Ziņas

 • Uz izlasi trīs 1

  Latvijas U21 futbola izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs paziņojis kandidātu sarakstu septembrī paredzētajām Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra mājas spēlēm ar Moldovu (2. septembrī) un Melnkalni (6. septembrī).

 • Aicina pievilkties 0

  Ikviens interesents 10. septembrī tiek aicināts piedalīties Pasaules pievilkšanās dienā, kas līdz šim plašāk bija pazīstama kā Vislatvijas Spēka diena.

 • Palameika izcīna uzvaru Dimanta līgā 0

  Šķēpmetēja Madara Palameika Šveicē izcīnīja uzvaru Dimanta līgas kārtējā posmā. Palameika sestajā metienā šķēpu raidīja 65,29 metrus tālu, kas viņai ļāva pārspēt titulēto čehieti Barboru Špotākovu, kura palika otrā ar 64,48 metrus tālu metienu.

 • Tūristu bijis vairāk 0

  Šā gada 2. ceturksnī Latvijas tūristu mītnēs apkalpoti 612,9 tūkstoši viesu, un tas ir par 6,1% vairāk nekā attiecīgajā periodā pērn, liecina Centrālās statistikas pārvaldes jaunākie dati.

 • Silta augusta izskaņa 0

  Augusta pēdējās dienas Latvijā būs vasarīgi siltas, brīžiem pat karstas un bez ievērojamiem nokrišņiem, informēja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

 • Kausa izcīņā 7x7 futbolā uzvar FK Veterāni. (Foto) 0

  Sporta kompleksā „Pārventa” futbola laukumā notika tautas sporta programmas „Nāc un sporto!” kausa izcīņa 7x7 futbolā. Sacensībās piedalījās astoņas komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās.

 • Parakstīts sadarbības līgums 2

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktore Pārsla Kopmane, Ventspils pilsētas domes Izglītības pārvaldes vadītājs Aldis Slavinskis un Ventspils Augstskolas rektora vietas izpildītājs Kārlis Krēsliņš parakstīja sadarbības līgumu.

 • Kausa izcīņa novusā amatieriem 0

  27.augustā plkst. 10:00 Užavas ielā 8, otrajā stāvā notiks Ventspils pilsētas kausa izcīņa novusā amatieriem. Sacensību mērķis ir popularizēt novusa sportu, piesaistot jaunus dalībniekus un veicināt jauno novusa spēlētāju sportiskās meistarības izaugsmi.

 • Notiks trešais 3x3 basketbola turnīrs 0

  Otrdien, 30.augustā, pie Olimpiskā centra „Ventspils” basketbola halles ieejas notiks trešais šīs vasaras 3x3 basketbola turnīrs. Vecākajā grupā startēs 2000. gadā dzimušie un vecāki spēlētāji, bet Jaunākajā grupā sacentīsies 2001. gadā dzimušie un jaunāki puiši kopā sieviešu un meiteņu vienībām.

 • REKLĀMA: Tirdzniecības iespējas ārpus ES 0

  Latvijas uzņēmēji, uzsākot biznesu, jau sākotnējā stadijā mērķtiecīgi sāk plānot uz eksportu vērstu darbību. Ar mūsdienu tehnoloģijām un pieejamajiem resursiem tirdzniecība uz tādām valstīm kā ASV, Ķīna vai, piemēram, Uzbekistāna ir pavisam reāla un īstenojama.

 • Atrod aizdomīgu vielu 0

  21. augustā plkst. 13:55 Ventspilī, Aleksandra ielā tika aizturēts 30 gadus vecs vīrietis, pie kura policijas darbinieki atrada divus maisiņus ar baltu pulverveida vielu. Aizturētā persona tika nogādāta slimnīcā, lai noskaidrotu, vai tā neatrodas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē. Policija par notikušo uzsākusi administratīvās lietvedības procesu.

 • Zog pat no tualetēm 2

  23. augustā ap plkst. 06:25 Ventspilī, netālu no Dienvidu mola konstatēts, ka uzlauzta maksas tualete, un no tās nozagta nauda. Materiālie zaudējumi tiek precizēti. Policija uzsākusi kriminālprocesu.

 • Zinību diena Ventspils novada skolās 0

  1. septembrī Ventspils novadā uz skolu dosies 912 audzēkņi, kuri mācīsies Ugāles un Piltenes vidusskolā, Ances, Popes, Puzes, Tārgales, Užavas un Zūru pamatskolā.

 • Deg auto un brauc dzērumā 0

  21. augustā ap plkst. 04:00 Ventspils novada Ugālē, pie kādām mājām dega automašīna Dacia. Policija uzsākusi kriminālprocesu, lai precizētu ugunsnelaimes izcelšanās iemeslus.