Labvēlīga attieksme pret krieviem.

Kurzemnieks | 21.10.2016, 13:58:11 | 6476

Manuprāt,
labvēlīga attieksme pret krieviem ir ļoti būtiska Latvijas valstiskuma saglabāšanai.
Blakus tam, ka ir labi izturēties cilvēcīgi pret darba kolēģiem, kaimiņiem utt., vajadzētu padomāt vai arī pašiem sevī ir vērts uzturēt to rūgtuma pilno nacionālistisko attieksmi,
kuru dažs kultivē, aizmirsot, ka tās jau bieži pat vairs nav paša autentiskas,
bet gan tendenciozu masu mēdiju iedvestas jūtas.
Boļševiku pāridarījumi bija reāli, un tos neviens netaisās noliegt,
bet pavērst tos kā kādu īpašu krievu tautas vainu ir neobjektīvi un melīgi.
Gruzīnu boļševiks vadīja valsti, kuras dibināšanā piedalījās arī latviešu boļševiki, izsūtīšanu vadīja ebreju boļševiki, sarakstus stādīja latviešu boļševiki, apsargāja ukraiņu, krievu un Vidusāzijas zaldātiņi uc.

Der padomāt arī tīri pragmatiski.
Ukraina mums ir biedinošs piemērs, ko var panākt ar nekontrolētu nacionālisma kultivēšanu.
Varu nacionalisti ar ārēju ieinteresētu spēku palīdzību sagrāba, bet par kādu cenu un rezultātu.
Ko te vairs palīdz nacionālistiskais patoss, kad valsts atsviesta atpakaļ par daudz gadiem.
Esiet modri, ja vēlamies saglābt savu valsti un ne tikai kā iluzoro veiksmes stāstu, bet arī valsti ar attīstību un labklājību nākamajām paaudzēm.
Nacionālisma vietā varam būt vienkārši tautiski,
mums ir daudz pozitīva ar ko dalīties.

Komentāri (453)

 • -18
  Kurzemnieks 21.10.2016, 14:00:43

  Tādas manas pārdomas.
  Vēlams nesākt oponēt ar ideoloģiski vispārinošo putru par civilokupantiem, bet padomāt loģiski un cilvēcīgi.

 • -18
  Batman 21.10.2016, 14:27:04

  Viss tas naids cilvēkos saglabājies no vecvecākiem utt. Daži nesaprot,ka mūsdienu krievu tautai nav nekāds sakars ar to,ko darīja pagājušā gadsimta valdība.
  Jābūt tolerantam vienam pret otru. :)

 • -6
  vai man dieniņ!!! 21.10.2016, 14:30:28

  Tad kad krievi beigs slavināt un pielūgt okupantu pieminekļus (Uzvaras falls pārdaugavā) un lielkrievu imperiālisma vadoņus (Staļins, Ļenins, Putins utt), kas mēģina mūs nepārtraukti pavilkt zem savas mātuškas krievzemes, tad arī viņus uzskatīs par savējiem.

  Uz Tavu vēstījumu var attiecināt šādu anekdoti:
  Ja latvietim jārunā krieviski, tad tā ir saskaņa,
  Ja krievam jārunā latviski, tad tas ir fašisms.

 • -5
  Novadnieks 21.10.2016, 14:56:29

  Kurzemniek,sākšu ar to.ka tāKrievija mums var tik iepūst,jo esam NATO dalībvalsts un arī ES esam.Kas attiecas uz Ukrainu,tad viņi paši ir vainīgi ,jo laikus vajadzēja padomāt par NATO un ES.Arī atomieročus pēc PSRS sabrukuma nevajadzēja atdot Krievijai.Tu ,kā biedinošu piemēru mini Ukrainas likteni.Ko tu gribi?Varbūt sāksim draudzēties ar to kaimiņu,lai tik mēs netiktu aiztikti.Draudzība, viņu izpratnē, ir bezierunu pakļaušanās jebkuros viņiem vēlamos jautājumos.Tā tas bija pie cariem-tētiņiem,gan pie nolādētiem komunistiem,gan tagad,pie putinoīdiem.
  Kāpēc uzsāki šo tēmu?Kāds ir tavs mērķis?Tu domā,ka ievietodams šeit savus aplamos -filozofiskos spriedelējumus,latviešu cilvēks sāks citādāk domāt,tas ir,reālu ienaidnieku sāks uzskatīt par draugu?
  Es neceļu saulītē ASV,bet labāk jau nu tāds aizbildnis,nekā Krievija.
  Cepure nost tā krievu cilvēka priekšā,kurš ciena savu zemi,savas mājas un cilvēciskās vērtības ,bet nesapņo par svešām zemēm,par citu tautu pakļaušanu un savas valodas uzspiešanu.Kārtīgs krievu cilvēks nevazājas apkārt pa visu pasauli,bet dzīvo savā tēvu zemē un nolād visu negatīvo,it sevišķi jau komunistisko un tagadējo-Putina varu.
  Izdzen tos vājprāta putniņus no savas galvas uz visiem laikiem.

 • -21
  tā viš i 21.10.2016, 16:11:59

  tu,Novadnieks, esi stulbs! Tas nav pazemojums,sorry.Tas ir tavs aklums uz reālām lietām,reālā telpā.Diemžēl..

 • -2
  Novadnieks 22.10.2016, 07:38:28

  Kaut nu tev,APSARGS,galvā būtu tik daudz stulbuma kā man.

 • -20
  Kurzemnieks 21.10.2016, 15:03:36

  Arprac kā jau arprac:)

  Kaut kādi mītu atražojumi un nekonkrēts ideoloģisks mistrojums,
  kaut kādi pārmetumi,
  kaut kādi vispārinājumi.

  Daudzi latvieši arī slavina LR neatkarības kapraci Kārli Ulmani, kurš kaunpilni kapitulēja Staļinam. Domā, nezināja ar ko tas beigsies...

  Diemžēl, nevienam demokrātiskā valstī nevar aizliegt fanot par pagātnes diktatoriem vai idejām. Katrā valstī ir tādi, arī šeit.

  Bet šodienas Krievijas prezidentu Putinu tiem piepin klāt tikai mēdiju izzombētie.

  Un latviešu valodu zina lielākā daļa krievi, daudzi arī lieto saziņai.

 • -3
  Novadnieks 21.10.2016, 15:24:43

  Es ceru,ka jebkurš normāli domājošs cilvēks saprot,ka,ja mēs izstājamies no NATO un ES,tad tiekam iekļauti Krievijas impērijas sastāvā.Tad būtu elle gatavā ar visām negatīvām sekām-gan rublīšus skaitītu,gan runātu valsts valodā-krievu valodā.

 • -3
  vai man dieniņ!!! 21.10.2016, 15:35:22

  Daudzi latvieši slavina K,Ulmani, jo viņš patrieca Saeimas mēslus, salika tos cietumos un sāka strādāt tautas labklājībai un izaugsmei SAVĀ ZEMĒ, nekārojot svešas zemes.
  Savukārt tavi pielūgsmes objekti Staļini, Ļeņini ir svešzemju okupanti/slepkavas un neka cits kā impērijas izveidošana ar asinīm arī neinteresēja. Ar visiem saviem dabas resursiem kā ir nabagi, tā arī paliks.

  Ir starpība?

  Un kāpēc Tu latviešiem uzspied piekāpties? Kāpēc savu vēstījumu nevērs uz otru pusi?

  Joprojām šitā gribi? :)
  Ja latvietim jārunā krieviski, tad tā ir saskaņa,
  Ja krievam jārunā latviski, tad tas ir fašisms.

 • 0
  Arājs 21.10.2016, 18:10:09

  Kārli Ulmani var slavēt kā izcilu tautsaimnieku.Vēl pie viņa vērā ņemamajiem nopelniem var pieskaitīt 1934.gada 15.maiju,kad valstī nodibināja reālu kārtību.
  Bet politikā viņš bija,piedodiet,nulle.Tā vietā,lai vairāk orientētos uz Lielvāciju,un ieviestu arī Latvijā līdzigu kārtību,viņš vairāk orientējās uz deģenerēto Dižbritāniju.Kas zina,vai 1939.gada 23.augusta pakts būtu bijis tieši tāds,kāds bija,ja Latvija jau pirms tam būtu kļuvusi Vācijas sabiedrotā.Grūti spriest.
  Bet tas,ka žīdi un krievi bija tie,kas apsveica okupantus 1940.gadā,arī ir nenoliedzams fakts.
  Un vēl-krievi Latvijā ir dzīvojuši kopš senseniem laikiem,sevišķi austrumdaļā.Nevienam nekas nebūtu pretī,ja viņu skaits procentuāli ,kopā ar citiem sveštautiešiem būtu kādi 25%.Tad latviešiem būtu cerība ne tikai izdzīvot,bet arī nedaudz uzplaukt Savā zemē.


