Četri Ventspils airētāji Latvijas izlases sastāvā piedalījās Eiropas čempionātā airēšanā junioriem un U-23 vecuma grupā, kas notika Francijā, Mantes en Yvelines. Čempionātā startēja 32 valstu pārstāvji.

Spēcīgajā konkurencē mūsu komandas līderis Dagnis Iļjins U-23 vecuma grupā izcīnīja 9. vietu C-1 1000m un 11. vietu C-1 500m distancē. Arvim Iļjinam U-23 vecma grupā 14. vieta C-1 200m distancē.

Junioru konkurencē Dāvim Iļjinam 14. vieta C-1 1000m distancē, bet Ģirtam Jansonam 15. vieta C-1 500m distancē.

Airētāji no 4. līdz 5. jūlijam piedalījās arī LR kausa izcīņā un Skolēnu sporta spēlēs Brocēnos. LR kausu izcīņa notika pieaugušo konkurencē. Kanoistiem 1000m distancē uzvarēja Dagnis Iļjins, trešajā vietā Arvis Iļjins. 200m distancē trešajā vietā Mārtiņš Burkovskis.

Skolēnu sporta spēlēs „A” grupā Dāvis Iļjins izcīnīja 1. vietu C-1 500m un 200m distancēs. Viņš uzvarēja arī stafetē 4X200m kopā ar Maksimu Kuzņecovu, Kristeru Frišenfeldu un Ralfu Naumovu.

Savukārt „B” vecuma grupā K-2 500 m distancē uzvarēja Kitija Gerēna un Anna Saļņikova.

Anna Saļņikova izcīnīja 2. vietu arī 200m distancē un 4X200m stafetē kopā ar Kitiju Gerēnu, Elīzu Budavu un Martu Cepurīti.

„B” vecuma grupā kanoistiem Aleksejam Sabarņam, Markam Aleksejevam, Maiklam Smaļko un Daniilam Serinam 2. vieta 4x200m stafetē.

2000m distancē „B” grupas meitenēm Kitija Gerēna ierindojās 3. vietā.