Izglītība

 • Ventspilī viesojās Rīgas izglītības iestāžu vadība 0

  Ventspilī pieredzes apmaiņā bija ieradušies Rīgas vispārizglītojošos izglītības iestāžu un pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāji, lai iepazītos ar darbu mūsu pilsētas izglītības iestādēs.

 • Augstskolā notiks starptautisks projekts 0

  No 23. janvāra līdz 4. februārim Ventspils Augstskolā notiks Erasmus+K2 intensīvās programmas “Juridiskās sistēmas un komercsabiedrību tiesības ES: tulkošana daudzveidībā” projekta pasākumi, kuros piedalīsies studenti un pasniedzēji no Francijas, Spānijas, Portugāles, Čehijas, Rumānijas, Slovākijas un Latvijas.

 • Digitālais centrs aicina ēnot IKT nozares speciālistus 0

  Ventspils Digitālais centrs ir iesaistījusies Junior Achievement Latvija organizētajā ikgadējā karjeras izglītības programmā Ēnu diena, kas norisināsies 16.februārī. Pieteikties ēnot Ventspils Digitālā centra speciālistus var līdz 9. februārim.

 • Kāpēc vajag dārgās ērģeles Ventspils Mūzikas vidusskolā 19

  Vispārzināms ir fakts, ka pēdējā gadsimta (!) laikā Latvijā no jauna ir uzbūvēts tikai viens (!) vērā ņemams koncertinstruments – 1937. gadā Latvijas Universitātes aulā iebūvētās trīsmanuāļu ērģeles, kā arī dažas nelielas ērģeles mācību vajadzībām.

 • Šadurskis sola saglabāt visas astoņas RPIVA filiāles 0

  Visas astoņas Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) reģionālās filiāles tiks saglabātas, un visi pasniedzēji pāries uz darbu Latvijas Universitātē (LU), šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" solīja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V).

 • Jaunievēlētais rektors apņēmies uzlabot Augstskolas tēlu 0

  Jaunievēlētais Ventspils Augstskolas (VeA) rektors Kārlis Krēsliņš apņēmies stiprināt augstskolas tēlu, ko pērn esot pabojājusi negatīvā publicitāte saistībā ar bijušās rektores Gitas Rēvaldes atcelšanu no amata, aģentūrai LETA atklāja jaunais rektors.

 • Sākas pieteikšanās Ēnu dienai 1

  Ir sākta darba devēju – uzņēmumu, organizāciju un iestāžu – pieteikšanās praktiskās biznesa izglītības biedrības Junior Achievement Latvija organizētajai ikgadējai karjeras izglītības programmai Ēnu diena.

 • Par Ventspils Augstskolas rektoru ievēlēts Kārlis Krēsliņš 0

  Ventspils Augstskolas Satversmes sapulce par Ventspils Augstskolas rektoru ievēlēja līdzšinējo rektora vietas izpildītāju Kārli Krēsliņu. Ievēlētais rektors sāks pildīt amata pienākumus pēc apstiprināšanas Ministru kabinetā.