Ar ceturtā posma sacensībām Burtniekos noslēdzās Latvijas kausa izcīņa galda hokejā. Šosezon Latvijas kauss startēja Ventspilī un nākamie divi posmi norisinājās Rīgā. Pēdējā posma sacensībās piedalījās 47 spēlētāji, starp kuriem 10 bija Jaunrades nama galda hokeja komandas spēlētāji.

Grupu turnīrā lieliski nospēlēja Eliāns Ēdelis, izcīnot 1. vietu savā grupā. Septiņi spēlētāji no Jaunrades nama komandas iekļuva augstākajā līgā, kurā turpināja cīņas lielajā kopvērtējumā.

Elvijs Siliņš bija vienīgais, kuram izdevās izcīnīt tiesības turpināt cīņu posma izslēgšanas turnīra ceturtdaļfinālā. Spēļu sērijā līdz četrām uzvarām Elvijs Siliņš ar rezultātu 2:4 (3:5; 1:5; 1:3; 2:1; 2:1; 1:2) atzina Skrundas spēlētāja Ginta Lasmaņa pārākumu. Līdz ar to Elvijs šo posmu noslēdza augstajā piektajā vietā, kas Latvijas kausa kopvērtējumā ļāva viņam saglabāt trešo vietu. Bronzas godalga Open nominācijā ir augstākais sasniegums Ventspils galda hokeja vēsturē Latvijas kausa izcīņā.

Vēl vienu vēsturisku ierakstu Ventspils galda hokejā veica Elēna Rācenāja, kura, triumfējot visos posmos sieviešu nominācijā, kļuva par šīs sezonas absolūto Latvijas kausa uzvarētāju sieviešu konkurencē.

Ar savainotiem pirkstiem varonīgi pēdējo posmu veterānu nominācijā aizvadīja komandas vadītājs Aleksandrs Žernovojs. Lai arī šajā posmā Aleksandrs ierindojās tikai 6.vietā, iekrātā punktu bagāža ļāva viņam piekto reizi pēc kārtas izcīnīt Latvijas kausu šajā nominācijā.

Junioru nominācijā otro vietu izcīnīja Alvis Siliņš, kurš kopvērtējumā palika uzreiz aiz godalgotā trijnieka. Eliāns Ēdelis posmā ieguva ceturto vietu, toties Latvijas kausa kopvērtējumā viņam sudraba godalga.

Nākamās sacensības galda hokeja spēlētājiem būs 8.aprīlī Inčukalnā, kur tiks sadalītas ne tikai Latvijas čempionāta medaļas junioru, sieviešu un veterānu nominācijās, bet arī vietas Latvijas izlasē dalībai pasaules čempionātā, kurš šogad jūnija vidū notiks Čehijas pilsētā Liberecā.