spēļu zāles

kdvo | 11.04.2019, 18:35:17 | 818

https://www.tvnet.lv/6567177/daugavpils-pievienojas-rigai-pilseta-planots-slegt-visas-spelu-zales

jautājums Ventspils pilsētas domei : kad ventspilī slēgs spēļu zāles???

Komentāri (10)

 • -4
  Pilsēta Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Vai Ventspilī tāpat kā Rīgā plānots tramvajs un mūksalas aplis?

 • -6
  Eeeeeeeeee Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Aha un ko ta te darīt? Te aizvērs spēļu zāles,aizvērs humpalas,aizvērs lombardus un viss ir! :D Vairāk nekā nepaliks! :D

 • -1
  Ventspils pilsētas dome Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Atbild Ekonomikas nodaļa:
  Labdien! Šobrīd likumdošana Latvijā neaizliedz azartspēļu organizēšanu, bet Ventspils pilsētas dome, ņemot vērā iedzīvotāju pausto viedokli, iestājas pret jaunu azartspēļu organizēšanas vietu atvēršanu Ventspils administratīvajā teritorijā.
  Pēdējo gadu laikā ir saņemti vairāki komersantu pieteikumi ar lūgumiem Ventspilī atvērt jaunas spēļu zāles vai derību likmju pieņemšanas vietas. Pieteikumu izskatīšanā tika iesaistīti arī Ventspils iedzīvotāji, tika veiktas iedzīvotāju aptaujas, lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli par jaunu azartspēļu organizēšanas vietu atvēršanu. Ņemot vērā Ventspils iedzīvotāju pausto viedokli, komersantu iesniegtie pieteikumi jaunu azartspēļu organizēšanas vietu atvēršanai tika noraidīti un atļaujas netika izsniegtas.

 • -1
  Ventspils pilsētas dome Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Saskaņā ar Azartspēļu izložu likuma 42. panta sesto daļu, lai varētu aizvērt esošās spēļu zāles vai derību likmju pieņemšanas vietu Ventspils pilsētas administratīvajā teritorijā, konkrētajai azartspēļu organizēšanas vietai ir jārada būtisks valsts un Ventspils pilsētas iedzīvotāju interešu aizskārums. Tādā gadījumā Ventspils pilsētas dome ar motivētu lēmumu būtu tiesīga atcelt izsniegto atļauju atvērt spēļu zāli, totalizatoru vai derību likmju pieņemšanas vietu un organizēt attiecīgās azartspēles konkrētajās telpās.
  Informējam Jūs, ka saskaņā ar Azartspēļu un izložu likuma 42. panta septīto daļu, Ventspils pilsētas domes izsniegtā atļauja atvērt spēļu zāli, totalizatoru vai derību likmju pieņemšanas vietu un organizēt attiecīgās azartspēles konkrētajās telpās zaudē spēku pēc pieciem gadiem, skaitot no attiecīgā domes lēmuma spēkā stāšanās dienas.

 • -1
  Ventspils pilsētas dome Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Ir nepieciešama iedzīvotāju līdzdalība, lai varētu konstatēt, ka konkrētās azartspēļu organizēšanas vietas rada būtisku valsts un Ventspils pilsētas iedzīvotāju interešu aizskārumu. Atgādinām, ka iedzīvotāji var ziņot Valsts policijai vai Ventspils pilsētas pašvaldības policijai par iespējamiem sabiedriskās kārtības pārkāpumiem, kurus rada azartspēļu organizēšanas vietu klienti.

 • 0
  kdvo Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Paldies par komentāru

 • -1
  Pedāāālis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Jānosaka kā spēļu zāles nedrīkst atrasties vienā otrai tuvāk kā 1km. Un 2km no jebkuras mācību iestādes un bibliotēkas. Un pazudīs tās visas.

 • -2
  Kurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Eeeeeeeeee
  -
  aptiekas ta' paliks.)

 • 0
  Peļu junkuriene Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Kāds aizskārums jāmeklē vēl.Ģimenes bez naudas,parādi,šķiršanās,un nabadzība atdodot pēdējos centus.Sen vajadzēja aizvērt šīs stulbās iestādes!

 • 0
  Pedāāālis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Kādēļ minusiņš?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: