Jautājums VPP

jaanism | 22.02.2018, 20:02:11 | 4680

Cienījamā Ventspils Pašvaldības Policija!
Izskaidrojiet man, lūdzu, kā parastajam mirstīgajam sabiedrības dalībniekam, kurš neko nejēdz, vienu jocīgu lietu - kā tas ir iespējams, ka jūsu kolēģis (tieši kurš - tas visiem ir zināms), pagājušajā gada nogalē, stiprā alkohola reibumā, izraisīja avārīju ietriecoties Ventspils Reisa busiņā, UN atsakoties no visām alkohola reibuma pārbaudēm IR TICIS ATPAKAĻ pie TIESĪBĀM PIEDALĪTIES CEĻU SATIKSMĒ un BRĪVI BRAUKĀ APKĀRT!??? Tak likuma pants tajā epizodē paredz četrus gadus kājiniekos un entās sutkas atsēdēt + naudas sods. Kā kaut ko tādu vispār ir iespējams apiet, un ja to pašu izdarītu es (parastais mirstīgais es, jā), tad cik lielas būtu manas iespējas ''safīrēt'' šādu lietu??
Ļoti amizants gadījums un, manuprāt, sabiedrībai visnotaļ interesējošs.
Gaidu no Jums neizvairīgu, pamatotu atbildi.

Komentāri (331)

  • 0
    55555 27.02.2018, 16:26:13

    pagaidisim vel kadu laicinu un beigas iznaks kad cela zimes ari targales un rindas iela nebus sertificetas un sis kungs bus braucis pec labas rokas likuma un vainigs izradisies mikroautobusa soferis kam vara tam taisniba

  • -9
    snaiperis999 27.02.2018, 16:36:26

    Vai tad tu neesi intrigants un slimīgs fantazētājs?

  • 0
    Zablovskis 27.02.2018, 17:13:52

    Arpus Latvijas teritorijas dzerajsoveris tiek saukts par brunotu likumparkapeju kurs ieskrejis mikroautubusa kura vareja atrasties berni ,sievietes ,pensionaru un citi kurs jau izskatas pec terorakta. Par terorakta piesegsanu draud lidz vairakiem gadiem cietuma. Tas ta par dzivi arpus Latvijas robezam.
    Zel kad atrodos tagad komadejuma un nav laika ieskatities saja visa. Starpcitu Ventspili dzivoju tikai gadu un man tiesam patik Ventspils viss ir sakopts un smuks tikai ar musariem gan kautkas nav kartiba.

  • -13
    snaiperis999 27.02.2018, 17:38:17

    Tev vajadzēja piedzimt pagājušā gadsimta sākumā Krievijā,būtu bijis teicams cilvēku represētātajs un apsūdzību sastādītājs. NKVDešņika formā būtu dižojies un partijas bosiem pakaļas laizījis.

  • -9
    Latvija pāri visām! 27.02.2018, 19:13:53

    Kādi te "taisnības" cienītāji savākušies,
    ka Staļins uz šo fona šķiet humānists un liberālis.
    Kampučijas Pola Pota idejiskie bērni...

    Tāpēc pastāv valsts un policija,
    lai jūs savu maniaku "taisnību" līdz ar Frīdi varētu uzspraust uz nagliņas mazmājiņā.
    Citādi viens otru kā mušas apsistu! )))

  • 0
    Zablovskis 27.02.2018, 21:29:54

    Sezu es te taluma svesuma un apspriezos ar cilvekiem un nonacam pie ta kad pastastu par sa briza karstako temu mana pilseta. Anglis man saka kad viniem ka pirmais un galvenais pieradijums kas tiek izmantots ir videokameras(ieraksta bildi un skanu) kas atrodas uz cilveka ka ari masina un tad vins jauta vai ari mums ir kameras uz ko es atbildu kad ja ,bet par pieradijumu noteikti nevareja izmantot video materialu jo noteikti nebija registrets lidz ar ko so materialu nevar izmantot ka pieradijumu.

