Kultūra un izklaide

 • Ventspils ir populārs tūrisma galamērķis 0

  Balstoties uz “Latvia tours” veikto pētījumu, atpūtnieku iecienīts galamērķis ir Ventspils. Starp mīļākajām atpūtas vietām savā valstī lielākā daļa iedzīvotāju (43%) minējuši teritorijas pie dabas un jūras. Aptaujas dalībnieki starp atpūtai iecienītām pilsētām pirmkārt atzīmē Ventspili, tad Liepāju un Cēsis.

 • Ventspilnieki plūc zelta laurus koru olimpiādē 1

  Apbalvošanas ceremonijā Arēnā Rīga tika paziņoti pirmie Nāciju Grand Prix Rīga 2017 un 3. Eiropas koru olimpiādes uzvarētāji piecās konkursa kategorijās un Atklātā konkursa diplomandi, starp kuriem vairākkārt izskanēja arī Ventspils vārds.

 • Livonijas ordeņa pils piedalās Starptautiskajā Piļu dienā 0

  Šodien, 19.jūlijā, Starptautiskajā Piļu dienā, pēc Eiropas Karalisko rezidenču tīkla un Latvijas Piļu un muižu asociācijas ierosinājuma, arī Ventspils Livonijas ordeņa pils iesaistījusies šajā ģeogrāfiski informatīvajā akcijā, kas pagaidām aptver 80 rezidences Eiropā.

 • Notiks smilšu skulptoru simpozijs 0

  2017. gadā 21. un 22. jūlijā trešo reizi Ventspils pludmalē pie Dienvidu mola norisināsies smilšu skulptoru simpozijs „Zelta smilšu grauds”.

 • Ziedu paklāju festivālam pieteikušās 32 komandas 0

  Dalībai Ventspils starptautiskajā ziedu paklāju festivālā, kurš norisināsies jau septiņpadsmito reizi Ostas ielas promenādē Ventspils Pilsētas svētkos, pieteikušās 32 floristu komandas no Latvijas un ārvalstīm.

 • Grupai Skywalkers - sudraba kauss Lietuvā 0

  Popstudijas Jūras akmentiņi grupa Skywalkers Lietuvā notikušajā starptautiskajā vokālistu festivālā un konkursā Baltic Voice 2017 ieguvusi sudraba kausu savā vecuma grupā.

 • Sibīrijas latvieši dalījās atmiņās par Līgo svētku svinēšanu Krievijā 1

  Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā notika improvizēts Līgo svētku vakars Sibīrijas latviešu tradīcijās. Pagājušo Zāļu vakara noskaņu radīja Preiļu 1. pamatskolas dejotāji “Dancari” un Pelēču pagasta folkloras kopu “Pelēči”, kas iepriecināja ar dziesmām, dejām un rotaļām.

 • Notiks koncerts "Pieciem tiltiem pāri" 0

  Piektdien, 14. jūlijā plkst. 19.00 Ventspils Kultūras centrā notiks koncerts "Pieciem tiltiem pāri", kurā piedalīsies vairāki Ventspils kolektīvi: Ventspils Kultūras centra sieviešu koris "Venda", kamerkoris "Ventspils", PIKC Ventspils Mūzikas vidusskolas koris "Nošu planētas" un "Nošu spēles", kā arī kora klases ansamblis.