Ziņas

 • Volejbols divas dienas pēc kārtas 0

  Šīs nedēļas nogalē - piektdien un sestdien - divus Nacionālās līgas 1. divīzijas mačus savā laukumā aizvadīs VK Ventspils volejbolisti.

 • Sniedz pabalstu maksājumiem par siltumu 0

  Lai atbalstītu Ventspils pilsētas maznodrošinātās un trūcīgās ģimenes, arī šogad Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā ir iespēja saņemt pašvaldības sniegto pabalstu daļējai kurināmā iegādei un atlaidi siltumenerģijas patēriņam dzīvokļiem ar centrālizēto apkuri.

 • Ventspilī viesojās Rīgas izglītības iestāžu vadība 0

  Ventspilī pieredzes apmaiņā bija ieradušies Rīgas vispārizglītojošos izglītības iestāžu un pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji, lai iepazītos ar darbu mūsu pilsētas izglītības iestādēs.

 • Slēpošanas kalns slēgts līdz nākamajam salam 0

  Mainīgo laika apstākļu dēļ slēpošanas kalns “Lemberga hūte” no šodienas slēgts līdz nākamajam pastāvīgā sala periodam, jo mākslīgā sniega segas sagatavošana var notikt, ja gaisa temperatūra pastāvīgi ir zemāka par – 3°C.

 • Augstskolā notiks starptautisks projekts 0

  No 23. janvāra līdz 4. februārim Ventspils Augstskolā notiks Erasmus+K2 intensīvās programmas “Juridiskās sistēmas un komercsabiedrību tiesības ES: tulkošana daudzveidībā” projekta pasākumi, kuros piedalīsies studenti un pasniedzēji no Francijas, Spānijas, Portugāles, Čehijas, Rumānijas, Slovākijas un Latvijas.

 • Ventspilnieki dodas pieredzes apmaiņā uz Eiropu 0

  Ventspilī projektēšanas stadijā šobrīd ir divi nozīmīgi sporta un aktīvās atpūtas objekti – jauns peldbaseins un rodeļu trase. Lai varētu pieņemt pamatotu un uz personīgās pieredzes balstītu lēmumu par jaunbūvējamiem objektiem, Ventspils pašvaldības pārstāvji kopā ar nozares speciālistiem devušies pieredzes apmaiņā uz ārvalstīm.

 • Aicina izteikt viedokli par svētku noformējumu 3

  Ziemassvētku rotājumi priecēs ventspilniekus un pilsētas viesus vēl tikai šonedēļ – līdz 22.janvārim. Nākamajā nedēļā tos izslēgs un pakāpeniski noņems.