Tēma: Teātra nams

 • Sākas abonementu tirdzniecība uz viesizrādēm 0

  SIA “Kurzemes filharmonija” no piektdienas, 8. decembra, piedāvā iegādāties abonementus uz 2024. gada ziemas un pavasara viesizrādēm teātra namā “Jūras vārti”, kas ļaus ne tikai ietaupīt un tikt pie garantētas sēdvietas iestudējumu apmeklējumam, bet arī sagādāt jaukas dāvanas saviem mīļajiem svētkos.

 • Teātra namā izskanēs jaunais mūzikls ''ZUM ZUM'' 0

  Latīņu un svinga ritmi, franču šansons, hip hops, džezs un kora mūzika mazliet neierastākā skanējumā izcilas un profesionālas radošās komandas sniegumā - 29. oktobrī 17.00 Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti” aicinām uz jaunu mūziklu “ZUM ZUM”.

 • Intelektuāļu domu sadursme uz ''Jūras vārtu'' skatuves 0

  Ceturtdien, 12. oktobrī plkst. 19 teātra namā “Jūras vārti” ar Alvja Hermaņa iestudēto izrādi “Žižeks. Pītersons. Gadsimta duelis” viesosies Jaunais Rīgas teātris. Lomās Vilis Daudziņš un Kaspars Znotiņš.

 • Oktobris ''Jūras vārtos'' sāksies ar jubilejas koncertiem 1

  Teātra namā “Jūras vārti” oktobra sākumā tiks atzīmētas trīs muzikālas jubilejas – kopīgā koncertā ar draugiem savu 70. dzimšanas dienu svinēs tautā mīlētais aktieris Andris Bērziņš, 55. gadadiena svinības rīkos leģendārā grupa “Menuets”, bet 85. dzimšanas dienu šogad atzīmētu dziedātājs Andrejs Lihtenbergs.

 • Iespēja apmeklēt laikmetīgā baleta izrādi ''Ņižinskis'' 3

  Jau nedēļas nogalē – 24. septembrī – teātra namā Jūras vārti varēs apmeklēt horeogrāfa Marko Gekes iestudēto laikmetīgā baleta izrādi Ņižinskis. Latvijas Nacionālās operas balets stāsta par izcilā dejotāja un horeogrāfa Vaclava Ņižinska dzīvi un daiļradi, bet vienlaikus arī atgādina un liek aizdomāties par daudz plašākām tēmām. Šī izrāde ir īpaša savā horeogrāfijas valodā.

 • Guntas Kalseres gleznas iezīmē pavasari teātra namā 0

  Ceturtdien, 2. martā plkst. 17 teātra namā ''Jūras vārti'' ikviens mīļi gaidīts uz mākslinieces Guntas Kalseres gleznu izstādes atklāšanu. Teātra nama Izstāžu zālēs būs skatāma 25 gadu garumā tapušu darbu izlase - ainavas un abstrakcijas, kas atgādina kādu nesen redzētu vietu, ceļojumu vai piedzīvotu sajūtu. 

 • Teātra namā leģendāra izrāde ''Meistars un Margarita'' 0

  2023. gada 16. janvārī teātra namā ''Jūras vārti'' varēs noskatīties Mihaila Bulgakova Mūsdienu teātra izrādi ''Meistars un Margarita''. Izrādes režisors inscenētājs – Valērijs Beļakovičs.

 • Sezona beidzas. Jauna jau sākas 0

  Sestdien teātra namā Jūras vārti viesosies Valmieras Drāmas teātris ar Tenesija Viljamsa drāmu Ilgu tramvajs Edmunda Freiberga režijā. Tā būs sezonas noslēguma izrāde. Lai arī teātra sezona pietuvojusies izskaņai, nekas nebeidzas – jau jūnija sākuma teātramīļus sagaida pārsteigums.

 • "Jūras vārtos" plānots rosīgs gads 3

  Jauns gads ar jaunu pasākumu programmu aizsācies Jūras vārtiem. Šogad ieplānots skatītājiem parādīt mazliet vairāk dažādu Latvijas profesionālo teātru iestudējumu nekā pagājušajā gadā.