Tēma: Reņķa dārzs

 • Ar jokiem un zaļumballi svinēs Līgo svētkus 0

  23. jūnijā, Līgo vakarā plkst. 20.00 Reņķa dārzā visi aicināti uz joku spēli dziesmotās noskaņās muzikāli teatralizētā uzvedumā “Kā Līze un Zete brauca ventspilniekus lūkoties”. Pēc tā kopīga svētku ugunskura iedegšana un zaļumballe līdz rīta gaiļiem.

 • Reņķa dārzā būvēs veloparku 85

  Ceturtdien, 16. novembrī, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu atbalstīt projektu “Aktīvās atpūtas veloparka izbūve Reņķa dārza teritorijā, Ventspilī”, kā rezultātā tiks izveidots aktīvās atpūtas veloparks ar divām dažāda izmēra asfalta velotrasēm, grants piedzīvojumu velotrasi un vairākām atpūtas zonām.

 • Aicina uz kopīgu sagatavošanos Ventspils maratonam 1

  Ja kādam ir mērķis šogad 17.septembrī piedalīties Ventspils skriešanas svētkos, tad gatavojoties šim pasākumam, tiks organizēti divi koptreniņi jeb teorija un prakse par skriešanu.

 • Muzikāla dažādība Ventspils Pilsētas svētkos 1

  Ventspils Pilsētas svētku programma no 4. – 6. augustam pārsteigs ar visplašāko muzikālo žanru loku. Viesosies ne tikai mūziķi no Latvijas, bet arī no Lielbritānijas, Vācijas un Itālijas.

 • Būs apskatāms ceļojošais laikmetīgās mākslas projekts 0

  ''Mākslas centra NOASS'' (LV) un mākslas studijas ''Fargefabrikken'' (NO) veidotais ceļojošais laikmetīgās mākslas projekts bērniem un jauniešiem - ''Māksla uz riteņiem'' 5. augustā piestās Ventspils Pilsētas svētkos, Reņķa dārzā, lai piedāvātu apmeklētājiem iespēju apskatīt četrus unikālus mākslas darbus, kas izvietoti divos mikroautobusos.

 • Gatavojoties Nūjošanas festivālam notiks treniņi 0

  Kā jau ierasts, nedēļu pēc Ventspils pilsētas svētkiem, 12. augustā Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām jau 14. reizi notiks Vislatvijas nūjošanas festivāls. Lieliska iespēja piedalīties trīs treniņos visiem sagatavotības līmeņiem – iesācēji varēs iemācīties pareizu nūjošanas tehniku, pieredzējušākie – kā trenēt nūjošanas ātrumu un izturību.

 • Deju virpuļi Ventspils Pilsētas svētku nakts dejās 6

  Sestdien, 5. augustā Reņķa dārzā pēc Ventspils Pilsētas svētku uguņošanas notiks Nakts deju pasākums ar mūziku visdažādākajām gaumēm. Pusnaktī savu koncertu sniegs viena no šobrīd pieprasītākajām latviešu grupām “Citi zēni”.

 • Līgo svētkus svinēs Reņķa dārzā 1

  Līgo vakarā, 23. jūnijā, plkst. 20 Reņķa dārzā, Ventspils teātris aicina līgotājus uz brīvdabas jauniestudējumu “Ak, mīļo Blaumanīt!”, pēc kura tiks iekurts svētku ugunskurs un no plkst. 22, muzicējot Brāļiem Rozentāliem, varēsim griezt lustīgus dančus līdz pat rīta gaiļiem.

 • Reņķa dārzā likvidē bojātos kokus 16

  Nolūkā sakārtot un uzlabot Reņķa dārza zaļo infrastruktūru, Reņķa dārzā ir uzsākti bojāto vītolu likvidēšanas darbi, kā vietā tiks iestādīti jauni vītoli Koku stādīšanas talkas ietvaros, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Pašvaldības skaidrojums par veloparka būvniecību Reņķa dārzā 44

  Šobrīd tiek izstrādāta būvprojekta dokumentācija aktīvās atpūtas veloparka izbūvei Ventas kreisajā krastā, Reņķa dārza Dienvidrietumu daļā pie Kuldīgas ielas, ~ 4000 kv.m. platībā. Informācija par iecerēto objektu ir raisījusi plašas diskusijas sociālajos tīklos.

 • Veloparka būvniecība veicinās veselīgu un aktīvu dzīvesveidu 34

  Ventspilī, Reņķa dārzā, šobrīd tiek projektēta aktīvās atpūtas veloparka būvniecība. Ventspils valstspilsētas pašvaldība sniedz skaidrojumu par dažādiem informatīvajā telpā izskanējušiem iedzīvotāju viedokļiem.

 • Reņķa dārzā plāno veloparka būvniecību 56

  Ventspils Komunālā pārvalde ir veiksmīgi noslēgusi būvniecības iepirkumu par būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību aktīvās atpūtas veloparka izbūvei Reņķa dārza teritorijā.

 • Izskanējis «Prāta Vētras» koncerts «Gads bez kalendāra» 4

  13. augustā “Prāta Vētra” pieskandināja Ventspili ar izpārdotu koncertu Reņķa dārzā. Uz koncertu bija pulcējušies 15 000 skatītāju, kuri ar sajūsmu uzņēma “Prāta Vētru” un koncerta viesus - ansi, Donu, Gustavo, grupas “Instrumenti” un “Tautumeitas”.

 • «Prāta Vētras» koncerts Ventspilī jau rīt 15

  13. augustā ''Gads bez kalendāra'' koncerttūres ietvaros ''Prāta Vētra'' uzstāsies Ventspilī, Reņķa dārzā. Skatuves uzbūve un koncerta teritorijas labiekārtošana Reņķa dārzā noris jau kopš pirmdienas.