Jautājums VPP

jaanism | 22.02.2018, 20:02:11 | 4680

Cienījamā Ventspils Pašvaldības Policija!
Izskaidrojiet man, lūdzu, kā parastajam mirstīgajam sabiedrības dalībniekam, kurš neko nejēdz, vienu jocīgu lietu - kā tas ir iespējams, ka jūsu kolēģis (tieši kurš - tas visiem ir zināms), pagājušajā gada nogalē, stiprā alkohola reibumā, izraisīja avārīju ietriecoties Ventspils Reisa busiņā, UN atsakoties no visām alkohola reibuma pārbaudēm IR TICIS ATPAKAĻ pie TIESĪBĀM PIEDALĪTIES CEĻU SATIKSMĒ un BRĪVI BRAUKĀ APKĀRT!??? Tak likuma pants tajā epizodē paredz četrus gadus kājiniekos un entās sutkas atsēdēt + naudas sods. Kā kaut ko tādu vispār ir iespējams apiet, un ja to pašu izdarītu es (parastais mirstīgais es, jā), tad cik lielas būtu manas iespējas ''safīrēt'' šādu lietu??
Ļoti amizants gadījums un, manuprāt, sabiedrībai visnotaļ interesējošs.
Gaidu no Jums neizvairīgu, pamatotu atbildi.

Komentāri (331)

  • -1
    Edgarsj 09.03.2018, 21:12:06

    IZLASIET! Informācija par un ap mūsu policistu. Bez Tabu moločiki! Paldies https://skaties.lv/beztabu/nejedzibas/izvairas-no-alkometra-dodot-pust-comam-tiesa-atpesti-ventspils-kartibsargu-kurs-izraisijis-avariju/

  • -17
    Renārs 09.03.2018, 21:47:12

    manliekaas ,ka jums stulbie latvaanji nav ko dariit, cilveeks nonaacis nelaimee, a visi taka sunji noreij tik... ne juus tur klaat bijaat, neko neredzeejaat....

  • -1
    Zanis zubis 09.03.2018, 22:05:44

    Ja nu to var saukt par nelaimi...

  • -2
    cits 10.03.2018, 08:55:32

    Cilvēks?
    Nu jā,bioloģiski jau arī kruķis ir cilvēks.

  • 0
    peteronkuls 12.03.2018, 14:28:04

    Renār!
    Šis gadījums nav nelaime, bet gan LIKUMSAKARĪGS iznākums situācijai, kur sakombinējas :
    Jaudīgs auto + šaura piere + alkohols!

  • -4
    Anita 10.03.2018, 05:49:29

    Nevaru vien nobrīnīties par tautu, kura te iztirzā viena cilvēka nodarījumu. Varu ar lielu pārliecību teikt ,ka jebkurš , nonākot līdzīgā situācijā , censtos sevi pasargāt , jo tas ir pašsaglabāšanās instinkts. Neticu ,ka ir daudz tik godīgu cilvēku ,kuri paši pieteiksies policijai par savu nodarījumu , jebkurā gadījumā , katrs sevi cenšas glābt. Par visiem zināmu personu ,kura daudzus gadus izmanto tiesas un advokātus un glābj sevi no cietuma , gan maz kurš uztraucas un "cepas", bet viņš gan ir nodarījis pāri visiem ventspilniekiem, kuri maksājuši nodokļus ir iedzīvojies uz viņu rēķina. Mums jau tiesas un likuma priekšā visi ir vienlīdzīgi, bet citi ir vienlīdzīgāki. Diemžēl , tādā zemē dzīvojam.

  • -8
    Opaps 10.03.2018, 09:14:59

    Lūdzu konkrētus piemērus , ka ir aplaupījis Ventspinikus.

  • 0
    Anita 10.03.2018, 13:01:46

    Ko jūs , opap, ja saukšu konkrētus piemērus , baidos ,ka var pēkšņi man gadīties sirds nepietiekamība , varu izkrist pa logu vai siltā laikā kāda lapsene iekost . Viena cerība ir , ka Dievam viss ir redzams un sods pār viņu galvām nāks agrāk vai vēlāk.

  • -3
    Opaps 10.03.2018, 13:49:50

    Par Dievu Tev ir taisnība . Viņš visu redz un atceras. Dieva bauslis skan : nedari pāri otram un palīdzi grūtā brīdī , tad arī Tev Dievs palīdzēs. Domāju , kas notiks ar ķengatājiem un apmelotājiem nākošajā dzīvē.

  • -8
    sranskis 10.03.2018, 21:19:51

    Opap...cerams, ka esat vēl pie pilna prāta un saprašanas, līdz ar to ieteikums izlasīt tiesas spriedumu un normatīvos aktus! Un ne tikai izlasīt, bet arī saprast, kas tur rakstīts!

  • 0
    gg65 10.03.2018, 21:26:39

    sranski un tu pats izlasīji, kas tur ir rakstīts?
    Tiesas lēmumā nav teikts, ka viņš ir attaisnots un NAV BRAUCIS DZĒRUMĀ. Lēmumā ir teikts, ka viņš ir izmantojis savas tiesības atteikties no analīžu nodošanas caur trubiņas pūšanu kā rezultātā nav apzināti radījis šķēršļus. Šajā gadījumā tiesas lēmums par vainīgo uztaisa slimnīcu.
    BEt šis lēmums nepasaka, ka nebija dzēris. Pasaka to, ka diemžēl dažādu problēmu dēļ NEBIJA IESPĒJAMS NOTEIKT vai bija dzēris.
    Tātad aktuāls paliek jautājums:
    ja nav dzēris, tad kāpēc dod draugam pūst? Tas tiesas lēmumā ir skaidri un gaiši aprakstīts.
    Kāpēc Kuldīgā pēc 2h laika nenodot analīzes, ja jau nav dzēris?
    Nevis ieņem pozīciju - pierādi, ka esmu vainīgs, bet parādi, ka gribi, lai viss notiek pareizi un nodod analīzes - parādi visiem, ka ESI NEVAINĪGS.
    Viņš atteicās no visām iespējām parādīt sabiedrībai, ka ir nevainīgs.

  • -13
    sranskis 10.03.2018, 21:54:37

    Pirmkārt- es nevienu neattaisnoju, jo...nav jau ko attaisnot!
    Otrkārt izriet no pirmkārt- nevienā dokumentā nav minēts, ka šīs tēmas varonis būtu lietojis alkoholu!
    Treškārt- dod draugam pūst? Tas zināms tikai no VP amatpersonu teiktā un kā to vispār iespējams pieļaut?
    Tālāk- šīs tēmas varonis nav atteicies no ekspertīzes veikšanas, jo ZKRS viņam paņemtas asinis analīžu veikšanai.
    Tālāk- kāpēc Kuldīgā pēc 2 h nenodod analīzes? Tāpēc, ka normatīvajos aktos paredzētas 2 h un, ja VP nevar iekļauties šajā termiņā, paši vainīgi! Pie līdzīgiem apstākļiem es rīkotos tā pat.
    Tālāk- lasot šeit komentārus viennozīmīgs secinājums- ja persona būtu veikusi analīzes un tās uzrādītu negatīvu rezultātu, tad vietējo šakāļu bars vienalga gaudotu, ka kaut kas nav kārtībā!
    Un pēdējais- šīs tēmas varonis nav mans ne kolēģis, ne draugs, ne paziņa. Vienkārši es skatos ar vēsu prātu un reāli uz lietām bez liekām emocijām.

  • -9
    sranskis 10.03.2018, 21:57:59

    Tālāk- pareizi rakstāt, ka nebija iespējams noteikt vai bija alkohola reibumā, Pie mums tā kā nevainīguma prezumpcija joprojām ir spēkā vai kā?
    P.S. Man arī ir gadījies apstrīdēt VP sastādītos protokolus un tiesas pārsvarā atcēlušas man uzliktos sodus bez jebkādiem blatiem, pazīšanās un tiesnešu sakorumpēšanu!

  • 0
    peteronkuls 12.03.2018, 14:25:02

    sranski - nevainīguma prezumcijas jēdzienu lieto KRIMINĀLTIESĪBĀS nevis ADMINISTRATĪVAJOS strīdos - kāds ir šis gadījums.
    Palasi Satvesmes skaidrojumus - ja interesē.

  • -1
    Zanis zubis 10.03.2018, 22:02:12

    Sranskis, tavs niks ir tev tiešām atbilstošs....

  • -8
    sranskis 11.03.2018, 00:43:07

    Kad nav ko likt pretī argumentiem, tad pāriet uz personālijām...nu-nu!:)

  • -1
    peteronkuls 12.03.2018, 14:22:22

    Zinko. sranski ! Diezgan vāji Tev tie argumenti!
    1. te nevienu neapvaino un netiesā - cilvēkiem vienkārši "besī", ka viena dzērāja vietā sodus saņem citi - CP ekipāža, analīžu laborante , ka priekšniekam jātaisnojas un jāizliekas par pilnīgi spriestnespējīgu ākstu... ka slimnīcas pārstāvei jāatzīstas MK not. neievērošanā utt.
    2. Lietas materiālos tiesa ir konstatējusi, ka vainīgais pats ir atzinies alkohola lietošanā un lūdzis, lai neveic alkohola testus - un tiesa to uzskata par pierādījumu avāriju izraisījušā policista vainai - kādus dokumentus vēl tu gribi?
    3. analīzes viņš nodeva, jo, iespējams, ka zināja - tās tik un tā iznīcinās.
    4. Ja likumīgi nodotās, bet nelikumīgi iznīcinātās analīzes būtu negatīvas - šādu sabiedrības sašutumu diez vai izdotos izprovocēt.
    Un pēdējais - es domāju, ka cilvēks ar vēsu prātu diez vai noticēs tām pasaciņām, ko sabiedrībai mēģina iebarot pilsētas atbildīgās amatpersonas, acīm redzami, uzskatot mūs par aunu baru ar sprogainām galvām.

  • -5
    keda 12.03.2018, 14:54:48

    Katrs izdara tādus secinājumus, kādus vēlas - sranskis uzskta, ka tas, kurš nav pieķerts, nav zaglis, un tā tas arī patiesība ir, es nez, par laimi vai diemžēl, bet otra puse ar putām uz lūpām vēlamo cenšas pasniegt kā esošo. Bez pierādījumiem tāda klaigāšana vien ir un, ja kas, par to tiešam var saukt pie vismaz atvainošanās. Izskatījies neatdekvāts, it kā kāds cits pūtis viņa vieta, it ka pats kaut ko teici, bet nav nekā, kas to arī apstiprina. Un nav jau tā, ka CP un slimnīcai nav ko pārmest, lai gan labi saprotu, ka daudziem te galvenais saplosīt it kā vainīgo. Galu galā, par pierādījumu savākšanu nav atbildīgs pārkāpējs, vai ne? Būtu tā ekspertīze izdarīta, viss arī būtu skaidrs un gaišs.

  • -3
    sranskis 12.03.2018, 22:35:34

    peteronkul
    Negribējās vairs te diskutēt, jo tupām aunapierēm ir gruti ko iestātīt.
    1.Tēmas varonis ir dzērājs tikai dažu autoru uztverē, nevis juridiski.
    2.Lietas materiālos gan lasāms kas cits, ka pastāvēja pamatotas AIZDOMAS, bet nevis konstatēts fakts. Kur lietas materiālos minēts, ka tiesa atzinusi personu par kaut ko vainīgu?
    3.Par paša atzīšanos...ziniet, PSRS trīsdesmitajos gados steriem cilvēki atzinās ne tādos vien nodarījumos par ko tika likti pie sienas! Un pēcāk vairums tika reabilitēti.

  • 0
    Kārlis_ 12.03.2018, 14:46:22

    Pēteronkul, viedi vārdi!

  • -7
    snaiperis999 12.03.2018, 15:41:24

    Tu,Kārli,esi tāds pats kā peteronkuls,kurš tāpat ,kā vairums šeit komentējošie par ar amputētām rokām līdīs pie datora klaviatūras,lai izrādītu savu pretīgo "natūru",savu deguna bāšanu tur,kur nevajag.Peras ap vecu tēmu kā klaču vecenes.
    Viens apdauzītais pat tik tālu te aizgājis savās slimās fantāzijā,ka velk paralēles starp šo tēmu un avāriju Ganību ielā.
    Nostājieties pie spoguļa un sevi paķidājiet,pareizie atradušies.

  • -1
    Kārlis_ 12.03.2018, 21:36:00

    snaiper, cik saprotu, taisnība kož acīs....
    Tādiem pseidovaroņiem, kā šinī topikā, sen vajadzētu sēdēt aiz restēm.

  • -8
    snaiperis999 13.03.2018, 04:06:04

    Par kādu taisnību tu runā,žogu vāvere?Nu labi,paķidā to tēmu par avāriju Ganību ielā,bet bezjēgā vāvuļot pretīgā tonī par to gadījumu pagājušā gada rudenī,tas ir zemiski un nožēlojami.Pirmkārt bezjēdzīgi,kas jēdzīgi var likties tikai mudakam.Otrkārt,tas pierāda paša vāvuļotāja bīstamo "natūru",dēļ kuras var ciest ne vien cilvēks,un varbūt jau ir cietis.Kaut vai komentētāja Diāna Kalniņa-cik var noprast,tad jauns cilvēks,bet samaitājies līdz kliņķim.
    Saki ,ka taisnība kož acīs?Ko tu zini konkrēti par jebkuru gadījumu,kuru šeit apspriež?Neko tu nezini konkrēti,un arī es nezinu,bet atšķirībā no jums,"tiesātājiem" nožēlojamiem,es nekladzinu kā slima vista,kura vairs dēt nav spējīga.Neviens,kuriem ir pretēja rakstura komentāri par šo tēmu,nav teicis,ka nekas tāds nav bijis,ka kāds ir varonis,ka tas gadījums ir normāla štelle.Ir bijuši tik normāli komentāri un tukša di.š.na,kura norāda uz zemu intelektu un nespēju izdarīt loģiskus secinājumus.

  • 0
    peteronkuls 13.03.2018, 08:49:49

    Tēmas "varonis" IR dzērājs - autovadītājs VISU cilvēku uztverē, ar ko esmu runājis par šo skandālu!
    Lietas materiālos IR ŠĀDI PIERĀDĪJUMI /pers. A/ vainai:
    9. punkts - automašīnas BMW vadītājs /pers. A/ uzaicināts uz dienesta automašīnu, viņš paskaidrojis, ka ir lietojis alkoholiskos dzērienus un lūdzis alkohola testu viņam neveikt. No viņa izelpas bijusi jūtama alkohola smaka.
    Paldies Dievam mēs vairs nedzīvojam psrs laikos, kad tautu uzskatīja par tupām aunapierēm. Un jo ātrāk attīrīsimies no tā padumjā laika domāšanas - jo labāk.

  • 0
    sranskis 14.03.2018, 17:07:16

    peteronkul-nevajag izraut vārdus no konteksta! Teikt var daudz ko, bet nekas nav pierādīts!
    Jā- tavs niks nav atvasināts no PSRS laika viena no čekas vadītāja uzvārda?

  • -8
    Renārs 13.03.2018, 12:30:00

    slimie cilveeki ,ejiet straadaat nevis te seediet un niidiet!!!! kaada starpiiba ,kas kuram tagad tur buus... taa nav juusu dariishana....

  • 0
    peteronkuls 14.03.2018, 09:52:56

    Renār!
    Ja visi cilvēki savās darbavietās GODPRĀTĪGI pildītu savus darba pienākumus, šādas debates nebūtu vajadzīgas! Diemžēl, kā redzi, tā nenotiek. Laiks kļūt pieaugušam!

  • -2
    snaiperis999 14.03.2018, 10:13:27

    Nu un tagad ,pēc šādām debatēm laikam viss ies uz labo pusi?:)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: