Labvēlīga attieksme pret krieviem.

Latvija pāri visām! | 21.10.2016, 13:58:11 | 6686

Manuprāt,
labvēlīga attieksme pret krieviem ir ļoti būtiska Latvijas valstiskuma saglabāšanai.
Blakus tam, ka ir labi izturēties cilvēcīgi pret darba kolēģiem, kaimiņiem utt., vajadzētu padomāt vai arī pašiem sevī ir vērts uzturēt to rūgtuma pilno nacionālistisko attieksmi,
kuru dažs kultivē, aizmirsot, ka tās jau bieži pat vairs nav paša autentiskas,
bet gan tendenciozu masu mēdiju iedvestas jūtas.
Boļševiku pāridarījumi bija reāli, un tos neviens netaisās noliegt,
bet pavērst tos kā kādu īpašu krievu tautas vainu ir neobjektīvi un melīgi.
Gruzīnu boļševiks vadīja valsti, kuras dibināšanā piedalījās arī latviešu boļševiki, izsūtīšanu vadīja ebreju boļševiki, sarakstus stādīja latviešu boļševiki, apsargāja ukraiņu, krievu un Vidusāzijas zaldātiņi uc.

Der padomāt arī tīri pragmatiski.
Ukraina mums ir biedinošs piemērs, ko var panākt ar nekontrolētu nacionālisma kultivēšanu.
Varu nacionalisti ar ārēju ieinteresētu spēku palīdzību sagrāba, bet par kādu cenu un rezultātu.
Ko te vairs palīdz nacionālistiskais patoss, kad valsts atsviesta atpakaļ par daudz gadiem.
Esiet modri, ja vēlamies saglābt savu valsti un ne tikai kā iluzoro veiksmes stāstu, bet arī valsti ar attīstību un labklājību nākamajām paaudzēm.
Nacionālisma vietā varam būt vienkārši tautiski,
mums ir daudz pozitīva ar ko dalīties.

Komentāri (453)

  • -2
    tā viš i 04.11.2016, 22:16:31

    Latvijas krievi ir mani draugi.Kā lai es azmirstu viņus??-Anjuta,Zemljak i drugije tovarischi.

  • -1
    Novadnieks 05.11.2016, 05:59:40

    Varbūt lieto kvalitatīvu alkoholu,citādi galīgi sāc zaudēt cilvēcisko tēlu.Ja esi nospraudis mērķi piekasīties man,tad kasies.Ko tev citi foruma dalībnieki izdarījuši.Taviem draugiem krieviem ir tāds teiciens:"Blatnoj i v žopu zavadnoj."

  • -2
    tā viš i 05.11.2016, 07:38:24

    Labrīt Novadnieks! Ko tik agri celies,ko? Kas tev neļauj gulēt? Man ir dežūra.Bet kas tev? Prostata,vai mājlopi neļauj gulēt? :)

  • 0
    Novadnieks 05.11.2016, 08:04:43

    Normāli piecēlos normālā laikā.Tāds jautājums.Es tik tiešām tev esmu kādā kabatā iedi.sis vai tu vienkārši esi galīgs pamuļķis.Vispār jau pie vienas vietas gan tu,gan tava iespējamā atbilde.painteresējos tā pat vien.Tas ,ka tu no sevis te atlaid kruto džeku,tas nu ir tiesa,bet necenties,jo te tu nebūsi autoritāte.Jau esi palicis muļķa lomā.Bija te agrāk viens tāds radījums,kuram tu,APSARG,sāc līdzināties.Tāds nekauņa tu vēl neesi,bet laikam centies viņu pārspēt.

  • -3
    tā viš i 05.11.2016, 08:15:39

    Reitingu tev kā pacelt?Protams ar negācijām.Tu jau pats uz to tēmē.Nesaprotu tavu domu gājienu.Tu te visiem draudi un lielies ar saviem fiziskiem pāridarījumiem.Bet,kad iedevu tev e-pastu,tad noslāpi.Šmurgulis esi tu riktīgs.Ja nespēji celt,tad nevari nest!

  • 0
    Novadnieks 05.11.2016, 11:17:54

    Ne tu būsi tas ,kurš te kādu regulēs.Domu gājienu nesaprati?Ko tu vispār vari saprast?Gudrs cilvēks nesprēgās forumā un neizrādīs ka cieš no mazvērtības kompleksiem.
    E pastu te ieliki,un tad?Vai tad kāds uz to reaģēs pēc tava prāta?Kaut ko par īstu vīru sarunu te čiepstēji.Kam tu esi vajadzīgs?Un tāds konkrēts jautājums,ar ko īsti esi neapmierināts un ar kādu mērķi centies skandālu meklēt?
    Ar norges komentāriem arī esi neapmierināts?Da hers uz tevi un tavu nekaunīgo neapmierinātību,pārbaudītājs hrenova.

