Izglītība

 • Jauniešiem liela interese par skaņotāja un gaismotāja profesiju 0

  Karjeras dienu ietvaros Ventspils Jaunrades nams izzinošajā ekskursijā “Gribu kļūt par…” uzņēma 133 skolēnus no Ventspils pilsētas 7. – 11. klasēm, no kurām aktīvākās klases bija no 6. vidusskolas, 3. vidusskolas un Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas.

 • Digitālais centrs iesaistījies projektā jauniešu digitālo prasmju attīstībai 0

  Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Microsoft Latvia realizē projektu “Digitālās prasmes nākotnes digitālajam darbam”. Projekta ietvaros Ventspils Digitālā centra apmācību vadītājas Dace Bergmane un Ilze Grinfogele piedalījās apmācībās un šobrīd gūtās zināšanas nodod tālāk skolēniem.

 • Dalījās pieredzē un zināšanās 0

  Ventspils 2. vidusskolā notika starpvalstu (Igaunijas un Latvijas) mazākumtautību skolu administrāciju un skolotāju tikšanās ar mērķi iepazīties ar skolu sistēmām un valodu apmācību norisi skolās Latvijā un Igaunijā.

 • Bibliotēkā sāksies kursi senioriem 0

  Ventspils Galvenās bibliotēkas mācību centrā 16. oktobrī uz pirmo nodarbību kursā “Cik ilgi var nezināt?” pulcēsies Ventspils seniori, lai iepazītu plašo datoru un interneta pasauli.

 • Jauniešu mājā varēs uzzināt par starptautisko izglītību 0

  Ceturtdien, 19. oktobrī, Karjeras nedēļas 2017 ietvaros notiks informatīvs pasākums jauniešiem par starptautisko izglītību un darba tirgus iespējām tuvākā un tālākā nākotnē. Savukārt 20. oktobrī laikā no 14:00 līdz 18:00 Jauniešu mājā būs iespēja atnākt uz individuālo konsultāciju.

 • Augstskolā notiks Karjeras nedēļas pasākumi 0

  Ventspils Augstskola (VeA) jau vairākus gadus piedalās Karjeras nedēļas pasākumos, lai Ventspils vidusskolēnus iepazīstinātu ar VeA piedāvātajām studiju programmām un karjeras iespējām, absolvējot augstskolu.

 • Karjeras nedēļā var iepazīt bibliotekāru darbu 0

  Lai iepazīstinātu skolēnus ar bibliotekāru, kā arī bibliotēkā citos amatos strādājošo darbinieku darbu, Ventspils bibliotēka jau otro gadu iesaistās Karjeras nedēļā. Šajā nedēļā bibliotēkā viesojas gan pamatskolu, gan vidusskolu klašu audzēkņi, ielūkojoties bibliotēkas pasaulē.