Jautājums VPP

jaanism | 22.02.2018, 20:02:11 | 4680

Cienījamā Ventspils Pašvaldības Policija!
Izskaidrojiet man, lūdzu, kā parastajam mirstīgajam sabiedrības dalībniekam, kurš neko nejēdz, vienu jocīgu lietu - kā tas ir iespējams, ka jūsu kolēģis (tieši kurš - tas visiem ir zināms), pagājušajā gada nogalē, stiprā alkohola reibumā, izraisīja avārīju ietriecoties Ventspils Reisa busiņā, UN atsakoties no visām alkohola reibuma pārbaudēm IR TICIS ATPAKAĻ pie TIESĪBĀM PIEDALĪTIES CEĻU SATIKSMĒ un BRĪVI BRAUKĀ APKĀRT!??? Tak likuma pants tajā epizodē paredz četrus gadus kājiniekos un entās sutkas atsēdēt + naudas sods. Kā kaut ko tādu vispār ir iespējams apiet, un ja to pašu izdarītu es (parastais mirstīgais es, jā), tad cik lielas būtu manas iespējas ''safīrēt'' šādu lietu??
Ļoti amizants gadījums un, manuprāt, sabiedrībai visnotaļ interesējošs.
Gaidu no Jums neizvairīgu, pamatotu atbildi.

Komentāri (331)

  • 0
    Diāna Kalniņa 23.02.2018, 15:20:58

    Iesaku ziņot attiecīgās iestādēs par šo cirka šovu .
    Ja būsiet aktīvi lietu var mainīt .
    Kā strādā temīda ventspilī skatīties no 9:37min

    https://www.youtube.com/watch?v=WB4fHbGpipw&t=3044s

  • -10
    sranskis 23.02.2018, 15:30:41

    Diāna K.-vai Jums nevajag konsultēties pie prof.Preobraženska? Silti iesaku!:)

  • -7
    Palodze 23.02.2018, 15:33:10

    Tur trakonams pat nepalidzes šai personai.

  • 0
    Diāna Kalniņa 23.02.2018, 15:40:23

    Es tikko konsultējos attiecīgās iestādēs .
    Paldies par iedvesmu - tu jau zini ka krieviski ir atkritumu kaste !

  • 0
    asd. 23.02.2018, 15:46:08

    Es nesaprotu-te tik daudz draugu tam Rudņikam,kas viņu aizstāv?
    Kruķis paliek kruķis-vienalga,vai strādā pašvaldības vai valsts mentenē!

  • -4
    sranskis 23.02.2018, 16:03:36

    Pa lielam tiek aizstāvēts likums, nevis kāda persona!

  • -9
    snaiperis999 23.02.2018, 16:31:20

    Izlasīju visus komentārus.nekur nebija aizstāvība kaut kādam Rudņikam.Bet tendence uz tukšu di...nu gan te ir vienam otram.

  • 0
    vai man dieniņ!!! 23.02.2018, 17:24:42

    Nav pat jābūt aklam, lai nesaprastu, ka snaiperis999 ir Rudņikam tuva persona... Mēģina novērst visus no tēmas, saucot visus par muldoņām un nekādu citu argumentu nav. Un tēma ir - morālo kropļu nesodīšana un nepatriekšana no darba.
    Nu gluži tāpat kā vainīgie pieķertie, kas vienmēr kladzina par savu nevainības prezumpciju, jo citu neko jau nav ko teikt.

  • -10
    snaiperis999 23.02.2018, 18:03:57

    Tukši vāvuļotāji jūs esat.Un man ar Rudņiku nav nekas kopīgs.Interesanti,kādam tirliņam tu,arprac,esi tuva persona.Un vai tev vispār kāda tuva persona ir.

  • 0
    vai man dieniņ!!! 23.02.2018, 18:35:59

    haha, Nu kāds pārsteigums par snaipera999 komentāru. Tādā pašā stilā tik mauc tālāk.
    Sēž kā Rudņika advokāts te, ja ne pats Rudņiks, un tik kviec kā aizkauta cūka, kura pieķerta nesmukumos.

  • -1
    Kārlis_ 23.02.2018, 16:06:17

    BMW FF5 tad alkohols, tad riteņbraucēju notrieca uz Ģertrūdes... labs darbinieks!
    Tādam automātiski nav vietas VPP.

  • -11
    berjozova13 23.02.2018, 17:25:45

    Cik var cepties par kaut kādam vecam lietam? Baudiet taču dzīvi cilvēki!

