Nākamnedēļ Latvijā līs un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +2..+7 grādiem, apstiprina jaunākās laika prognozes, un atkusnis var turpināties arī Ziemassvētkos.

Līdz pirmdienai saglabāsies sals, vien piekrastē gaisa temperatūra brīžiem pakāpsies virs nulles, un, debesīm skaidrojoties, termometra stabiņš vietām var noslīdēt līdz -15..-20 grādiem.

Sagaidāms, ka naktī uz otrdienu Latviju no rietumiem sāks šķērsot lietus mākoņi, iesākumā vietām snigs. Gaidāma spēcīga atkala, biezākā ledus kārta veidosies austrumu novados, kur ilgāk saglabāsies sals.

Atkala otrdien var paralizēt satiksmi, arī pārvietošanās ar kājām var būt bīstama. Nokrišņu un atkušņa dēļ ievērojami pieaugs sniega svars uz jumtiem. No jumtiem krītošs sniegs un ledus nākamnedēļ apdraudēs gan gājējus, gan automašīnas.

Maksimālā gaisa temperatūra sasniegs +2..+5 grādus, Kurzemes rietumkrastā termometra stabiņš pakāpsies līdz pat +6..+7 grādiem.

Atkusnis var turpināties arī Ziemassvētkos, lai gan caurmērā tiek prognozēta gaisa temperatūras pazemināšanās un nokrišņi.

Kurzemes rietumos līdz Ziemassvētkiem var izkust arī bieza sniega sega, citviet Latvijā sniegs nokusīs tikai tur, kur tas ir plānāks.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: