Savus trešos vārtus HK Rīga sastāvā guvis aizsargs Uvis Balinskis, tiesa, komandu no astotā zaudējuma sezonā tas neglāba.

Dienu iepriekš rīdzinieki pēcspēles metienos ar 1:0 pārspēja Čerepovecas Almaz, tā pārtraucot sešu zaudējumu sēriju, bet to pašu paveikt komandai otrajā mačā neizdevās. Almaz ātri guva divus vārtus, tiesa, pirmās trešdaļas priekšpēdējā minūtē Balinskis samazināja viesu pārsvaru. Citus vārtu guvumus šajā mačā HK Rīga nenoorganizēja, galu galā zaudējot ar 1:4. Komandai tas bija jau astotais zaudējums 15 mačos, kas MHL čempionāta Rietumu konferencē 15 komandu konkurencē ļauj ieņemt vien 14. vietu. Balinskis piedalījies visās HK Rīga spēlēs, guvis trīs vārtus, izdarījis divas rezultatīvas piespēles un ir labākais vārtu guvējs starp aizsargiem (5 punkti ir arī Kristapam Zīlem). Vēl viņa rēķinā 14 soda minūtes un lietderības koeficients -2. Aizsargs Aleksandrs Smirnovs piedalījies piecos mačos, bet uzbrucējs Vlads Vulkanovs spēlējis visās 15 spēlēs, guvis vienus vārtus, atdevis divas piespēles un nopelnījis sešas soda minūtes. Vārtsargs Mareks Mitens šosezon laukumā vēl nav devies.