20.9 °C

Vējš 3.09 m/s

Piektdiena, 26. jūnijs
Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis
Baronkungs
Internacionālisms,vai nacionālisms

Uzrakstiet man lūdzu
Kas eiropā ir pats galvenais no nosaukuma.
Ne jau kas ir svarīgākais eiropā,jo mēs taču tur arī atrodamies
Un ja eiropā ir par internacionālismu,tad ka latvijā var iet par nacionālismu.????
Ja Eiropas savienības pamatprincips,ka visām Eiropas dalībvalstīm jābūt 100% vienotai domāšanas laktiņai.
Un sory, Latvija nevar būt nekāda izņēmuma valsts

Views
540
04.06.2023, 09:42
Baronkungs
Baron lielkungam

Baron,lielkung,nu i liel sōd.
Nu vais nevārs skatit to meiteņ pup.
Nu bus skatit to puiš pi***.

Kō nu mes dars???

Views
525
03.06.2023, 06:25
Kondrāds Karlovičs
Prezidentu vēlēšanas

Latvijā prezidentu ievēl Saeima , Ukrainā ievēl prezidentu tauta , bet tur karš , Latvijā vēl nemācās skolā visi valsts valodā, bet Ukrainā mācās sen valsts valodā , bet tur karš !

Views
1522
02.06.2023, 06:42
Nav vārds
Mūsu hokejisti.

Prieks par mūsu ventiņiem,Uvi Balinski un Artūru Šilovu Latvijas hokeja izlasē. Vai pašvaldība kaut kā arī viņus apbalvos,par tik labiem sasniegumiem hokeja?

Views
2344
01.06.2023, 23:44
Baronkungs
Dziedātāja,Line Greifāne

Cik ilgi turpināsies,dziedatājas graušana,un ķengāšana.
Kas tad tagad sanāk ka Krievijā karo.Tad sanāk ka dziedātājai patriotiski vadītai jāatsakās no labi atmaksāta darba un jāizvēlas nabadzība zupas virtuve utt.
Jūs gadījumā nevēlaties to cilvēku apēst,sāli nevajaga iedot Vai varbūt apēdīsiet dzīvu.
Interesanti ja jums uzrastis kaut kādi sencu senči kuri dzīvo krievijā no kara laikiem.
Ko jūs no viņiem atteisieties tikai tāpēc ka nevēliesies pamest pārtikušu dzīvi pret nabadzību.????
Ko nav neviena kurš sastādītu jums kompāniju sūdu kaudzē???
Kauns un negods jums visiem
Latvieši uzvedās kā maitu klijas virs sprāgoņas

Views
1985
31.05.2023, 17:17
Baronkungs
Analfabētisms,ventspilī, Latvijā

Sakiet lūdzu,kā lai saprot šādu murgu??
Ieliekot sludinājumu,jūs ko to nelasāt??Vai arī uzmet savām aizmiglotām teļa acīm kaut ko izlasa,bet lielas poņas nav.
Piem.
Ieliku sludinājumu,ka mana māte vēlas iepazīties ar cilvēku,kurš ir tāds pats vientuļnieks,kurš varbūt ir zaudējis savu otro pusīti.Un vecums ir no 69-74.jo mātei pašai ir 74.Tad bļin piezvana pat 51 g. Vecs.Jūs ko veči esat tā izbadējušies ka jūs pat ēzeļmāti paņemsiiet pat priekšā???
Ko nemaz nelasiet sludinājumus???
O sieviete,jāzvana,jāsprauž???
Jums ko tiešām galvā smadzeņu vietā,zapte????
Un otrs piemērs
Ieliku ka es izzīrēju istabu privāt mājā.
Kas tur nav saprotams.
Zvana,a tas ir dzīvoklis???No kurienes jūs izdzemdējāt dzīvokli.
Tad jau pārdos zirgu.Un jūs tagad prasīsiet
Cik gadi
Kāds noskrējiens
Vai nav sists
Vai nav pārkrāsot
Vai mehāniskais vai automāts
Sāciet vienreiz lasīt kas tiek rakstīts, protams ja protat

Views
2068
29.05.2023, 08:44
Pēdējās komentētās

A ko līdz man jūsu atvainošanās? tas jau bija laicīgi jāizdara, t…

Pirms 9 minūtēm

Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…

Pirms 3 stundām

Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…

Pirms 5 stundām