Olimpiskā centra Ventspils hokeja čempionātā pie graujoša panākuma tikuši Rodeo spēlētāji, kas, pateicoties pārliecinoši uzvarētajai otrajai trešdaļai, ar 12:2 sagrāva Dundagas komandu.

Mača piektajā minūtē rezultātu atklāja dundadznieki (Raitis Kristiņš), taču nākamo četru minūšu laikā Rodeo guva trīs vārtus, turklāt visos nūju pielika Mārtiņš Linnenfelds, pats gūdams pirmos divus un asistējot Dāvim Delverim trešajos. Pēc puslīdz vienādā pirmā perioda, otrajā motosportisti sāncenšus gandrīz vai saplosīja, gūstot septiņus vārtus.

Trīs reizes precīzs bija Linnenfelds, kura kontā arī vēl viena piespēle, bet vēl vārtus guva Uģis Lagzdiņš, Edgars Kurpičs, Edgars Kukainis un Renārs Vaitkuss. Pēdējā trešdaļā vēlreiz nostrādāja saikne Linnenfelds-Delveris, bet Dundaga atbildēja ar otrajiem R. Kristiņa vārtiem un otro Intara Siliņa piespēli. Punktus mača tomēr pielika Rodeo – ar otro precīzo metienu izcēlās Lagzdiņš.

Pateicoties ārkārtīgi rezultatīvajai spēlei (pieci vārti, trīs piespēles), Lilenfelds pakāpies rezultatīvāko spēlētāju sarakstā, ar 19 punktiem (7+12) tagad ieņemot otro vietu. Labākais vārtu guvējs un arī rezultatīvākais turnīrā joprojām ir Saldus pārstāvis Andis Bērziņš (15+11).