Kultūra un izklaide

 • Bērnu svētki nosvinēti droši 0

  Pasākumā piedalījās Valsts policijas preventīvie tēli Bebrs Bruno un Runcis Rūdis, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preventīvais tēls Lapsēns Gunis, bērnu iemīļotās animācijas filmas “Madagaskara” košie tēli un ventspilnieku iemīļotais Karlsons, čaklā Bitīte un Mārīte.

 • Devītie Pārventas svētki nosvinēti (VIDEO) 6

  Jau devīto gadu pēc kārtas Pārventā tika svinēti svētki. Ar dažādiem pasākumiem bibliotēkā, skolās un bērnudārzos svētkus ventspilnieki svinēja jau veselu mēnesi. Galvenā svinību kulminācija tika atzīmēta ar svētku gājienu un svinībām Bērnu parkā „Fantāzija''

 • Vakara pastaiga priecēja visus (VIDEO) 4

  Ar dažādiem kultūras un izglītojošiem pasākumiem ventspilnieki un Ventspils viesi varēja baudīt Piektdienas pastaigu „Iznāc vakara gaismā”.

 • Radio – par svētkiem nedēļas nogalē 0

  Šodien plkst. 10.00 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

   

 • Pludmalē jau 19. reizi pacels Zilo karogu 0

  Sestdien, 3. jūnijā, plkst. 12.00 Ventspils pludmalē jau 19. reizi tiks pacelts Zilais karogs - pasaulē populārākais tūrisma ekosertifikāts, kas tiek plaši atpazīts gan iedzīvotāju, gan pašvaldību un vides institūciju vidū.

 • Simfoniskās mūzikas koncerts "Rožu kavalieris" 1

  Festivāla "Sensus" spožākais muzikālais notikums, kurā Latvijas festivāla orķestra sastāvā kopā ar vadošajiem Latvijas mūziķiem muzicēs visi festivāla viesmākslinieki. Pie orķestra diriģenta pults stāsies Latvijā iemīļotais un starptautiski atzītais diriģents Karels Marks Šišons.

 • Vasarsvētku koncerts baptistu baznīcā 0

  2. jūnijā gaidāmajā Baznīcu naktī īpašs Vasarsvētku koncerts ar kamerkora «Ventspils», Ventspils Kamerorķestra un Latvijas Radio kora solistu piedalīšanos diriģenta Aigara Meri vadībā izskanēs arī Ventspils baptistu baznīcā.

 • Ventspils vokālajam ansamblim “Mundus” – sudrabs 0

  Ventspils jauktais vokālais ansamblis “Mundus” piedalījās II Latvijas jaukto vokālo ansambļu konkursā, kurš norisinājās Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis” un mājup atgriezās ar sudraba diplomu.

 • Kamermūzikas koncerts Pārventas bibliotēkā 0

  Piektdien, 19. maijā, plkst.19:00 Pārventas bibliotēka aicina uz kamermūzikas koncertu. Koncertā piedalās Guntis Kuzma (klarnete) un Agnese Egliņa (klavieres).

 • Pārventā svinēs svētkus 0

  27. maijā Ventspilī jau devīto gadu norisināsies „Pārventas svētki”. Pārventas svētku ietvaros ieskaņas pasākumi notiek visa mēneša garumā Ventspils 3. vidusskolā, Pārventas pamatskolā, Pārventas bibliotēkā un pirmsskolas izglītības iestādēs.

 • Noķer vasaru Dzirnavu laukumā 0

  Jau par tradīciju kļuvis Jaunrades nama mācību gada noslēguma pasākums Dzirnavu laukumā, kurš šogad notiks 19.maijā no plkst. 15.00 līdz plkst. 18.00. Jaunrades nama audzēkņi un pedagogi centīsies vasaru noķert, piedāvājot dažādas radošas darbnīcas.

 • Tiks svinēti Ventspils Bērnu svētki 0

  Priecājies droši, tā varētu nosaukt šogad 28. maijā gaidāmos Ventspils Bērnu svētkus, kuru laikā mazajiem ventspilniekiem būs iespēja uzzināt visu par drošību un drošu svētku svinēšanu.