  • -12
    snaiperis999 23.02.2018, 18:00:00

    Nu vispār baigā ir viena tautas daļa.Uz pašiem neattiecas tā lieta,bet ir gatavi saplosīt kādu kam šaize sanākusi.

  • -1
    vai man dieniņ!!! 23.02.2018, 18:38:02

    Lieta attiecas uz tautu, jo viens tautas apmaksāts deģenerāts jeb potenciālā slepkava, kuru piesedz tādi paši mēsli, izbēdzis no soda.

  • -8
    snaiperis999 23.02.2018, 19:58:50

    Tu jau protams noliegsi,ka esi kukū,bet tāds tu tomēr esi.

  • -1
    vai man dieniņ!!! 23.02.2018, 20:11:36

    Citu neko nespēji izdomāt, lai attaisnotu savu rudņikovu?

  • -1
    Kārlis_ 23.02.2018, 20:35:30

    tādiem nāļiem, pļēguriem kā rudnikoviem tuprina vēl VPP maksāt 1100e uz rokas, par ko?
    Cilvēku slepkava!

  • -9
    snaiperis999 23.02.2018, 20:41:58

    Dēļ tādiem kā tu un visādiem arpracveidīgiem nejēgām,cilvēki tika izsūtīti uz Sibīriju.Nebūtu nekāds brīnums,ka esat čekas maisos.

  • -1
    Kārlis_ 23.02.2018, 20:40:57

    un viss no nodokļu maksātāja makiem... kauns vpp vadītājam un pārējām iesaistītām personām!

  • 0
    Kārlis_ 23.02.2018, 20:47:24

    snaiperis tiešām laikam ja ne pats vaininieks, tad tuvs radinieks :)

    Vainīgas būtu vismaz pats atzinis savu vainu, nolicis mandātu, atsēdējis dienaktis, samaksājis sodu un atvainojies publikai, tā būtu kaut cik cienīga rīcība! A rīkojās, kā tāds salašņa, un puņķutapa!!! Vajag atbildēt par savām darbībām un tā sekām!!!!

  • -14
    snaiperis999 23.02.2018, 21:57:57

    Kas tu te par autoritāti,lai tev kāds atvainotos?

  • 0
    Kārlis_ 23.02.2018, 22:23:37

    Publikai, jefiņ, un cietušiem cilvēkiem, nevis man!

  • 0
    nu nu 23.02.2018, 21:20:43

    Iespējams, ka kolēği viņu tagad par varoni uzskata, ja ne kolēği, tad pats sevi par tādu uzsksta, memļaks un lupata.

  • 0
    Dzērvene 24.02.2018, 01:42:36

    Nu tādi mums tie PP varoņi.
    Un tad vēl kaut kādu limumpaklausību tautai grib iedzīt.
    Dzerājšoferis turpina patrulet ielās,kauns PP priekšniecībai.
    Letiņam parastajam būtu tiesibas nost.
    Un tad vēl kāds te mēģina viņu attaisnot.Tātad tā ir normāla rīcība braukt pālī pie stūres ?Nu ko tur vairs runāt,varoņi,tiešām varoņi.
    Izskatās,ka daži ,labi krēslos ir aizsēdējušies.

  • -10
    snaiperis999 24.02.2018, 05:16:12

    Vai te no manas vai kāda citas puses bija kaut kas ,kas attaisnotu tādu rīcību?Tu laikam tāda pati neaptēsta esi,kā viens otrs cits šeit forumā.Tā šaize notika ,ja nemaldos,rudenī,Ko var vemt te ik pa laikam par to?
    Droši vien,ka jums,kā izcili "priekšzīmīgiem" pilsoņiem ik pa laikam vajag kādu ko ķidāt.Sevi paķidājiet,un dariet to klusībā pie sevis,lai netracinātu sev līdzās esošos,jo ne jau visu par jums zin jūsu līdzcilvēki.
    Jā,bija tāds gadījums,bija pie vainas pašvaldības policists,kura vietā varēja būt arī kāds cits.Un tad?Ko var kladzināt?Kāds tam sakars ar kaut kādu 10 gadus vecu notikumu?.Jā,brauc dzēruma ne viens vien,bet ko var pļūtīt par tādiem dzērājšoferiem kopumā?
    Līdz šim,tu,Dzērvene,komentēji kaut cik normāli,bet šoreiz izgāzies kā veca sēta.
    Pati raksti,ka tam policistam (apm.10 gadus atpakaļ) jau arī droši vien nekas nebija.Tātad,pati nezini,bija vai nebija.
    Velku ar jums un vienu veceni paralēles no vienas filmas:"Es esmu liecinieks,bet kas noticis?"

  • -1
    Dzērvene 24.02.2018, 02:01:11

    Tādi paši varoņi nebija pie stūres ,kādus gadus 10 atpakaļ.Arī viens no šīs neaizskaramo kastas uz gajeju parejas notrieca 9 gadus vecu meiteni.
    Tam policistam jau arī droši vien,ka nekas nebija,bet meiteni vairs dzīvē neatgriezis.
    Fui,riebjas šī visuvarenība un nesodamība.
    Un beidziet viņu te attaisnot,dzerajsoferis ir un paliek dzērājsoferis.

  • -5
    keda 24.02.2018, 11:04:14

    Ja nemaldos, tad nevis uz gājēju pārejas, bet vienkārši uz ielas Bērns skrēja pāri, neskatoties. Arī tā diemžēl gadās.. Nu nedomāju, ka kāds spētu noklusēt lietu, kur iesaistīts bērns.

  • -10
    snaiperis999 24.02.2018, 05:27:57

    Skatoties pēc komentāru vērtējumiem,jāsecina,ka tik tiešām tauta ir jātur stingrās važās,kā arī ik pa laikam jāpārskata likumi un drošības pasākumu veikšanas kārtība,lai nepieļautu pūļa efektu,kas savu revolucionāri neadekvāto stulbumu pierādīja gadus atpakaļ Rīgā pie Saeimas nama.
    Un šitādi pajoliņi vēl periodiski kaut ko atgādina par tautas varu,piesaucot Satversmi.Paldies dievam,ka jums tāda vara ir tikai uz papīra.Būtu realitātē,tad iestātos apokalipse.Krievija vēl pēc simts gadiem nevar atjēgties pēc tautas ilgi gaidītās laimes.

  • 0
    Diāna Kalniņa 24.02.2018, 09:57:08

    Kā ir savā pasaulītē dzīvot ??? Grūti ne ? Bieži nesaprasts ? Pa īstam nevienam nevajadzīgs,atstumts ? Bērnībā apbižots ? Bērnības traumas nāk atmiņās ? Uz visiem naids ? Ar mammu sastrīdējies 30-50 gadniek ?

  • -10
    snaiperis999 24.02.2018, 10:04:56

    Kādā pasaulītē tu dzīvo,Diāna Kalniņa?
    Nekāda medusmaize man nav,ja ikdienā jādzīvo starp aptaurētiem un realitāti analizēt neprotošiem cilvēkiem.Tev gan laikam tā dzīvošana tāda viegla un sevis iedomātas laimes pilna,kā jau intrigantei.
    Tev un tev līdzīgiem gan ir tā dzīve kā medusmaize,jo jūs esat vairākumā.Noslēgums gan parasti tādiem ir briesmīgs.

  • 0
    Diāna Kalniņa 24.02.2018, 10:15:51

    Te kaut kas nelīmējās kopā

    ...ikdienā jādzīvo starp aptaurētiem un realitāti analizēt neprotošiem cilvēkiem.....
    Runājot par tēmu galvenais varonis dzērājšofers tak tāds ir ! - Vai tomēr nav ? Tad ko tu 'viņu aizstāvi pats ar sevi tiec galā .

  • -8
    snaiperis999 24.02.2018, 10:24:59

    No kurienes tu rāvi,ka es viņu aizstāvu?
    Negaidīju,ka tu reaģēsi atkal aptaurētības stilā,
    Tevi jau nesatrauc kaut kāds policists vai kaut kas cits konkrēts,bet vienkārši esi "kasīkle","rūguma pods".Laikam neesi apmierināta arī ar savu ēnu.Pamēģini viņu nospārdīt,vai vismaz izlamāt.
    Un vai tad ar sevi esi tikusi galā?Ja esi par to pārliecināta,tad tev neviens dakters nevar vairs palīdzēt.

  • 0
    Diāna Kalniņa 24.02.2018, 10:32:35

    Nu ja gribas vienkārši parunāties un pakasīties tad soļo uz tirgu tur varēsiet ar vecenēm kasīties un viens otram batonus spraust par botām un treniņbiksēm .

  • -7
    snaiperis999 24.02.2018, 12:13:22

    Esmu arī tirgū komunicējis gan ar vecenēm (tantiņām),gan ar jauniem cilvēkiem.Un zini,tas nav tas pats,kas ņemties forumā.Droši vien,ka ar tevi arī būtu normāla papļāpāšana.jo,ja tā pa nopietnam,tad neliecies tu galīgi samaitājusies,lai gan pūļa efekts tevi var paraut līdz.

  • -1
    peteronkuls 24.02.2018, 13:10:33

    Atgriežamies pie tēmas. Skandalozs gadījums - jautājumu daudz, atbildes nav!
    1. Kāpēc policists, kas uzturēja apsūdzību - šo absurdo tiesneses O. Macpānes lēmumu nepārsūdzēja?
    2. Vai ceļu policisti, kas neprot pareizi sarakstīt pārkāpuma protokolus drīkst turpināt darbu un kāpēc viņu dienesta mašīnā darba laikā atrodas nepiederošas personas, kas mēģina iepūst alkohola mērierīcē?
    3. Kurš ārsts strādāja tajā vakarā Ventspils slimnīcā un vai tiešām tajā milzīgajā mājā nav neviens, kas var uztaisīt analīzes dzērājam?
    Tomēr visnožēlojamāk šajā stāstā izskatās ventasbalss darbinieki, jo par žurnālistiem viņi nav cienīgi saukties.
    Kā paši atzinās, viņi zināja par šo kliedzošo atgadījumu, bet vienīgais uz ko tie bija spējīgi - dzēst komentārus ar skarbākiem vārdiem un bezzobaini švepstēt kaut ko par veselo saprātu un tiesisku sabiedrību.
    Nožēlojami......

  • -13
    snaiperis999 24.02.2018, 13:21:37

    peteronkul,ir tāda punkcija (sava veida muguras smadzeņu izpēte),kuru veicot var noteikt cilvēka psihisko stāvokli ar diezgan lielu precizitāti.Griezies pie psihiatra un palūdz,lai tev veic šādu pakalpojumu.Ja būs tev jautājums,kāpēc vēlies to,tad pasaki,ka pēdējā laikā tev kaut kas nav ar galvu kārtībā.Niansēs neiegrimsti un saki ka gribi un viss.Pēc analīžu rezultātiem,ar kuriem tev ir tiesības iepazīties,tev pāries vēlēšanās dubultot personību.

  • 0
    peteronkuls 24.02.2018, 13:38:52

    Vai tiešām nevienam no ventasbalss darbiniekiem neradās tīri profesionāla interese pavaicāt amatpersonām šos jautājumus par tik skanalozu gadījumu pašā degungalā - laikam jau nē.
    Tāpēc tie nav žurnālisti.

  • -10
    snaiperis999 24.02.2018, 14:06:14

    peteronkul,ievelc gaisu,aizskaiti līdz desmit un paguli.Viss būs labi.

  • 0
    asd. 24.02.2018, 14:11:03

    Par tiem Ventas balss žurnālisteļiem viss skaidrs-šis bija gadījums,kad galvenajam figurantam-pašvaldības kruķim bija,tā sacīt,"ieslēgta aizsardzība".Varbūt citā gadījumā cilvēks parastais tiktu atdots presei "saplosīšanai".tad gan tiktu sakurta pamatīga pirts gan drukātajā avīzē,gan portālā.
    Mūslaikos viss ir pērkams.

  • 0
    Peteris ( B ) 24.02.2018, 14:10:48

    Haaaaa! Lai tagad pamēģina man MP sodu uzlikt,vienalga par ko..........

  • -7
    snaiperis999 24.02.2018, 15:17:07

    Atceries,ir likums,un vienalga par ko (likumpārkāpumu),tu saņemsi sodu atbilstoši likumam.Un nekāda bravūrība tev nelīdzēs.

  • -1
    vai man dieniņ!!! 24.02.2018, 14:16:48

    Dievs dod sabiedrībai tikt vaļā no tādiem policistiem, kā Snaiperis999, kas piecos no rīta dežūras laikā raksta savas stulbības čekistu stilā - visus, kas raksta par tēmu un būtību, šis sūta pie psihiatra un sauc par slimiem.

    Šie deģenerāti iedomājas, ka ja ir menti, tad ir visuvareni un likumi un normas uz šiem neattiecas, un tad nu šie mēsli piesedz viens otru kā var.

    Snaiperis999 jeb ments neapjēdz, ka ar katru savu komentāru tikai pazemo pašvaldības policiju, jo arvien labāk redzams, kā mēsls Snaiperis999 tur strādā.

  • -9
    snaiperis999 24.02.2018, 14:59:26

    Policistu par mentu sauc tie mīkstie,kuri iecirkņa kabinetā ir gatavi nodot pat savu māti,un labprātīgi piekrīt tai,tā saucamajai sadarbībai ar policiju,lai tik nenokļūtu kamerā pie rafinētiem noziedzniekiem,kur pakaļas var tikt samocītas līdz baltkvēlei.Un tad ir gatavais ārprāts,vai ne arprac?

  • -9
    snaiperis999 24.02.2018, 15:10:02

    arprac,lai tu būtu vienīgas no tiem dīvaiņiem,kurš ir vesels,bet pie to galvas dakteri tomēr aizej.Pirms tam gan iedzer vīgriežu tēju,lai ir konkrēta miegainība,lai vieglāk uzņemt zināšanai pārsteigumus par realitāti.

  • -1
    Kārlis_ 24.02.2018, 14:31:34

    Tak vēlreiz, lai atbrauc Beztabu ciemos, saliks visu pa plauktiņiem izvērtējot sprieduma absurdo lēmumu. Tādos spriedumos visa mūsu valsts sistēma ņirgājās par tādiem mierpilsoņiem kā mēs... jo redz pļēguri nevar atzīt savu vainu kā īsti vīri. NOŽĒLOJAMI!

  • 0
    Zanis zubis 24.02.2018, 15:27:29

    Nezin snaiperi,vai tu tāpat ķertos pie šī aizstāvēšanas,ja būtu noticis tāpat kā Krustpils novadā kur sadzēries A4 šoferis iznīcināja veselu ģimeni?

  • -8
    snaiperis999 24.02.2018, 15:50:51

    Neesi sapratis,ka nevienu neaizstāvu?Tev grūti ar galvu?Un kas šim kopīgs ar notikumu Krustpils novadā?

  • 0
    Zanis zubis 24.02.2018, 16:50:54

    Man liekas,ka tev pašam ar to galviņu tā ir kā ir.Neredzi kas kopīgs?Krustpils bende arī bija kārtīgā pālī (3 promiles).Šis tāpat bija pālī.Ja jau nepamanīja mikroautobusu,varēja arī nepamanīt gājēju,riteņbraucēju u.t.t un tad sekas būtu traģiskas...

  • 0
    Dzērvene 24.02.2018, 15:53:52

    It sevišķi pēc šī gadījuma var uzspļaut Rudņika kunga aizrādījumiem.Dzerajsoferis kaut ko kādam vēl aizrādīts.Snaiper,pašam tev galvā ir galīgs ķīselis. Pieminētais Krustpils gadījums arī ir kliedzošs .Izskatās ka arī tam merglim ir gali.
    Mans pieminētais gadījums 10 gadus atpakaļ,ģimene ir soc.nelabvēlīga,tāpēc arī neko nepanāca.Un viņi jau arī nemaz necīnījās par taisnību.
    Bet izskatās,ka Šis gadījums ir atbalstāms,nu vismaz snaiperis ceļ viņu debesīs.Nu ko dzeram un mucam,it sevišķi ja kabatā ir vajadzīgie papīriņi.
    Tiesiskā un vienlidzigā valstī mēs dzīvojam,tikai represīvās iestādēs strādājošs ir varenaks par letiņu parasto.

  • 0
    Dzērvene 24.02.2018, 16:09:27

    Kedai
    Nevis bērns skrēja pāri neskatoties.Bet gan meitene skrēja,lai atgrūstu abus mazākos brāļus,pati saņemot triecienu.Ta ka nerunā ja nezini.
    Bet viens ir skaidrs likumi ir paredzēti tikai tautai,amatpersona var saldi uzspļaut likumiem.Un vēl ir tāds snaiperis,kas masturbē no labsajūtas zinot,ka tauta te var vārīties zili zaļa,bet tai varenajai amatpersonai jau tā ka tā neko nespēs izdarīt.Jo viņš ir amatpersona,viņi ir ārpus likuma.Nu forši,maucam tālāk.Un tu,snaiper,turpini labsajutā masturbet.Tas nekas,ka tu esi 1 pret 10.
    Bet PP mums ir varena.Ir no ko mācīties un ņemt piemēru.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: