Latvijas futbola izlasei izdevies pārsteigt Eiropu – Eiropas čempionāta spēlē Prāgā tā bija tuvu tam, lai izcīnītu uzvaru pār grupas līderiem čehiem.

Mača 30. minūtē pēc lieliska pretuzbrukuma rezultātu atklāt izdevās Aleksejam Višņakovam, bet minūtes desmit pirms mača beigām rezultātam bija jākļūst jau 2:0, taču Valērijs Šabala sita garām gan vārtsargam, gan vārtiem. Diemžēl 90. minūtē mājinieki prata panākt neizšķirtu un turpināja apšaudīt viesu vārtus, taču panākt vairāk Latvijas futbolisti viņiem neļāva.

Mača 87. minūtē laukumā devās FK Ventspils pussargs Jurijs Žigajevs, bet Antons Kurakins un Alans Siņeļņikovs palika rezervē. Latvijas izlases rēķinā ir trīs punkti piecās spēlēs un piektā vieta sešu izlašu konkurencē, tiesa, turki apsteidz mūsējos par diviem punktiem, bet nākamie pretinieki nīderlandieši – par četriem.