Kamēr FK Ventspils pamatsastāvs pie vārtu guvumiem netiek jau trīs mačus pēc kārtas, četrus vienā pamanījās sasist dublieri, viesos ar 4:2 pieveicot FK Jelgava 2 komandu.

Pirmajā puslaikā gan tika gūti tikai vieni vārti, kad rezultātu atklāja Ventspils serbs Ivans Doričs, gūstot savus pirmos vārtus čempionātā, bet pēc pārtraukuma kļuva krietni jautrāk. Jau pašā otrā puslaika sākumā mājinieki panāca izlīdzināju, tomēr ne tikai nepārņēma iniciatīvu, bet arī nonāca pamatīgos mīnusos. FK Ventspils 2 vadībā atkal izvirzīja aizsargs Deniss Beuzščonoks (otrie vārti), bet Vladimirs Mukins ar diviem precīziem sitieniem (viņa rēķinā turnīrā jau seši vārti) panāca jau 4:1. Jelgavnieki vēl paguva atspēlēt vienus vārtus, taču tas šajā mačā arī bija viss. Deviņās spēlēs Ventspils dublieri izcīnījuši septiņas uzvaras, kā arī pa reizei zaudējuši un spēlējuši neizšķirti. Desmitās kārtas maču ventspilnieki aizvadīs 26. maijā, kad Rīgā tiksies ar Metta/LU tuvākajām rezervēm.