22.2 °C

Vējš 2.97 m/s

Piektdiena, 26. jūnijs
Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis
T
T
Tieši tā
Riebeklis.Pornieks

Parunāsim par diviem atsaldētiem pajoliņiem,kuri ir nogremdējuši pavisam VB forumu. Vai Ventas balsij nebūtu šādi tipi jānobano, Nekas jēdzīgs šeit vairs nekad nebūs.

Views
1494
12.07.2023, 11:07
Baronkungs
Labi dzīvot Ventspilī

Dzīvojot pilsētā,lai nopirktu lauku piena produktus.
Jāsūta sviests no Alūksnes.Sunim nav jāsmejas???
Ko neviens vairs pārtikā nelieto lauku sviestu,krējumu pienu???Ko visi tikai lieto ķīmiskos produktus???
Kāpēc nav nekur nevar nopirkt piena produktus.
Nu jā ventspilī govis nav,ir plasmasa govis kuras pienu nedod.Un tirgus jau arī tads nav

Views
2059
10.07.2023, 08:40
Baronkungs
Lietuvieši Ventspilī

Interesanti zināt.
Kāds man varētu paskaidrot kāpēc veikalos,kad iepērkas Lietuvieši, kāpēc ar viniem runā krieviski???
Ko mūs jau okupācijusi ir krievija.
Kāpēc nerunā latviski???? Nesapratīs???Nu tā jau ir viņu problēma???Ne tā???
Mēs kad aizbraucām uz Lietuvu,tad tiek paziņots runājiet lietuviski,un viņiem ir pajāt no kurienes tu esi atbraucis.
Bet kā atbraucam uz Ventspili,tā visi uzreiz runā krieviski.Neliekas dīvaini.
Un mēs kā paklausīga dir*lai** tauta arī runājam ar tiem krieviski.
Kur tad ir mūsu patriotisms???Guļ diendusu???

Views
2475
08.07.2023, 20:09
Baronkungs
Kā māku,tā mauju

Kā lai izskaidro šo idiotismu kas notiek uz ceļiem.
Es braucu katru dienu.Kas tad nu tiesības esam sapirkušies.Kur tad tās var nopirkt.
Ēzeļi baru bariem,no kurienes tie ir atbraukuši.
Kāds taisa kreiso pagriezienu no labās malas.
Kāds pa gaisa tiltu mauc pa kreiso joslu,ta uz 35-40 km/h.
Kaut gan tam ir domāta labā josla.
Kāds lien tik patkā jāsāk domāt ka pa priekšu iet katafalks.
Kas notiek??
Braukt vairāk nemakam??
Bail,nav prakses neesi par sevi pārliecināts??
Sēdi mājās un nelien ārā uz ielas,un nemaisies citiem pa kājām.
Jā kāds izdoma ka viņs tagad te parkosies un sākās visādi serpentīna varianti a satiksme tikmēr stāv.Un tagad parkosies uz priekšu un atpakaļ

Views
2188
04.07.2023, 16:40
Baronkungs
Pilsētas attīstība!!!!

Sakiet man lūdzu kas atsāks kursēt uz Liepāju vilciens
Uz Rīgu kad kursēs vilciens???
Ko sliedes nav????
Kas tie par murgiem,kur tad palika???Aizgāja,uz kurieni???
Itkā ir pilsēta ostas pilseta.

Tas nekas kad neka vairāk nav.
Vilcienu nav
Autobussus samazina
Lidostas nav,kaut gan butu jābūt.
Toties pensionāru baru bariem.
Biju šinīs siltajās dienās aizgājis uz enkuru parku.
Ziniet cik tur daudz pastaigājās cilvēku???
Neviena.Var redzēt attīstāmies.Kur ir jaunieši,jaunietes,kur ir pilsetas dzīve???
Vidusskolas mēs pārvēršam par pamatskolām.Tālāk ko darīsim???Taisīsim ciet skolas.
Tad uz kuru pusi mēs attīstāmies???
Ziniet kā būtu jābūt lielā pilsētā.Un ja nemaldos Ventspils ir 5 tā lieluma ziņā.
Bijāt kāds no jums aizgājuši uz vakara pastaigu???
Bijāt????Vot tā būtu jābūt katru dienu( tadai dzīvībai)
Nevis vakarā izzejot uz lielo prospektu,jāņem rokās binoklis lai varētu ieraudzīt kādu pilsētas iedzīvotāju.
Smieklīgi jums nav

Views
2634
04.07.2023, 12:12
Baronkungs
Jautājums +Arāja kungam

Kad tad pienāks tas tautas tribunāls??
Šinī gadsimtā,vai varbūt tad kad bērniem mācīs vēstures grāmatās ka bija tāda tauta latvieši.
Kuri izmira sava stulbuma dēļ tādā vai tādā gs.
Tad kad tas tribunāls pienāks???
Tu kaut ko citu arī proti pateikt,vai varbūt tas ir vienīgais ko proti pateikt

Views
1472
28.06.2023, 19:20
Pēdējās komentētās

Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…

Pirms 1 stundas

Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…

Pirms 2 stundām

Lembergisms norieta fāzē...

Pirms 8 stundām