Jautājums VPP

jaanism | 22.02.2018, 20:02:11 | 4680

Cienījamā Ventspils Pašvaldības Policija!
Izskaidrojiet man, lūdzu, kā parastajam mirstīgajam sabiedrības dalībniekam, kurš neko nejēdz, vienu jocīgu lietu - kā tas ir iespējams, ka jūsu kolēģis (tieši kurš - tas visiem ir zināms), pagājušajā gada nogalē, stiprā alkohola reibumā, izraisīja avārīju ietriecoties Ventspils Reisa busiņā, UN atsakoties no visām alkohola reibuma pārbaudēm IR TICIS ATPAKAĻ pie TIESĪBĀM PIEDALĪTIES CEĻU SATIKSMĒ un BRĪVI BRAUKĀ APKĀRT!??? Tak likuma pants tajā epizodē paredz četrus gadus kājiniekos un entās sutkas atsēdēt + naudas sods. Kā kaut ko tādu vispār ir iespējams apiet, un ja to pašu izdarītu es (parastais mirstīgais es, jā), tad cik lielas būtu manas iespējas ''safīrēt'' šādu lietu??
Ļoti amizants gadījums un, manuprāt, sabiedrībai visnotaļ interesējošs.
Gaidu no Jums neizvairīgu, pamatotu atbildi.

Komentāri (331)

  • -2
    nu nu 23.02.2018, 11:42:07

    Komentāru dzēsējs ir pastrādājis. PP deva rīkojumu?

  • -5
    ventasbalss.lv 23.02.2018, 12:23:23

    VS deva rīkojumu - veselais saprāts. Kā redzams, komentāri bez rupjībām NAV dzēsti.

  • -1
    Kārlis_ 23.02.2018, 11:42:34

    Un no kura laika tad inspektori (A.Mieze) dod turēt savās rokās alkometru un ar muguru sēž, kamēr tiek veikts mērījums?!

  • 0
    gg65 23.02.2018, 12:30:15

    Interesanti kāpēc Kuldīgā būtu jāatsakās nodot analīzes dēļ tām likumā noteiktajām 2h? Jo ilgāks laiks pagājis, jo mazāka koncentrācija ir asinīs. Tātad, ja nebija dzēris avārijas izraisīšanas brīdī, tad pēc 2h viņam pēkšņi parādītos reibums?
    Kā nav kauns viņam pašam? Šis kauna traips vilksies līdzi līdz kapa malai tam cilvēkam. Ir mums inspektors tiltiņš. Kā sauks šo mūsu izcilību?

  • -8
    snaiperis999 23.02.2018, 12:43:31

    Līdz kura kapa malai?

  • -3
    sranskis 23.02.2018, 12:36:41

    Tremam- tieši tā, procedūra(termiņš) nav ievērota, es esmu brīvs savā izvēlē!

  • -13
    snaiperis999 23.02.2018, 12:42:00

    Ir sākusies lietas izmeklēšana VB forumā,kur augstas raudzes juristi ķeras pie lietas ,lai veiktu gadsimta nozieguma izmeklēšanu.
    Kad pabeigsiet,tad sarīkojiet arī tiesu.Kurš no jums tur ir izmeklētājs,prokurors un advokāts.Vai varbūt jebkurš no jums ir trīs vienā?

  • 0
    peteronkuls 23.02.2018, 13:07:05

    Beidz.. Kāda tur izmeklēšana
    Izlasi to spriedumu un izdari secinājumus - galvenais ir "pareizi" sarakstīt papīrus.

  • 0
    Kitija Joksta 23.02.2018, 13:34:03

    Siltums, Ūdeka, Izglītības pārvalde, Kultūras centrs, Komunālā pārvalde u.c. pašvaldības iestādes parasti ātri un korekti portālā atbild uz jautājumiem,sūdzībām. Pašvaldības policija stāv pāri visiem un uzspļauj no augstā plaukta visām niecībām,kuras te ņemas. Viņiem nevienam nekas nav jāskaidro.

  • 0
    prof.Preobraženskis. 23.02.2018, 13:35:24

    "... kad ceļu satiksmes negadījumu izraisījušais
    automašīnas BMW vadītājs /pers. A/ uzaicināts uz dienesta automašīnu, viņš paskaidrojis, ka ir lietojis alkoholiskos dzērienus un lūdzis alkohola testu
    viņam neveikt. No viņa izelpas bijusi jūtama alkohola smaka. Kad paskaidrojusi, ka tests ir obligāts, /pers. A/ piekritis veikt alkohola pārbaudi uz vietas,
    un tad automašīnā jau bija iekāpis viņa kolēģis. Kad tika veikts pūtiens alkometrā, paskatījusies uz /pers. A/ un redzējusi, ka pūtienu izdara viņa kolēģis.
    /pers. A/ piedāvāts vēlreiz godprātīgi veikt alkohola pārbaudi, bet viņš lūdzis arī otro pūtienu veikt kolēģim. Saņemot kategorisku atteikumu, /pers. A/
    atteicies veikt pārbaudi, par ko izdarījusi attiecīgu ierakstu sastādītajā transportlīdzekļa vadītāja pārbaudes protokolā""

    Nu,un vai ar šo liecību nepietika,lai atzītu par vainīgu?
    Kas tā par tiesu,kas tie par tiesnešiem?

  • -5
    keda 23.02.2018, 13:48:03

    "tiesnese secina, ka viens no būtiskākajiem nosacījumiem, kas nodrošina likumības ievērošanu, ir pietiekamu un likumā atļautu pierādījumu iegūšana. Tikai uz likumā noteiktajā kārtībā iegūtiem pierādījumiem ir pamats izdarīt secinājumu par prettiesiskas un administratīvisodāmas rīcības esamību tās personas darbībās,
    par kuras saukšanu pieadministratīvāsatbildības tiek lemts."
    Es gan nezinu, kas tur nepareizs, ja policists redz, ka pūš kāds cits trubā? Iespējams, to kaut kā oficiāli vajadzēja fiksēt, kas netika izdarīts un citu liecinu, kas skaidri liecinātu, ka bija manāmā reibumā, nebija.

  • 0
    Opaps 23.02.2018, 14:28:08

    Uzpirktie.Kukuļņēmēji.

  • -19
    pasvaldibas.policija@ventspils.lv 23.02.2018, 13:41:29

    Jebkura iestāde, dienests, tai skaitā arī Pašvaldības policija, izvērtējot informāciju par iespējamo darbinieka pārkāpuma smagumu, nedrīkst vadīties no emocijām, nostāstiem vai informācijas, kas nav pierādīta. Pierādījumi par pārkāpumu, ko vērtē iestāde, dienests, tai skaitā Pašvaldības policija, ir kompetentu tiesībsargājošo institūciju lēmumi, spriedumi un cita tiesiska informācija. Šobrīd Pašvaldības policijas rīcībā nav ne lēmumu, ne spriedumu, ne citas tiesiskas informācijas, kas būtu par pamatu liegt pildīt kādam darbiniekam savus amata pienākumus, tai skaitā par notikušo ceļa satiksmes negadījumu.

  • -3
    jaanism 23.02.2018, 14:04:48

    Neiet runa par amata pildīšanu. Iet runa par to, ka ja savāri šādus sūdus un atsakies no VISĀM alkohola pārbaudēm, TAD likums nosaka to, ka tu AUTOMĀTISKI pazaudē tiesības uz 4 GADIEM, kas šajā situācijā bija pāris mēneši! Viena mēraukla visiem!

  • 0
    defаult 23.02.2018, 21:00:05

    Ooooo, suņu bars beidzot arī iesmilkstējās (y)

  • -3
    nu nu 23.02.2018, 13:42:55

    Tas policists būtu vismaz sēdējis dežūrdaļā...nē viņš vēl uz ielas lien. Jums, viņa kolēğiem nav kauns kopā strādāt ar to tipiņu?

  • -14
    snaiperis999 23.02.2018, 13:42:57

    Kāda starpība,kāds tiesas lēmums,bija pillā vai nebija.Veca lieta,līdz apnikumam izķidāta,bet redz,kādam tik vajag vakar ap astoņiem vakarā izdēt olu,ka visa vistu kūts kladzina.Pati dējēja tagad sēž kūts stūrī un labsajūtā čāpstina.

  • -1
    nu nu 23.02.2018, 13:43:59

    Un Jūs, viņa priekšniek, naktīs labi guļat?? Nožēlojama tā sistēma!!

  • -1
    nu nu 23.02.2018, 13:45:18

    Kāda Tev starpība...tak nelasi un nekomentē!!!

  • -1
    Kārlis_ 23.02.2018, 14:09:50

    Labi, viens ir ieskrēja, kokā vai citā mašīnā...
    Bet ja ciestu Jūsu bērns? Domāju būtu cita attieksme uzreiz pilnībā visiem!

    Kādam stāvoklim vispār jābūt, lai nekontrolētu situāciju? Tur nav 1 vai 2 ali! Sēdi mājās un nekusties ar savu MP apliecību!!!

  • 0
    peteronkuls 23.02.2018, 14:14:28

    Jā bet apliecībai ir milzu spēks, jo ķā iepriekš teica VB redaktors -
    MUMS IR TIESISKA VALSTS!!

  • 0
    peteronkuls 23.02.2018, 14:16:37

    Ā nē - viņš teica
    mums ir TIESISKA SABIEDRĪBA, izrādās.

  • 0
    gg65 23.02.2018, 14:22:28

    Ventspils pilsētas pašvaldības policija
    No ētiskā viedokļa Jums neliekas, ka par policistu nedrīkst strādāt persona ar apšaubāmu reputāciju?
    Vai policistam nav jārāda priekšzīmi visai sabiedrībai par to kā jārisina konkrētā situācija?
    Vai jusuprāt tas būtu normāli, ja tagad visi PP apturētie vadītāji sāks attiekties no alkohola pārbaudēm un meklēs visus iespējamos iemeslus, lai traucētu izmeklēšanai?
    Kā var cienīt pašvaldības policiju, ja jūs paši ņirgājaties par likumu un vēl aizstāviet to?
    Manuprāt PP jau nu šobrīd vispār būtu jākaunas kādam likt iepūst. Ja nav tiesas lēmums, ka es pa ielu braucu reibumā, tad uz kāda pamata Jūs mani apturēsiet? Davai tiesas lēmumu un tad apturi mani.
    Apkaunojoši.

  • 0
    Kārlis_ 23.02.2018, 14:30:38

    Zelta vārdi!

  • 0
    gg65 23.02.2018, 14:25:46

    Jautājums Ventspils Slimnīcai - kurās dienās Slimnīcā nestrādā ārsts, kurš ir tiesīgs parakstīt laboratorijas veiktās analīzes?
    Vai varat noorganizēt, lai šis ārsts nestrādā piektdienās/sestdienās, kad gribas pēc klondaiks braukt mājās pālī?
    Būtu tikai korekti, ja visiem būtu skaidri zināmi noteikumi par dienām, kad Ventspilī nav iespējams veikt alkohola pārbaudi asinīs un kad droši drīkst braukt kaut 5 promiļu reibumā.

  • 0
    Opaps 23.02.2018, 14:32:22

    Labi pateikts.

  • -11
    snaiperis999 23.02.2018, 14:33:09

    Tikai mieru ,kladzinātāji.Uzvilkšanās nu ir tāda,ka jūs laikam sakautos.Bet tā kā nav ko sist,tad vismaz datorus nesasitiet.:):):)

  • -5
    Palodze 23.02.2018, 14:36:47

    Trem - jaa droši ej kaut vai tagad uz klondaiku dzer un brauc neviens tev to nav aizliedzis, samaksa pec tam policitiem, atsakies no parbaudem un aizvizinies lidz kuldigai un viss bus super, varesim ari par tevi parunar, jo gudri dirst te par citiem tu maaki.

  • -1
    gg65 23.02.2018, 14:37:05

    Pamācība kā braukt pālī.
    Uzburam ainiņu - aptur tevi PP un tu brauc pālī. Atsakos no alkohola pārbaudes. Šie izsauc CP. Šie prasa iepūst, es savukārt sāku tēlot Laventu vai Vaškeviču un saku, ka man ir slikti - nevaru iepūst. Tiek izsaukti ātrie. Mani aizved uz slimnīcu. Tur joprojām izdomāju veselības problēmas, tēloju, ka man ir astma vai krītamā kaite. Kaut kādā brīdī paiet jau stunda līdz noņem asins paraugus. Izrādās nav ārsts, kas var parakstīt. Nu tad jāved uz Kuldīgu. Pirms vešanas man sasāpas vēders un ir caureja. Sēdēšu 10min uz poda. Tad lēnām iešu uz CP mašīnu. Tad pa ceļam vajadzēs vemt. Tad atkal caureja. Beigās līdz Kuldīgai tiek pēc 2h termiņa un tur nenodod analīzes, jo 2h pagājušas.

  • -11
    snaiperis999 23.02.2018, 14:54:05

    Uzburam ainiņu-trem tem tem tem tem.trata tata tatatā,un čēks.

  • -10
    Palodze 23.02.2018, 15:09:02

    Jaukais - tu esi informets, ka bmw automašīnas vispār tika atņemtas tiesibas? Un varbūt izlasi tiesas spriedumu, kur skaidri un gaiši rakstits persona NODEVA analizes ventdpils slimnicā, kad tur nebija sertificets aarsta AIZBRAUCA UZ KULDIGU jo Kuldiigaa ir tuvākā medicīnas iestāde.
    Kur nenodeva asins paraugus, jo to jau izdarija ventspilī, bet no pārējām pārbaudēm persona nav atteikusies, vai tad tiešām to izlasīt nemāk.

  • 0
    Dzērvene 23.02.2018, 15:14:14

    Šis skaitās represīvās iestādes visatļautība.Savējie savējo piesedz.Parastais mirstīgais tiktu izdrāzts pēc pilnas programmas.
    Es jau šeit vairs ne par ko nebrīnos!
    PP dzerajšoferis turpina braukt.Siltuma darbinieces sazogas,nevainīgas.
    Nu kas nekait ieņemt amatus Ventspils pašvaldības iestādēs.

  • -9
    Palodze 23.02.2018, 15:18:27

    Ak tu nabadziņš.

  • -8
    snaiperis999 23.02.2018, 16:26:41

    Ko nu,Dzērvene,darīsim ar to visatļautību?Viņa bija,ir un būs.Bet stulbu un tukšu vāvuļošanu gan varētu pārtraukt.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: