Tēma: Ventspils Nekustamie īpašumi

 • ''Ventspils Nekustamie īpašumi'' noslēgs apkures sezonu 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” informē, ka sākot no 29. aprīļa līdz 30. aprīlim ieskaitot, tiks atslēgta centrālā apkure visām pašvaldības SIA “Ventspils nekustamie īpašumi” pārvaldībā esošajām mājām.

 • Par maisiem uz balkona piemēroti naudas sodi 12

  Ventspilnieki jau atkārtoti vērsuši uzmanību uz kādu daudzdzīvokļu mājas balkonu Brīvības ielā 17, kas aizkrauts ar melniem atkritumu maisiem, paverot nepievilcīgu ainu ielas pusē.

 • Reorganizēs Ventspils tirgu 18

  Ceturtdien, 14. martā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē tika atbalstīta pašvaldības SIA “Ventspils tirgus” reorganizācija, visu tās mantu, tiesības un saistības nododot pašvaldības kapitālsabiedrībai SIA “Ventspils nekustamie īpašumi”.

 • Apsekos pagrabus, lai ierīkotu patvertnes 1

  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) un Iekšlietu ministrija izstrādājusi vadlīnijas, kā ēku telpās vai pagrabstāvā izveidot vietas, potenciāla apdraudējuma gadījumā. Arī “Ventspils nekustamie īpašumi” iesaistījušies, veicot daudzdzīvokļu māju pagrabu izpēti.

 • Lai remonts dzīvoklī neradītu problēmas 5

  Veicot dzīvokļa pārplānošanu, inženiertīklu pārbūvi, logu nomaiņu, lodžiju iestiklošanu vai citus lielākus būvdarbus dzīvoklī, jāņem vērā, lai netiktu pārkāpti būvnormatīvi, tiktu ievērotas visas nepieciešamās formalitātes un netiktu skartas citu dzīvokļu īpašnieku intereses.

 • Vēl viens jauns jumts 0

  Līdz novembra beigām plānots pabeigt jumta seguma nomaiņu daudzstāvu dzīvojamai ēkai Lielājā prospektā 18. Galvenie veicamie darbi - atsevišku koka konstrukciju nomaiņa un papildināšana, jauna jumta seguma, teknes un notekrenes montāža, paredzēts uzstādīt arī jumta drošības stiprinājumu, sniega barjeru un citus jumta elementus.

 • Jūtas kā viena ģimene 0

  Apritējis gads, kopš Ventspilī ieradās pirmie kara bēgļi no Ukrainas. Ventspils Augstskolas (VeA) dienesta viesnīca šī gada laikā kļuva par otrajām mājām vairāk nekā pustūkstotim Ukrainas civiliedzīvotāju.

 • ''Ventspils nekustamie īpašumi'' apsaimniekotajās ēkās pieslēgs apkuri 28

  Pašvaldības SIA ''Ventspils nekustamie īpašumi'' apsaimniekotajās ēkās nākamnedēļ sāks pieslēgt apkuri. Līdz 4. oktobrim apkuri pieslēgs visās nedzīvojamās ēkās un nesiltinātās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, bet līdz 5. oktobrim apkures padeve tiks nodrošināta visām siltinātajām dzīvojamajām mājām.

 • Jauna pieredze un risinājumi atkritumu uzskaitē 18

  Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji kopš gada sākuma maksā par atkritumu izvešanu pēc jaunas metodikas, kas motivē izmantot efektīvākus risinājumus korektā sadzīves atkritumu uzskaitē. Uzkrāta pirmā pieredze sadzīves atkritumu apsaimniekošanā pēc jaunās kārtības.

 • Kā rīkoties, lai rēķins par atkritumu izvešanu būtu mazāks 31

  No 2021. gada 1. decembra Ventspilī ir mainīta atkritumu apsaimniekošanas kārtība daudzdzīvokļu mājās, paredzot, ka iedzīvotājiem ir jāmaksā par reāli izvesto atkritumu daudzumu, nevis konstanta summa mēnesī, kā tas bija līdz šim.

 • Ventspilī atjauno daudzdzīvokļu namus 6

  Lai uzlabotu daudzdzīvokļu māju tehnisko stāvokli un energoefektivitāti, Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētās daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas programmas ietvaros šobrīd Ventspilī tiek īstenota sešu pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi pārvaldībā esošo dzīvojamo māju siltināšana – Sarkanmuižas dambī 11, Sarkanmuižas dambī 17, Zvaigžņu ielā 5a, P. Stradiņa ielā 11, Rindas ielā 40 un Tārgales ielā 69.

 • Labiekārtos iekšpagalmu Sarkanmuižas dambī 3 0

  Atsaucoties uz daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju ierosinājumiem, ir uzsākti iekšpagalma labiekārtošanas darbi Sarkanmuižas dambī 3, kur tiks veikta bruģakmens seguma brauktuves un gājēju ietves izbūve, izbūvēta jauna lietus ūdens kanalizācijas sistēma un esošo koku vainagu kopšana un lapu krūmu atjaunošana.