Tēma: Koris

 • Amatierkolektīvi varēs koncertēt 1

  No 15. jūnija, visi amatierkolektīvi, kuri to vēlēsies, varēs atsākt koncertdarbību, preses konferencē informēja Latvijas Nacionālā kultūras centra Nemateriālā kultūras mantojuma nodaļas vadītāja Sarmīte Pāvulēna.

 • Tehnikums aicina pieteikties tiešsaistes meistarklasēm 0

  Ventspils Tehnikums aicina 14., 16. un 18. jūnijā Zoom platformā piedalīties trīs tiešsaistes meistarklasēs ''Dziesma vairo emocijas jeb soli tuvāk dziesmu svētkiem'', kuras moderēs Tehnikuma kora diriģents Ints Teterovskis.

 • Jauktais koris «Kaiva» piedalīsies gadsimta garākās līgodziesmas izpildē 0

  21. jūnijā, vasaras saulgriežos, vairāki simti dziedātāju Latvijā un visā pasaulē skandēs ''Gadsimta garāko līgodziesmu'', ko jau sesto gadu organizē Latvijas Radio 2. Līgodziesma no saules lēkta plkst. 4.29 līdz saules rietam plkst. 22.22 ar radio ētera starpniecību vīsies cauri visai Latvijai.

 • Koriem rit intensīvs darbs 0

  Ir noslēgusies Latvijas Nacionālā kultūras centra un Dziesmu svētku biedrības rīkotā aptauja par 2023. gadā gaidāmo Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku koru lielkoncerta repertuāru, kurā aktīvi piedalījās arī Ventspils pilsētas koru dziedātāji un diriģenti.

 • Jauktais koris «Kaiva» svnēs 60. jubileju 0

  Sestdien, 24. oktobrī, plkst. 15 Jaunrades namā uz savu radošās darbības 60 gadu jubilejas koncertu ''Mīla ir kā uguns'' aicina Ventspils jauktais koris ''Kaiva'' un mākslinieciskā vadītāja Ginta Rūse.