  • -6
    snaiperis999 28.02.2018, 06:39:28

    Sitas murgojums, kā karstākā tēma, ir aptaurētiem tirliņiem,kuri nav spējīgi izdarīt normālus secinājumus par realitātē notiekošo.Vai tu pateici tam anglim,ka te vienai daļai vēlēšanās kasīties par vecu tēmu ir svarīgāka par tik tiešām nopietnu jautājumu risināšanu?
    Katram sava diagnoze,pēc attīstības pakāpes.Vienam problēmu rada liegums alu dzert pļavā,citam jāpiemin cietums ar kaut kādiem it kā īstiem zēniem (ar atsaldētām galvām) un KIKERIGŪ.Kāds cits liek saprast,ka vairs nepakļausies policista prasībām,tā tad likumam.
    Tu,Zablovski,tam anglim visu izstāstīji par ko šeit komentē?Varēji iztulkot visus komentārus.Grūti spriest,ko viņš tev teiktu,bet realitātē dzīvojošie un pie veselā saprāta tur procentuāli ir vairāk.

  • -2
    peteronkuls 28.02.2018, 08:19:14

    Man, lasot O.Macpānes spriedumu, radās iespaids, ka viņa nav lietu skatījusi pēc būtības, bet kā pēdējais posms iespējamajā amatpersonas piesegšanas plānā meklējusi tikai formālas neatbilstības MK noteikumu punktiem. Un visi priekšnosacījumi jau bija sagatavoti.
    Šis ir mans VIEDOKLIS un tas ir pausts nevienu neapvainojot, tāpēc lūdzu foruma adminu to nedzēst.

  • 0
    Dzērvene 28.02.2018, 10:39:03

    viens ir skaidrs,snaiperis ir galīgs kuku,viņam tas liekas normāli ,ka dzerajšoferis turpina braukt ielās.visi kas ir pretējas domas ir apaļi idioti.
    Vairāk gan izskatās,ka snaipers ir iesaistīta persona kādā no ķēdes posmiem ,kur alko pārbaude bija neiespējama .
    To tiesas lēmumu tiešām var atejā uz naglas pakarināt.

  • -3
    sranskis 28.02.2018, 11:57:31

    Nu pēc bildes pie dzērvenes profila gan varētu teikt,ka viņa pati ir dzērāja!:)

  • -2
    snaiperis999 28.02.2018, 15:12:02

    Laikam jau vairs nav,bet nodzērusies gan varētu būt.

  • -1
    peteronkuls 28.02.2018, 11:04:22

    Izlasīju vakardienas avīzē to vārgo rakstiņu "Policists ir attaisnots" un nevienu sakarīgu atbildi tā arī neatradu.
    Vienīgi Ventspils slimnīcas pārstāvim paspruka interesanta doma, ka - BIEŽI TĀDI ATGADĪJUMI NENOTIEK, BET IK PA LAIKAM tomēr GADĀS!!!
    Vai tas nevarētu liecināt par to, ka Ventspils slimnīcā ir izdomāta sistēma, ka īpašos gadījumos var analīzes iznīcināt, atsucoties uz nelicencētiem speciālistiem, kurus nevar vainot par to, ka viņi ir nelicencēti.
    Vai varētu būt iespējams, ka šādu "pakalpojumu" var izmantot jebkurš, ja ir attiecīgie sakari un ir zināmi pakalpojuma "nosacījumi"?
    ES tomēr vēl ceru, ka atbilde uz šiem jautājumiem ir NĒ!

  • -12
    keda 28.02.2018, 11:42:02

    Vājprāts, cik tālu var aizdomāties... Izej ārā saulītē, vai kaut vai pieeja pie loga, lai dzīvē mazāk to tumšo krāsu un aizdomu.

  • -1
    Āmen 28.02.2018, 13:46:30

    Žēl tevis, ka tavs aprobežotais prātiņš nespēj tik tālu aizdomāties. Labāk taču ir nedomāt un dzīvot uz "pozitīvas nots" savā pasaulē, kur viss ir labi.
    Liekas, ka tev tūkst dzīves pieredzes. Tu esi tāds, kas uzticas bez pietiekama pamatojuma ,bērnišķīgi labsirdīgs, atklāts, vientiesīgs - tātad naivs.
    Tādiem dzīvē grūti klājas.
    Jelgavā tev būtu daudz domubiedru. Šeit tev ir mīnusotākie komentāri foruma vēsturē.
    Ja neesi domes ieliktenis, kuram maksā par tavu verbālo pļūtīšanu, varbūt ir vērts padomāt?

