Labvēlīga attieksme pret krieviem.

Latvija pāri visām! | 21.10.2016, 13:58:11 | 6677

Manuprāt,
labvēlīga attieksme pret krieviem ir ļoti būtiska Latvijas valstiskuma saglabāšanai.
Blakus tam, ka ir labi izturēties cilvēcīgi pret darba kolēģiem, kaimiņiem utt., vajadzētu padomāt vai arī pašiem sevī ir vērts uzturēt to rūgtuma pilno nacionālistisko attieksmi,
kuru dažs kultivē, aizmirsot, ka tās jau bieži pat vairs nav paša autentiskas,
bet gan tendenciozu masu mēdiju iedvestas jūtas.
Boļševiku pāridarījumi bija reāli, un tos neviens netaisās noliegt,
bet pavērst tos kā kādu īpašu krievu tautas vainu ir neobjektīvi un melīgi.
Gruzīnu boļševiks vadīja valsti, kuras dibināšanā piedalījās arī latviešu boļševiki, izsūtīšanu vadīja ebreju boļševiki, sarakstus stādīja latviešu boļševiki, apsargāja ukraiņu, krievu un Vidusāzijas zaldātiņi uc.

Der padomāt arī tīri pragmatiski.
Ukraina mums ir biedinošs piemērs, ko var panākt ar nekontrolētu nacionālisma kultivēšanu.
Varu nacionalisti ar ārēju ieinteresētu spēku palīdzību sagrāba, bet par kādu cenu un rezultātu.
Ko te vairs palīdz nacionālistiskais patoss, kad valsts atsviesta atpakaļ par daudz gadiem.
Esiet modri, ja vēlamies saglābt savu valsti un ne tikai kā iluzoro veiksmes stāstu, bet arī valsti ar attīstību un labklājību nākamajām paaudzēm.
Nacionālisma vietā varam būt vienkārši tautiski,
mums ir daudz pozitīva ar ko dalīties.

Komentāri (453)

  • -8
    Latvija pāri visām! 26.10.2016, 17:59:38

    Anita,
    kā redzi no diskusijas pieteikuma, runa iet nevis par jūsmošanu
    (par ko jūsmot, ir katra paša ziņā:) ,
    bet objektīvu skatījumu un

    LABVĒLĪGU ATTIEKSMI,

    tātad ko pilnīgi pretēju
    arprac pienesumam,
    jo vienmēr var izdomāt kaut kādu ķengu murgu un pašam to izgaršot.

  • -7
    Latvija pāri visām! 26.10.2016, 18:27:03

    Vai nav "smieklīgi un vienlaikus nožēlojami", kad arprac,
    kas izkritis no tās pašas PSRS ratpakaļas un nekur tālu no tās nav ticis,
    cepas par smadzeņu došanu pasaulei?
    Kadas smadzenes vari piedāvāt pasaulei?

    Un vai patiešām tavas smadzenes pasaulei vajadzīgas?

    Ja nu vienīgi zinātniskiem pētījumiem:)

  • -2
    Viens 26.10.2016, 22:58:20

    Ļaudis - Anita, arprac un citi - mostieties, Jūs runājat ar TROĻĻIEM. Kurzemnieks, Apsargs... viņiem MAKSĀ (paši zināt, kas) par Jūsu iesaistīšanu sarunā. Jo vairāk jūs atbildat, jo lielākas iespējas viņiem paust savu vēstījumu. Pie tam šie ir apmācīti troļļi, strādā tandēmā, raksta pārdomāti manipulējošus tekstus. Varu derēt, ka līdzīgas sarunas (ar citiem pseidonīmiem) tiek risinātas arī citos reģionālajos interneta portālos. Tā ir bezgalīga saruna. Vienīgais, ko te var darīt - ignorēt. Un apgaismot citus. Tas nostrādās.

