Tēma: Gājiens

 • Var pieteikties Pilsētas svētku gājienā 0

  Par skaistu un populāru tradīciju Ventspils Pilsētas svētku laikā ir kļuvis svētku gājiens, kurā var piedalīties katrs gribētājs un kuram šogad var pieteikties līdz 19. jūlijam.

 • Godinās latviešu karavīrus 0

  Svētdien, 11. novembrī Ventspilī gaidāmi vairāki Lāčplēša dienai veltīti pasākumi, kuru laikā atcerēsies 1919. gada notikumus un godinās latviešu karavīrus.

 • TIC ar daudzveidīgām aktivitātēm piedalīsies pilsētas svētkos 7

  Sestdien, 4. augustā, Ventspils Pilsētas svētku laikā, Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) organizē atraktīvu dalību svētku gājienā un informatīvo telti, kas atradīsies Ostas ielas promenādes un Kuģinieku ielas stūrī.

 • Pēc nedēļas noslēgsies labdarības gājiens apkārt Latvijai 0

  Pēc nedēļas pie Brīvības pieminekļa noslēgsies ventspilnieka Raimonda Požarska gājiens Apiesim Latviju, lai bērni staigātu!, kas ir veltīts ne tikai valsts simtgadei, bet arī ziedojumu vākšanai bērniem ar kustību traucējumiem.

 • Svinēs Bērnu svētkus 0

  Svētdien, 27. maijā, plkst. 11 Lielajā laukumā blakus topošajai Mūzikas vidusskolai sāksies Bērnu svētku svinēšanas pasākums. Šī vieta par Bērnības svētku sākumpunktu izvēlēta tādēļ, lai jau no bērnības ikvienam rastos izpratne par to, kā notiek būvdarbi un tādēļ šī gada svētku devīze ir “Būvēt rītdienu”.