Ventas 2002 hokejisti aizvadījuši divas spēles Latvijas 1. līgas čempionātā, divas dienas pēc kārtas savā laukumā tiekoties ar Daugavpils spēlētājiem.

Pirmajā mačā pēc 20 spēles minūtēm ar 1:0 vadībā bija viesi, bet otrajā trešdaļā vispirms Bruno Bērziņš panāca izlīdzinājumu, savukārt nedaudz vairāk nekā minūti pirms tās beigām Miks Golubovičs jau izvirzīja vadībā mājiniekus. Trešajā periodā daugavpiliešiem izdevās izlīdzināt rezultātu, taču priekšpēdējā minūtē Jānis Golubovičs (pirmajos divos vārtos viņam piespēles) panāca 3:2 Ventas 2002 labā. Viesi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju un pēdējās 29 sekundes varēja arī spēlēt skaitliskajā vairākumā, bet vēlreiz izlīdzināt rezultātu nespēja. Otrais mačs labāk jau padevās Daugavpils hokejistiem. Otrās trešdaļas sākumā viņi panāca jau 3:1, bet tās izskaņā iemeta arī ceturtos vārtus. Divas minūtes līdz mača beigām savus otros vārtus guva ventspilnieks Bruno Bērziņš (abos piespēles J. Golubovičam), taču vairs nebija laika glābt šo spēli. Jāpiebilst, ka spēlēs ar daugavpiliešiem Ventas 2002 vārtos šajā turnīrā debitēja Raivo Turks. Ventspilnieki ar 11 punktiem ieņem ceturto vietu septiņu komandu konkurencē, bet nākamo spēli komanda aizvadīs 29. novembrī, kad viesosies Tukumā.