Tēma: Reņķa dārzs

 • Reņķa dārzā izbūvēs jaunus trenažierus 0

  Nodrošinot iedzīvotājiem aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, piedāvājot sportiskās aktivitātes dabā, Reņķa dārzā tiks uzstādītas jaunas un sertificētas āra trenažieru iekārtas, kas atbilst visām ES drošības prasībām un standartiem.

 • Aicina jauniešus uz diskusiju un badmintona spēli 0

  Sestdien, 23. maijā Ventspils Jauniešu mājā notiks diskusija par Olimpiskajām un Paraolimpiskajām vērtībām, ko organizē neformālās izglītības centrs ''Young Folks LV''.

 • Aicina Latvijas 101. jubileju atzīmēt aktīvi 1

  Par godu Latvijas Neatkarības proklamēšanai, 18. novembrī ikviens Ventspils iedzīvotājs un viesis tiek aicināts piedalīties Latvijas 101. jubilejai veltītā skriešanas un velobraukšanas pasākumā.

 • Pagasti sabrauca Reņķa dārzā 5

  Aizvadīta tradicionālā Pagastu diena – svētki, kuros Ventspils novada pārstāvji dižojās ar savu kultūrvēsturisko mantojumu, bet ventspilnieki un pilsētas viesi baudīja no laukiem atvestos labumus, un kas šoreiz notika Reņķa dārzā.

 • Līgo svētki Reņķa dārzā 0

  23. jūnijā plkst. 20 ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti uz Līgo vakara dziesmuspēli Cēsu teātra izpildījumā. Vakara turpinājumā no plkst. 22 būs iespēja izdejoties zaļumballē Ģirta Alstera spēlētās mūzikas ritmos.

 • Skrējēji un nūjotāji tiek aicināti uz Reņķa dārzu 0

  12. septembrī plkst. 18:30 visi interesenti aicināti piedalīties skriešanas un nūjošanas pasākumā Reņķa dārzā. Skrējējiem būs iespējams izvēlēties distances garumu atbilstoši savām spējām un fiziskajai sagatavotībai - no viena līdz pieciem kilometriem.

 • Ventspilī svinēs Pilsētas svētkus 22

  No 3. līdz 5. augustam ventspilnieki svinēs savas pilsētas 728. dzimšanas dienu. Pilsētas svētki, kas ik gadu pulcē tūkstošiem viesu no Latvijas un ārvalstīm, tradicionāli tiks atzīmēti ar muzikāliem priekšnesumiem, mākslas performancēm, radošām darbnīcām un citās aktivitātēm.

 • Skrējēji un nūjotāji tiksies Reņķa dārzā 0

  16. maijā plkst. 18:30 Reņķa dārzā tiksies skriešanas un nūjošanas mīļotāji, kur viņus iesildīs un par pareizu tehniku konsultēs Andris Valerts un Linda Eizenbārde.

 • Izgaismos gājēju pārejas un papildinās apgaismojumu 0

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu piešķirt finansējumuapgaismojuma izbūves 2. kārtas darbiem Reņķa dārzā, papildu izgaismojumu izbūvei uz gājēju pārejām un Annas ielā, kā arī elektrības pieslēguma izbūvei Ostas ielā.