Ziņas

 • Cietušie pacienti varētu saņemt Ārstniecības riska fonda kompensācijas 3

  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca pacientiem, kuriem pēc acs kataraktas operācijas radās komplikācijas, nosūtījusi informatīvu vēstuli, skaidrojot tālāko rīcību, lai pēc iespējas ātrāk saņemtu kompensāciju no Ārstniecības riska fonda, informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Viola Grinvalde.

 • Dur riepas un zog datorus 1

  Kāds Siguldas ielā dzīvojošs ventspilnieks 14. oktobrī plkst. 10.37 konstatējis, ka viņa automašīnai VW Touran ir pārdurtas riepas. Par notikušo uzsākta administratīvā lietvedība.

 • Aplaupa tablešu dēļ 5

  19.oktobrī ap plkst. 13 Ventspilī, Ugāles ielā, kāda daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā 1983. gadā dzimis vīrietis, iesitot pa galvu sievietei, nodarījis miesas bojājumus, iekļuvis viņas dzīvoklī un no tā nozadzis cietušās rokassomiņu.

 • Popes baznīcai atjaunots jumts 0

  Jūlija sākumā Popē viesojās Apvienoto Kurzemes fondu pārstāvji Heinrihs fon Štakelbergs, projektu vadītājs Andreas fon Betihers un Pēteris fon der Hovens no Vācijas, lai novērtētu darbu Popes evaņģēliski luteriskās baznīcas jumta atjaunošanā.

 • Renķa dārzā uzstāda papildu apgaismojumu 0

  Šonedēļ Renķa dārzā notiek papildus apgaismojuma uzstādīšana. Atsevišķās parka daļās, kur līdz šim apgaismojums bija daļējs, tiks uzstādītas 15 jaunās paaudzes LED gaismekļu laternas, kas vakara tumšajās stundās iedzīvotājiem un pilsētas viesiem ļaus ilgāk baudīt atpūtu pilsētas iemīļotajā zaļajā zonā.

 • Jauniešiem liela interese par skaņotāja un gaismotāja profesiju 0

  Karjeras dienu ietvaros Ventspils Jaunrades nams izzinošajā ekskursijā “Gribu kļūt par…” uzņēma 133 skolēnus no Ventspils pilsētas 7. – 11. klasēm, no kurām aktīvākās klases bija no 6. vidusskolas, 3. vidusskolas un Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas.

 • Pirmais sniegs gaidāms nākamās nedēļas sākumā 2

  Tuvākajās dienās Latvijā ieplūdīs aukstāks gaiss un nākamās nedēļas sākumā vietām valstī iespējams pirmais sniegs, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

 • Ugunsgrēkā iet bojā divi cilvēki

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 19.oktobra plkst. 6.30 līdz 20.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

 • Ventspils tūrisma piedāvājumu prezentēs Polijā 0

  Ventspils tūrisma informācijas centra pārstāvis kopā ar Kurzemes tūrisma nozares pārstāvjiem no 20. līdz 22 oktobrim piedalīsies starptautiskajā Tūrisma izstādē „World Travel Show 2017” Varšavā (Nadardzinā), Polijā.

 • Lembergs: par šo blēdību maksāsim visi (VIDEO) 8

  Aivars Lembergs uzskata, ka krāpšanās ar atļaujām elektroenerģijas ražošanai ir daudz lielāka un pēdējā laikā mēdijos izskanējušās ziņas ir tikai sīkumi. Problēmas pirmsākumi meklējami ekonomikas ministra Kampara laikā, kad izsniegts vairāk atļauju nekā drīkstēja un Valsts kontrole neuzskatīja par vajadzīgu šo lietu pārbaudīt.

 • Ventspils pilsētas aktualitātes (VIDEO) 0

  Ventspils mērs preses konferencē iedzīvotājus informē par bezdarba samazināšanos, par atkritumu savākšanas akciju, sīpolpuķu stādīšanu, par pabalstu izmaksāšanu politiski represētajām personām un citām aktualitātēm.

 • Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem (VIDEO) 1

  Ventspils mērs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par bērnudārza ''Pasaka'' iesaistīšanos starptautiskajā apmaiņas programmā, par brīvpusdienām skolā, par Saeimas vēlēšanu tuvošanos, par iedzīvotāju skaitu Ventspilī un citiem iedzīvotājus interesējošiem jautājumiem.

 • Lembergs: acu operāciju komplikāciju gadījumā nevar izslēgt sabotāžas iespēju (VIDEO) 8

  Acu kataraktas operāciju komplikāciju gadījums Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ir absolūti neloģisks, un tur ir jābūt kādam ļoti netipiskam būtiskam blakus faktoram, preses konferencē atzina Ventspils mērs Aivars Lembergs, sakot, ka nevar izslēgt pat tādu šķietami neticamu, bet teorētiski tomēr iespējamu versiju kā sabotāža no konkurentu puses.