Vējš 3.22 m/s
Vējš 3.22 m/s
...No fiskālā viedokļa naudas veselībai ir ievērojami mazāk nekā 2020., 2021. un 2022. gadā, bet uzkrātie parādi - milzīgi, cilvēkdeficīts dramatisks, birokrātija pārmērīga, Veselības ministrija neprofesionāla, pati sistēma balstīta uz dārgu ārstēšanu slimnīcā, nevis profilaksi un relatīvi pieejamu ģimenes medicīnu.
Augustā nauda beigsies laboratoriskiem izmeklējumiem, septembrī - speciālistiem un radioloģiskai izmeklēšanai, oktobrī - slimnīcām hronisku pacientu ārstēšanai, novembrī - NMPD. Tas ir optimistiskais scenārijs.
Būtiskākais rādītājs veselības aprūpē ir veselības pakalpojuma pieejamība. Jo attīstītāka un demokrātiskāka valsts, jo mazākas atšķirības pieejamībā starp turīgo un mazturīgo, veco un jauno, slimo un veselo, centrā vai perifērijā dzīvojošo.
Vai tas ved uz izmiršanu?
...""Politiķu aizsāktā diskusija par iespējamo pensionēšanās vecuma paaugstināšanu radījusi gan viļņošanos sabiedrībā, gan apstiprinājumu no ekspertiem – pašreizējā demogrāfiskā situācija neļauj atslābināties un neko nedarīt. Latvijā strādājošo skaits samazinās, un viņiem ar katru gadu būs arvien grūtāk uzturēt pensionārus, nemazinot pensiju apmēru. Savukārt Latvijas Televīzijas aptaujātie strādājošie par pensionēšanās vecuma celšanu lielākoties negrib pat dzirdēt.""
Vai tiešām domājat , ka tas ir normāli celt vēl, ja tagad jau cilvēki izdzīti kā vergi, sabeigtām veselībām? Vai lai strādā līdz uz skuju taku-nebūs pensijas jāmaksā?
Labu vakaru! Kā ta tā. Sasit puis vien pārventelē diens laika un visi iet garam? Neviens nepalīdzam? Cuivēk mīļumajie, kas jumiš kait?!
Sveiki! Ir kāds atsaucīgs cilvēks? Ir kāds, kas dzīvo netālu no Gāliņciema jaunās bibliotēkas.
Uzrakstiet man ziņu whats up.
Man ir viens lūgums.
29776385
Jūs Dunžānūtie cuivēk i redzējuš tās cēns, kas i tagadim veikaliņ plauktos?
Kas tas i vells parāvs! Jūs pļutamais i pa to galv? Kā taut pieļauj ko tād!!!!!
Es tak sāvs pēdējās apēns nedos lombardā, lai var ko ēst dabūt uz kār zob, kas tā jau kunkst pēc zob doktoriņ!
Kā Jums kauns nav! Kaunu biksēs sabāzuš! FUJ!
Sakiet lūdzu kāpēc pārventā nav tādas mājiņas,ko sauc par toaletēm.Kur cilvēks ejot ar kājām no bijušās 5 vidusskolas uz Dzintara ielu,kur var nokārtot dabiskās vajadzības???
Biksēs???
Krūmos cik es zinu arī nedrīkst.
Lūgums idiotiem neatbildēt( Martai p, Viktors+,un līdzīgiem)
Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…
Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…
Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…