22.1 °C

Vējš 3.29 m/s

Piektdiena, 26. jūnijs
Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis
Baronkungs
Kārtējais nekaunības kalngals

Savā laikā varēja iegādāties gāzes ieročus,kuri skaitījās tikai un vienīgi pašaizsardzības ierīces.
Cilvēki sapirkās,iztērēja savus līdzekļus,un es domāju ka ne mazus līdzeklus,iztērējot.
Kādu laiku atpakaļ tika paziņots,ka esot jāriģestrē valsts policijā.Nu labi to es vēl varētu saprast,kaut kādu reģistru vajadzētu.Es arī esmu viens no tiem,kuram ir gāzes ierocis
Tagad atnāk man papīrītis ka vajagot visus tādus pašus dokumentus kādi ir vajadzīgi lai iegādātos kaujas ieroci.
Jūs ko tiešām esat sajukuši prātā???
Tad jau drīz lai mājās varētu turēt dakšiņu,būs vajadzīga atļauja,jo var savainoties.
Protams uztaisīja reģistru paskatījās cik to ir daudz,un izlēma.Ev klau veči bet to ir baigi daudz,te varēs forši uzvārīties

Views
2815
11.06.2023, 17:21
Baronkungs
Dezinformācija

Lasīju mēdijos ka daudz tiek rakstīts par dezinformāciju.
Kas nosaka to kad ir patiesi un kuri melo???
Piem
Ukrainā krievi darīja tā vai šitā????
Kā to var zināt ka viņi tā arī to darīja???
Ne manis ne jūs tur klāt nebijāt!!!!
Tas ir kāda cilvēka viedoklis.
Kas var garantēt ka tā ir 100% taisnība????
Kurš???
Atbilde,neviens
Tad kur beidzas informācija un sākās dezinformācija????
Un beidziet plūtīt ka es šķunītī dzeru bombvīnus

Views
2045
10.06.2023, 13:07
Baronkungs
Cilvēces turpināšana

Dievs radīja cilvēku
Sievieti,un vīrieti
A kas radīja ,praidus???
Dievs,tiešām???Tad jau laikam slims būs palicis.
Lai rastos cilvēciņs pasaulē,jābūt starp sievieti un vīrieti seks.Kā rezultātā rodas bērni,nākošā paaudze.
Cilvēces pamatvērtības.
Nepiekritīsiet???
Kā radīsies bērns,divām sievietēm,ar plastmasas mantiņu???
Nu atvainojos,varat tur bagstīties kamēr sāk smirdēt pec degošas gumijas,un nekas cits tur nesanāks.
Un starp diviem vīriešiem???Nu tie arī tur varēs kult kamēr aizdegās,un nekas nesanāks.
Tad kurš ir nojūdzies
Cilvēks,vai dievs

Views
1479
10.06.2023, 12:11
Baronkungs
Padomāt, protams ja ir ar ko......

Es te runāju par to ka visām valstīm jābūt vienādām dimāšanas laktiņai.
Bija šeit gudrīši kuri uzleca man krāgā.Nē tā nav jābūt.
Eiropas savienības pamatprincips ir kāds jūsuprāt???
Uz ko pastāv Eiropas savienība kā tāda struktūra???
Ja gadījumā kāds nezina,Tad Latvijā arī tā ir jābūt.Jo Eiropas savienībā visam ir jābūt vienotiem.Darbos,lēmumos utt.
Neatkarīgi no tā,vai tas Latvijā ir izdevīgi, neizdevīgi.Neatkarīgi ko par to domā iedzīvotāju grupas.
Pamatprincipi ir nepārkāpjot neviena indivīda cilvēktiesības,pilsoņtiesības,un iedzīvotāju tiesības, neatkarīgi no tautas,nācijas un ticības.
Nedrīkst,un visss.
Nepiekritīsiet???
Tad ko jūs līdāt tādā valstu kopienā,kur tas ir galvenais.
Laikam esat aizmirsuši,kad ir arī pienākumi,kuri čerez ņihaču ir jāpilda.
Bet ne jau tāds bezpriģels kāds pašreiz šeit notiek.
Un galvenais visiem šeit forumā sēdošiem tas apmierina.
Visiem izņemot tāda idiotam kāds ir Riebeklis.

Views
892
08.06.2023, 22:50
Baronkungs
Deportācija!

Interesanti,kas būs ar tiem cilvēkiem,kuri nevarēs nodot latviešu valodas eksāmenu???
Izdzīs ara no valsts????
Ar kādām tiesībām var izdzīt ara no valsts,ja viņiem šeit ir mājas.Īpašumi.Ko to visu valsts konfiscēs???
Interesanti kāpēc atrāk to visu nedarīja?
Teiksim 1991 gadā???Ko nebija dūšas,vai varbūt snaudāt ziemas miegā.Aaa nu beidzot pamodāties???
Jums tā neliekas ka tas visss kas notiek ir klajšs cilvēku tiesību pārkāpums valsts mērogā

Views
1562
08.06.2023, 22:31
Baronkungs
Porniek

Kā,tu vari cīnīties pret nacismu???
Ja cilvēku dalīšana jau ir nacisms.Ja latvietis latvijā ir aukstāks par ruso tas jau velk uz nacismu.
Un runājot par aptaurētību.
Tas ir tas pats kā cīnīties ar vējdzirnavām,jo šeit forumā sēdošie tadi kā
Marta p.
Karlovičs
Viktors
Pilsēta
Un vēl daudzi jo daudzi,visus nenosauksi,pārstāv to aptaurētību.
Un visi kas tā nedomā,jau ir debīls un ideots.
Man reizēm jāsāk domāt,ka šeit ir palikuši fanātisma pārņemti patrioti,kuri savu ideju pārņemti visus apēdīs kuri nerunās latviski.Palikuši ir debīliķu,un ideoti.
Bet visi normāli adekvāti domājošo ir aizbraukusi, protams ir daži izņemumi.
Te sed tie kuriem patīk līst un bučot otram pēcpusi.Apjāt otru,aprunāt otru.
Kuri nemaz nevēlas lai šeit kaut kas uzlabotos,mainītos.
Jo lielāka sūdu bedre jo siltāk dzīvot.
Vai ne karloviča kungs???

Views
1231
08.06.2023, 20:02
Pēdējās komentētās

Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…

Pirms 43 minūtēm

Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…

Pirms 3 stundām

Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…

Pirms 3 stundām