Ūdeka

 • Ventspilnieki novērtē ūdens kvalitāti 2

  Lai no pazemes ņemtais un dzeramā ūdens atdzelzošanas stacijā attīrītais ūdens nezaudētu savu kvalitāti ceļā pie patērētājiem, būtiska nozīme ir sakārtotai tīklu sistēmai, tādēļ Ventspilī jau turpat 15 gadu garumā tiek apgūti Eiropas Savienības fondu līdzekļi un īstenots ūdenssaimniecības attīstības projekts vairākās kārtās.

 • Turpinās ūdenssaimniecības attīstība 2

  Šogad pašvaldības SIA ŪDEKA, turpinot Ventspils ūdenssaimniecības attīstību, uzsākusi projekta Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī, VI kārta īstenošanu.

 • Rēķinus varēs saņemt arī internetbankā 1

  Domājot par ērtākām norēķinu iespējām, arī pašvaldības SIA ŪDEKA piedāvā saviem klientiem iespēju saņemt e-rēķinus Swedbank internetbankā, kurus var ērti apmaksāt ar pāris klikšķiem vai arī izmantot rēķinu automātiskās apmaksas iespējas.

 • Izstāde par ūdenssaimniecības attīstību Ventspilī 1

  Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola halles foajē turpmākās divas nedēļas būs skatāma pašvaldības SIA “ŪDEKA” izstāde par ūdenssaimniecības attīstību Ventspilī un līdz šim paveikto, īstenojot piecas ūdenssaimniecības attīstības projektu kārtas.

 • ''Ūdekā'' atzīmēja ūdens dienu 0

  Ik gadu martā tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena, kuras mērķis ir pievērst uzmanību aktualitātēm ūdensapgādes nozarē, tās ietvaros Ventspils ūdenssaimniecības uzņēmumu pašvaldības SIA “ŪDEKA” apmeklēja vairākas skolēnu grupas.

 • 4. vidusskolas audzēknes izgatavojušas spēli par ūdeni 0

  Starptautiskās ūdens dienas ietvaros 4. vidusskolā tika atklāta galda spēle “Lāsītes ceļojums”, kuru ar Ventspils pašvaldības iestādes “Ūdeka” (Ūdeka) atbalstu radījušas skolas audzēknes Amanda Cine, Kristiāna Freiberga un Gerda Samorukova.

 • Svinīgi atklāta ūdenssaimniecības attīstības projekta VI kārta 0

  Ventspils Livonijas ordeņa pilī tika parakstīts Civiltiesiskais līgums starp pašvaldības SIA „ŪDEKA” un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA), kā arī būvniecības un būvuzraudzības līgumi par projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī, VI kārta” īstenošanu.

 • Atklās ūdenssaimniecības attīstības projekta VI kārtu 0

  Otrdien, 21.martā, Ventspils Livonijas ordeņa pilī tiks parakstīts Civiltiesiskais līgums starp pašvaldības SIA „ŪDEKA” un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA), kā arī būvniecības un būvuzraudzības līgumi par projekta „Ūdenssaimniecības attīstība Ventspilī, VI kārta” īstenošanu.

 • Arvien vairāk ventspilnieku dzer ūdeni no krāna 7

  Sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktās ventspilnieku aptaujas rezultāti rāda, ka 2016. gadā teju 83% aptaujāto iedzīvotāju ikdienā dzer ūdeni no krāna.

 • Risinājumi ūdens patēriņa starpību samazināšanai 80

  Ir aizvadīts gads, kopš daudzdzīvokļu mājās dzīvojošie ventspilnieki saņēma savu pirmo rēķinu par ūdenssaimniecības pakalpojumiem saskaņā ar pavisam jauniem principiem, ko noteica izmaiņas normatīvajos aktos.

 • Ūdensvada avārija Lielajā prospektā 0

  Šorīt, 10.februārī ap plkst. 0930 notikusi ūdensvada avārija Lielājā prospektā pie Vasarnīcu ielas. Uz avārijas vietu izbraukusi un tajā strādā pašvaldības "ŪDEKA" brigāde.

 • Mazie ventspilnieki iepazīst Ventspils ūdens ceļu 1

  Pagriežot ūdenskrānu, tek ūdens. Nospiežot poda pogu – ūdens aiztek. Bet kur ūdens vispār rodas, kā tas nonāk mūsu ūdenskrānos, un kas ar to notiek pēc tam, kad tas izlietots? Šīs un vēl daudzas interesantas lietas par ūdeni un tā ceļojumu pa Ventspils apakšzemi var uzzināt, apciemojot ŪDEKU.

 • Jāseko līdzi skaitītāju derīguma termiņam 15

  Lielākajai daļai dzīvokļos dzīvojošo ventspilnieku ir skaidrs, ka ir jāatceras ik mēnesi noteiktos datumos paziņot skaitītāju rādījumus. Salīdzinot jaunās norēķinu kārtības ieviešanas pirmo mēnešu rezultātus un pēdējo mēnešu rādītājus, redzams, ka aizmāršīgo, neuzmanīgo vai nezinātāju skaits, kuri nepaziņo skaitītāju rādījumus, samazinājies uz pusi, kas ir pozitīva tendence.

 • Apspriedīs norēķinu kārtības aktualitātes 0

  Brīvdienās apritēja tieši deviņi mēneši, kopš Ventspilī ieviesta jaunā norēķinu kārtība par komunālajiem pakalpojumiem daudzdzīvokļu mājām. Runājot līdzībās ar cilvēka dzīves pirmo gadu, jaunā kārtība vēl ir bērna autiņos, tomēr pašvaldības SIA ŪDEKA jau novēro tendences, pēta statistiku un izdara pirmos secinājumus, par kuriem rīt informācijas dienā informēs arī iedzīvotājus.