  • -3
    tā viš i 05.11.2016, 08:20:39

    Es vēl arī tos norge krutos komentus pārbaudīšu.Tu,norge,arī vari rakstīt droši uz manu e-pastu.Tad jau tiksim skaidrībā.Bez publiskiem piāriem un Klondaikas.. .

  • 0
    cits 05.11.2016, 08:29:48

    Ernests saka:
    2016. gada 4. novembris 15.02

    Šķiet, ka ir grūti atrast pacietīgāku un iecietīgāku tautu kā latviešus. Vēsture rāda, ka ar laiku citi iedzīvojas uz “labās sirds” rēķina.

    Vēsture tāpat rāda, ka ārkārtīgi ilgi ciešamies, taču(!), kad vadzis pilns, tad ir pilns, un tad naidnieks var prātot, ko grib, bet ir par vēlu, iespējas laboties bija diezgan, un nu atpakaļ ceļa vairs nav.

  • -3
    tā viš i 05.11.2016, 08:36:51

    to cits.Vēsture rāda,ka latviešiem nav ar ko lepoties.labāk paklusēsim.kad dienēju padumjo armijā,tad krievu stulbie oficieri uz latviešu zaldātiem teica-latišskij strelok.Tas bija tolaik tā kā pagodinājums.Tad es neko nesapratu.tagad gan man ir kauns par mums-latviešiem.

  • -4
    tā viš i 05.11.2016, 11:28:56

    Tieši tā,Novadnieks! Nav ko te sprēgāt forumā.ienāc e-pastā,tad parunāsim.Bet,problēma jau ir tā,ka tev negribās sačakarēt savu vienīgo e-pastu.Feikot ar e-pastiem tu nemāki :)

  • -1
    Novadnieks 05.11.2016, 11:38:28

    Tas sprēgātājs esi tu.Jautājums tik tāds,tev gandarījums no tādas sprēgāšanas.
    Nekāda ampelēšanās ar e-pastiem nebūs.

  • -5
    Latvija pāri visām! 05.11.2016, 11:33:50

    citam
    Latvieši nav nedz labāki nedz sliktāki par citām Eiropas tautām, vai ne!
    Nē arī kādi tur pacietīgāki vai iecietīgāki...

  • -4
    tā viš i 05.11.2016, 12:12:55

    Atvaino,Novadnieks,biju pārdzēries. Vakar krievi uzaicināja ciemos,nu tie"pašmāju krievi"-Aņuta i Zemļak.Dzērām tēju no samovāri.Tad,acīmredzot arī pārdzēros..

  • -2
    Anita 05.11.2016, 12:47:31

    Apsarg , tevi grūti saprast, tu ar visiem tā - apsaukā ,tad lūdz piedošanu , man arī beigu beigās tu pat puķes biji gatavs dāvināt ,piedāvāji salabt , bet laikam jau neesi tēju dzēris , bet gan ko stiprāku un visticamāk vienatnē.Ja pareizi atceros tu man iepriekš teici ,ka man trūkst vīrieša stiprā pleca , bet tev laikam pietrūkst sievietes maigo roku,tāpēc šodien nesi tāds nikns un visiem meties virsū kā traks.

  • -1
    tā viš i 05.11.2016, 13:00:41

    Anita! Beidz pārspīlēt,tu gribi iesaistīt visus.Tā nesanāks.Jā,ziedus tev labprāt uzdāvinātu-jūtu līdz vientuļām sievietēm..

  • -1
    Anita 05.11.2016, 15:24:10

    Ja vēlies just līdz vientuļām sievietēm ,tad "ņe po adresu", es nu nekādi sevi nevaru pie viņām pieskaitīt.Vispār nomierinies.

  • 0
    norge 05.11.2016, 13:17:52

    kados tonos jums te iet ! progres un koncesus veidojas , varbut tiksiet lidz kopsaucejam ?

  • -4
    tā viš i 05.11.2016, 13:23:45

    Laptien norge! Prieks cirtēt tefi. Fai tu fēl esi Norfēķijā?

  • -3
    tā viš i 05.11.2016, 15:52:45

    Anita,sorry,pārteicos laikam-vienmuļām sievietēm :)

  • -1
    Barons 05.11.2016, 16:32:27

    Es nebij būt skatijs šo tām iepriekš un tagad bij pārbīties.
    Ui,kād te iet vaļa kar dārbib!!!Te ir vel trakak,kā iekš Sīrij,kur Pūķin armijs gaiss kuģ met bumbs virsu uz civīl-iedzīvotajiem!
    Es visād adbalst Novadnēk kung,tas cilvēk prātig spriež.
    Bet man ir nepatikt,ko rakstijs Apsargs kungs (piedošan,biedrs).Tas tais no sev tād liel vīr,kas sēd pie 1.gald,bet īsteniba varbūt viņam viet ir pie paraš,le zinat.

  • 0
    Novadnieks 05.11.2016, 18:17:41

    Paldies,Baron kungs ,par atbalstu.Lai tev labs prāts- pārticība un galvenais -veselība.

  • 0
    Barons 05.11.2016, 20:07:29

    Novadniek kung.
    Paldies par lab novēlejum-man to pārticib nav gājs mazuma un veselib ar ir makten fein-patreiz es iebaud otro flakon Trīskārtigo odierit,kam pa virss būs uzjemt Užavniek.Un vien maz bundžiņ Lemberg ikr ,ko uzkost.Tas viss nāk pa lab priekš veselib un dzīvs priek,le zinat.

  • -3
    tā viš i 06.11.2016, 08:38:53

    Skaties pats uz savu vietu!

  • -5
    Latvija pāri visām! 05.11.2016, 16:43:50

    Baron,
    civiliedzīvotājiem Putina aviācija virsū nemet vis!
    Bet gan islama teroristiem.
    Mazāk klausies Rietumu propagandu:)
    Tur tāds funktieris - Rietumu politiķiem bail, kā teroristus Alepo sakaus un Sīrijas valdība vinnēs.
    Un tad viss, ko šie ievārīja, sanāk, bijis veltīgs...

  • 0
    Barons 05.11.2016, 17:11:37

    Kurzemniek kung.
    Un kād propogand ir tā,kur teikts,ka uz civīliedzīvotaj NEMET virs tos bumbs?
    Tā tad ir vien rihtig Austrum propogand.
    Man domāt,ka Krievs ir funktieret tā:varbūt ,ka tur ir terorist,tad jamet to bumb virs,štrunt,ka civīl cilvēk būs būt nosist beigt kāds tūkstots,lai tik viens terorist ar par to vid trāpits būt.Un,ja vel viņiem no apakšs šauj pretim,tad viņ nomet sav bumb,kur pagadas un fiks laižas prom.

  • -5
    Latvija pāri visām! 05.11.2016, 18:06:05

    Baron,
    Irākā Mosulu jeņķi bombardē un nekas...

    Bet Alepo nu jau padsmit dienas krievu aviācija nebombardē vispār.

    Runājot par civilajiem,
    tas tāpat kā ar refūdžistiem,
    ja pieļaujat, kā teroristi sagrābj varu, tad nebrīnaties, kad nākas maksāt,
    lai teroristus likvidē.
    Refūdžisti arī par dzimteni cīnīties negrib, piesit pēdu uz Eiropu un brīnās, kā izņemot muļķa Merķeli, nevienam viņus nevajag.

    Un, lai atceramies, visi mēsli sākās, kad ASV nelikumīgi okupēja Irāku.

  • 0
    Novadnieks 05.11.2016, 18:30:40

    Nu krievam tā bumbošana vispār ir "vishumānākā".Čečenijas kara laikā ,viena uz Grozniju mesta bumba no zemas virsas noslaucīja dzemdību namu,tā teikt,cīņa ar teroristiem(bandītiem).Tas nekas ka tie "bandīti" bija zīdaiņu autiņos.Par šādu un citādiem "varoņdarbiem" viens otrs vaņka pie krūtīm nēsā varoņa zvaigzni.

  • -4
    Ena 05.11.2016, 18:18:19

    He, Mosulā ASV izkaisīja skrejlapas, lai civilie neiet ārā no mājas, it kā tie dzīvotu betona bunkuros. Un nekas. Kur malku cērt, tur skaidas lec. Atvainojas par nogalinātajiem civiliedzīvotājiem un... bombardē tālāk. Bet Alepo ir savādāk. Jo tur ir krievi...
    No malas skatoties - dubultmorāle. VB portālā arī.

  • -6
    Latvija pāri visām! 05.11.2016, 20:27:29

    Novadniek, kas tagad kaiš čečeniem? Viņiem Kadirovs, miers un atjaunotne.
    Toreiz - karš, bandītisms un terorisms.

  • 0
    Novadnieks 06.11.2016, 06:02:50

    Miera un atjaunotnes vārdā bērnus slaktēsim un ja papus Kremlī teiks,tad arī savas mātes drāzīsim.
    Čečenu tautai nav vajadzīgs miers un atjaunotne pēc krievu modeļa.Kas attiecas uz Kadirovu,tad viņš ir absolūti Putina nozombēts čečenu tautas ienaidnieks,psihiski slims "ķēdes suns".Ziemeļkaukāzs ir bagāts ar naftu un tas tad ir iemesls Kremlim kontrolēt situāciju tajā reģionā.Nu un pats par sevi,sveša teritorija ar savu tur ieviesto kārtību arī dod iespēju tam krūpiņgailēnam labsajūtā muti čāpstināt.
    Gribi pafilozofēt par šo tēmu,lūdzu.Tikai tev nav neviens arguments ko likt pretim,lai pārliecinātu,ka gan tagadējais,gan padomjo krieviekiem režīmiem bija kaut kas pozitīvs.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: