Tēma: Teātra nams

 • Sezona beidzas. Jauna jau sākas 0

  Sestdien teātra namā Jūras vārti viesosies Valmieras Drāmas teātris ar Tenesija Viljamsa drāmu Ilgu tramvajs Edmunda Freiberga režijā. Tā būs sezonas noslēguma izrāde. Lai arī teātra sezona pietuvojusies izskaņai, nekas nebeidzas – jau jūnija sākuma teātramīļus sagaida pārsteigums.

 • "Jūras vārtos" plānots rosīgs gads 3

  Jauns gads ar jaunu pasākumu programmu aizsācies Jūras vārtiem. Šogad ieplānots skatītājiem parādīt mazliet vairāk dažādu Latvijas profesionālo teātru iestudējumu nekā pagājušajā gadā.

 • Atcelta Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrāde 6

  Pasākuma organizators ''Art Management Group'' informē, ka pieņemts lēmums nepārcelt Baibas Sipenieces-Gavares stāvizrādi ''Vienreiz jau var'', kas bija paredzēta 25. aprīlī plkst. 18 Teātra namā ''Jūras vārti''. Šī izrāde ir atcelta!

 • Teātris bez robežām un visiem kopīgs 0

  Bijusī maskaviete, producente, teātra žurnāliste Jevgeņija Šermeņeva jau četrus gadus dzīvo Latvijā. Viņai ir liela interese gan par Latvijas, gan par Lietuvas un Igaunijas teātri, nodarbojas ar viesizrāžu organizēšanu.

 • No ģenerālmēģinājuma līdz jubilejas izstādei 1

  Ventspils mākslinieces Mārītes Klušas jubilejas izstāde ''Brīvās domas kontrolēts lidojums'' kopš 29. janvāra iekārtota un gaida savu atvēršanu Daugavpilī, Marka Rotko mākslas centrā.

 • Nenotiek koncerti un izrādes 0

  SIA Kurzemes filharmonija informē, ka saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju koncertzālē Latvija un teātra namā Jūras vārti nenotiks visi publiskie kultūras pasākumi – koncerti un izrādes –, kuru norise bija plānota līdz 6. decembrim.

 • 30 gadus portretē radošas personības 8

  Teātra namā Jūras vārti apskatāma Latvijā plaši pazīstamā fotogrāfa Gvido Kajona izstāde Ievērojamu cilvēku dzīve. Fotogrāfijas mazajā izstāžu zālē būs skatāmas līdz 13. decembrim.

 • Uz «Jūras vārti» skatuves izrāde «Meistars un Aleksandra» 3

  28. augustā plkst. 18 teātra nams ''Jūras vārti'' sadarbībā ar Mūzikas un mākslas atbalsta fondu ''Kultūrmarka'' Ventspils skatītājiem piedāvā īpašu izrādi - Latvijas mākslinieku portretējumu - ''Meistars un Aleksandra''. Ieeja uz izrādi ir bez maksas.

 • Izrāde «Mīlestības neprāts» notiks 13. martā 0

  SIA “Kurzemes filharmonija” informē, ka Liepājas teātra izrāde “Mīlestības neprāts”, kas bija paredzēta 1. februārī, notiks 13. martā plkst. 19 teātra namā "Jūras vārti".