Ziņas

 • Konstatētas vairākas zādzības un ceļu satiksmes pārkāpumi 0

  26.maijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspils novadā, Tārgales pagastā no mājas ir nozagtas dažādas mantas, radot aptuveni 600 eiro lielus materiālos zaudējumus. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

 • Biznesa neveiksminieki grib ietekmēt politiku 8

  Viļņveidīgi apgriezienus uzņem un atkal zaudē Baltijas Asociācija — Transports un Loģistika, ko pirms 10 gadiem nodibināja Ventspils ostas nesekmīgākie uzņēmumi un tos vadošie afēristi. Tās tagadējā vadītāja ir ilgstoša politiskā neveiksminiece un nodokļu nemaksātāja.

 • Sajauc kloķus un izmežģī plecu 4

  Laika posmā no 21. līdz 28. maijam neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā Ventspilī un Ventspils novadā saņemti 180 izsaukumi, hospitalizēti 89 cietušie, no kuriem 14 bija bērni, notika arī divas dzemdības.

 • Ugunsgrēkā cietuši trīs cilvēki 7

  Šonakt ap pulksten 3 VUGD ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Siguldas ielu, kur piecstāvu namā dega trešā stāva dzīvoklis. Ugunsnelaimē cietuši trīs cilvēki, kuri nodoti mediķu aprūpē.

 • Galvenā bibliotēka aicina uz „Velo skoliņu” 0

  Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrs jau otro gadu aicina uz „Velo skoliņu”, kurā ikvienam interesentam no 10 gadu vecuma ir iespēja bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus un iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

 • Futbolisti joprojām piektie 0

  Ventspils futbolisti piedzīvojuši otro zaudējumu sezonā, turklāt atkal piekāpjoties jelgavniekiem, kuri vienīgos vārtus mačā guva kuriozā veidā.

 • Ventspilī viesojās Indijas uzņēmēju delegācija 0

  Latvijas-Indijas biznesa konferences laikā Ventspilī viesojās delegācija 27 cilvēku sastāvā ar Indijas Nacionālās investīciju aģentūras direktora vietnieci Madhumitu Ramanathu priekšgalā.

 • Bērnu svētki nosvinēti droši 0

  Pasākumā piedalījās Valsts policijas preventīvie tēli Bebrs Bruno un Runcis Rūdis, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preventīvais tēls Lapsēns Gunis, bērnu iemīļotās animācijas filmas “Madagaskara” košie tēli un ventspilnieku iemīļotais Karlsons, čaklā Bitīte un Mārīte.

 • Gada ārsts – Linda Mičule 0

  Arī šogad Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā svinīgi sveikti aizvadītā gada labākie mediķi un darbinieki. Labākos sveica slimnīcas un pilsētas domes vadība.

 • Devītie Pārventas svētki nosvinēti (VIDEO) 6

  Jau devīto gadu pēc kārtas Pārventā tika svinēti svētki. Ar dažādiem pasākumiem bibliotēkā, skolās un bērnudārzos svētkus ventspilnieki svinēja jau veselu mēnesi. Galvenā svinību kulminācija tika atzīmēta ar svētku gājienu un svinībām Bērnu parkā „Fantāzija''

 • Vakara pastaiga priecēja visus (VIDEO) 4

  Ar dažādiem kultūras un izglītojošiem pasākumiem ventspilnieki un Ventspils viesi varēja baudīt Piektdienas pastaigu „Iznāc vakara gaismā”.