SALONS SAULE KULDĪGAS IELA 16

Sieviete___ | 01.06.2018, 14:19:23 | 5822

Sveiki! Vēlos padalīties ar ko sastaptos salonā "saule".
Aizgāju uztaisīt mēles pīrsingu , mani aizveda uz procedūru kabinetu un pirmais , kas man iekrita acīs bija kāds galīgi netīrs aparāts , kas izskatījās apliets ar kādiem mēsliem.
Vēlāk kad pīrsings bija uztaisīts , es protams noskaidroju kas un ka , ( ko ēst , un ka skalot.)
Tajā pašā dienā neko nebiju ēdusi , skaloju muti , bet jau vakarā parādījās sastrutojums.Ka ta??? Zvanu uz salonu lai uzzinātu kāpēc ta , bet sazvanīt nevaru. Zvanu uz Rīgu pec konsultācijas a man pasaka ka nekvalitatīvi izdurts un ka salonā man pielaida infekcijas. Pēc tam kad sazvaniju SALONU "SAULE" . PAR mani sāka atklāti nirgaties. Ķīpa mums vienalga, u.t.t. un pā
Prtaisīja vēl mani par vainīgu un attieksme arī bija drausmīga.ESMU ŠOKA.... KĀ TĀ VISPĀR VAR IZTURĒTIES???

Komentāri (51)

  • -1
    Pilsēta 01.06.2018, 14:31:08

    Ja redzēji, ka kaut kas nav kārtībā kāpēc negāji prom?
    Tas tāpat kā no rīta pēc kārtīgas dzeršanas vainot valdību vai laika apstākļus, ka jāvemj un sāp galva.

  • -3
    Sieviete___ 01.06.2018, 14:36:20

    Uzreiz jau viss bija labi , bet pēc pāris stundām saka strutot, kur tad esmu vainīga? Es pajautaju kas un ka, man teica ka viss bus labi ( skalojiet, teica ) . Visu darīju ka teica , bet kad vērsos pēc konsultācijas sāka brutāli braukt augumā.

  • -5
    snaiperis999 01.06.2018, 16:01:40

    Uztaisi sev pīrsingu ar sūdu dakšu vēderā,nekad nekas vairs nestrutos,un procedūra būs bez maksas.

  • 0
    Mike 02.06.2018, 23:45:18

    Eu nu..šis ir 100 gažu labakais joks.Visa kompanija smējāmies vairmak kā stundu.Citi pat pierakstīja lai būtu arhīvā.Jo tik "gudrs"un "asprātīgs" lauķis kā PetrosJānis nekas nav bijis pasaulē.Vajad sarunāt autogrāfu uz izdotas grāmatas ,kurā pilns ar "superjokiem" kā arī kā kļūt par varoni sēžot un dīkdieņot ,kā uzbrukt visiem un iedvesmot sevi ka visi ir idioti un tika pats vienīgais pasaulā gudrs. :)

  • -3
    Mike 01.06.2018, 15:19:59

    Dīvains cilvēks,ja redz ka netīrība apkārt un vēl taisa procedūru.Ja Jums pateiktu ka atkritumu tvertne ir piecu zvaigžņu viesnīca,arī tad tur paliktu un pēc tam brīnītos par visādām kaitēm? Kā arī vēl tāda lieta ,ka durot tādus jāzin kuros punktos drīkstētu un kā tas iedarbojas uz pārējo organismu.Taču domājams ka šeit ir vienkārši antireklāma. :)

  • -4
    Sieviete___ 01.06.2018, 15:47:23

    Kāds vispār sakars? Es redzēju ka tur ir netīrs aparāts ( ka jau iepriekš minēju) bet par ko man bija jāuztraucas ja jau man gar to aparātu nebija nekāds sakars! Man jau mēle bija ar adatu jadur nevis ar aparātu!!! Un runa jau neiet par to ka es dūru pīrsingu vai neduru , kāda starpība jo tikpat labi manā vietā varēja būt kāda cita !!! vienkārši iet runa par attieksmi , ka es vērsos pēc konsultācijas a pret mani tāda attieksme itkā es viņiem būtu kādu infekciju pielaidusi nevis viņi man!!!!!

  • -2
    Mike 01.06.2018, 15:54:41

    Savā laika mums piemēram dūra meitenes auskaru caurumus.Bija arī tādi kuri paši sev varēja.Risks ,ka šķībi būs gan :) Taču pirms tam adatas dezinficēja - vienkārši ar uguni un vēl ar kādu degvīnā mērcētu vati.Problēmu nebija nevienam.Vienīgi citi nepanesa parastu metālu.Vajadzēja likt sudraba vai zelta.
    Taču arī tad centāmies netrāpīt svarīgos punktos auss ļipā.Tapēc pirms kaut ko veikt ir jārēķinās ar sekām. ;)
    Nepārdzīvojiet. Varbūt Jums tiešām nepanes tādu metālu,vai trāpīja ne tanī punktā.

  • -2
    Mike 01.06.2018, 15:56:34

    P.S. Arī pirms durt mazliet papētiet anatomiju.Mēle ziniet nav parasts orgāns.Ja tur durt tad var nopietni gadīties dažādi.

  • -4
    Sieviete___ 01.06.2018, 16:04:13

    Es jau neesmu muļķe! Pirms taisīt es jautāju par sekām! Jautāju par pīrsinga panesamibu. Man atbildēja ka tas ir medicīniskais metāls un ka viss būs ideāli, ka nekas man tur briesmīgs nebūs, protams uztraucies par savu veselību tāpēc gāju uz salonu kur strādā kvalificēti meistari kuri zin kas un ka. Man meistare solījās ka nekas briesmīgs nebūs ka 2-3 nedēļas paskalosu muti un viss paries. A tagad kad kkas nav aizgājis ta ka jābūt dirš augustā un neko nepaskaidro

  • -2
    Mike 01.06.2018, 16:12:07

    Neviens jau nesaka ,ka esat tāda.
    Jūs pirms devāties uz salonu vai palūkojāties atsauksmes arī ?Vai painteresejāties ka tiek lietoti vienreizējās lietošanas intrumenti?Vai tas meistars bija cimdos arī?Ir jau visādi diletanti.Savulaik kad notika Ventspilī tetovēšanas vakari Jūras Vārtos,tad jau arī tur lielākai daļai visiem šķībi gāja.Skrēja pie tā laika viena no labākā tetovētāja Latvijā visu labot no jauna. :)
    Savukārt ,ja Jums tā patreiz ir tad tas ir nopietni.Nevilcinieties,jo sarežģīsies sekas.

  • -2
    karlito 01.06.2018, 16:06:02

    Mēle nav domāta lai tur durtu caurumus,nu bet ja tas tomēr izdarīts un kaut kas tur nav kārtībā,tad taisnība vai šajā gadījumā veselība,jāmeklē pie ārsta..šeit forumā neviens nesapratīs tavas mazohistes problēmas!

  • -4
    Sieviete___ 01.06.2018, 16:12:03

    Vēlreiz atkārtoju! Kā neiet runa par pīrsingu bet gan attieksmi!!!! Kāda starpība vai es gāju pīrsingu taisīt vai manikīru taisīt fakts ir tāds ka meistari nesniedz nekādas konsultācijas , tikai brauc augumā par to ja cilvēkam kkas nav skaidrs. Un neskaidro ka rīkoties ja viņu vainas dēļ ir kaitējums veselībai...!!!

  • -2
    Mike 01.06.2018, 16:16:08

    Meistaru pienākumi ir pirms procedūras par visu informēt,pastāstīt visus plusus un mīnusus un sekas.Ja piekritāt tad tā bija Jūsu izvēle :)

  • -1
    herberts 01.06.2018, 19:33:58

    Ko ragus di..ā neieliki?

  • -3
    Barons 01.06.2018, 19:38:30

    Sieviet kundz.
    To riņķ vaidzet likt iekš lūp.
    Iekš to lūp,ko ir būt apukše,le zinat.

  • -3
    Aka 02.06.2018, 07:32:49

    to sievietei
    Spriežot pēc taviem izteicieniem komentāros, ar galvu tu nedraudzējies, attīstības līmenis zems. - "brutāli braukt augumā, dirš augustā ..."Uzpurns jāliek!!!

  • -2
    bite1 02.06.2018, 11:49:40

    Sieviete___
    saprotu sašutumu un neapmierinātību!
    Bet mūsu čuhņā, spriežot pēc komentāriem, visi ir pieraduši pie tādas apaklpošanas.Tāds lūk te līmenis.Ko tur daudz lauķiem vajag.))))) Ja kas,pats vainīgs un čau....

  • -9
    snaiperis999 02.06.2018, 11:53:40

    Tēmas autorei.
    Vai tad tev daba nav iedevusi visus nepieciešamos caurumus?
    Durstīties un bakstītis jau tu vari,bet normālu cilvēku acīs tu būsi ķēms.

  • -2
    snаiperis999 02.06.2018, 18:30:02

  • -5
    snaiperis999 02.06.2018, 11:58:55

    Tikai nevajag par lauķu līmeni.Es,tā saucamais lauķis,esmu jau daudzus gadus,un tādus idiotus,kā pilsētā,laukos neesmu redzējis.

  • -2
    yolo 02.06.2018, 13:14:55

    Laukos spogulis nav?

  • -2
    snаiperis999 02.06.2018, 18:33:54

  • -4
    Pavasars 02.06.2018, 12:14:56

    Es arī 4 gadus atpakaļ dūru tur pīrsingu mēlē. Palaimējās, ka man viss bija kārtībā, bet vienīgi šķībi izdurts. Arī ausīs esmu dūrusi daudz tur un izrādās, ka viņi nepareizi šāva. Cauri skrimslim vajadzēja durt, bet viņi man izšāva un tapēc man ļoti ilgi dzija visu laiku. Vienu reizi atkal neizšāva pa vidam. Izņēmu, aizaudzēju, gāju atkal un lūdzu, lai pa vidam šoreiz. Un atkal nav pa vidam un strutoja un nedzija. Atkal audzēju ciet un šoreiz braukšu uz Rīgu durt. Nekad vairs neiešu uz to salonu un neiesaku nevienam iet.

  • -5
    snaiperis999 02.06.2018, 14:29:09

    Es,Anniņ,tā skatos,ka tu esi sašauta un sadurta ,kā viens otrs Berlīnes ieņemšanas laikā 1945 gada maijā.Tu turies,neskatoties uz visām tām ciešanām,un varbūt tomēr dzīvo normāli un neļauj turpmāk sev darīt pāri,jo kaut kas no veselā saprāta tev ir palicis.Tevi taču tikai sašāva un durstīja,galvu taču neatdauzīja.

  • -6
    Pavasars 02.06.2018, 17:50:07

    Nu laikam jau piedzimu bez veselā saprāta pēc tava skatījuma. :D tas ir mans ķermenis un gaume katram sava ;) tu arī klausies visos kā izskatīties?

  • -2
    Ens 02.06.2018, 18:12:37

    Es,snaiperi,tā skatos.ka tu esi sašauts ar stirnu spirām.Sašauts,visgudrakā vietā tavā organismā-pēcpusē.

  • -2
    Ens 02.06.2018, 18:21:24

    Tās sūda dakšas,kuras tu novēlēji tēmas autoram,atnāks ciemos pie tevis.

  • -6
    snaiperis999 02.06.2018, 18:53:34

    Tukša muca. tālu skan.
    Kas atiecas uz jums,krutie džeki.es labprāt ar jums satiktos un saliktu visu pa plauktiņiem,bet jūs,tirliņi,jau pēc tam rakstīsiet iesniegumu policijai par sev nodarītiem pāridarījumiem .
    Jāsaka tā,ja tik tiešām esat gatavi staigāt ar izsistiem zobiem un saplēstām pakaļām,tad varam norunāt tikšanos.Iepriekš brīdinu,ka aizstāvoties varu arī nosist.

  • -4
    snаiperis999 02.06.2018, 18:55:32

  • -2
    Mike 02.06.2018, 23:18:18

    Tad saki vietu un laiku trulais lauķi,kurš spējīgs ir tikai pie deskopa tukši rakstīt un braukt virsū visiem,nerēķinoties ar sekām.Tu uzbrauci virsū arī pazistamai jaukai meitenei.Par to būs atsevišķi jāatbild.Saprati lauķi trulais?

  • 0
    yolo 03.06.2018, 11:49:06

    Viss ko snaiperis var nosist ir pats sev dūrē. Infantīlais vientiesis

  • -3
    Ens 02.06.2018, 19:02:13

    Tās sūda dakšas,kuras tu novēlēji tēmas autoram,atnāks ciemos pie tevis.

  • 0
    krusttēvs vilhelms 02.06.2018, 21:07:38

    ko teikt: kā sauc šo pīrsinga tanti speciālisti,kas taisa caurumus? Priekš kam vispār mutē mēlē caurumu vajag,kāds labums,jēga,kam vispār patīk?
    Dabūs brāzienu no saimnieces ,jo šī ir antireklāmas nesmukums...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: