Ziņas

 • Pludmales futbolā uzvar SPA 0

  Aizvadīts tautas sporta programmas Nāc un sporto! turnīrs pludmales futbolā, kurā startēja piecas komandas, tajā skaitā arī viena no Lietuvas pilsētas Palangas.

 • Ventspilī bezdarba līmenis samazinājies līdz 5,5% 0

  Saskaņā ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) datiem, reģistrētā bezdarba līmenis Ventspils pilsētā 2017. gada 24. jūlijā ir 5,5% no ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem jeb 931 persona. Savukārt NVA vakanču datu bāzē ir reģistrēta 131 aktuāla vakance.

 • Vispirms ir tikai gaisma pamalē 1

  Kopš Ventspilī sākusies aktīva prāmju satiksme, ne viens vien ventspilnieks pilsētu pametis vai tajā atgriezies tieši pa jūras ceļu. Taču droši vien tikai retais zina, ka prāmja vai jebkura cita kuģa iestūrēšana ostā un izbraukšana no tās ir ļoti smalks process.

 • "Ventspils" uzvar un pietuvojas trijniekam 2

  Pēc ilgāka pārtraukuma Virslīgas čempionāta maču savā laukuma aizvadīja FK "Ventspils" futbolisti, kas ar 3:0 pieveica tuvākos sekotājus "Metta/LU", nedaudz pietuvojoties pirmajam trijniekam. 

 • Ventspils svinēs 727. dzimšanas dienu 1

  No 4. līdz 6. augustam trīs dienu garumā Ventspilī tiks svinēti Pilsētas svētki, kas šogad priecēs apmeklētājus ar daudzveidīgām kultūras, mākslas un sporta norisēm, spilgtiem muzikāliem notikumiem un aizraujošām izklaidēm.

 • Palīdzēs atjaunot asfaltu iekšpagalmā un siltināt ēku 0

  Ventspils pilsētas dome pieņēmusi lēmumu piešķirt līdzfinansējumu asfalta seguma atjaunošanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Pētera iela 2 iekšpagalmā un energoefektivitātes pasākumiem Sarkanmuižas dambī 20.

 • Brīvdienās ugunsdzēsējiem glābējiem darba netrūka 0

  Laika posmā no 21. jūlija plkst. 6.30 līdz 24. jūlija plkst. 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

 • Ventspilī atgriezīsies Virslīgas futbols 1

  FK Ventspils futbolisti šodien aizvadīs pirmo Latvijas Virslīgas spēli pēc izstāšanās no UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīra, savā laukumā uzņemot Metta/LU spēlētājus.

 • Nūjošanas festivāla distancēs devās četri simti 2

  Ventspils Piedzīvojumu parkā ļoti vasarīgos laika apstākļos tika aizvadīts Vislatvijas 8. nūjošanas festivāls, kurā piedalījās nepilni 400 nūjotāji. Šogad pirmo reizi festivālā piedalījās dalībnieki no Lietuvas un Igaunijas. Nūjotājiem bija iespēja piedalīties 5,3 km vai 10,6 km distancēs.

 • Ventspils ir populārs tūrisma galamērķis 0

  Balstoties uz “Latvia tours” veikto pētījumu, atpūtnieku iecienīts galamērķis ir Ventspils. Starp mīļākajām atpūtas vietām savā valstī lielākā daļa iedzīvotāju (43%) minējuši teritorijas pie dabas un jūras. Aptaujas dalībnieki starp atpūtai iecienītām pilsētām pirmkārt atzīmē Ventspili, tad Liepāju un Cēsis.