  "Mēs uzskatām, ka latviešu tautai visā plašajā pasaulē ir tikai viena vieta, kur tā var apmesties - Latvija, kurpretim citām tautām ir savas dzimtās zemes. Vai tas saskan ar ētiku un kādiem tur dēmokrātiskiem principiem, tas mums ir gluži vienalga, mums no svara ir tikai latviešu tautas labums."
  /Gustavs Celmiņš/

 • -18
  Kurzemnieks 21.10.2016, 15:25:15

  Novadniek, pat tu, cilvēks ar mazliet neatkarīgākiem spriedumiem turpat...
  Kāpēc tu krievu uzskati par ienaidnieku?
  (Palasu latviešu klasiķus,
  nekur šādu ienaidnieka tēlu neatrodu.
  Tas nav kaut kas, kas būtu jāpieņem apriori.)
  Tāpēc ka tas tev tiek ikdienas skandināts presē, rādio, internetā un televīzijā.
  Tas taču tik vienkārši - visu laiku uzkurināt "vēsturiskos pāridarījumus".
  Un jo vairāk šāds naids tiks akumulēts un uzturēts,
  jo lielāka bīstamība ka kaut kad tas pārvērtīsies slaktiņā, kā Ukrainā.

  Par aizokeāna aizbildni neesi tik naīvs,
  tam noder naidīgas valstiņas pie ģeopolitiskā pretinieka robežām . Kurās pat nav jāiegulda, tik cik elitē un masu mēdijos, lai panāktu vēlamo rezultātu.
  Pat Lembergs raksta, ka ieguldīt te šie negrib.
  Un ar ko tad viņi garantē?
  Ar tukšiem solījumiem, par kuru saturīgumu varēs pārliecināties tikai konflikta, kas neizbēgami pārvērstos kodolkarā, gadījumā.
  Bet līdz tam - vadoši norādījumi - naidojaties, naidojaties un vēlreiz naidojaties ar Krieviju!
  Štrunts par jūsu ekonomiku, par kaimiņattiecībām, ...un paši vien savu putru izstrebjat.
  Bet tu nekad nevari zināt vai kādā brīdi vēlamais rezultāts nebūs slaktiņš šeit un konflikts pie Krievijas robežām,
  ja ģeopolitiskie orākuli būs tā izpīpējuši.
  Pats zini, cik maz vajag "lai no dzirksteles iedegtos liesma".
  Un par vietējās elites bezatbildību man tev nav jāstāsta, viņiem sen baidīšana ar krieviem ir vnk balsu zvejošanas metode.
  Bet ja tam reiz būs nopietnas sekas, iekšā samaļotā un pie bankas kontiem ārvalstīs.
  Protams, pasarg Dievs no šādas notikumu attīstības, bet pat sakāmvārds ir -"miers baro, nemiers posta".

