Venta 2002 hokejisti izcīnījušu uzvaras abos Latvijas 1. līgas finālsērijas mačos savā laukumā un tikuši viena panākuma attālumā līdz triumfam visā turnīrā.

Otrdien ventspilnieki izcīnīja uzvaru ļoti dramatiskā veidā, trīs reizes atspēlējoties un uzvaras vārtus gūstot 11 sekundes līdz pamatlaika beigām. Otrajā cīņā Venta 2002 iemeta pirmā un arī sameta krietni vairāk.

Jau ceturtajā minūtē rezultātu atklāja Jānis Golubovičs, taču trīs minūtes vēlāk, tikko izturējuši mazākumu, mājinieki uz mirkli pazaudējās savā aizsardzības zonā un liepājnieki izlīdzināja rezultātu. Venta 2002 ļoti iespaidīgi aizvadīja perioda beigas un otrā sākumu. Vispirms 40 sekunžu laikā iemeta Edgars Cgojevs un Gustavs Celms, bet otrā sākumā divu minūšu laikā arī Mārtiņš Feifers un otro reizi Golubovičs – 5:1!

Viesi mainīja vārtsargu, taču arī to šajā trešdaļā mājinieki cauršāva divreiz (Kristers Bergmanis, Oskars Grigulis). Tiesa, arī paši ventspilnieki vienu ripu ielaida, tomēr nekas neliecināja, ka šajā spēlē iespējama intriga. Trešajā periodā bija tikai viens precīzs metiens, to izpildīja Deniss Kateriničs, un Venta 2002 svinēja uzvaru 8:2, sērijā panākot 2:0. Jāpiebilst, ka sešas minūtes fināla atmosfēru varēja izbaudīt arī ventspilnieku vārtsargs Alens Bergmanis, nomainot Denisu Baranovu, un viņam tiešām bija ko darīt – viss tika padarīts labi.

Fināls piektdien turpināsies Liepājā, kur nepieciešamības gadījumā tiks aizvadīta arī ceturtā spēle, bet, ja viss izšķirsies piektajā mačā, tas pirmdien notiks Ventspilī.

Komentāri (4)

 • -3
  Guntars Shenfelds 20.04.2017, 16:31:23

  Nu uzvarēsim,bet vai Virslīgā spēlēsim?Šaubos vai Ventspils dome atbalstīs hokeju,ja tikai vēlēšanās nenomainīsim tur valdošo partiju.

 • 0
  AN 20.04.2017, 21:39:11

  Jūs jau vienreiz nobalsojāt par Repši...

 • -1
  keda 21.04.2017, 09:42:14

  Kā tad, neatbalsta hokeju.. Domājot tikai par to, kuru nomest un kuru iebāzt vietā, tiešām neko nevar panākt. Strādāt vajag ko hokeja klubs arī dara. Jārunā, jāstāsta pozīcija, izmaksas, ieguvumi, mīnusi, iespējas. Man ir pilnīga pārliecība, ka, ja vien tie nav kosmiski cipari un ja vien ventiņi varētu savākt vismaz divas konkurējošas maiņas, lai katrā mačā nav divciparu skaitlī mērāms zaudējums, ar laiku tāda Virslīgas komanda mums būs. Vienalga, kuram esot pie varas pilsētā,.

 • 0
  Kuzmičš 20.04.2017, 16:52:14

  Diez vai spēlēsim virslīgā, jo klubs to nevar pavilkt. Nu kā ir, tā ir. dragāsim 1.līgā

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: