Ventspils brīvostas pārvaldi apmeklēja Nīderlandes Karalistes vēstniecības Igaunijā pārstāves, lai iepazītos ar brīvostas speciālo ekonomisko zonu, ostas darbību un attīstības plāniem, kā arī pārrunātu iespējamās sadarbības iespējas.

Vizītē piedalījās Nīderlandes Karalistes vēstniecības Igaunijā vadītāja Vendela Haringhiuzena un un pārstāve Margota Rose. Viešņas tikās ar Ventspils brīvostas pārvaldes pārstāvjiem, kuri prezentēja Ventspils pilsētas un brīvostas pārvaldes sniegto atbalstu uzņēmējiem un investoriem. Tāpat viesi iepazinās ar Ventspils ostu - tās attīstību, struktūru un nākotnes plāniem.

Vēstniecības pārstāvji atzinīgi novērtēja Ventspils brīvostas speciālo ekonomisko zonu, kas investoriem piedāvā īpaši labvēlīgus nosacījumus un iespēju piemērot nodokļu atlaides. Atbalsts investoriem ir nozīmīgs faktors, lai veicinātu investīciju pieaugumu ražošanā un veidotu jaunas darbavietas Ventspils iedzīvotājiem.

Vizītes nobeigumā viesi devās ekskursijā pa Ventspils brīvostas teritoriju un pilsētu. Ventspilī viesi bija pirmo reizi un pozitīvi novērtēja, cik sakopta un kārtīga ir pilsēta.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: