Vējš 3.29 m/s
Vējš 3.29 m/s
Konrād,tu esi gudrs,vai muļķis,vai idiots.....
Nelaimīgais jautājums par nelaimīgām mazmājiņām.
Āra toletes taču bija lai varētu iet uz turieni dirst.Ne jau lai raktos un meklētu naftu.
A ko tagad darīt cilvēkiem kuri ir pazaudējuši ateju kur dirst??
Dirst spainī,un liet žogmalē???
Oooo jā tas ir ekoloģiski pareizi.Mīst un dirst kur pagadās.
Kurš tagad kontrolēs kur cilvēki kārto savas vajadzības.
Iedomājieties ja tagad karstā vasarā laistīsies ar sūdiem.Forši vai ne??
Sakiet man lūdzu kas tas tāds ir par zvēru forums?
Kas tas ir pa zvēru?
Kāda tam ir jēga?
Es biju domājis,ja cilvēkam ir kads sasapējues jautājums vai problēma.Tad tas to ieraksta forumā un visi par to tēmu apspriež.
Bet ne jau tā kā tas patreiz šeit notiek.
Es varbūt ierakstu tēmu par to kā kaijas cūkojās pilsētā.Un tad nu sākās,cits pa krievu cits par ukrainu,kāds vēl pa kaut kādiem šķūnīšiem.
Bļin kāds tam visam ir sakars tēma bija par kaijām.
Jūs visu to lasāt,dzēšat ja kāds pāršauj pa strīpu.
Tad varbūt vajadzētu ieviet noteikumu ja kāds brauc pilnīgi pa auzām.Dzēst un vviss.
Savadāk tas veidojas par balagānu
Kāpēc tie Latvijā nestrādā???
Kaut gan mums itkā ir Demokrātiska valsts.
Tātad visi domā un visu dara demokrātijas ietvaros.
Un visi kuri pārkāpj demokrātijas pamatprincipus automātiski tiek sodīti.
Bet mūsu valstī,laikam pats pirmais likums,jo debīlāk jo labāk
Ventspils atīstās.
Piena kombināts,jānoārda,tagad stāv grausts
Ventspils koks jānoārda
Gaļas kombināts janoārda,nu jā latvijā jau nav lopu.Paši kā lopi,tikai nevar kaut.
Maizes kombināts bija jānoārda,tipa ejot uz rekonstrukciju.Kaut kā ilgi rekontruē.Nezināt kurā gs. būs gatavs?
Jā osta stāv tukša
Nafta ostā neienāk.akmeņogles arī nē.
Amoniaks arī vairāk nē,cik ir tik ir
Kālijsāls arī nav.
Forša saimnieciskā bauru tautas biznes.
Jā forši mēs attīstāmies.
Tikai nesaprotu kurā virzienā
Lika noārdīt mazmājiņas.
Interesanti kur gāja senlatvieši kārtoties???
Vai tie varbūt dirsa biksēs.
Nu jā dirst tā kā daba ir izdomājusi,tas nav ētiski un pareizi
Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…
Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…
Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…