D
D
Dačuks2
Jautājums Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai.

Labdien! Sakiet lūdzu, kā tas nākas, ja akūti cilveku atved ar ātro palīdzību, ārsts operatīvi pacientu izmeklē un veic izmeklējumus, nosūta pacientu uz MR vai datortomogrāfiju, gan angiorāfiju, viss kā nākas, bet jau ir pagājušas divas diennaktis, bet radiologs nav veicis izmeklējuma aprakstu, līdz ar ko, kā cilvēku var ārstēt ārsts, ja viņš nezina vai ir trombi, vai kas cits? Manuprāt, šajos gadījumos būtu jābūt operatīvi aprakstam gatavam, vai es ko nesaprotu? Un šī nav pirmā reize, kad tā notiek. Paldies.

Comments
6
Views
1420
22.10.2025, 14:19
Komentāri (6)
Rādīt vispirms:
T
Torro
22.10.2025, 14:19:25

Bija kompjūters 18.jūnijā,kad 2.okt.jautāju ģimenes ārstam par rezultātiem,izrādījās,ka apraksta vēl nav.Pašiem bija jāiet noskaiidrot uz slimnīcu.Nākošajā dienā beidzot bija atbilde!

0
Ziņot redaktoram
D
Dačuks2
22.10.2025, 09:22:44

Jā, un vēljoprojām nav izmeklējuma apraksti gatavi. Kāda jēga, no šī visa.

0
Ziņot redaktoram
B
Baronkungs
21.10.2025, 23:17:17

ka kaut kas tāds ir iespējams vispār
Āra aiz loga ir 21 gadsimts ja kāds nezina.
Vai varbūt slimnīca ir mātes uzņēmums morgam???
Kas tai slimnīcā strādā???
Audzēkņi no bērnudārza,vai kaut kādi cilvēki no ielas

0
Ziņot redaktoram
T
Tepatvien
21.10.2025, 21:04:58

Te tā https://www.vmnvd.gov.lv/lv/sudzibu-procesu-iesniegsana

0
Ziņot redaktoram
SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca"
21.10.2025, 10:13:29

Labdien! Situācijā, kad, Jūsuprāt, būtu pārskatāma un izvērtējama slimnīcas sniegtā pakalpojuma kvalitāte, ja Jums ir ierosinājumi vai sūdzības par veselības aprūpi slimnīcā, aicinām nekavējoties vērsties slimnīcā personīgi rakstot iesniegumu vai sūtot to elektroniski uz e-pastu [email protected]. Iesniegumā nepieciešams norādīt konkrētā gadījuma datumu un laiku, lai situāciju būtu iespējams izmeklēt. Šādi gadījumi netiek atstāti bez ievērības. Tie vienmēr kopā ar speciālistiem, kvalitātes vadītāju, nodaļas un slimnīcas vadību tiek detalizēti izskatīti, izvērtēti un nepieciešamības gadījumā seko rīcība ar mērķi novērst šādu gadījumu iespējamu atkārtošanos. Iesniedzot oficiālu iesniegumu, iespējams arī sniegt Jums personīgi skaidrojumu par konkrēto situāciju.

6
Ziņot redaktoram
A
ayk
22.10.2025, 09:57:45

Sveiki! Es Jūsu atbildi uzskatu par ņirgāšanos. Visa pilsēta, ieskaitot slimnīcas darbiniekus zina, ka aprakstus jāgaida nepieklājīgi ilgi.
Varbūt vajag pieņemt vairāk radiologus vai pašreizējiem atbilstoši maksāt, lai šis cirks vienreiz beigtos?

0
Ziņot redaktoram
Dalīties