  • -6
    Latvija pāri visām! 26.10.2016, 23:19:20

    O, vecīt, kad NAV argumentu,
    tad no šuplādes jāvelk ārā šis jau appelējušais sauklis.
    Nosmējos:):):)

    Būtībā, ja maksātu
    (pats gan būtu ļoti priecīgs, ja par manām domām man vēl samaksātu un varētu papildināt ģimenes budžetu un samaksāt nodokļus:),
    nekas no tā nemainās,
    jo nemainās sakāmvārds -
    miers baro un nemiers posta tāpat kā nemainās dzīves gudrība -
    ar kaimiņu labāk dzīvot mierā un saticībā.

    Par elekriķi strādā, apgaismotāj?

  • -5
    Ena 27.10.2016, 01:11:13

    arprac, bet tu paskaties statistiku. Cik tas IKP bija 10 gadus atpakaļ Krievijai. Un... neaizmirsti, ka 2 gadus jau sankcijas. Bet, diemžēl, man tevi jāsarūgtina, te, UK, arī ir krievi, kas pastāsta, kas un kā. Bet to nevar noliegt, ka Putins Krieviju saņēma no Jeļcina izlaupītu, nolaistu, sagrautu, bet Krievija ar Putinu pie stūres aug, aug un aug. Ko, diemžēl, nevar teikt par Latviju. Tāpēc jo nožēlojamāka ir lielmanība un augstprātība, ko pauž, atvainojos, Eiropas nomales nabagmājas mērkaķītis, kas strādā par banāniem, jo par algu to nosaukt nevar. Vismaz Eiropas mērogā. Ar ko tad tu tā lepojies? Ar piektdaļu aizbraukušo nomirušo? Ar pensijām zem 100 eiro, ar algu 300 eiro uz rokas pēc nodokļiem, ar maksas medicīnas pakalpojumiem, ar augstajām nodokļu likmēm, vai ar prezidentu modeli, neatstādināmo Ventspils mēru multimiljonāru ? Kas dara tevi lepnu un liek tev justies pārākai?
    P.s. Vismaz pārtika krieviem ir 100% labāka par Latvijas. Personīgi pārbaudīts un tiek pirkta joprojām. Latvijas - tikai dimdiņkāposti un selgas cepumi klasika, tas arī viss.

  • -2
    Anita 27.10.2016, 06:30:28

    Te jau nav tikai divi troļļi, arī Ena piebiedrojusies viņu pulkam .Krievs pēc savas būtības ir slinks jau no sen seniem laikiem , pat tautas pasakas to parāda - Jemeļa ,kas guļ uz krāsns un visu viņam izdara pēc līdakas pavēles , galdauts- galdiņ klājies un citas brīnumu lietas ,kas visu dara viņu vietā .Ja atceraties padomju laikus ,tad mazā Latvija apgādāja Krieviju ar gaļu pienu, Ukraina ar maizi utt. Tagad Krievijas lielveikali pilni ar to pašu poļu ,vāciešu, turku un citu valstu saražoto , tieši tāpat kā daudzviet Latvijā un tavā UK tā saucamajos krievu veikalos ir ne tikai Dimdiņkāposti un Selgas cepumi, bet šprotes ,gaļas konservi ar krieviskiem uzrakstiem ,kurus ražo Pūrē(, tepat Latvijā) un maizi krievu veikalos arī tirgo ne jau no Krievijā augušas labības un pat ne tur ceptas.Vai tu Ena , dzīvodama UK kaut reizi esi aizbraukusi uz Krieviju un redzējusi kā aug tur labklājība un esi iepirkusies pārtikas veikalos un ēdusi tur nopirkto pārtiku??? .Šeit neviens nav tā slavinājis dzīvi Latvijā kā jūs trīs troļļi slavināt Krieviju , jo labi redzam realitāti šeit mūsu zemē .Beidz vismaz tu troļļot, esi tālu no reālās dzīves Latvijā un kur nu vēl Krievijā.Tas ka Kurzemniekam un Apsargam nākas piepelnīties tādā veidā , būtu saprotams , jo citu neko nedara, cauru dienu ir atrodami forumā, bet tev kā redzams ir jāstrādā un algai vajadzētu būt pietiekamai.Ja kaut kur bijušajā PSRS teritorijā vēl ir kāda vieta ,kur pārtika ir labāka kā citur ,tad tā ir Baltkrievija ,kura sevi pilnībā apgādā ar pārtiku ,jo tur nav iznīcināta neviena ferma , lauki nekur nav aizauguši ar usnēm un ar to algu ,ko viņi nopelna var samaksāt par visu dzīvē nepieciešamo, netici aizbrauc -paskaties .bet te nav runa par Baltkrieviju un netaisos slavināt Lukašenko. Jā , Latvijā dzīves līmenis krīt un tur nav vainīgs neviens cits ,kā tikai pašu rijīgie bāleliņi ,kuri ir pie vadības un kuri uz tautas rēķina ir kļuvuši par miljonāriem un miljardieriem un vēl nav pieēdušies, bet gan jau aizrīsies - nav šaubu - kalnā var uzkāpt tikai līdz virsotnei , pēc tam ir jākāpj leja ,ja nesāk ripot , tad ir ziepes lielas.

  • -6
    tā viš i 27.10.2016, 11:14:22

    Tu,Anita,sāc palikt nekaunīga.Tavos komentāros virsroku sāk ņemt "Onkultantes" rakstura izpausmes.Labāk piebremzē,citādi atkal nāksies bēgt no foruma.

  • -6
    Latvija pāri visām! 27.10.2016, 09:17:56

    Atceros, ar kādu dedzību Rietumeiropa centās to pašu izdarīt ar Baltkrieviju,
    ko izdarīja ar Latviju.

    Tāpēc, ka tur bija tāds Lukašenko, neizdevās,
    lai arī uz Baltkrieviju izdarīja visu iespējamo spiedienu - ar ekonomiskajām sankcijām un pārmetumiem cilvēktiesībās.
    Bet 1991.gadā Baltkrievija bija tāda pat kā visa PSRS,
    ar slinko balt-krievu kolhoznieku, kas guļ uz krāsns:) un šādu tādu no PSRS pāri palikušu rūpniecību.

    Ar Krieviju pa lielam ir tas pats, nākas vien viņiem veidot savas valsts dzīvi bez atskata uz divkosīgiem padomdevējiem un tāpēc arī šos respektēju.

    Bet ar pasakām aizrauties nevajag, latviešiem ir tāds pasaku tēls Lāčplēsis,
    kas piedzimis,
    lācim pastrādājot varasdarbus pie viņa mātes,
    vēlāk puisis tētuku nozūmējis...
    Ko nu?
    Meklēsim šai pasakā latvietim raksturīgas īpašības?)

  • -2
    Santa 27.10.2016, 10:54:26

    Tēmas aizsācējs kaut kā plūdeni aizpeldēja no krievu kā tautas uz Krievijas režīma aizstāvēšanu, bet tas tā....
    Man ir tīri hipotētisks jautājums: pieņemsim, man kaimiņos mīt recidīvists, kurš ir savulaik ir čakarējis gan mani, gan manus paziņas un ieradumus acīmredzami nemaina. Vienā brīdī pamanu, ka viņš sāk pastiprinātāk trenēties un tusēt ar citiem recidīvistiem, pie tam atnes mājās ieroci. Es sabīstos un noslēdzu līgumu ar apsardzes firmu, ar kuru, loģiski, mans kaimiņš nedraudzējas. Kaimiņš apvainojas, kaunina mani, maksā citiem paziņām (sauksim viņus par laumiņām), lai viņi nāk un man žūžo ausī, cik apsargs ir slikts, bet kaimiņš savukārt ir ļoti labs un ir gatavs man piedot, ja apsargu patriekšu.
    Paralēli kaimiņš pasludina, ka jebkura apsardzes signalizācija ir tiešs pierādījums, ka viņa mājā plāno iebrukt, tāpēc viņam tagad jāpieņem attiecīgi mēri pret mani un apsardzes firmu, un viņš sapērk vairāk ieročus, kurus regulāri demonstrē, piemēram, šaujot pa kaijām.
    Laumiņas tikmēr žūžo ausī par kaimiņa plašo sirdi un apsarga ļauno dabu labu ne vairs tikai man, bet arī maniem tuviniekiem, kolēģiem un sabiedriskās domas līderiem.
    Tagad sēžu un domāju- varbūt tām laumiņām taisnība? Ar kaimiņiem tak jādzīvo mierā un saticībā. Varbūt kaimiņš tā arī turpinās TIKAI pa kaijām šaudīties, jo nu kam tad vēl viņam būtu vajadzīgi tie ieroči un treniņi....

  • -6
    Latvija pāri visām! 27.10.2016, 11:46:22

    Bet ja nu
    apsardzes firma reklāmas nolūkos, nopērkot vietu tv un radio,
    tev ir piedziedājusi pilnu galvu par ka tavs kaimiņš ir recidīvists un tev noteikti jāizvēlas apsardzes firmas pakalpojumi,

    lai gan pati apsardzes firma ir it kā cēlu mērķu vārdā dibināta,
    līdz bandītismam degradējusies
    un
    ar bandītismu nodarbojas?

    Jo apsardzes firmas īpašniekam ir vēlēšanās vnk izpostīt tava kaimiņa biznesu.
    Bet tu esi naiva un paļaujoties uz apsardzes firmu,
    kašķējies ar kaimiņu,
    satiekoties ar viņu kāpņutelpā.

    Bet kādā brīdī tu vairs nezini, vai apsardzes firma iejauksies ja nokaitinātais kaimiņš tev iedos pa ausi.
    Jo apsardzes firmas biznesā nebūt neesi svarīgs klients.
    Un ar kaimiņu arī tev mazais bizness vairs nesokas un tu ciet zaudējumus.
    Un tad sāc domāt ka ar kaiminu vajag draudzēties un neklausīties tenkās un baumās, kuras par viņu izplata citas tantes.

  • 0
    domāju 27.10.2016, 16:00:36

    Kaimiņu jau nevajag apmelot. Viņš jau pats visu nofilmē un ieliek youtubā, lai visi redz, kā viņš izrīkojās ar citu kaimiņu, kuram nebija nekādas apsardzes firmas (skatīties Krimas parlamenta ieņemšanu un noklausīties Girkina interviju, kur viņš stāsta, kā dzenāja Krimas deputātus, lai viņi pieņemtu vajadzīgo lēmumu Girkinam ir daudz arī citu interviju, par Donbasu tai skaitā)

  • -6
    Latvija pāri visām! 27.10.2016, 11:51:15

    Bet, kaimiņs, izradās,
    ieroci pārnesis mājās,
    lai aizsargātos no tās pašas apsardzes firmas,
    kurai nav gribējis atdot savu biznesu,
    bet zem kuras 'jumta' tagad esi tu.

  • -2
    Santa 27.10.2016, 12:18:33

    Man ir pie kājas attiecības starp manu kaimiņu un apsardzes firmu, man ir konkrēta pieredze, ņevis tenkas, ka kaimiņš ir mani aizskāris, neskatoties uz solījumiem to nedarīt.
    Man ir konkrēta pieredze, ka tieši kaimiņš melo, jo viņš saka vienu, bet dara ko citu. Viens ļoti primitīvs piemērs- tiek uzlauzts paziņas dzīvoklis, ir pierādījumi un kaimiņš ir uztaisījis uzlauzējam medāli ar uzlaušanas dienas datumu, nosaucot to par uzvaru. Pats kaimiņš gan saka, ka ar uzlaušanu nav saistīts. Paralēli ir izveidota kustība "Jaunkaimiņš", kas manu kaimiņu slavē un aicina ņemt rokā ieročus, aizstāvēt kaimiņu, jo viņam pienākas gan tas uzlauztais dzīvoklis, gan mans īpašums, vārdu sakot, viss, ko kaimiņš grib, jo visi , izņemot viņu, ir fašisti un principā būtu jāiznīcina arī, ja nepretojas (nav par tēmu "viena tante teica, savulaik bija konkrēts uzsaukums internetā, bija ģerbonis ar attēlotiem ieročiem tajā, ir nofilmēti kaujinieku argumenti A Ukrainā, utt).
    Nesen man darbā ienāca viena "laumiņa" un sāka žūžot, ka kaimiņš īstenībā ir ļoti labs, un vispār man jāsaprot, ka mana dzīvokļa robežas ar laiku var mainīties, bet tas ir neizbēgami un ir jāpieņem, jo pie robežu maiņas 'tā mēdz būt. Vēl jāpieņemot, ka recidīvists tīri teorētiski var pielietot spēku arī, ja es nepretošos, bet arī tas ir normāli un dabiski, jo vardarbība šādos gadījumos ir neizbēgama.
    Galvenais , kas mani pārsteidz šajos laumiņu tekstos, ir šī pārliecība, ka tieši kaimiņa rīcība ir tā attaisnojamā. Tas nozīmē, piemēram, es redzu, ka kaimiņš kādu atspārda. Pieeju, saku , lai pārtrauc un izsaucu policiju. Kaimiņš savukārt to uztver kā lieku kašķēšanos un kā pamatojumu dot man pa ausi?
    Man ir reāli bail no tā kaimiņa, viņš ir bandīts, kurš tiešā tekstā draud, uzvedās kā urla, melo un spļauj virsū elementārām normām. Un agresīvs viņš sāka kļūt tieši tad, kad apsargs bija sācis samazināt savu ietekmi (kā policists novēršas, tā bandīts izvēršas).
    Man nav jāatsakās no apsardzes signalizācijas tikai tāpēc, ka bandīts apsūdz policistu nelikumībās, jo tas nepadara bandītu mazāk bīstamu.

  • -2
    Anita 27.10.2016, 13:05:42

    Malacis ,Santa , parāvi vaļā troļļa vārdu slūžas un var redzēt kāda skola ir izieta ,un pareizi te rakstīja Aruks Giblomka, vispareizāk šos troļļus ignorēt , jo tad viņiem nebūs iespēja rakstīt kremļa propagandu, un nepārliecināsi viņus ,kaut nogāz gar zemi.

  • -6
    tā viš i 27.10.2016, 13:34:50

    Santiņ,neēd tik daudz pirms liecies uz naktsmiegu-tad tādi murgi nenāks ciemos pa nakti,ļauj kunģītim atpūsties.Uzēd labāk plūmes un uzdzer treknu pienu virsū-tad tēma nomainīsies "dabiskā"veidā..

  • -6
    Latvija pāri visām! 27.10.2016, 12:45:45

    Santa,
    kāda tev var būt pieredze ar kaimiņu,
    ja tavu vecmāmiņu ir aizskaris sliktais onkulis,
    kas dzīvoja dzīvoklī pirms tava kaimiņa.

    Bet tava vectētiņa brālēns palīdzēja sliktajam onkulim, viņu apsargāja un veicināja sliktā onkuļa bandas palielināšanos.

    Un tad vienā brīdī sliktais onkulis aizskāra tavu vecmāmiņu...

    Gāja gadi, sliktais onkulis sen miris, bet tu dēļ vecmāmiņas traumatiskās pieredzes turpini dusmoties uz visiem, kas dzīvo viņa dzīvoklī.

    Un tavu naidu uzkurina gan bandīts apsardzes firmas direktors,
    kuram tu esi no klientes esi palikusi par sīku uzdevumu izpildītāju,

    gan tenku vaceles kaimiņienes,
    kam patīk uzturēt kašķi,
    apmelojot kaimiņu kur vien rodas iespēja.
    Jo kaimiņam biznesā neiet gludi, tāpēc ka bandītam apsardzes firmas īpašniekam ir savas intereses uz kaimiņa biznesu un kadā kaimiņam svarīgā blakusdzīvoklī, kur dzīvoja seni draugi, tas jau ielauzās un uztaisīja grautiņu.
    Tamdēļ arī parādījās 'jaunkaimiņa' kustība, kas nevēlējās pieņemt grautiņa jauno kārtību.

    Bet viena istabiņa pat aizslēdza durvis ar izdemolēto dzīvokli un izveidoja jaunas - ar kaimiņu.

    Bet tavs 'jumta' turētājs bandīts, ļoti bagāts cilvēks, tik turpina tevi izmantot, jo viņam ir izdevīgi.
    Un tev nepieder vairs pašai savs dzīvoklis, jo noteikumus izdomā bandīts.
    Bet bandīts tur tevi bailēs un paklausībā,
    jo vienmēr var piedraudēt ar kaimiņu ar kuru ir tevi iebiedējis.
    Jo tavai vecmāmiņai sliktais onkulis pāri nodarīja!
    Un tā tik pa apli.

  • -2
    Santa 27.10.2016, 13:14:50

    Njā, un jaunkaimiņa kustības nodomu ar jebkādiem līdzekļiem savu panākt pat nenoliedz....

    Anitai- jā, taisnība, trollis melnu par baltu izmelos. Skola tiešām izieta laba. Tas labāk par tantīšu tenkām apliecina režīma nodomu nopietnību, ja šitā piestrādā :(

  • -2
    norge 27.10.2016, 13:27:26

    6:36
    +18! Солдаты РФ угрожают убить каждого воина Украины и их матерей
    +18! Солдаты армии РФ на Донбассе, угрожают убить каждого защитника Украины и их матерей.

  • -4
    tā viš i 27.10.2016, 13:38:35

    kas tev liek tam visam noticēt? Tava lētticība? tu ēd visu,ko tev noliek priekšā! Vai tiešām tev pašam sava loģiskā domāšana ir liegta?

  • -2
    norge 27.10.2016, 13:28:01

    https://www.facebook.com/Ray.net.ua/videos/1126135934117734/

  • -4
    Latvija pāri visām! 27.10.2016, 14:38:51

    Santa,
    vajag mazliet saprast turienes situāciju, vēsturi un notikumu kontekstu,
    lai saprastu jaunkaimiņu.
    Tur pat skolu nevajag,
    vnk loģisko domašanu.)

    Norge,
    pilns internets ar tamlīdzīgiem .ua feikiem.
    Kā Monty Pyton skeči, uzliek bārdainis kalašu, dusmīgs nolasa džihāda tekstu, pēc tam aiz kadra gardi iekožas hamburgerā...
    Vnk kadreiz par to uzjautrinājās, tagad tie domāti lohu politiskai uzkurināšanai.

  • -5
    tā viš i 27.10.2016, 14:53:56

    Kurzemnieks,kur tev tik daudz pacietības ar tādiem ņemties.Laikam jaunības dienās piehaltūrēji par sanitāru trakomājā.

  • -5
    Latvija pāri visām! 27.10.2016, 15:31:02

    Tēmē augstāk!
    Mēs ar tevi tagad troļļu skolas absolventi - izcilnieki:)

  • -5
    tā viš i 27.10.2016, 15:33:06

    Tēmē vēl augstāk-pasniedzēji!

  • -6
    Latvija pāri visām! 27.10.2016, 16:01:10

    Tik studenti tādi kūtri un slinki gadījušies un vēl runā pretī. Visatļautība būs šos samaitājusi.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: