Ziņas

 • REKLĀMA: Kredīts jauniešiem - iespēja vai slazds? 0

  Ātrie kredīti mūsdienās kļuvuši tikpat kā par normu - visticamāk, ka lielveikala rindā blakus stāvošais cilvēks kādreiz ir aizņēmies naudu kādā no Latvijas kredītiestādēm. Ja jautāsi, cik tas ir labi vai slikti, tad neviena no atbildēm nav pareiza - katrs pats uzņemas atbildību par savām finansēm un plāno tās, kā prot. Un runājot par finanšu plānošanu, Latvijā un visā pasaulē pastāv atsevišķa sabiedrības grupa, kurai ir citi mērķi un vajadzības, un tie ir jaunieši. Uzzini, kādiem mērķiem SMS kredīts kalpo jauniešiem un kādi ir vecuma ierobežojumi, lai to saņemtu.

 • Apbalvo skolēnus un pedagogus (FOTO) 1

  Livonijas ordeņa pilī Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs diviem Ventspils vispārizglītojošo skolu absolventiem un deviņiem pedagogiem svinīgi pasniedza pedagoģiskā darba inovācijas fonda apliecības un naudas balvas. Viena absolvente saņēma Ventspils pilsētas domes Pateicības rakstu.

 • Var pieteikties reģionālo biznesa ideju konkursam 0

  Sākusies pieteikšanās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas rīkotajam reģionālo biznesa ideju konkursam “Biznesa ekspresis”, kura mērķis ir atrast un pilnveidot labākās biznesa idejas visā Latvijā, sekmējot uzņēmējdarbības attīstību reģionos.

 • Jaunrades namā aktīvi darbojas sporta pulciņi 0

  Šajā mācību gadā Jaunrades nams piedāvā nodarbības velo pulciņā, dambretes un šaha spēli, sporta nodarbības bērniem un jauniešiem ar funkcionāliem traucējumiem, galda hokeju un jaunu programmu - fitnesu.

 • Regulatoram iesniegts siltumenerģijas tarifa samazinājuma projekts 4

  Pašvaldības SIA „Ventspils siltums” 20.septembrī iesniedza Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai jaunu siltumenerģijas ražošanas, pārvades un sadales, tirdzniecības tarifu projektu, kas paredz apkures tarifa samazinājumu līdz 54,90 EUR par MWh, neskaitot PVN. Plānotais tarifs ir par 5,8% zemāks nekā pašreiz spēkā esošais

 • Pirms 91 gada dibināta Ventspils slimnīca 21

  Šodien, 27. septembrī aprit 91 gads, kopš tika dibināta Ventspils slimnīca. Svinīgais slimnīcas atklāšanas pasākums norisinājās 1925. gadā, un tajā piedalījās toreizējais valsts prezidents Jānis Čakste, izglītības ministrs Arvīds Kalniņš un Veselības departamenta direktors Augusts Pētersons.

 • Pa jūru ierodas arī tūristi 0

  Sakārtota osta ir viens no priekšnosacījumiem ne tikai labākai kravu plūsmai, bet arī pasažieru pārvadājumu un tūrisma attīstībai. Tieši tāds ir Ventspils brīvostas stāsts, jo pēdējos gados ostā ierodas arvien vairāk pasažieru, piestāj kruīza kuģi un jahtas.

 • Jauns konkurss skolēniem “Ventspils IT izaicinājums” 2

  “Ventspils Digitālais centrs” sadarbībā ar Ventspils Augstskolu un Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldi organizē konkursu radošā IT pielietojumā 1. līdz 12. klašu skolēniem “Ventspils IT izaicinājums 2016”.

 • Vardarbību ģimenē veic jauni vīrieši 2

  Trešdaļa jeb 30% no vardarbības veicējiem ģimenē ir jauni vīrieši vecumā no 25 līdz 35 gadiem, šodien konferencē "Kā novērst vardarbību ģimenē? Aktuālās problēmas un risinājumi" sacīja Valsts policijas Prevencijas nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics.

 • LAU ceļmalu sakopšanai iztērējis 2,1 miljonu eiro 0

  Piegružoto ceļmalu sakopšana AS "Latvijas Autoceļu uzturētājs" (LAU) kopš 2010.gada izmaksājusi 2,1 miljonu eiro. Uzņēmuma darbinieki šogad līdz septembrim sakopuši piegružotās ceļmalas 4331 kilometra garumā.

 • Ugāles vidusskolā ieradīsies starptautiska projekta partneri 0

  1. oktobrī Ugālē ieradīsies pirmie programmas "Erasmus+" dalībnieki, lai pētītu tēmu "Migrācija. Stereotipi. Rasisms". Projektā iesaistīta koordinatorvalsts Grieķija, Portugāle, Spānija, Itālija, Turcija, Latviju pārstāv Ugāles vidusskola.

 • Aizvadīts starptautisks “ITF Juniors” tenisa turnīrs 0

  Olimpiskā centra “Ventspils” tenisa kortos aizvadīts "ITF Juniors" tenisa turnīrs U-18 grupā zēniem un meitenēm, kurā piedalījās 100 dalībnieki no 14 valstīm (Polijas, Baltkrievijas, Zviedrijas, Vācijas, Krievijas, Igaunijas, Ukrainas, Lielbritānijas, Lietuvas, Čehijas, Norvēģijas, Somijas, Dānijas un Latvijas)