Ziņas

 • Olimpiskajā dienā vingroja arī Sociālais dienests 7

  Šodien visā Latvijā atzīmē Olimpisko dienu - skolu un bērnudārzu audzēkņi vispirms vienojās kopīgā rīta rosmē, bet pēc tam sacentās dažādos sporta veidos un disciplīnās. Palikt malā šajā dienā nevēlējās arī pilsētas Sociālā dienesta kolektīvs, pilnā sastāvā enerģiski veicot rīta rosmi.

 • Dzērumā taranē koku 13

  Laika posmā no 13. septembra līdz 21. septembrim Valsts policijas darbinieki noformējuši vairākus administratīvā pārkāpuma protokolus par sēšanos pie automašīnas stūres reibumā, konstatētas arī vairākas zādzības, par kurām uzsākti kriminālprocesi.

 • Svētdien derēs tikai uzvara 0

  Svētdien kārtējo ļoti svarīgo maču aizvadīs FK Ventspils futbolisti, savā laukumā uzņemot vēl vienu medaļu tīkotāju – komandu Riga FC.

 • Pārbaudīja mazos sportistus 2

  Olimpiskā centra Ventspils vieglatlētikas manēžā notika sporta skolas Spars audzēkņu vispārējās fiziskās sagatavotības pārbaude. Fizisko sagatavotību pārbaudīja dalībnieki vecumā no astoņiem līdz 12 gadiem.

 • Izglābtas trīs mežā apmaldījušās sievietes 2

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 21. septembra plkst. 6.30 līdz 22. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Sāksies astronomiskais rudens 0

  Šovakar sāksies astronomiskais rudens un ir gaidāma ilgstoša sausa perioda iestāšanās, turklāt gaisa temperatūra šīs nedēļas nogalē sasniegs plus 20 grādu atzīmi, prognozē sinoptiķi.

 • Vērtē augstas klases sportistu sagatavošanas centru Ventspilī 1

  Ventspilī viesojās LR Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts sekretāra vietnieks, Sporta departamenta direktors Edgars Severs un Sporta departamenta direktora vietniece sporta izglītības un attīstības plānošanas jautājumos Anda Mičule, kā arī Latvijas Olimpiskās komitejas un Latvijas Olimpiskās vienības pārstāvji, kuri tikšanās laikā vērtēja augstas klases sagatavošanas centra pilotprojekta norisi.

 • Izvēlies ērtāko veidu 0

  Pašvaldības SIA ŪDEKA atgādina, ka piedāvā dažādus veidus, kā padarīt rēķinu saņemšanu un apmaksāšanu klientiem ērtāku.

 • Aicina iepazīt kērlingu 0

  Ventspils kērlinga klubs aicina interesentus trīs bezmaksas nodarbībās iepazīt olimpisko sporta veidu – kērlingu.

 • Pasniegs stipendijas maznodrošinātām daudzbērnu ģimenēm 0

  Amerikas Latviešu Apvienības (ALA) un Latvijas Bērnu fonda (LBF) sadarbības ietvaros tiks pasniegtas stipendijas 15 maznodrošinātām daudzbērnu ģimenēm, vienam smagi slimam bērnam un desmit studentiem no daudzbērnu ģimenēm, bāreņiem.

 • Saeima noraida prezidenta ierosinājumu 2

  Tuvākā vai tālākā nākotnē lēmums par nepilsoņa statusa piešķiršanas izbeigšanu jaundzimušiem bērniem Saeimai būs jāpieņem, uzsver Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

 • Jaunciemā pārbūvēs autoceļu 0

  Ventspils novada pašvaldība iesaistījusies kopīgā projektā ar Igauniju labākai sadarbībai un reaģēšanai jūras piesārņojuma katastrofu gadījumā.