidu nekurina, bet amerikāņu augšgals apzināti mūs kūda, izmantojot vecu naidu. Diemžēl, tikmēr kurinās, kamēr paši līdīs virsū (jau lien) ar saviem ieročiem un sāks karot. Ļoti negribētos. Ļoti. Bet radio tu esi pats. Tā, lūk.

  • -1
    Nif nifs 25.10.2016, 13:30:28

    Ar to atbalstu ir tā, ka nepiespiedu sevi tās garās diskusijas izlasīt. Sorry.

  • -2
    vai man dieniņ!!! 25.10.2016, 13:19:42

    Kurzemnieks "Atkārtošos, bet neviena bijušā padomju republika nav sagrābta."

    Protams, Ukrainas Krima un Donbass utt., Moldovas daļa, Gruzijas daļa neskaitās, jo tur vietējie krievvalodīgie fermeri ieročus nopirkuši Maksimā un tankus mednieku veikalā...

    Un cik gan naivam jābūt, lai teiktu
    "Ja Krievijas aviācija Sīrijas likumīgās valdības uzaicināta,
    bombardē teroristus, neļaujot tiem sagrābt Sīriju, tas tikai apliecina prezidenta Putina politisko saprātu,
    jo Krievija pārāk labi saprot,
    ka nākamais islamistu mērķis būtu tā."

    Visa cīņa ir tikai par resursiem un to pieejamību. Nebūtu tur nafta un iespējamā gāzes truba, tad tur krievs ne amerikānis nelīstu. Pilna Āfrika ar valstiņām, kur slepkavo, bet par to nospļauties varenajiem, jo tur nekā nav ko sagrābt.

  • -4
    tā viš i 25.10.2016, 14:23:12

    kādēļ tu,arprac,reklamē Maxima veikalu tīklu? normāls cilvēks,pēc Zolitūdes traģēdijas Maxima nepiemin.Tu tur strādā,ja? aŗī apsargs,ko? Nu,kolēģis tu man nekad nebūsi,strādājot Maxima.

  • -4
    tā viš i 25.10.2016, 13:53:00

    Radio Hmm! Paldies! Varēji jau pielikt man arī kādu objektīvu negāciju klāt.No kļudām mēs mācāmies.:))

  • -1
    Nif nifs 25.10.2016, 14:06:11

    Es tev pieliku plusiņu. Ar to būs jāpietiek šoreiz.

  • -4
    tā viš i 25.10.2016, 14:18:01

    to pblusiņu pieliec tam,kas mani oponē-tā būs labāk.man patīk dabiska atlase.

  • -4
    Ena 25.10.2016, 17:07:20

    Anita, es atvainojos, ka ieraksta kvalitāte ir slikta ( bilde) , bet skaņa ir pietiekami laba, lai saklausītu. Noklausies, tad runāsim tālāk.
    https://www.youtube.com/watch?list=RDMWfucZIHxF0&v=hNiMvkni11s

  • -1
    Anita 25.10.2016, 18:01:27

    Noklausījos, tas ir gan dzirdēts un neko jaunu neuzzināju , tikai to ,ka tas ir jau pavecs ieraksts un Krimu jau Krievija ir atguvusi , tāpat kā Abrene ir atdota Krievijai.Es pat nezinu , par ko te vēl runāt , tā jau pārāk daudz ir sarakstīts, un esmu iedzīvojusies ienaidniekos.Politika tāda netīra būšana ,kurā labāk nepiedalīties kaut vai tikai ar foruma starpniecību.

  • -4
    Latvija pāri visām! 25.10.2016, 20:03:32

    arprac,

    Krima, Dienvidosetija, Abhāzija - tās visas ir bijušās padomjlaiku autonomās republikas,
    kuras katra savu iemeslu dēļ izmantoja iespēju atbrīvoties no konkrētās bijušās PSRS republikas apskāvieniem.
    Nez kāpēc neatkarību tik ļoti (vārdos) mīlošiem šeit tik svararīgi škiet saglabāt komunistu iedibināto kārtību.:)
    Aizmirstot, ka abhāziem un osetīniem nebija nekādas vēlēšanās atrasties apakš gruzīniem, vai Krimas krieviem - apakš ukraiņiem, tāpat kā latviešiem vai leišiem - apakš Maskavas.
    Aizmirsi pieminēt armēņu Kalnu Karabahu, kas atdalījās no Azerbaidžānas.

    Un daudzinātie resursi nemazina nepieciešamību sakaut islama teroristus.

  • -1
    Ragnar 25.10.2016, 20:35:43

    Labvakar. Kurzemnieks mani pārliecināja,ka labāk sniegt kaut nelielu palīdzību Ukrainas armijai nekā te rakstīt forumā. facebookā katrs var atrast grupu SOS palīdzība Ukrainai un sniegt reālu palīdzību.

  • -4
    tā viš i 25.10.2016, 20:59:48

    Labvakar nemo.Jā,tā jau ir,labāk sniegt reālu palīdzību,nekā tukši muldēt.Nemšu vērā. P.S. sorry,par aizskarošiem,tev adresētiem komentāriem no manas puses. ;((

  • -5
    Latvija pāri visām! 25.10.2016, 22:28:35

    nemo,
    ukraiņi kā tauta man simpatizē,
    lai arī stipri dumjāki izrādījās,
    nekā varēja domāt, tomēr
    viņu oligarhu puča sekas ir viņu pašu problēmas.
    Tāpēc viņu armijai palīdzēšu ar lielu apaļu PIGU!)

  • -6
    Latvija pāri visām! 25.10.2016, 22:32:32

    Un kāpēc dumjāki?
    Pārāk ļāvās propagandai un iesaistījās ķildā,
    nesaredzot ka oligarhi vnk kārto savstarpējos rēķinus.

  • -6
    Ena 25.10.2016, 22:54:21

    Anita, vai nu tu nesaproti krievu valodu, vai arī negribi neko dzirdēt, jo pati visu zini labāk, un nekas tevi nepārliecinās par pretējo. Zini to teicienu par aklo un stulbo? Kā reizi - šis gadījums.
    Bezjēdzīga diskusija... es jau teicu izskalotas galvas...

  • -1
    Anita 26.10.2016, 06:43:51

    Ena - par izskalotām galvām teikto var attiecināt arī uz tevi , bet es neuzskatu ,ka man kāds ir ko izskalojis .Skatos un klausos Krievijas TV pārraides , starp citu , krievu valodu pārvaldu perfekti, un pati izdaru secinājumus par to ,ko tur stāsta un rāda , tikai visam uzreiz neticu ,tāpat kā mūsu valstsvīru runām , jo liela daļa viņu runās ir meli un to mēs šeit uzreiz arī realitātē redzam , bet par Krievijas valdnieku runu patiesumu varam pārliecināties aizbraucot uz turieni un redzot uz vietas kas un kā.Es jau iepriekš rakstīju ,ka vajag parunāt ar cilvēkiem ,kuri tur ir bijuši un var pateikt taisnību , bet ja tev nav ,kam paprasīt un dzīvojot Anglijā skaties tikai to ,ko runā Putins ,tad neko .Ja mēs ticēsim bez ierunām visam ,ko mums stāsta , tad jau tik tiešām Latvija ir veiksmes stāsts un Krievija ir balta un pūkaina, bet dzīvē viss ir pavisam savādāk.

  • -6
    Latvija pāri visām! 26.10.2016, 10:56:48

    Anita,
    interesanti,
    ko tad aizbraucot uz vietas Krievijā tu ieraudzīsi tādu,
    kas varētu izmainīt tavu a priori naidīgo attieksmi?
    Iedzērušus baltos lāčus ausenēs spēlējam balalaikas pilsētu ielās?
    :):):)
    Problēma ir tevī pašā...

  • -2
    Anita 26.10.2016, 13:07:09

    Ja kādam ir problēma , tad tev .Noņem rozā brilles ,kad skaties uz Krieviju, tas arī viss.Bet vislabāk aizbrauc paciemojies pie parastiem krieviem ,kuri dzīvo kādu gabaliņu aiz Maskavas.

  • -7
    Latvija pāri visām! 26.10.2016, 13:47:05

    Esmu bijis Krievzemē bez rozā brillēm.
    Ļaudis tādi pat kā šeit, kā nu kurš dzīvē iekārtojies.
    To gan var redzēt, ka valsts attīstas - par spīti sankcijām un nelabvēļiem.
    Neko tādu, lai nosodītu Krieviju kā valsti, un ņemtu pa pilnu LR preses pārstāstītos bubuļstāstus,
    nesameklēju.)

  • -2
    Anita 26.10.2016, 15:49:56

    Gandrīz varu apgalvot ,ka Krievijā neesi bijis tālāk par Maskavu vai Sankt-Pēterburgu un tas ir tas pats, kas aizbraukt pie mums uz Rīgu un tikai pēc tā spriest par dzīvi Latvijā, jo spožu auto un bagātīgu veikalu, kur apgrozās "cacas ",kuras nestrādā , bet vienā reizē tērē tādu naudu , ko citur Latvijā nevar pa mēnesi nopelnīt .Un vai tas parāda mūsu visu dzīves līmeni ?Nu nē un vari te strīdēties līdz baltkvēlei.Kas attiecas uz Krieviju, malači, ka neļauj tur izvērsties gejiem un lesbietēm , bet citādi neredzu iemeslu jūsmot par šo valsti.

  • -5
    vai man dieniņ!!! 26.10.2016, 15:12:43

    "To gan var redzēt, ka valsts attīstas - par spīti sankcijām un nelabvēļiem."

    Krievijas IKP uz vienu iedzīvotāju ir mazāks kā LV pat ar visiem milzīgajiem dabas resursiem. Krievijas IKP ar visu teritoriju un iedzīvotājiem nav lielāks kā Itālijai.
    Par ko tas liecina? Kā tā ir visīstākā bomžu valsts ar saujiņu biezeņiem Maskavā un Sanktpēterburgā.
    Un visiem ir zināms, ka nabagi ar lielu armiju ir bīstami sabiedrībai - jo armija un karš, tas ir viss ar ko nabagi var izcelties un žvadzināt pasaulē.

    Ir smieklīgi un vienlaikus nožēlojami, kad krievs sevi pieskaita pie lielā pasaules 7nieka vai 8nieka, kur viņš ir tikai dēļ savas armijas, jo neko citu pasaulei (piemēram, smadzenes) nevar dot.

  • -1
    domāju 27.10.2016, 15:46:16

    Principā piekrītu tēzei parIKP. Bet tomēr smadzenes Krievijā arī ir. Un nesenais jaunums- konkurētspēja augstāka nekā Latvjā

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: