Ziņas

 • Vada mopēdu alkohola reibumā 0

  19. jūlijā plkst. 17:45 Ventspils novada Ancē kāds 1990. gadā dzimis vīrietis vadīja mopēdu Rīga, būdams alkohola reibumā.

 • Iestādīs 115 465 sīpolpuķes 1

  Domājot par Ventspils ziedu rotas daudzveidību, pilsētas puķu dobēs ik rudeni tiek iestādītas tūkstošiem sīpolpuķes, kas pavasarī izrotā pilsētu.

 • Saslimstība mazinās 1

  Suņu barības vada dilatācijas jeb megaesophagus gadījumu skaits maijā un jūnijā samazinājies līdz apmēram pieciem mēnesī, salīdzinot ar 20 gadījumiem aprīlī, tomēr slimības izraisītāja noskaidrošana joprojām tiks turpināta, informēja Latvijas Veterinārārstu biedrības (LVB) pārstāve Lita Konopore.

 • Pašvaldības lūdz vēl 1% 4

  Lai būtu iespējams palielināt pedagogu atalgojumu, nepieciešams pārdalīt iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN) par labu pašvaldībām, uzskata Latvijas Lielo pilsētu asociācija (LLPA).

 • Turpināsies uzņemšana studijām Ventspils Augstskolā 0

  Iespēja studēt Ventspils Augstskolā būs arī tiem, kuri vēl nav paspējuši iesniegt savus pieteikumus studijām. No 25. jūlija līdz 26. augustam Ventspils Augstskolā (VeA) turpināsies uzņemšana visās piedāvātajās studiju programmās, dodot iespēju pieteikties studijām tiem studētgribētājiem, kuri dažādu iemeslu dēļ nav iestājušies augstskolā vai savus plānus ir mainījuši par labu VeA.

 • Būs satiksmes ierobežojumi 1

  Ventspils pilsētā no 29. līdz 31.jūlijam notiks starptautiskais ielu sporta un kultūras festivāls „Ghetto Games”, kur 17 sporta veidos plānots pulcēt aptuveni 1500 dalībniekus no 25 valstīm un 5000 apmeklētājus.

 • Par glābšanu jūrā – 115 1

  Lai atvieglotu Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta Meklēšanas un glābšanas darbu koordinācijas centra apziņošanu, ir ieviests bezmaksas tālruņa numurs 115.

 • Noslēgusies dienas nometne „Grandiozā ekspedīcija”. (FOTO) 1

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā, 22. jūlijā, noslēdzās izglītības programmas Iespējamā misija rīkotā dienas nometne 5.-8. klašu skolēniem „Grandiozā ekspedīcija”. Jau trešo gadu ar Ventspils pilsētas domes atbalstu šī nometne notiek tieši Ventspilī un šogad tajā piedalījās 120 dalībnieku.

 • Futbolistiem divi vārti un uzvara 2

  Virslīgā pie astotā panākuma tikuši FK "Ventspils" futbolisti, kas viesos ar 2:1 pieveica "Riga FC" komandu, ar kuru pirms tam divas reizes tika spēlēts neizšķirti. Vārtu guvumi Alekseja Alekseja un Eduarda Tīdenberga kontā.