Tēma: Ventspils Nekustamie īpašumi

 • Jūtas kā viena ģimene 0

  Apritējis gads, kopš Ventspilī ieradās pirmie kara bēgļi no Ukrainas. Ventspils Augstskolas (VeA) dienesta viesnīca šī gada laikā kļuva par otrajām mājām vairāk nekā pustūkstotim Ukrainas civiliedzīvotāju.

 • ''Ventspils nekustamie īpašumi'' apsaimniekotajās ēkās pieslēgs apkuri 28

  Pašvaldības SIA ''Ventspils nekustamie īpašumi'' apsaimniekotajās ēkās nākamnedēļ sāks pieslēgt apkuri. Līdz 4. oktobrim apkuri pieslēgs visās nedzīvojamās ēkās un nesiltinātās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, bet līdz 5. oktobrim apkures padeve tiks nodrošināta visām siltinātajām dzīvojamajām mājām.

 • Jauna pieredze un risinājumi atkritumu uzskaitē 18

  Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji kopš gada sākuma maksā par atkritumu izvešanu pēc jaunas metodikas, kas motivē izmantot efektīvākus risinājumus korektā sadzīves atkritumu uzskaitē. Uzkrāta pirmā pieredze sadzīves atkritumu apsaimniekošanā pēc jaunās kārtības.

 • Kā rīkoties, lai rēķins par atkritumu izvešanu būtu mazāks 31

  No 2021. gada 1. decembra Ventspilī ir mainīta atkritumu apsaimniekošanas kārtība daudzdzīvokļu mājās, paredzot, ka iedzīvotājiem ir jāmaksā par reāli izvesto atkritumu daudzumu, nevis konstanta summa mēnesī, kā tas bija līdz šim.

 • Ventspilī atjauno daudzdzīvokļu namus 6

  Lai uzlabotu daudzdzīvokļu māju tehnisko stāvokli un energoefektivitāti, Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētās daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas programmas ietvaros šobrīd Ventspilī tiek īstenota sešu pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi pārvaldībā esošo dzīvojamo māju siltināšana – Sarkanmuižas dambī 11, Sarkanmuižas dambī 17, Zvaigžņu ielā 5a, P. Stradiņa ielā 11, Rindas ielā 40 un Tārgales ielā 69.

 • Labiekārtos iekšpagalmu Sarkanmuižas dambī 3 0

  Atsaucoties uz daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju ierosinājumiem, ir uzsākti iekšpagalma labiekārtošanas darbi Sarkanmuižas dambī 3, kur tiks veikta bruģakmens seguma brauktuves un gājēju ietves izbūve, izbūvēta jauna lietus ūdens kanalizācijas sistēma un esošo koku vainagu kopšana un lapu krūmu atjaunošana.

 • Siltina sešas daudzdzīvokļu mājas 0

  Lai uzlabotu daudzdzīvokļu māju tehnisko stāvokli un energoefektivitāti, šovasar uzsākta sešu pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi pārvaldībā esošo dzīvojamo māju siltināšana, kas tiek īstenota Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu.

 • Šonedēļ tiek noslēgta apkures sezona 12

  Ņemot vērā laikapstākļu prognozi, pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi apsaimniekotajās daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās šonedēļ atslēgs siltumapgādi.

 • Parakstīts līgums par ERAF līdzfinansējuma piešķiršanu daudzdzīvokļu atjaunošanai 0

  Piektdien, 5. martā, pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi parakstīja līgumu ar AS Attīstības finanšu institūciju ALTUM par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējuma piešķiršanu daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Sarkanmuižas dambī 11 energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošanai.

 • Uzlabos divu māju energoefektivitāti 24

  Pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi valdes priekšsēdētājs Valdis Lesiņš parakstīja līgumu ar AS Attīstības finanšu institūciju ALTUM par Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējuma piešķiršanu divu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanai.

 • Par kāpņu telpas remontu lemj dzīvokļu īpašnieki 0

  Pašvaldības SIA Ventspils nekustamie īpašumi saskaņā ar pārvaldīto māju dzīvokļu īpašnieku pieņemtajiem lēmumiem šogad aktīvi uzsākusi remontdarbu sezonu, organizējot kosmētiskos remontus vairāku dzīvojamo māju kāpņu telpās.