Vējš 3.29 m/s
Vējš 3.29 m/s
Kāpēc tāds naids,pret krievu tautu,kuri dzīvo Latvijā.
Kas tad nu,kāds krievelis atņēma smilšu kastē mantiņu,vai varbūt kāds krievelis seksuāli izmantojis,un tagad te forumā ārdās,kā tāds no ķēdes norāvies....
Sēž mēslu čupā divi tārpi.Tēvs un dēls.
Tēti,tēti a kas tur tālumā ir tads zaļš????
Tās dēls ir pļavas,lauki.
Tēti tēti,a kas tas par dzeltenumu pie debesīm???
Tā dēls ir saule.
Tēti, tēti,a kas tas par zilo tur tālumā???
Tā ir jūra dēls.
Tēti,tad kāpēc mēs neejam pasaulē,ja pasaule ir tik skaista un plaša??? Kāpēc mēs sēžam šajā sūdu kaudzē???
Tāpēc dēls,ka tā ir mūsu Dzimtene.
Tas ir par tevi karloviča kungs,un tev līdzīgajiem
Vien muļkis mēģina uztaisīt krievijā dumpi.
Tā latvijā jau visi runā, pilsoņu karš krievijā
Krievi iebrūk Ukrainā
Latvieši jau rokbtranšejas.
Kas tad nu debīliķi nav apnicis visu laiku skriet vilcienam pa priekšu???
Labi izdzīsim visus arā .Vissus tos kuri nav latviešu tautas,ārā.
Ko uzreiz uzlabosies dzīve?
Sāksim labāk dzīvot?
Pacelsies ekonomika?
Uzlabosies dzīves kvalitāte?
Pensionāri uzreiz nedzīvos zem katras kritikas?
Ja domā kā uzlabot dzīves labklājību,nevis jānodarbojas ar kaut kādu huiņu.
Kas ko darījis,ko darījis, kāpēc darījis.
Jūs esat staigājuši pa Salaspils darba(nāves) nometni??
Esat palasījuši uz sienas vārdus un uzvārdus,kas tur ir stradajuši tanī laikā????
Esat???Mūsu pašu tautieši????
Ejiet rociet ara.
Jā un skrieniet uz meža kapiem rociet visus krievus arā,lai brauc pūt uz krievzemi.Nav ko piemēslot latviju.
Mēs cepamies par cilvēkiem kuri te ir stradājuši,cēluši un būvējuši.
A pa ielu jau iet praidi.Pagaidiet drīz arī jūs iesiet,debīliķu bars
Šamie_vakcinējās_joprojām!............:(......................19. jūnijā plkst. 17.08 Ventspils pašvaldības policija daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas kāpņu telpā aizturēja vairākas personas. Pie vienas no personām somiņā atradās astoņas šļirces, no kurām vairākās atradās šķidrums, kā arī kristāliska viela polietilēna maisiņā.
Vai, nu paskat kād tie ģīm šorīt bij! Iet caur pilsētel un visi vēl štīmī lien kā gliemež kaut kur! Ārpāc! Tas i ĀRPĀC! Vai ta svētk i domat, lai Jūs šitā sēv piesmelt kā tād akas spaini? Fuj!
Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…
Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…
Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…