Ziņas

 • "Ventspils" zaudē kompensācijas laikā un noslīd uz otro vietu (FOTO) 0

  Futbola Virslīgas lielajā mačā “Jelgava” ar 2:1 pieveica “Ventspili”, pateicoties Gļeba Kļuškina vārtu guvumam kompensācijas laikā. “Ventspils” līdz ar to palaidusi kopvērtējuma galvgalī “Spartaku”, bet “Jelgava” joprojām tēmē uz augstākajām godalgām un no "Ventspils" atpaliek vairs tikai divus punktus

 • Notiks Valsts svētku balle 2

  Par godu Latvijas Republikas 98. gadadienai, Kultūras centrā notiks Svētku balle.

 • Apstiprina grozījumus Ventspils brīvostas noteikumos 0

  Pilsētas dome apstiprinājusi Ventspils pilsētas saistošo noteikumu grozījumus, kas paredz, ka ostas termināļiem, kuri nodarbojas ar naftas un naftas produktu iekraušanu kuģos, jāuzstāda tvaiku savākšanas iekārtas smaku samazināšanai.

 • Mārtiņš Sirmais ciemos pie zlēceniekiem (Video) 1

  Zlēku pagasta Sociālajā centrā sanāca kopā zlēcenieki uz projekta Kā saglabāt Latvijas garšu, kas aizsākās augusta sākumā, noslēguma pasākumu. Projekta laikā lauku iedzīvotāji varēja iesūtīt to ēdienu receptes, kuras droši var dēvēt par Zlēku pagasta kulināro mantojumu. Par pasākuma rozīnīti kļuva Latvijā populārā pavāra un kulinārijas grāmatas autora Mārtiņa Sirmā neliela meistarklase un lekcija.

 • Lems par Irbenes radioastronomijas centra uzņemšanu EVN 0

  Š.g. 25. oktobrī Ventspils Augstskolas (VeA) Inženierzinātņu institūtā “Ventspils Starptautiskajā radioastronomijas centrā” (VSRC) Irbenē notiks Eiropas Ļoti garas bāzes interferometrijas tīkla (EVN) direktoru padomes sēde.

 • 6. vidusskolā tikās pedagogi 0

  Ventspils 6. vidusskolā notika ikgadējais pasākums „Tikšanās skolā”. Pasākumā piedalījās Ventspils pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogi, metodiķi un Ventspils 6. vidusskolas sākumskolas skolotājas.

 • Līdz ostai atvelk jahtu 0

  Vakar pusdienlaikā Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centra (MRCC Rīga) kuģis līdz ostai aizvilcis jahtu, kurai radušās tehniskas problēmas.

 • Pie 1. pamatskolas pacelts Zaļais karogs (Foto) 0

  Pie Ventspils 1. pamatskolas svinīgi tika pacelts Zaļais karogs. Šis ir jau ceturtais gads kopš šī skola ieguvusi starptautisko Ekoskolas nosaukumu un Zaļā Karoga balvu.

 • Ugunsgrēkā iet bojā vīrietis

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 20.oktobra plkst. 6.30 līdz 21.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 46 izsaukumus – 25 uz ugunsgrēku dzēšanu un 20 uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

 • Volejbola klubs “Ventspils” uzsāks sezonu 1

  Šo sestdien plkst. 13 sporta hallē Pārventa ar spēli pret VK Aizkraukle Latvijas čempionāta Nacionālās līgas 1. divīzijas sezonu uzsāks VK Ventspils volejbolisti.

 • Izslēgs un ieziemos strūklakas 3

  Pazeminoties āra gaisa temperatūrai un strauji tuvojoties ziemai, sākot ar nākamo nedēļu tiks pakāpeniski izslēgtas visas nu jau astoņas Ventspils strūklakas.