Ziņas

 • Informēs par Ventspils poliklīnikas aktualitātēm 0

  28. februārī plkst. 17 Ventspils poliklīnikā norisināsies Informācijas dienas pasākums par poliklīnikas aktualitātēm, tostarp jaunajiem pakalpojumiem, no jauna piesaistītajiem speciālistiem un gaidīšanas rindām uz valsts apmaksātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem.

 • Trīs kolektīvi dosies uz finālu 0

  Noskaidroti Kurzemes reģiona vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivāla – konkursa „No baroka līdz rokam” finālisti, starp kuriem ir arī trīs Ventsipls kolektīvi.

 • Sociālais dienests apkopojis klientu aptaujas rezultātus 15

  Ventspils pilsētas Sociālais dienests veicis aptauju, kuras rezultāti norāda uz to, ka klienti ir apmierināti ar Sociālā dienesta darbu, bet vēlētos, lai dažu sociālo pabalstu apmēri palielinātos.

 • Iepazīst Anglijas pieredzi skolotāju profesionālās pilnveides organizēšanā 1

  Ventspils pilsētas pašvaldības Izglītības pārvaldes Metodiskais dienests, Izglītības pārvaldes vadītāja vietniece Inguna Rudēvica un Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktores vietnieks metodiskajā darbā Oskars Kaulēns februāra sākumā piedalījās ES ERASMUS+ projektā pieredzes braucienā uz Līdzsas pilsētu Anglijā.

 • Uz divām vietām četri pretendenti 0

  Divas kārtas līdz Ventspils kērlinga čmiponāta noslēgumam vietu četru spēcīgāko skaitā garantējušas divas komandas, bet vēl uz divām ceļazīmēm pretendē pat četras vienības.

 • Ventspilnieki startēs Latvijas Ziemas čempionātā peldēšanā 0

  Šodien un rīt Jelgavas Latvijas Lauksaimniecības universitātes peldbaseinā norisināsies Latvijas ziemas čempionāts peldēšanā 25m peldbaseinā, kurā startēs arī 16 sporta skolas “Spars” audzēkņi un Ventspils pašvaldības atbalstītie sportisti.

 • Pārventas iedzīvotājiem top moderns trenažieru komplekss 0

  Lai arī lielākās sporta bāzes Ventspilī šobrīd izvietotas pilsētas centrā, tomēr, domājot par sporta infrastruktūras attīstību, liela uzmanība tika pievērsta sporta piedāvājuma paplašināšanai Pārventas iedzīvotājiem, kuriem šobrīd top moderna trenažieru zāle.

 • Prezidents Vējonis tikās ar ventspilniekiem 7

  Ceturtdien darba vizītē Ventspilī ieradās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni, bet vizītes noslēgumā prezidents Jaunrades namā tikās ar ventspilniekiem un atbildēja uz viņu jautājumiem.

 • Asistenta pakalpojums pieejams arī šogad 1

  Ventspils pilsētas pašvaldība arī šogad turpina nodrošināt asistenta pakalpojuma pieejamību personām ar invaliditāti. 2016. gadā šo pakalpojumu Ventspilī saņēma 198 klienti, un šogad klientu skaits turpina pieaugt.

 • Parakstīs vienošanās protokolu ar Rīgas Krievu teātri 0

  28. februārī plkst. 19 teātra namā "Jūras vārti" notiks Rīgas Krievu teātra viesizrāde "Granātu aproce", bet pirms izrādes Ventspils pilsētas dome, SIA „Kurzemes filharmonija” un teātris parakstīs trīspusēju Vienošanās protokolu par sadarbību nākamajos trīs gados, paredzot sniegt ventspilniekiem katru gadu piecas viesizrādes.

 • Policija pabeidz izmeklēšanu trīs kriminālprocesos 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa darbinieki pabeiguši izmeklēšanu kriminālprocesos par šaujamieroču glabāšanu, miesas bojājumu nodarīšanu un zādzību un nodevuši tos tālāk prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.