KAS IR VIENDZIMUMA ĢIMENE?

es un tu | 11.06.2018, 15:42:23 | 1317

Šodien lasu;
Augstākā tiesā pārsūdzēti lēmumi par viendzimuma ģimenes attiecību reģistrēšanu...
Vai kāds gudrais man var pastāstīt , kur rodams vārda skaidrojums un kāda izskatās viendzimuma ģimene?
Ģimene cik vien pasaule pastāv ir no diviem dzimumiem-vīrietis-sieviete-bērni-..
Soda cilvēkus, kas nepieņem šo jauno "ģimenes" modeli..
Kurš tad ir ar novirzi -tie kas to nepieņem vai otrādi-kas to veido ?

Komentāri (152)

 • -3
  ilona kaķis Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ģimene ir precēts pāris - vīrietis un sieviete - kam ir viens vai vairāki kopīgi bērni. Kamēr bērnu nav, tas ir pāris.
  Viendzimuma pāris nevar kļūt par ģimeni. Bez variantiem. Man var stāstīt, ko grib, bet tāda ir pasaules lietu kārtība.

 • -4
  default Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Ģimene ir arī mamma ar meitu , ja tēvs aizgājis no ģimenes, vai nomiris... Tagad paskaidrojiet man šo! :o
  Jo nevar būt, ka māte ar meitu ir pāris :D
  Bišķ tā jūsu teorija pieklibo...

 • -1
  ilona kaķis Pirms 1 nedēļas, 4 dienām

  default- jautājums bija par ģimenes attiecību reģistrēšanu; tādā kontekstā arī komentārs. Tevis minētajos piemēros galu galā taču atraitne netaisās precēties ar savu meitu...:)

 • -7
  snaiperis999 Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Viendzimuma ģimene ir,ja vīrietis dzīvo ar piepūšamo sievieti,bet sieviete ar vibratoru.

 • -4
  dārznieks Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Viendzimuma ģimene ir,ja snaiperis dzīvo ar piepūšamo sievieti vārdā..uzminiet nu..

 • -1
  es un tu Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Labi, jūs katrs izsakāt savu humoru vai nopietnu vērtējumu, bet šos lēmumus , likumus pieņem augstāk stāvoša vara; tad kā vērtēt viņu veselo saprātu.. labi, novirzes ir daudz un dikti, bet katrs ar savu novirzi nekur īpaši neuzstājas ...
  bet šīs viendzimuma"" ģimenes" pieprasa vienlīdzību un likuma aizstāvību..

 • -1
  ERROR Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  viendzimuma paaris ir geji vai lezbietes...citu variantu nav...

 • -11
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Neizglītotiem cilvēkiem paskaidrošu,cik vien atceros,t tad jau sen gandrīz visā pasaulē ir viena dzimuma laulātie un nelaulātie pāri,un nekā tur neparasta nav.
  Pie mums to nepieņem un nekad nesapratīs,jo Latvijā vēl joprojām klejo veco laiku domāšana -ar komunisma piegaršu ... .
  Pati zinu izglītotus un no augstām aprindām nākušus gejus un lezbietes,nekā tur neparasta nav,normāli cilvēki , un viss.
  Būsim toleranti pret šiem cilvēkiem,un cerēsim ka reiz Latvija patiesi būs -reiz tiesiska un demokrātiskas valsts,tas kas notiek ir bardaks ,bardaks ,bardaks.

 • -2
  Anita Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  ...

 • -1
  Kriska Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  ES un tu, vai nav , ka iesniegta sūdzība par NEREĢISTRĒŠANU? Zags pareizi dara, jo mums nav likuma , ka jāreģistrē viendzimuma laulības. Kad būs tāds likums tad arī reģistrēs

 • -2
  snaiperis999 Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Jā jā,florence,tas jau nav noslēpums,ka tev ir daudz draudzenes.

 • -2
  Beshenij Karasj Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Viendzimuma ģimene= 2 pidari kas iet praidos un stimda viens otram fekālijas.Tie ir izvirtuši lopi kuri grib uzspiest visiem pārējiem savu abenieku dzīvesveidu un domāšanu! Tādus kropļus būtu jāaizliedz ar likumu-lai bakstās mājās aiz slēgtām durvīm,bet nav ko līzt ielās ar savu morālo kroplību un propogandēt savu slimību! Man patiktos visus tos lopus no praida salādēt vagonos un aizsūtīt uz Čečeniju sarīkot savu pēdējo praidu tur!

 • 0
  Frīdis Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Neganti teikts , bet taisnība jau vien ir.

 • -3
  krusttēvs vilhelms Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Es neuzskatu gejus un lezbietes par normāliem ,jo tur ir sadragāta enerģētika, prāts aizgājis grīslē - ja bērnībā tev kāds kaimiņ policists izvaro , bet vēlāk kaut kā jādzīvo un jāsekso. Praidā izcelties- ar plikām pakaļām ,ja galvā sviests, tad uzskata,ka normāli. Tas ir viennozīmīgi anormāli,jūs tāpat sabiedrībā neuzskatīs par veselīgiem cilvēkiem, vairāk paņirgs .

 • -3
  Mike Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Kāpēc policists? Cietis esi no policijas ? Kāpēc ne maiznieks vai mūrnieks ko? :) Ieciklēji?

 • -4
  Anita Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Normāli jau cilvēks ,kam ir kāda kroplība, nelepojas ar to un neiet pa ielu ,rādīdams to . Ja esi ar novirzēm, nu ko lai dara , dzīvo kaut ar kazu, bet nerādi nevienam , neprasi ,lai tevi ar to salaulā. Ja kaiti nevar izārstēt, tad vismaz nereklamē to kā normālu parādību. Viens labums ir, viņi nespēj vairoties un , loģiski , ar laiku izmirs, taču valdošie jau izdod likumus,kas ļauj šādiem adoptēt bērnus un audzināt jaunus gejus un lesbietes, un tas jau ir briesmīgi.Visvairāk bail ,ka jaunatnei smadzenes tiek sagrozītas ,jo tā jau modes lieta , jo ,paskat , visādi ministri, populāri žurnālisti, dziedātāji, mākslinieki ir to skaitā.Tas taču "kruta" - kā tagad saka.

 • 0
  Beshenij Karasj Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tā ir ne tikai modes lieta-tur apakšā ir milzu nauda.Visādi sorosmēsli un citi pseidoģermokrātijas atbalstītāji tā vien sapņo kā iznīcināt pasauli-ko nevar ar ieročiem panākt to izdarīs zilo klubiņi jo nākotnes un pēcnācēju tiem nav-nolemti izmiršanai kā dinozauri .Vienīgais ko sie ražo pasaulē ir kakas!

 • -5
  Mike Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  A kas ir normāls cilvēks pēc tava skatījuma? Tas kurš ieminis vienu taku : darbs - mājas?

 • -12
  yolo Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Jūsu aprobežotība ir lielāka problēma nekā cilvēki, kas piedalās praidos. Paši jūs savu stulbumu varētu neuzspiest citirm un tupēt ar savu aprobežotību mājās. Muļķie pāķi

 • -2
  Anita Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ak , tad tie, kas nepieņem anomālijas , ir pāķi jeb tu gribēji teikt-lauķi, bet ja papētītu statistiski, tad laukos tādus pediņus un lesbenes var uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt, bet pilsētās un sevišķi lielajās, šito slimo ir ļoti daudz. Gribi būt mūsdienīgs- pieņem perversijas kā normu. Vai tā visgudrais yolo??? Tavs segvārds jau arī norāda ,ka esi nekatrā dzimte, ne vīrietis, ne sieviete, krieviski būtu OHO.

 • -10
  yolo Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Aprobežotības un tumsonības kalngals.

  Kas ir normāls? Aprobežots tumsonis, kas baidās no visa kas ir savādāks un cītīgi tērē savus nervus un enerģiju nodir*ot anonīmi internetā visu ko nesaprot?

  Mans segvārds viņai kaut ko izsakot...

 • 0
  Anita Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Normāls ir tas, kam neliekas normālas visu veidu anomālijas , slimīgas tieksmes, perversijas ,tādas kā geji un lesbietes un transseksuāļi, zoofili, nekrofili, pedofili - beigu beigās . Ja tev ,jolo ,visas šīs anomālijas liekas pareizas, tad tu noteikti normāls neesi.

 • -6
  yolo Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Turpini tik celt savu aprobežotības latiņu. Tas, ka par šīm lietām mūsdienās runā vairāk, nenozīmē, ka kādreiz tās nav bijušas. Es tev neko neesmu teicas, kas man šķiet vai nešķiet normāls. Pateicu tikai to, ka tu esi tuvredzīga, stagnējoša aita

 • -1
  Anita Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ja kāds nav ar tevi vienisprātis, tas nenozīmē ,ka vajag apsaukāties , es taču tevi nenosaucu par stulbu aunu. Varu piekrist ,ka agrāk arī bija tādi slimi cilvēki, bet tie negāja pa ielām un nelielījās ar savu kaiti,nereklamēja to kā normu, nevilka savos netiklības tīklos jaunus nenobriedušus bērnus. Vai starpību redzi ? Katram veselam un pareizi domājošam cilvēkam ir skaidrs ,ka šie" netradicionāļi " ir slimi cilvēki.

 • -4
  Mike Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Anita,normāls ir arī tas,kuram nav slimīgas tieksmes vienmēr visus pielīdzinā kā tev :) Tie kuriem nav tieksmes visus aizdomās turēt . tie kuriem nav paranoja un šizofrēnija kā tev cik redzams :)

 • -6
  Mike Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Anita,kā parasti nedomā - cik cilvēku ir laukos? Cik pilsētās? Attiecības cik lielākas iespējamības kāda ir viņa arī ? :)Atkal nav domu ,Anita? :)

 • 0
  krusttēvs vilhelms Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  ir redzēts iet 2 vīrieši sadevušies rokās - viens kā vīriets un otrs vīriets pamuļķs,ko var izmantot un drāzt -tipa sievišķs un krells uz kakla. Protams ,ka mums tas nav pieņemami. Labāk vīrietis ir īsts vīrietis , vīrišķīga eneģija, spēcīgs un rupja balss un patīk SIEVIETES. Katrā ziņā ir jau cilvēki pasisti,kuriem ir nauda un vizītspēja to,kas patīk un uzbudina. Sākums varbūt radies cietumā un sadomazohisms uzbudina.

 • 0
  snaiperis999 Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Re kā,normāli cilvēki ir problēma,bet kaut kādi degradēti radījumi nē.

 • 0
  es un tu Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  kas var būt tīkams izmantot dibenu kas, domāts izkārnijumiem un mute ēšanai...
  un tad pēc gadiem resnās zarnas vēzis vai kāda cita slimība , un ari nesaturēšana-tad būs bauda un prieks.. cilvēks radīts visam dabīgam un katrs orgāns paredzēts savām vajadzībām... un kāda var būt runa par toleranci-tas vārds nevietā.. to ka kādi ko dara aplam ; vai tas jāuzskata kā norma? Un jo vairāk -par ģimeni tādu veidojumu nevar nosaukt; jo bērnus radīt viņi nevar...

 • 0
  Frīdis Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Viendzimuma ģimene , tā ir tautas traģēdija - anomālija ! Jeb nenormālība. Ph. slimi cilvēki , kuru izdarības ne mazākā mērā nevajadzētu reklamēt sabiedrībai.

 • 0
  es un tu Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Par to ari ir runa, ka ne tikai reklamē,bet ir bērnu klubu audzinātāji ar šo kaiti.. ko tāds cilvēks var dot bērnam..

 • -13
  krustmateflorence Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Latvijas traģēdija ir,neizglītoti un slinki cilvēki + ielas staigules un narkomāni, nevis Geji un Lezbietes.
  Slimi cilvēki ir tie ,kuri nezina ka ir slimi... .

 • 0
  Anita Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Tieši tevis nosauktie geji un lesbietes neuzskata sevi par slimiem , tātad slimi ir tie ,kuri nezina ,ka ir slimi....viss pareizi.

 • 0
  snaiperis999 Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  florence gam baigi vesela.Kāda bija jocīga,tāda arī paliks,ne netikumus maina,ne leksiku.

 • 0
  krusttēvs vilhelms Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  ja jau jūs kundze Krustmātflorence Lemberga aizstāve - jau jau esat dikti informēta par gejiem un lezbiešiem ,tad šie var būt arī norkomāni, alkaholiķi, pīpmaņi , seksuālo fantāzijas nosliecēm un arī slinki darbā .
  Un var jau būt skops darba devējs , komunists- norāt cilvēkus,ka slikti strādā un kādi ir paši sevi neredzēt. Tā kā nauda var būt daudz pilna dirsa un tāpat nelaimīgs un neapmierināts .

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: