Jautājums VPP

jaanism | 22.02.2018, 20:02:11 | 4680

Cienījamā Ventspils Pašvaldības Policija!
Izskaidrojiet man, lūdzu, kā parastajam mirstīgajam sabiedrības dalībniekam, kurš neko nejēdz, vienu jocīgu lietu - kā tas ir iespējams, ka jūsu kolēģis (tieši kurš - tas visiem ir zināms), pagājušajā gada nogalē, stiprā alkohola reibumā, izraisīja avārīju ietriecoties Ventspils Reisa busiņā, UN atsakoties no visām alkohola reibuma pārbaudēm IR TICIS ATPAKAĻ pie TIESĪBĀM PIEDALĪTIES CEĻU SATIKSMĒ un BRĪVI BRAUKĀ APKĀRT!??? Tak likuma pants tajā epizodē paredz četrus gadus kājiniekos un entās sutkas atsēdēt + naudas sods. Kā kaut ko tādu vispār ir iespējams apiet, un ja to pašu izdarītu es (parastais mirstīgais es, jā), tad cik lielas būtu manas iespējas ''safīrēt'' šādu lietu??
Ļoti amizants gadījums un, manuprāt, sabiedrībai visnotaļ interesējošs.
Gaidu no Jums neizvairīgu, pamatotu atbildi.

Komentāri (331)

  • -1
    Zablovskis 26.02.2018, 21:02:06

    Ari tos kas neredzeja notikumu var drosi uzrakstit.
    Sudziba
    Esmu interneta lietotajs un dazreiz es apmekleju vietni ventasbalss.lv Saja vieta es redzeju un apskatijos spriedumu kas atradas ventasbalss foruma ar nosaukumu "jautajums vpp" ......es pielauju kad talak jau zinat kas jaraksta.
    Tema tika izveidota tikai paris dienas atpakal un skatijumi ir tiesam daudz. Ventspilniekiem nav vienalga it seviski snaiperim paldies tev tu motiveji mus turpinat so temu.
    #likumsvisiemviens

  • 0
    Kabacis 26.02.2018, 21:07:47

    Kāds tiešām ir rakstījis uz bez tabu vai sūdzību valsts policijai?

  • -6
    snaiperis999 26.02.2018, 21:08:43

    Frīdim nervi beigti.kā jau visiem ļoti godīgiem cilvēkiem.Tikai neizdari sev kaut ko ļaunu.

  • 0
    Frīdis 26.02.2018, 21:18:55

    bez emocijām tevi uzspraustu uz mieta , kā kurzemnieku !

  • -5
    snaiperis999 27.02.2018, 05:27:49

    Par ko tad mani uz mieta?Vai tad es vainīgs,ka nav piepildījušās vēlmes asinskāram baram,tevi ieskaitot?

  • -2
    Zablovskis 26.02.2018, 21:20:33

    Karstais, es domaju kad neviens nau sudzejies nekur. Saj temai ir vienkarsi janogrimst. Musari pamanas biezi iekulties visadas situacijas tapec turesim acis vala , kameras ieslegtas un nakamreiz nelausim likumparkapejiem aizpeldet ta vienkarsi. Soreiz pa velu no ziemas miega atmodamies.
    Paldies par emocijam sagadatajam un uz tiksanos.
    #zivspustnogalvas

  • 0
    Kabacis 26.02.2018, 21:26:29

    Bet varbūt jāuzraksta tam pašam bez tabu?

  • -2
    Zablovskis 26.02.2018, 21:45:33

    Aizver acis uz mirkli un iedomajies kad tu sedi majas divana un sak radit pa beztabu so atgadijumu kura piedalas visas amatpersonas kas atradas avarijas vieta un vini stasta visu tur ka tur iekapa policijas masina kautkads draugs tad vel tas skatiens atpakal spoguli untt smiekligi vane? Kapec mums vieniem ventiniem jasmejas lai pasmejas visa Latvija. Ka saka davaj pa prikolu aizsutam.
    Artuss Kaimins vel izmantos so savai kolekcijai kur tiek nomelnots musu tetis un pec tam jau Policija sanems zvanu no teta pec kuras visi saks staigat ar taisnam muguram.

  • -4
    snaiperis999 27.02.2018, 05:18:28

    Tu,fantazētāj,labāk uzraksti pats sev un uzraksti ka laikam ej sviestā.

  • 0
    Kabacis 26.02.2018, 21:50:27

    Tad kādam jāsaņemas un jāaizraksta, tam pašam tēmas autoram, viņam labi padevies aizsākt tēmu. :)

  • 0
    Kabacis 26.02.2018, 21:52:00

    Būs atkal taisnošanās, ka neviens neko nezina un nav atradies darbā, tad tas neskaitās. :D

  • 0
    Egils Liepins 26.02.2018, 22:19:44

    Šitais personāžs - Zablovskis - ir rads vienam no tā kantora. Tā ka var nepūst pīlītes, ka nav zināms, kādos noziegumos viņi ir iesaistīti. Braukšana dzērumā ir viena no maigākam epizodēm.

  • -1
    Zablovskis 26.02.2018, 22:43:36

    Es neesmu Zoblovskis un tu neesi Liepins , bet kas raksta zem Liepina uzvarda ir pat Dzeinai skaidrs. Skaidrs?

  • 0
    Egils Liepins 27.02.2018, 19:02:20

    Tas būtu jāprasa Dzeinai, ka viņai ir skaidrs un kas nav.

    Bet ja kādam ir jānogrimst, tad tas ir punduris ar visiem saviem pakalpiņiem. Nevis šai tēmai. Kura tāpat ir viena no neskaitāmām.

  • -2
    Diāna Kalniņa 27.02.2018, 09:19:07

    Sūdzēt vaig
    IDB idb.gov.lv,
    KNAB knab.gov.lv/lv

    un protams aktīvākiem medijiem bez tabu,nekā personīga un tt jo vairāk sūdzības jo labāk .

  • -8
    snaiperis999 27.02.2018, 10:08:16

    Ir ir vaig,jā.Abpus degun i div,un zem mugurkaul ar i div.:)

  • -1
    keda 27.02.2018, 09:45:04

    Kāds no bļauriem pamanīja, ka šodienas VB ir raksts par šo tēmu? :D
    https://www.ventasbalss.lv/avize/1007

  • -3
    berjozova13 27.02.2018, 13:20:09

    Varbūt galu gala beigs šo diskusiju, jau neinteresanti lasīt... Muļ vienu un to pašu pa riņķi...

  • -3
    Opaps 27.02.2018, 13:20:31

    Rakstīts jau ir, bet nav pateikts , kā viņš tika no soda vaļā. Tas ir labi ,ja priekšnieks aizstāv savu padoto. Cepuri nost, par tādu vadītāju, bet nevis šajā gadījumā. Ja tas būtu noticis ar mani ( VW), tad dabūtu uz visu klapi un līdz mūža galam vairs nesēdētu pie stūres , jo vairs nevārētu nolikt teoriju. Domāju , kaut kādai atbildībai jābūt. Tiesneses uzvārds likās dzird;ets , vai nav viņai kāds radinieks VPP ?

  • 0
    Kārlis_ 27.02.2018, 13:29:05

    Beztabu pieteikts un tad jau miers.

    Būtu izcietis sev pienākošo sodu, atzinis vainu, visi izdarījuši secinājumus... un šiet tāda diskusija vispār nebūtu.

  • 0
    Zablovskis 27.02.2018, 13:56:40

    Nav jabut intelegentam cilvekam lai uzrakstitu uz beztabu. To var izdarit jebkurs kas ir neapmierinats ar notiekoso. Piemeram es to jau izdariju vakar. Pavisam vienkarsi atveram epastu, pievienojam tiesas lemumu, nokopejam so adresi un iekopejam epasta un uzrakstam paris teikumus par to kad tev tas liekas negodigi tapat ka lielakajai Ventspils iedzivotaju dalai un viss. Jauns ritenis nav jaizdoma viss ir uz paplates izlikts talak beztabu skatisies cik interesants sis stasts var sanakt vai nesanakt.
    Snaiperi tev proteins beidzies tapec tads igns?

  • 0
    55555 27.02.2018, 15:52:16

    labdien lasot so visu rodas jautajums cik soferiem tad ir nelikumigi atnemtas tiesibas kad analizes ir taisijis nesertificets specjalists jeb tikai saja gadijuma kad iejaukta policija tad uz vietas nava spejalista kas to drikst darit

  • -8
    snaiperis999 27.02.2018, 16:09:21

    Jūs taču šeit esat vēl nenormālāki un sabiedrībai bīstamāki,nekā tie visi kangari,kuru vainas dēļ cilvēki tika aizsūtīti uz Sibīriju.Jūs esat gatavi saplosīt laikam pat savu tuvinieku un jebkuru citādi domājošu cilvēku par jeb ko,kas nepiekrīt jums,tādējādi skaidri parādot,ka esat piederoši kategorijai,kuri uzskata,ka,ja neesi ar mani,tad esi pret mani.Un kā lai šeit atkal nepiemin intelektu,loģisko domāšanu un veselo saprātu,kurš jums ,ja arī ir,tad ar mazu procentu.

  • 0
    Pelēkais akmens 27.02.2018, 16:16:18

    To snaiperis999. Atvainojiet, bet no Jūsu rakstītā nesapratu neko, kas atbilstu tēmai. It kā inteliģenti un pareizi uzrakstīts, bet, kāda Jūsu attieksme pret konkrēto faktu,- saskatu vien kā attaisnojumu konkrētai pretlikumīgai darbībai. Vai varbūt kļūdos?

  • -6
    snaiperis999 27.02.2018, 16:33:56

    Esat "uzklupuši" vienai konkrētai personai (nožēlojamā veidā),kuru te "ķidājiet" atbilstoši savām prāta (bezprāta) spējām.
    Droši vien jau tu gribi,la no manas puses te būtu izteikti kādi attaisnojoši komentāri par to konkrēto faktu,bet tādi nav.
    Kāda mana attieksme pret konkrēto faktu?Ļoti slikta,ka tāds fakts ir bijis.Vēl sliktāka ir mana attieksme pret to faktu,ka tiek apgalvots,ka ir bijusi likuma apiešana caur pazīšanos.Vai tas ir pierādīts?Ir neadekvātas uzvedības pūlis,kuram labpatīkās kladzināt bez jēgas priekš sevis un riebumu izraisot normāliem cilvēkiem.

  • -6
    snaiperis999 27.02.2018, 16:20:28

    Ir lēmumi un secinājumi atbildīgās iestādēs,ir bijušas intervijas un atbildes.Var būt ka tā saucamā čomu būšana spēlēja kādu lomu visā šajā jezgā,bet ieilgstot šai diskusijai šeit forumā,jāsecina,ka bez čomu būšanas laikam nevar "vilku" un "hiēnu" barā.Laikam badā esošam plēsoņam ir kaut kādas normas un robežas,jums nav.Jēgu pārdzēruši huļigāni nenospārda upuri līdz nāvei,tātad ,apstājas.Kad jūs apstāsieties?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: