Jautājums VPP

jaanism | 22.02.2018, 20:02:11 | 4680

Cienījamā Ventspils Pašvaldības Policija!
Izskaidrojiet man, lūdzu, kā parastajam mirstīgajam sabiedrības dalībniekam, kurš neko nejēdz, vienu jocīgu lietu - kā tas ir iespējams, ka jūsu kolēģis (tieši kurš - tas visiem ir zināms), pagājušajā gada nogalē, stiprā alkohola reibumā, izraisīja avārīju ietriecoties Ventspils Reisa busiņā, UN atsakoties no visām alkohola reibuma pārbaudēm IR TICIS ATPAKAĻ pie TIESĪBĀM PIEDALĪTIES CEĻU SATIKSMĒ un BRĪVI BRAUKĀ APKĀRT!??? Tak likuma pants tajā epizodē paredz četrus gadus kājiniekos un entās sutkas atsēdēt + naudas sods. Kā kaut ko tādu vispār ir iespējams apiet, un ja to pašu izdarītu es (parastais mirstīgais es, jā), tad cik lielas būtu manas iespējas ''safīrēt'' šādu lietu??
Ļoti amizants gadījums un, manuprāt, sabiedrībai visnotaļ interesējošs.
Gaidu no Jums neizvairīgu, pamatotu atbildi.

Komentāri (331)

  • -3
    Brīvā Latvija 25.02.2018, 10:01:44

    Latvijas Republikas Satversmes 92.  panta otrais teikums pauž, ka ikviens uzskatāms par nevainīgu, iekams viņa vaina nav atzīta saskaņā ar likumu.
    Tādējādi:
    1) personu nevar atzīt par vainīgu, kamēr tās vaina nav pierādīta saskaņā ar likumu
    – tas nozīmē, ka nevienu personu nav atļauts notiesāt uz pieņēmuma
    pamata, ka viņa ir vainīga noziedzīga nodarījuma izdarīšanā;
    2) pierādīšanas nasta gulstas uz apsūdzību, nevis uz personu, kurai tiesības uz aizstāvību, – tas nozīmē, ka personai nav jāpierāda savs nevainīgums;
    3) visas šaubas par vainu ir jāvērtē par labu personai, kurai ir tiesības uz aizstāvību, kas ir vispārzināms, krimināltiesībās piemērojams princips.

  • -1
    Diāna Kalniņa 25.02.2018, 10:07:12

    Jā jā tik šis nestrādā lv tiesu sistēmā, te strādā piķis un paziņu paziņas .

  • -9
    snaiperis999 25.02.2018, 10:58:37

    Ko tu zini,kas strādā LV tiesu sistēmā,lai gan tā apgalvo,ka laikam pati esi no tās sistēmas.

  • -12
    keda 25.02.2018, 12:04:44

    Man šķiet, Diāna pat nesaprata , par ko Brīvā Latvija. Tur ir aprakstīts tieši tas, kā strādāja tiesa un kāpēc lēmums ir tāds, kāds tas ir. Es vispār šokā, ka brīvdienās tāda kaudze komentaru par šo tēmu. Točna nav ko darīt? Vāks ar jums, tauta.

  • 0
    peteronkuls 25.02.2018, 16:24:10

    Šis pants attiecas TIKAI uz krimināllietām.
    BET ŠIS IR ADMINISTRATĪVS pārkāpums un Satversmes 92, pants uz ADMINISTRATĪVIEM pārkāpumiem neattiecas.

  • 0
    Reptīlis 25.02.2018, 10:03:26

    Kaut kas jau tajā VPP tomēr būtu jāuzlabo. Fakts, ka čaļi dara lielu un netīru darbu, bet psiholoģiskos testus jau nu derētu gan biežāk , un pamatojoties uz tiem, arī turpmāku rīcību. Der atcerēties , ka tas lops, kurš nogalināja to mazo meiteni un ieraka Elšķenes ceļa malas sniegā, arī nāca no VPP. Tā ka ar to psihi tur ne visiem ir labi, un to vēl pastiprina nesodāmības apziņa.

  • -10
    snaiperis999 25.02.2018, 12:42:47

    Psiholoģiskus testus prasās te vienam otram komentētājam.

  • -1
    Vilis Skuja 25.02.2018, 11:10:29

    "Kam nauda ķešā skan,
    Tas peld pa ūdens virsu.
    Bet,kam tās naudas nav,
    Sēž peļķē pliku ...kāju?"

  • -9
    snaiperis999 25.02.2018, 12:04:46

    Tu,Diāna Kalniņa,tik tiešām esi tāda nejauka,kā šeit no sevis iztaisies?

  • 0
    Diāna Kalniņa 25.02.2018, 12:41:19

    VB bija zvans no debesīm lai izdzēš komentāru.

    Dzejolīša autors : Dzērājšofers pēc mogo kredīta paņemšanas

  • -8
    snaiperis999 25.02.2018, 12:58:08

    Ne tikai nejauka,bet arī spītīga esi.

  • -1
    Āmen 25.02.2018, 12:53:19

    Pret Ventspils mafiju beidzot jācīnās.
    "Bez Tabu" 67099090,
    e-pasts beztabu@mtgtv.lv;

    "Nekā Personīga", tālr. 67188440,
    e-pasts np@ nekapersoniga.lv

  • -7
    snaiperis999 25.02.2018, 13:01:19

    Cīnīties vajag pret citu grupējumu,kurš esošiem pie varas ik pēc četriem gadiem dod iespēju rīkoties kā mafijai.

  • -2
    Zablovskis 25.02.2018, 13:11:14

    Kapec visi uzedusies uz PP darbinieku. Atceresimies kad CP darbinieki stadija protokolu. Sledzienu lasiju ka anekdoti. Ja es butu CP prieksinieks pie manis tads darbinieks vairs nestradatu.
    #estevnavdraugs

  • -9
    snaiperis999 25.02.2018, 14:50:52

    Tātad,no PP jau pārsviežamies uz CP
    Varbūt,Zablovski,labāk parunāsim par muļķiem.Kā tev iet?

  • 0
    Zablovskis 25.02.2018, 17:18:31

    Snaiperis ir malacis , uztur temu augsgala kas nozime kad tev ari nav vienalga kas notiek te tapat ka tiem parejiem 1860 cilvekiem kuri seko lidzi sai temai.
    Man ir tikai viens jautajums tiem kas izniedza siem cilvekiem jakas ar uzrakstu POLICIJA vai nav kautko sajaukusi?
    #manstelefonskarsts

  • -3
    snaiperis999 26.02.2018, 05:16:54

    Cenšos iedomāties,ja tādu jaku ar uzrakstu POLICIJA iedotu vienai te neadekvāti domājošai komentētāju daļai,tad būtu traģēdija pēc traģēdijas.Ja tagad ,apmēram uz desmit policistiem,vienam vajadzētu kaut ko piedomāt,kaut kur "piebremzēt",tad pretējā gadījumā (manis augstāk pieminētā),cilvēkiem drošāk būtu trako namā vai cietumos pie bīstamiem noziegumiem.

  • 0
    Kabacis 26.02.2018, 02:30:55

    Tad sanāk, ja parastajam mirstīgajam jāpūš trubiņā, varu pasaukt draugu, lai viņš iepūš tā vietā, ja tas neizdodas, tad jātēlo nedaudz garīgi nelīdzsvarots cilvēks, krītot gar zemi, ka neatsakās no pārbaudēm, bet neesi soējīgs tās veikt un netiks liegts vadīt automobīli? :))

  • 0
    Kabacis 26.02.2018, 02:35:48

    Gribas zināt kā vislabāk rīkoties tādās situācijās. :)
    Joki ir joki, bet uzskatu, ka jebkurš dzērājšoferis ir potenciāls slepkava!
    Bail paliek, ka cilvèks junga dūšā savā prātā iedomājas kustināt auto. Ja reiz var atļauties automobīli, tad var atļauties arī taksi izsaukt un tas aizvedīs, kur nepieciešams.
    Novēlu, lai nevienam nenāktu galvā sēsties pie stūres reibumā!

  • -8
    snaiperis999 26.02.2018, 05:33:24

    Arī tu,Karstais,esi te klāt,lai ņemtu līdzdalību ķidāšanā,Gan jau vēl ieradīsies kāds asinskārs miesnieks,kurš mierīgi gulēt nevar,ja nav novēmies.
    Ko tad esat šeit sarakstījuši?Vecas un līdz riebumam nodrāztas frāzes.Un interesantākais ir tas,ka ne es,ne kāds cits šeit nevienu neaizstāv,bet uzdošana neesošo par vēlamo jau ir cilvēka dabā.
    Dievs izdarīja kļūdu,kad iedeva cilvēkam iespēju domāt.Domājot cilvēks nerada labo,bet gan pārsvarā ļauno.
    Ja tik ļoti sasāpējusies jums ir problēma -braukšana dzērumā,tad iztirzājiet to no sākuma līdz beigām,pilnīgi visu,kas ar to saistīts.Droši vien jau ka prātiņš tik tālu nevelk,ja varat ieciklēties tikai uz vienu cilvēku,kura nodarījums ir piliens jūrā,ja salīdzina ar visu pārējo,kas attiecas uz braukšanu dzērumā.

  • -1
    Dzērvene 26.02.2018, 08:27:06

    Snaiper,tev nav apnicis žļambāt vienu un to pašu?
    Lai arī ko tu nerakstītu ,šis konkrētais policists ir dzerajsoferis,kas turpina braukāt pa ielām un viss.Šitādi brāķi tajā policijā ir vajadzīgi?
    Dzērajsoferis,kas turpina dzīt iekšā citiem likumpaklausību.Izpildorgāns kurš ir dzerajsoferis.Tur daudzi tādi ?Bet varbūt viņiem tur tāda tradīcija,dzert ,maukt un piesegt vienam otru.
    Malači,lai tik turpina dzenāt nepilngadīgos pipmaņus un čigānus.Tas viņiem labi sanāk.
    Snaiper,tu pats arī tā rīkotos vai ne ?Izmanto pazīšanās,lai izrullētu kādas nelikumības ?Nu kam negadās sašmucēties vai ne ?

  • -7
    snaiperis999 26.02.2018, 09:06:25

    Sagribējās gan ,ko?Tu tik un tev līdzīgie varēs te žļembāties uz nebēdu.
    Man tev viens ironizēts jautājums.Cik reizes tu,izdarot kādu likumpārkāpumu (nevienam neredzot),esi aizgājusi uz policiju un pieteikusies par vainīgu?
    Visā pasaulē tiek izmantota pazīšanās un tas notiek visās svērās un jomās.Tā tas bija lielajā PSRS,kad ,lai tiktu pie deficīta,izmantoja čomu būšanu,tā tas bija antīkā pasaulē,un droši vien arī akmens laikmetā.
    Un ne jau es te uzsāku to žļembāšanu,bet gan tēmas autors,tādējādi radot iespēju gan tev,gan tev līdzīgiem izžļembāties līdz ekstāzei par savu stulbumu.

  • -1
    Dzērvene 26.02.2018, 09:15:40

    Nu un ko tad tu kādam vari pārmest ,ka kāds kādu uzmet?Kāda mums ir valsts,tādi nu tie firmaņi ir pašvaldības ,ir privātie.
    Katrs kruķās ka māk.Pašvaldības firmaņi pārkāpj likumīgi likumus.
    Un privātie arī pārkāpj likumīgi likumus.
    Un ja kaut kas mums nepatīk,mēs taču varam tiesāties,vai ne ?
    Bet tiesa mums ir ,nu tāda pati kā valsts.Ta kā grozies kā gribi,dirsa ka ir pakaļā tā ir.Tā kā rokās nost no Latvijas privātuzņēmējiem,viņus jau VID ģērbj ārā,un tad vēl kaut kādā forumā pāris prātā vieglie paši ar sevi padiskutē.

  • -9
    snaiperis999 26.02.2018, 10:06:29

    Varētu jau ar tevi te padiskutēt par šo un to,bet tas būs bezjēdzīgi,jo ir aizdomas,ka tu esi kaut ko salietojusies,vai nu tāda esi no dzimšanas.
    Paskatos uz komentāru novērtējumiem.Vispār smieklīgi un mazliet nožēlojami.Tev plusi par to, ka esi pret mani,man mīnusi par to,ka es esmu es.Nebūtu brīnums ka tie vērtētāji nemaz neizlasa rakstīto,jo prātiņš par īsu, lai iedziļinātos realitātē,kā jau tipiskam Latvijas vēlētājam.

  • 0
    Frīdis 26.02.2018, 10:18:00

    Izskatās ka tāds snaiperis999 ir no šo noziedzīgo , korumpēto un sodāmo ierēdņu žurku vides, kurš aizstāv šos parazītu visatļautību un nesodāmību. Būrī vieta šādiem draņķiem ! Tad uzreiz pie zēniem aizmirsīsies 999 pozīcija , paliks tikai 69 un uz parašas varesēs dziedāt KIKEREGŪ !

  • 0
    Egils Liepins 26.02.2018, 19:10:48

    Tā ari ir. Tas kantoris ir neskaitamu noziegumu autori un tur jau sen daudziem ir jāsēž. Tāpēc jau izvairās no visām atbildēm un melo, acis nemirkšķinot. Gan sīkā pundura vadībā, gan paši uzsavu roku.

  • -2
    Dzērvene 26.02.2018, 10:23:57

    Tu visu laiku visus mēģini aizskart par prāta spējām.Problēmas ar to ?Tevi dzīve neviens neuztver nopietni,tāpēc anonīmi ik vienam mēģini uzdrist ?
    Nestreso,esi jau esi tu šeit karalis un visugudrais.
    Un tevis rakstītais ir vienīgais un patiesais.Piespraud sev medāli.

    Bet runājot par tēmu un par PP dzerājšoferi.Gribēji,lai viss ir pa kluso?
    Tā ka tā šī nemšanās forumā neko neizmainīs.Tieši tāpat kā neizmainīs tēmā par krāpnieku.
    Un kur ir teikts,ka tā tēma nav no pirksta izzista ?Bet tur tu esi aktīvs linčotajs.Dotu tev varu ,tu droši vien to uzņēmēju uz mieta uzspraustu,pat nenoskaidrojot īstenību.
    Bet šajā tēmā visiem jābūt klusiem,jo tiesa bija ,un cilvēks var turpināt braukt.Un visi kas runā pretējo ir idioti.Pats bieži brauc dzēris?Izskatās,ka jā,ja jau tā liekās ka norma.

  • -6
    snaiperis999 26.02.2018, 10:28:09

    Tādus bravūrīgus krutos džekus kā tu,Frīdi.savā laikā ne vienu vien no tupēšanas uz parašas un sekstes pieaudzēšanas esmu paglābis.

  • -1
    Dzērvene 26.02.2018, 10:45:49

    Ooooooo snaiperis ir noziedzīgās pasaules autoritāte.Nožēlojami!
    Un kā tad tu viņus glabi no ''gaiļa ''statusa''?
    Stastnieks tu esi un nekas vairāk.Platīzeris.Glābējs,atļaušos pasmīnēt.
    Vienu ko esmu sapratusi,tu mīli pats ieķert un sēsties pie stūres.Jo aizstāvi dzerajšoferi.

  • 0
    Barons 26.02.2018, 11:57:46

    Dzērven kundz.
    Es varbut zin gan,kā snaiper kung 999 bij paglābt vien oter no čok.Jo viņ ir bijuš strādat pa Expert.Psihiatrij expert,le zinat.Un to slēdzien var uztaisit tād un var uztaisit šitād.Tā ka es ir pieļaut,ka tur bij apgrozit smukk naud.

  • 0
    Anita 26.02.2018, 11:08:12

    Šajā tēmā arī tu par daudz esi uzvilkusies , Dzērvene. Izlasot šīs tēmas komentārus , jāsecina ,ka tādu īsu aizstāvību dzērājšoferim -policistam , nesaskatīju , varbūt kas ir dzēsts? Runa te vairāk ir par to ,ka mūsu valstī visādos līmeņos notiek savējo piesegšana , izpestīšana , aizstāvēšana. Neviens nav teicis ,ka tas ir normāli .Tikai un vienīgi konstatēts, ka tie ,kam ir vara un nauda sevi un savējos izvilks no jebkādiem mēsliem. Ja likumā būtu pants ,ka par braukšanu dzērumā bez ierunām jādodas uz cietumu, nez vai kāds iedomātos tā darīt, vienīgi tiesām būtu jābūt tādām ,kas nešķiro tautu savējos un pārējos un sodīti tiktu visi ,kas to pelnījuši.Diemžēl uz šodienu tā ir UTOPIJA.

  • 0
    Kabacis 26.02.2018, 11:14:19

    Tu, Snaiperi, šeit pats uzturi sarunu, ja nebūtu Tu, tad jau šī tēma būtu pazudusi. :)
    Esmu pret visiem dzērājšoferiem, ir viņš policists, baņķieris vai vienkāršs strādnieks. Bet, ja vienreiz izdevās izmukt no soda, tad jau viņam mācība nebūs, un darīs to atkal un atkal, līdz kādam letālam atgadījumam, kas būtu skumji, jo tas būs uz visu to policistu un tiesnešu sirdsapziņas, jo netika sodīts jau uzreiz. ;)
    Veidziet nolikt viens otru un dzīvojiet laimīgi!

  • -4
    snaiperis999 26.02.2018, 11:42:18

    Tā tas varētu būt,bet kā var neuzturēt sarunu ,ja tu rādi piemēru, un man ir tev jāatbild.Un tīri sakarīgu cilvēku negribu ignorēt.
    Gribu tev teikt,ka ne jau tik daudz te cepās par konkrētu gadījumu un tieši par kādu policistu,bet tas ir pūļa efekts,kas ir bīstama tendence,kā arī vēlēšanās atrast kaut tur,kur tas "kaut kas" nemaz nav.
    Vairāk vai mazāk šī tēma ir kā "žogu vāveru" vai "tenku vāceļu" saiets,kuru uzsāka intrigators,kurš pēc tam stāvēdams malā,tīksminās kā "cepās" pamuļķi.Var jau būt,ka interesants pasākums.Bieži nākas dzirdēt:"A vot kā būtu,ja tevi tā vai šitā?Tu zini kas būtu,ja nebūtu tā vai šitā?"Parasti tādi trallinātāji nemaz neiedziļinās lietas būtībā,bet tik maļ savu maļamo.Otru uzklausa reti,vai apzināti neļauj otram izteikties,jo apzinās,ka tādējādi var gūt reālu zaudējumu dialogā.Ir visādi šitādi jocīgi ļautiņi,kā piemēram-nesaka neko,truli skatās kaut kur tukšumā,piekrīt tavam domu gājienam(mājot ar galvu),bet beigās pasaka ka nepiekrīt.Tālāk neizteikšos.

  • -11
    snaiperis999 26.02.2018, 12:05:09

    It kā pirms tā notikuma kādam no tev līdzīgiem bija uzticība,respekts vai cieņa pret jebkuru policistu un likumu vispār.Atrasties sabiedriskā vietā (vismaz Latvijā) iereibušam nav pieļaujams tikai tāpēc,ka tas var traucēt citiem.Šeit nav Vācija vai Dānija,kur cilvēkiem ir cita mentalitāte,lai gan arī tajās valstīs mūsu bāleliņi ir ievazājuši to sērgu,ko sauc par nemācēšanu uzvesties.
    Kāds tev musars?Bravūrīgs tīnis esi vai pieaudzis cilvēks?Ceri,ka pēc tādiem neadekvātiem izteicieniem tevi normāli cilvēki uzskatīs par "kruto džeku"?

  • 0
    defаult 26.02.2018, 12:11:53

    Klondaika arī ir sabiedriska vieta, tas tā,, tavai nezināšanai. Bet ar tevi nav vērts pat ielaisties sarunās. Palasot tavus komentārus, skatos - tu esi eksperts visās jomās - 24/7 komentētājs, tev atbilde ir katram komentāram, tiešām cilvēkam laikam citu darīt nav ko, kā sutkām sēdēt VB forumā un tik driķelēt visiem ;D
    Šī bija 1. un pēdējā atbilde tev, vari pat necensties atbildēt, aizvainot utml. Atbildes nebūs, un man pie vienas vietas tavi suņa murgi. Turpini attīstīties tālāk savā nožēlojamā pasaulītē. PUNKC

  • -6
    Zablovskis 26.02.2018, 17:45:58

    Mes tak tomer visi parkapjam noteikumus lielus vai mazus, tisam vai netisam un par to ari atiecigi tiekam soditi ,bet te dazu neprofesionalu del tika sarakstitas tadas mulkibas kadas jus jau pasi lasijat sledziena.
    Gribu atgadinat kad jebkura laika varat uzrakstit sudzibu par jebkuru policistu kur tiek piemeram minēts kad jus neapmierina A.M darbs jo vinu neprofesionalitates del dzeraj soferi turpina parvietoties pa pilsetu vai ari otradi A.M loti profesionali pilda savu darbu ludzu vinas paaugstinat amata. Dargie Latvijas Pilsoni ludzu rakstiet sudzibas Policija nevis te jo te neviens neko nedaris pec jusu komentesanas. Pietiekami daudz sudzibas tiks savaktas un konkreta persona vairs nestradas tur. Paldies

  • -6
    snaiperis999 26.02.2018, 18:18:13

    Nu re,Zablovski,vajadzēja tev gaudot baram līdz,tad būtu nopelnījis īkšķi uz augšu.

  • 0
    Frīdis 26.02.2018, 20:39:04

    Policistam ir jābūt goda paraugam !!! Diemžēl šitādi snaiperi, draņķi ir mūsu policijas vidū , kuri aizstāvi policistu likumpārkāpumus un savās plānās smadzenītēs nesaprot - TAS neturpināsies mūžīgi ! Aicinu visus kuri redzēja šo CSN ar piedzērušos PP pārstāvi rakstīt iesniegumus VP. Pie pilnas atbildības saucami ir arī CP darbinieki kuri ieradās uz šo CSN. Kā arī visi tie policijas darbinieki kuri pieļāva ši gadījuma noklusēšanu ! Tad mums ir ļoti braši Ventas Balss žurnālisti kuriem ir visas iespējas dodies uz VP ievākt attiecīgu informāciju un objektīvi informēt savus lasītājus par patiesi reālo situāciju šajā gadījumā un VP veiktajiem pasākumiem. Savus policijai adresētos iesniegumus varam sūtīt arī uz Rīgu tālākai izmeklēšanai , ja neuzticamies vitējai varai . Un domāju ka šis sižets būtu cienīgs arī BEZ TABU raidījumam par Ventspils policistiem ! Nekautrējamies rakstam visi - snaiperis mūs uz to ierosina !

  • -7
    sranskis 26.02.2018, 20:55:29

    Vēl viens pasažieris, kurš nav lasījis tiesas nolēmumu...

  • 0
    Frīdis 26.02.2018, 21:00:48

    Savu SRANIJ tiesas lēmumu , vari uz nagliņas pakarināt !

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: