22.1 °C

Vējš 3.29 m/s

Piektdiena, 26. jūnijs
Ausma, Inguna, Ingūna, Inguns, Ausmis
Baronkungs
Dajūsko

Kas ir viss vissvarīgākais???
Gramatikas pareizrakstība??
Vai pareizi,adekvāti domāt???
Vai Latvijā,pareizi ir gramatiski rakstīt,un nedomāt vispār???
Galvenais visiem bučot roku,laisīt melno actiņu.???
Es varbūt arī esmu stiklas skolas absolvents,bet no kuriem džunģliem tu esi izlīdis.???
Kad nesaproti ka telefoniem ir labotājs,kurš labo pēc savas programmas.
Tad ,kas Tu tāds esi par idiotisku radījumu.???
Kaut gan tādi radījumi šeit forumā ir vesela kaudze.
Kā ir jādzīvo???
Pēc principa"Iedzer sīvo,ieliec stīvo,un uzdziedāt ka labi dzīvot."Ko vairāk nekko nevajaga???Tiešām???
Es neesmu provokātors,es esmu cilvēks ar plašām ambīcijām.
Jā es neesmu ne muļķis,ne stulbenis,un es fanātiski neieredzu bardaku sabiedrībā,un valstī.
Bet jums jau viss apmierina???galvenais ir bučot un laizīt melno actiņu,lai taisītu karjeru.
Un visu un visus apriet

Views
633
30.04.2023, 13:09
Baronkungs
Autobāņi,ātrgaitas šosejas. latvijā

Kāpēc visā Eiropas savienībā tādi ir,bet pie mums Latvijā tādu nav? Vai tad mēs neesam Eiropā.
Nu jā mums jau ir autobāņi jau ir līdz 40 km\ h,jo atrak nevar ka zobus neizsit.
Kāpēc visur citur ir,un viss ir normāli,bet mums nav???Kas tad nu,nemāk vairāk ceļus taisīt???
Atradīsies gan jau gudrīši kuri tūlīt sāks bļaut ūja ūja.Nositīsies,mums jau tā,paskat kā sitās.
Piemēram:Esmu pats braucis Vācijā pa ātrgaitas maģitrāles ceļiem.Tur ātrums ir 190 km\h un uz augšu.Bļin un neviens nesitās.Nu jā un ar tādām miskastēm jau tur neviens nebrauc.
Jā un kas Antarktīdā arī tādu ceļu nav

Views
958
22.04.2023, 15:17
Baronkungs
Kas atbild ???

Kurš nes atbildību par Ventspils pilsētas ielu remontiem??
Pārventā,kad nogriežās no Rindas ielas uz Skrundas ielu tad tur ir akas vāks tā iegrimis,ka drīz tur varēs tikkai ar tanku braukt!

Views
650
22.04.2023, 14:09
Baronkungs
16.marts,9.maijs

Godājamā latviešu tauta,sakiet man lūdzu,kas iet 16.martā, gājienā? Leģionāri???Vai tad tur bija tikkai latviski runājošo???
Krieviski runājošie cik es zinu ka Vacieši arī taisīja par leģionāriem,ja nemaldos 1943 g.Tad kāpēc viņi var iet gājienā,un pieminēt savus kritušos biedrus.Kaut gan cīnījās Fašistiskās Vācijas pusē,kura gāja ar fašismu.Mēs ko esam sākuši atzīt,fašismu???.
Turpretī tie utainie,kā mēdzam dēvēt,kuri cīnījās lai mēs tagad,nekliegtu"Zi hai",tie nedrīkst iet un nolikt ziedus saviem kritušajiem biedriem.
Jums tas neliecina,ka tas jau velk uz fašismu???
Fašisma pamatprincipi,ir noniecināt citu tautu,un pacelt savējo visaugstāk par otru nāciju.
Piemēram
Latvieši- krievi.
Vai tad krievu cilvēkiem visas viņu cilvēktiesības jau ir atceltas???
Kāpēc vieniem drīkst,otriem nē???
Es neesmu par Putinu
Es neesmu par krieviju,neesmu ne komunists,ne to līdzskrējējs.
Esmu par to, ka nav svarīgi,kāda nācija,kāda valoda.
Visi ir vienādlīdzīgi cilvēki ....padomājiet,ko dar

Views
441
22.04.2023, 07:24
Baronkungs
Kur atrodas Amerikas valsts???

Parādiet man lūdzu kur uz planeta Zeme atrodas valsts kuru visi dēvē par Ameriku.
Cik es zinu tad ir Amerikas kontinents.
Bet kur ir Amerikas valsts???

Ir vēl tāds grupējums kuru dēvē par amerikas savienotām valstīm.Tās ir valstu sakopojums ja gadījumā kāds nezina.Bet tās nenozīmē valsts nosaukumu- amerikas valsts.
Tā ir tikai un vienīgi valstu savienība.
Nu karloviča kungs,izpaudies

Views
569
20.04.2023, 13:40
Baronkungs
Kurš ir lielāks nelietis vēsturē??ASV,vai Krievija

Kura valsts ir vairāk izdarījusi kara noziegumus prec cilvēci??
ASV,vai Krievija ???
Visur vaino krieviju, kāpēc nekur nevaino ASV??
Tad jau spēlē princips.
Vieniem drīkst
Otriem nē.
Ja man paskaidrosiet,būs tēmas turpinājums

Views
876
20.04.2023, 08:02
Pēdējās komentētās

Pirms svētkiem Komunālā pārvalde organizēja zāles pļaušanas darbu…

Pirms 43 minūtēm

Paldies par vērību. Informējam, ka Dzirnavu laukuma apstādīju…

Pirms 3 stundām

Vakar gājām garām jaunajām dobēm Lielajā prospektā pie ziedu pulk…

Pirms 3 stundām