 • 0
  domāju 24.10.2016, 13:40:32

  1) neviens jau krievus kā tādus neuzskata par ienaidniekiem. Bet ir Kremlis (valsts vara) , kas šobrīd īsteno agresīvu politiku. Reizēm to dēvē par polittehnoloģiju "autonomija": bijušajā PSRS izmantot autonomijas savu interešu īstenošanai (skaldi un valdi - pazīstams jau no Senās Romas)- ar Kalna Karabahu īsā saitītē tur Azerbaidžānu un Armēniju (kā nu kuro reizi vajag), ar Osetiju un Abhāziju sodīja Gruziju, ar Krimu Ukrainu... Ja gadījumā kaut kur autonomijas nav, tad tā jārada: Moldovā uzsāka Gagauzijas veidošanu (Ukrainas notikumi to pārtrauca) , Ukrainā jau pirms vairākiem gadiem Donbasā vāca parakstus par autonomiju (ja apskatāmies parakstu vācējus- tie paši barkašovieši, kuri 2014 uzsāka "krievu pavasari"), mēģināja arī Latvijā izveidot Latgales autonomiju (liekas, ka tas bija 2012, bet vēl pagājušogad Maskavā pie mūsu vēstniecības bija kārtējais mītiņš par Latgali, kurā kā vienmēr piedalījās Lindermana partijas biedri- nacionālboļševiki (kāds viņiem sakars ar Latgali?)) Un tā attiecīgā valstī, uzkurinot separātiskas kustības, rada nestabilitāti Konkrētā situācijā, RU interesē ne tikai postpadomju valstis- redzam kā tiek finansēta Lipēnas partija, kā tiek ar dezinformāciju organizēti mītiņi Berlīnē (nabaga Liza!) , Vācijā- senās krievu cīņas klubi arī neiztiek bez ideoloģijas un tie var kļūt vispār par ideāliem "ieročiem" nekārtību radīšanai.... 2) protams, ka tāda darbošanās ir raksturīga visām lielvarām, bet svarīgi ir mērķi, vai tie vērsti uz valstu pastāvēšanu vai to aneksiju Un šajā apstāklī ir tā atšķirība starp šīm lielvarām 3) pieļauju domu, vienkārši vēsturi izvērtējot, ka solījumi var būt arī tukši (atceros, kā pirms gadiem 50 veči omes bērēs sprieda, vai angļi un amerikāņi nāks atbrīvot Baltiju vai nē...), taču pastāv zināma cerība uz 5.pantu un galu galā skaidrs, ka neviens kodolkaru negrib, tāpēc diez vai uzzināsim, vai 5.pants var kādu glābt. Ceru arī, ka Kremlis nekritīs kārdinājumā to pārbaudīt 4) ekonomiskā sadarbība, pirmkārt, notiek starp kaimiņu valstīm un, neapšaubāmi, Latvijai sadarbība ar Krieviju ir izdevīga. Tikai nelaime, ka Krievija ekonomisko sadarbību pārsvarā pēdējos 15 gadus izmanto politisku mērķu sasniegšanai-atceramies neskaitāmos šprotu un piena aizliegumus, transporta, muitas, gāzes cenu utml problēmas.... Ja arī nav īpašas sadarbības ar aizokeāna lielvalsti, tad tā vismaz nerada skādi un, iespējams, ka mūsu spēkos ir to ieinteresēt...

 • -21
  Kurzemnieks 21.10.2016, 15:29:14

  Un, Novadniek,

  Krievijas impērijā nav neviena bijusī PSRS valsts.
  Pat Baltkrievija.
  Tā kā nav vērts atkal un atkal pārstāstīt šo pasakaino mītu ar ko baidīt bailīgākos tautiešus.

 • -2
  Novadnieks 21.10.2016, 15:45:25

  Tātad,Krievija ir nostājusies uz labošanās ceļa un nekādas cūcības vairs netaisīs,bet kā tad ar Ukrainu un Krimu?

 • -3
  Novadnieks 21.10.2016, 16:01:51

  Kā ar Kaļiņingradas apgabalu(Vācija).kā ar Kuriļu salām(Japāna),kā ar Karēliju(Somija)?Nu un Pitalova(Latvija)?Ziemeļkaukāzs-teiksi ka pēc taisnības tā ir Krievijas teritorija?
  Ja rokamies vēl dziļāk pagātnē,tad tādai Krievijai vispār nav jābūt,bet gan visai tās tagadējai teritorijai ir jāsastāv no daudzām valstiņām,kurāmbija jānostiprinās laika gaitā ar valstisku statusu.Tā tas nenotika,jo slāviskie mežoņi tam lika šķēršļus ar savu pakļaušanas un laupīšanas kāri.

 • -4
  Ragnar 21.10.2016, 15:34:57

  Vai Krievija un fašistiskais putina režīms ir viens un tas pats? Ar Krieviju,jā vajag labas attiecības.

 • -3
  Novadnieks 21.10.2016, 15:40:42

  Nu lūk,īsi un kodolīgi -jautājuma formā.Ko teiksi,Kurzemniek?

 • -21
  Kurzemnieks 21.10.2016, 15:35:24

  Interesanti, ka Singapūras prezidents, turienes ekonomiskā brīnuma īstenotajs Putinu nodēvēja par "pārāk liberālu".)

  Putina demonizēšana ir vnk negatīva tēla veidošana caur masu mēdijiem no to puses,
  kuriem nepatīk ka Krievijai ir prezidents ar mugurkaulu,
  nevis paklausīgi Rinkevičam, Merķelei un Olandam līdzīgi bezmugurkaulinieki.)

 • 0
  domāju 24.10.2016, 13:49:25

  mugurkaula izpausme- svešu zemju sagrābšana? Īpaši taisns tas mugurkauls nav, ja jau izmanto hibrīdkara metodes... Un tad tā mētāšanās- te nezināmi zaļie cilvēciņi iepirkušies vojentorgā, te tomēr papildus kontingents... Te vajag novorossiju, te tomēr tā ir Ukraina.. Te Donbasā ir tikai cilvēki aizbraukuši atvaļinājumā, te tomēr ir kādi konsultanti...

 • -2
  Ragnar 21.10.2016, 15:48:33

  J;ā,zaglīgs,viltīgs,pagļēvs čekists ar mugurkaulu:}}}

 • -2
  Novadnieks 21.10.2016, 16:13:39

  Kurzemniek,nenovēlu tev neko sliktu,bet domāju ,ka attiecīgām drošības iestādēm vajadzētu tevi ņemt uzskaitē,jo tavi paustie uzskati un Putina idealizēšana nav laba Latvijai,Tas vairs nav jēgu pārdzēruša krieva murgains bļāviens.Arī jaunatne lasa komentārus un tas jau nav joks,ja kāds jauns cilvēks sāks šaubīties starp labo un slikto.

 • -11
  tā viš i 21.10.2016, 16:23:45

  Novadnieks! Sekojot notikumiem,mēs redzam,kā uzvedās NATO pāksti Ventspilī.Jautājums-vai tu ceri,ka tādi "dvieļu smērētāji"spēs tevi pasargāt no krievu zaļajiem cilvēciņiem?!!

 • -11
  tā viš i 21.10.2016, 16:28:39

  Cienījamā Veselības Ministrija! Atvienojiet,lūdzu interneta piekļuvi no psihiatriskās veselības iestādes! Paldies!

 • -2
  Arājs 21.10.2016, 17:49:08

  Diez vai drošībnieki par ko tādu ieinteresēsies.Tiem vairāk rūp pretējā viedokļa paudēji.Nemaz tik tālā pagātnē nav DP (lasi-čekas) "drosmīgā "rīcība,brutāli aizturot mūsu atdzimšanas aizsācēju ,"Helsinki-86" līdzdibinātāju Linardu Grantiņu.Tad jājautā-kam viņi kalpo?

 • -16
  tā viš i 21.10.2016, 16:17:00

  Kurzemnieks! Pilnīgi piekrītu Tev! Malacis,ka atvēri šo tēmu! Šeit tad arī tiek atsijāti vājie prāti. Un tādu ir daudz..

 • -1
  Novadnieks 21.10.2016, 17:29:36

  Pats tu kādu laiku te ,forumā neesi bijis.Kur biji,kas tā par iestādi?Un vispār,kaut kāds jocīgs esi palicis.It kā saindējies esi,pakasīties gribi?Ja tā,tad davai.Man vārdu krājums ir liels,tik nesaej galīgi sviestā.

 • -17
  Kurzemnieks 21.10.2016, 16:22:17

  Nemo,
  nu par vietējiem un ne tikai vietējiem spokiem tas čekists kā politiķis ir pārāks un kaut kādus planus būs šiem izjaucis.
  Citādi pret viņu netaisītu tādu cepšanās kampaņu:)

 • -16
  Kurzemnieks 21.10.2016, 16:35:02

  Novadniek,
  labas iekšējās un kaimiņattiecības Latvijai nekaitē.
  Tur man piekritīs arī DP:)
  Tas būs tas labais.

  Bet sliktais viss, kas Latvijai kaitē.

  Padomā pats loģiski, kur Latvijas izdevība naidoties ar kaimiņu,
  naivi ticot , ka attāls sabiedrotais par to mūs sargās?
  Un, hipotētiski , ja nu ar kaimiņu tā turpinot,
  saplēšamies pa nopietnam,
  bet tas sabiedrotais uzmet, kā tas pasaulē pieņemts - tekstiņus pabīda un pirkstiņu pakrata aiaiai.)
  Tu pats deklarē, ka politiķiem nevarot uzticēties.
  Un ar ko tie tur aiz dīķa būtu pārāki?

  Tā kā vien pārformulē mītus, kuriem tu seko.

 • -2
  norge 21.10.2016, 16:50:55

  ilgi nesmu ne ko rakstijis , tad varu abedinat kurzemnieku ka latvijas teritorija dzivo 5 % krievu jo parejie ir baltkrievi , ukraini , gruzini un ta talak kurus visus uzskata pa krieviem kaut butiba vini ir slaviski runajosas tautas parstavji kuri ir ateikusies no savas tautibas un pieskaita sevi pie krieviem kaut no krieva tur nava ne smakas . bet ja runa ir par krievijas lielknazisti vai imperiju tad kurzeme jau bija ir un bus . labi puzdienas laiks beidzas jaiet stradat

 • -13
  tā viš i 21.10.2016, 16:56:32

  tu,norge, arī esi pielīdis citai tautai-par to liecina tavs niks. Ja neesi mūsu mīļajā Latvijā,tad labāk -paklusē un lasi komentārus

 • -3
  Arājs 21.10.2016, 17:40:57

  "Russkojazičnij"-tāds ir to pašnosaukums...

 • -7
  Novadnieks 21.10.2016, 17:33:40

  APSARGS,nikam piekasies?Apskaties uz savējo un nokaunies.

 • -9
  tā viš i 21.10.2016, 17:43:21

  Apsargi ir katrā tautā,nācijā un valodā. Bez apsargiem neguļ pat narkomāni! Novadnieks! neesmu tavs ienaidnieks:)

 • -17
  Kurzemnieks 21.10.2016, 17:46:00

  norge
  5% no gaisa esi pagrābis un krievs ir nevis tas,
  kam vajag tavu krieva definīciju,
  ne gan tas, kurš apzinās sevi par krievu:)
  Krievija jau nav Latvija,
  kur deputāti nosaka, kas ir latvietis.

  Vienīgā prātīgā atziņa tavā tekstā -
  Kurzeme bija un būs!

 • -13
  tā viš i 21.10.2016, 17:47:39

  Novadnieks! ja čigāni nav vainīgi mūsu vārgajā ekonomikā,domājams,krievi arī tāpat..

 • 0
  Novadnieks 21.10.2016, 18:03:05

  Nu labi labi,kā ir ,tā ir.Arī slikti ir kaut kā,Nekad nav tā,ka nav nekā.

 • -17
  Kurzemnieks 21.10.2016, 18:07:24

  Novadniek,
  Pajautā krimiešiem, viņi tev pateiks ka
  Hruščova Kijevai padomjlaikos ieskopētā Krimas Autonomā Republika pati izvēlējās atkslapvienoties ar Krieviju,
  izmantojot situāciju kamēr Kijevā pučs un jukas.
  Krievija tik pieskatīja lai Kijeva neiejaucas.
  Jeņķiem tas nepatika, tāpēc sākās cepiens ar sankcijām,
  bet visiem pa prātam neizdarīsi. :)
  Te kā reiz Latvija cieta finansiāli,
  jo nedomāja par savām interesēm, bet svešām.
  Ukrainis Krimā noēda padomlaikā sarūpēto, bet krievs atnāca ar investīcijām.
  Pārējās tevis pieminētās teritorijas PSRS 2.pasaules kara trofejas, Krievijas mantotas no KPFSR.
  Bet Polija pat tik ļoti no bijušajām vācu teritorijām sastāv, ka poļiem vajadzētu Staļinam uzcelt pieminekli:)
  Tāpat leišiem, kas atguva Klaipēdu un ieguva Viļņu.
  Paralēles var turpināt un turpināt.
  Bet jeņķi, kā zināms, pamatīgi uz Meksikas teritorijas rēķina uzvārījās.
  Un visu ar kariem atņēma.
  Nerunājot nemaz par to visiem "demokratizācijas" kariem nesenā pagātnē...

  Un pēc tavas loģikas arī Latviju varam dalīt gabalos pa vēsturiskajiem novadiem?
  Kurzemes hercogiste!
  Jo cik ilgi mūs vēl apspiedīs Rīgas kungi? ( ironija )
  Neiebilstu!)

 • -1
  Novadnieks 21.10.2016, 18:23:07

  Ja man kāda cita valsts liktos pielīdzināma paradīzei,tad es uz to valsti aizbrauktu un dzīvotu tur laimīgi(kaut vai sūdos līdz ausīm).Kāpēc tu vēl neesi Krievijā?

 • -1
  Puaro 28.10.2016, 12:07:37

  Tev sūdi galvā?Tevi vajadzētu izsūtīt labi tālu prom,Staļina atbalstītāj !

 • -1
  šašliks 21.10.2016, 18:14:31

  Ne jau mēs viņus apspiežam (kurā valstī vēl svešvalodā runājošiem nepilsoņiem ir savi TV kanāli, radiostacijas, avīzes, žurnāli, svešvalodas versija katram otrajam websaitam? Kur?). Politika un masu mediji rada ilūziju, ka šos apspiežam, līdz ar ko šie lecas uz mums, un tādējādi arī rodas mūsu attieksme pret viņiem. Miers, labklājība, sapratne un taisnība iestāsies tad, kad cilvēki izvilks galvas no pakaļām, atvērs acis, sāks domāt, un neticēt it visam, ko šiem stāsta, tātad, diemžēl - nekad.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: