Tēma: Ēdināšanas uzņēmumi

 • Nav tādas lietas, ko nevaram izdarīt 0

  Jau vairāk nekā gadu Saules ielas un Lielā prospekta krustojumā darbojas Āzijas virtuves restorāns Hot Spot. To radījusi ventspilniece Elīna Pērkona, kas pēc studijām un darba lielpilsētā kopā ar ģimeni – vīru Eduardu un bērniem Erlenu un Esteri – atgriezusies uz dzīvi dzimtajā pilsētā.

 • Jahtu osta atkal atdzīvojas 0

  Šajā sezonā Ventspils ostā pēc divu gadu pandēmijas pārtraukuma atkal atgriežas jahtas. Tomēr jaunā situācija šai ostas biznesā ievieš savas korekcijas.

 • Ēdinātāji «lokdauna» laikā drīkstēs strādāt arī naktīs 7

  Ēdinātāji "lokdauna" laikā drīkstēs strādāt arī naktīs, proti, komandantstundas laikā no plkst. 20 līdz plkst.5, norādīja Ekonomikas ministrijā (EM). Uzņēmumi drīkstēs strādāt režīmā, izsniedzot ēdienu piegādātājiem, kas to vēlāk nogādā personām viņu uzturēšanās vietās vai dzīvesvietās.

 • Saīsinās ēdināšanas un citu pakalpojumu sniegšanas vietu darba laiku 0

  No šodienas līdz nākamā gada 11. janvārim sabiedriskās ēdināšanas, izklaides, kultūras pakalpojumu, kā arī reliģiskās darbības veikšanas vietas un kultūrvietas darbu varēs sākt ne agrāk kā plkst.6 un beigt ne vēlāk kā plkst. 21, paredz pagājušajā nedēļā Ministru kabinetā apstiprinātais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu.

 • «Garšu cīņās» taps kulinārā glezna un garākā sviestmaize pilsētā 0

  Sestdien, 7. augustā, no plkst. 11 līdz 15 Ostas ielas promenādē pie Vecā Spīķera vēl nebijis, radošs, jautrs un izklaidējošs notikums ''Garšu cīņas'', kurā Latvijā mīlēti un starptautiski atzīti pavāri dalīsies savā pieredzē, sacentīsies savā starpā, kopā veidos kulināro gleznu un garāko sviestmaizi pilsētā.

 • Labākā tirgotāja balvas saņem vairāki Ventspils uzņēmumi 5

  Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) un Latvijas pašvaldību savienība (LPS) tradicionāli ik gadu izvērtē iedzīvotāju apkalpošanas kvalitāti un daudzveidību, atzīmējot labākos tirdzniecības nozares uzņēmumos.

 • Uz dzirnavām ar jautro tuk-tuku 9

  Restaurētās Pasiekstes vējdzirnavas šajā sezonā ievērojami paplašina sabiedriskās ēdināšanas un naktsmītņu pakalpojumus, kā arī kļūst arvien pieejamākas apmeklētājiem, pateicoties kūrortos izplatītajam transportlīdzeklim tuk-tukam.

 • Ar digitālo Covid-19 sertifikātu būs pieejamas kafejnīcu iekštelpas 19

  No otrdienas, 15. jūnija, sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumus personām, kas varēs uzrādīt derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, varēs sniegt arī iekštelpās, paredz Ministru kabinetā atbalstītie Ekonomikas ministrijas (EM) izstrādātie grozījumi noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".

 • Dome aicina pieteikties nekustamā īpašuma nodokļu atvieglojumu saņemšanai 3

  Nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem Ventspils pilsētā, kurus Covid-19 infekcijas izplatības dēļ noteiktie ierobežojumi negatīvi ietekmē saimniecisko darbību, tiek aicināti pieteikties nekustamā īpašuma nodokļa atvieglojuma saņemšanai 90 % apmērā 2021. gada aprēķinātajam nekustamā īpašuma nodoklim.

 • Kafejnīcu terases varēs strādāt līdz deviņiem vakarā 1

  Sākot ar piektdienu, 7. maiju, kafejnīcu terasēs varēs apkalpot klientus no plkst.6 līdz 21, paredz ceturtdien valdībā pieņemtie grozījumi noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".

 • Saeima no 7. maija atļauj ēdināšanu ārtelpās 8

  Saeima galīgajā lasījumā pieņēma likuma grozījumus, kas no 7. maija sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniedzējiem atļauj ēdināt ārtelpās atbilstoši valdības noteiktām epidemioloģiskās drošības prasībām.

 • Pēc kebaba - pie «Mazā Džordžija» 17

  Vecpilsētā atvērta jauna ēstuve - kebabnīca Mazais Džordžijs. Iestādes īpašnieks - ventspilnieks - jau izmēģinājis savu biznesu Rīgā un vēlas izveidot ātrās ēdināšanas uzņēmumu tīklu.