  • -9
    keda 28.02.2018, 13:59:50

    āmen, man kā reiz tevi un tev līdzīgos žēl. Absolūti nepriecājos, ka tādu neizdarību dēļ tā arī faktiski neizdodas noskaidrot, kas tad patiešām tajā vakarā notika, bet domāt tik sarežģītas un izsmalcinātas shēmas, kurām pašam pēc tam arī noticēt, turklāt tikai aizdomu dēļ, nevis pierādījumu dēļ, tam tiešām nav ne laika, ne gribēšanas. Tie mīnusotāji absolūti neuztrauc, jo neticu, ka kāds par mani vispār kaut ko zina, tā kā tas voodoo tik un tā neiedarbosies :) Bet no otras puses, parāda, ka tie lielākie bļāvēji komentāros un to vērtētāji, kas tik ļoti protestē, ka, redz, nevar lasīt citu viedokli rakstos, patiesībā būtu laimīgi, ja te būt tikai viņiem tīkams viedoklis. Es komentēju tā, kā uzskatu par pareizu un pieņemu arī normāli izteiktu kritiku, viedokli, kas nav vienāds ar manu. Manis pēc vari to uzskatīt par apmaksātu vai diagnozi pierādošu. Ne pārāk uztrauc :)

  • -8
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 28.02.2018, 16:42:11

    Kā minējām laikrakstā Ventas Balss, Ziemeļkurzemes Reģionālajā slimnīcā alkohola klātbūtni asins un urīna paraugos var noteikt 24 stundas diennaktī katru dienu, arī sestdienās, svētdienās, svētku dienās, bet medicīnas personāla trūkuma dēļ nav iespējams nodrošināt attiecīgā sertificētā speciālista 24 stundu dežūru nepārtrauktību. Tāpēc konkrētajā situācijā personu, kurai bija nepieciešama Medicīniskā pārbaudes protokola par alkohola ietekmes noteikšanu aizpildīšana, pārveda uz tuvāko medicīnas iestādi, kur dežūrēja atbilstoši sertificēts speciālists. Šī stingrā Ministru kabineta noteikumu Nr. 394 izpilde ir obligāti nepieciešama, lai ekspertīzes rezultātus varētu izmantot tālākos iespējamos procesos, kad iestājas administratīvā vai kriminālatbildība, un tos neviena puse nevarētu atzīt par netiesiskiem.

  • -6
    SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca" 28.02.2018, 16:42:34

    Sertificēts ārsts veic medicīnisko pārbaudi, kurā ir iekļauta ne tikai analīžu veikšana un ekspertīze, bet ietver arī ārējā izskata novērtēšanu (tai skaitā miesas bojājumu esības vai neesības), psihiskā un emocionālā stāvokļa, uzvedības, runas, veģetatīvi somatiskā stāvokļa un kustību koordinācijas pārbaudi. Ekspertīzi veic sertificēts speciālists MK noteiktajā kārtībā, tādēļ nav pamata apšaubīt datu patiesumu.

  • 0
    peteronkuls 28.02.2018, 19:48:03

    Nūu, Slimnīca!!!! - Stingro MK not Nr.394 2. punktā ir norādīts -
    Šie Noteikumi (izņemot 8., 9., 10. un 11.pielikumu) neattiecas uz kārtību, kādā transportlīdzekļa vadītājam konstatē alkohola koncentrāciju asinīs un izelpotajā gaisā, kā arī narkotisko vai citu apreibinošo vielu iespaidu.
    Transportlīdzekļu vadītājiem ir domāti MKnot Nr 15.

  • 0
    peteronkuls 28.02.2018, 14:27:55

    Nu es izdaru secinājumus tikai no šī skandāla dalībnieku un viņu atbalstītāju teiktā gan šajā forumā, gan citur publiskajā telpā.
    Piem. komentētājs ar iesauku snaiperis999 atklāti atzinās, ka personu aizsardzības sistēma pastāvēja, pastāv un pastāvēs .
    lūk citāti... runā snaiperis999

    1. "Šeit nav neviens komentārs,kurš aicina kādu aizstāvēt,vai aizstāv.Uzsvars tiek likts uz esošās sistēmas spēku,kuru salauzt nav pa spēkam ne tev,ne man."
    2. "Visā pasaulē tiek izmantota pazīšanās un tas notiek visās svērās un jomās.Tā tas bija lielajā PSRS,kad ,lai tiktu pie deficīta,izmantoja čomu būšanu,tā tas bija antīkā pasaulē,un droši vien arī akmens laikmetā."

  • -9
    keda 28.02.2018, 14:57:16

    Nu skaidrs, ka sistēma "čoms-čomam" pastāvēs, bet nu ne jau apzināti , piemēram, slimnīca, darīs kaut ko, lai varētu kādu piesegt. Tad jau sanāk, ka ar slimnīcu tika saskaņots, ka tieši tajā vakarā tiks dzerts un kāpts pie stūres, bet varbūt arī ieskriets kaut kur? :D Lai gan izslēgt to, ka strādājot policijā var zināt, kurš apmēram kad dežūrē/nedežūrē gan nevar

  • 0
    Nah Nahs. 28.02.2018, 15:03:32

    Kā tur palika ar to tiesnesi,kura izskatīja lietu?
    https://www6.vid.gov.lv/VAD/VADData

  • 0
    peteronkuls 28.02.2018, 15:03:58

    Ministru kabineta noteikumi Nr.15
    Kārtība, kādā nosakāma alkohola koncentrācija asinīs un izelpotajā gaisā un konstatējams narkotisko vai citu apreibinošo vielu iespaids
    4.pielikums - Materiālu paraugu ņemšana laboratoriskiem izmeklējumiem un to glabāšana
    8. Pēc laboratoriskiem izmeklējumiem atlikušo izmeklējamā parauga daļu hermētiski aizvāko un 35 dienas glabā ledusskapī, kur temperatūra nav augstāka par 4 °C, iespējamiem kontroles izmeklējumiem. Pēc minētā termiņa paraugu iznīcina un sastāda norakstīšanas aktu.
    19. Konteinerus un vakutainerus ar paraugiem glabā ledusskapī, kur temperatūra nav augstāka par 4 °C. Ja nepieciešama ilgāka glabāšana, materiālu paraugus ievieto ledusskapī saldējamā kamerā. - šis punkts par paraugiem, ko pārbauda uz narkotiku klātbūtni.

    Noteikumos skaidri rakstīts, ka paraugus VAR GLABĀT LEDUSSKAPĪ 35 dienas un neviens punkts neparedz paraugu tūlītēju iznīcināšanu, kā to izdarīja Ventspilī.

  • -6
    keda 28.02.2018, 15:07:28

    Vai tad vispār paņēma Ventspilī?

  • 0
    peteronkuls 28.02.2018, 15:13:36

    nuja - paņēma, tad konstatēja, ka neviens nevar analizēt un nekavējoties iznīcināja tos paraugus.

  • -5
    keda 28.02.2018, 15:19:59

    Es nesaku, ka tā ir, bet varbūt arī tikai paņemtiem un uzreiz neapstrādātiem paraugiem arī nav juridiska spēka. Katrā ziņā skaidrs, ka slimnīcai kaut kā jārisina problēma, jo gan jau vēl tādas situācijas būs. A policists, ja tiešām bija dzēris, uzķeries vēl, lai cik tas neskanētu traki

  • -1
    snaiperis999 28.02.2018, 15:54:50

    Ja viņš uzķersies vēl.tad es viņu atkal "atmāzēšu".

  • -4
    snaiperis999 28.02.2018, 15:09:02

    Es kedu ieteiktu nominēt kā fantastiskās literatūras rakstnieku.Ja vēl kārtīgi izskolotu,tad varētu arī noformēt kā advokātu.PSRS laikā varētu par kompartijas ideoloģisko sekretātu.

  • -5
    keda 28.02.2018, 15:11:05

    Daudz visu ko šarī par visādiem kgb un citiem psrs laikiem - biji stingri iesaistīts? :)

  • -3
    snaiperis999 28.02.2018, 15:10:22

    Kļūdas labojums.Sekretāru.

  • -9
    snaiperis999 28.02.2018, 15:18:42

    35 dienas ledusskapī vajadzētu te vienam otram galvu paturēt.

  • 0
    asd. 28.02.2018, 17:03:02

    Var atrast saistību starp pašvaldības policiju un tiesnesi,kura izskatīja minēto administratīvo lietu.
    VID Publiskojamā datu bāzē valsts amatpersonu deklarācijās meklētājā ierakstiet "Tālivaldis Macpans".
    P.S."Ventas Balss" cenzoram-tā ir vispārpieejama publiska informācija.

  • -7
    ventasbalss.lv 28.02.2018, 22:14:37

    Varbūt cienījamie izmeklētāji varētu likt mieru mirušiem cilvēkiem! Ar norādi uz vietu, kur meklēt, pilnīgi pietiks, secinājumus, lūdzu, paturiet pie sevis! Paldies!

  • 0
    Zablovskis 28.02.2018, 17:55:38

    Sakuma viss virspuseji tika komentaros pateikts kad tur nav taisnibas ka ta nevar but ,bet ne jaspirinas preti jaaizstava savs musars. Kapec mums Latvijas pilsoniem jasak saukt panti un jasak pieradit pretejais kad sini lieta nebija taisniba? Kapec mums Latvijas pilsoniem jamaca Policisti un tiesnesi? Varbut ja tomer nezini ka jastrada tad jajiet stradat uz Maximu?
    Atvainojos ja kads mani tomer nesaprot esmu Krievs. Latviesu valodu vel tikai macos.

  • -7
    snaiperis999 28.02.2018, 18:54:08

    Policistu par musaru vai mentu parasti sauc slepenkoži no mugurpuses,kuri ir gļēvi cilvēki,kā arī neveiksminieki daudzās dzīves jomās.Kārtīgi veči sauc lietas savos vārdos un neizrādās (neblato).

  • 0
    Zablovskis 28.02.2018, 19:07:01

    Policists un musars ir divas dazadas profesijas. Man pret Policistu ir ciena. Man daudz draugu Policistu strada Riga ka ari man ir zinami dazi musari. Musars nekad nebus manos draugu lokos un tadus turu pa gabalu. Kas atiecas uz manu veiksmi tad tur viss iet uz augsu un zini kas bus pirmais ko es izdarisu ? Aizsutisu tiesnesi uz Iriju zemenes lasit.

  • 0
    prof.Preobraženskis. 28.02.2018, 19:16:25

    Vispār jau latviski jāsaka "kruķis".

  • 0
    Frīdis 28.02.2018, 20:45:21

    Viens likums visiem , viena taisnība visiem ! Ventspils Temīdai līdz šajai patiesībai stipri tālu !

  • 0
    asd. 28.02.2018, 20:55:53

    Ventspils Temīdai acis nav aizsietas.
    Lai var tiesu spriest,skatoties "pēc deguniem".

  • -1
    Dzērvene 28.02.2018, 21:16:03

    Snaipers ir tāds pats dzerajšoferis,ka PP dzerajsoferis.Un viņam visi šie lēmumi un tiesas slēdzienu liekas normāli,jo pats brauc dzērumā.Un vēl viņš ir platizeris,kurš lielās ar saviem varoñdarbiem PSRS laikā.
    Piesegt PP dzerajšoferus tas ir tas ko viņš māk,jo viņš ir lidejs izpildvarai un tāds droši vien arī bija PSRS laikā.
    Vienīgais uz ko esi spējīgs ''varoni '' ir uzspiest ziņot uz defa komentāra,kur viņš rakstīja ka nerespektes šī indivīda aizrādījumus.Un komentāru izdzesa.PP darbiniekam ir jābūt paraugam citiem,bet te vienīgais ko viņš parādīja kā var apiet likumus.
    Un snaiperis ir tāds pats līdejs,uz vēdera lidìs,lai izpatiktu izpildvarai.
    Un snaiperis ir vairākas personas,viens lietotajvards un vairāki lietotāji.
    Kādā no pašvaldības iestādēs sedosajām dežurejošām kantoržurkām,tāpēc arī var atbildēt visiem 24/7
    Cik ar cilvēkiem ir runāts neviens nav PP darbinieka pusē.

  • -4
    snaiperis999 01.03.2018, 05:03:19

    Tev un ne tikai tev par katru cenu ir jābūt kāda pusē?Vai labāk nebūtu būt veselā saprāta un loģiskuma pusē?

  • -1
    Zablovskis 28.02.2018, 22:20:46

    Padalisos ari informaciju. Man diezgan biezi veicas kad mani apstadina P. pec kura tiek nosaukts parkapuma punkts , nekavejoties vinam atbildu kad rakstiet protoklu un tas tiks parsudzets tiesa jo es tam nepiekritu un uz jums tiks uzrakstita sudziba. (Es cela zimem sekoju lidzi un ka pieradijums man ir video kamera masina kura redzams kad nekas netika parkapts) uz kuru P. man jauta kura tiesa tas tiks parsudzets. KURA TIESA? kas tar par jautajumu? Pec butibas visas tiesas strada vienadi tad kada starpiba uz kuru tiesu tev jaierodas.

  • -5
    Latvija pāri visām! 28.02.2018, 22:45:04

    Atraduši par ko cepties.
    Katrs normāls vai ne tik normāls cilvēks cenšas izkļūt no ķibeles, kurā nonācis.

    Viens likums, viena taisnība?
    Pasaku grāmatas mazāk vajag lasīt.)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: