Latvijas Basketbola līgā (LBL) šodien tiks aizvadīta trešā finālspēle starp "Ventspili" un "VEF Rīgu". Mačs sāksies plkst. 19:40, tiešraidē to rādīs LTV7.

LBL finālsērija startēja Ventspilī ar spraigu cīņu un "VEF Rīga" panākumu (81:77), bet "Arēnā Rīga" ventspilnieki atbildēja ar labu precizitāti tālmetienos un gana pārliecinošu uzvaru (85:68). Otrajā mačā "Ventspils" uzbrukumā labākais bija Žanis Peiners ar 21 punktu – ventspilnieki bija pārāki metienu precizitātē no visām distancēm un cīņā par atlēkušajām bumbām.

Ventspilnieku galvenais treneris Roberts Štelmahers pēc spēles gan norādīja, ka ne visas atbildes ir atrodamas statistikas ailēs. "Akseļa Vairoga un Kristapa Janičenoka pieaugošā klātbūtne mums palīdz arvien vairāk. Tās ietekme nav atrodama tikai statistikas ailēs un gūtajos punktos. Kapteinis laukumā atgriezies pēc smagas traumas, un priecājamies, ka viņš var mums palīdzēt. Janičenoka lietderība ir zināma gan klubu, gan izlases līmenī," skaidroja Štelmahers.

VEF uzbrukums tikmēr jūtami buksēja, ventspilniekiem ievērojami uzlabojot savu spēli aizsardzībā. "Aizvadījām vienu no sezonas sliktākajām spēlēm, īpaši uzbrukumā. Sasteidzām, netrāpījām metienus. Spēli maksāja tieši neizmantotās iespējas uzbrukumā. Tehniskajā protokolā viss redzams – zaudējām gan cīņā par atlēkušajām bumbām, gan piespēlēs, turklāt Ventspils precīzāk meta. Radusies sajūta, ka izslēgšanas spēlēs pret mani spēlē agresīvāk. Arī spēles garšu vēl neesmu sajutis. Tas neattaisno manu sniegumu, tajā nevaru vainot ne nogurumu, ne sezonas beigas. Pagaidām ir 1-1 un mums priekšā vismaz trīs spēles," norādīja "VEF Rīga" kapteinis Jānis Timma.

Fināla trešā spēle tiks aizvadīta Ventspilī. Mačs sāksies plkst. 19:40, un tiešraidē to būs iespējams vērot LTV7 kanālā.

sportacentrs.com

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: