Sports

 • Ventspilī viesosies čempioni valmierieši 0

  Sestdien kārtējo maču Latvijas Basketboa līgā aizvadīs BK Ventspils basketbolisti, savā laukumā uzņemot pašreizējos valsts čempionus Valmiera/Ordo spēlētājus. Spēles sākums pulksten 17.

 • Kūlam zelts, Brakanskai un Celam – sudrabs 5

  Dienvidkorejas pilsētā Tegu turpinās pasaules čempionāts vieglatlētikā telpās senioriem, kurā medaļu klāstu papildināt izdevies arī ventspilniekiem, turklāt tiekot arī pie pirmā zelta.

 • Izmanto hokeja klubu politiskā cīņā 22

  Ventspils pilsētas pašvaldība un Olimpiskā centra Ventspils vadība vienmēr ir bijušas ieinteresētas nodrošināt ventspilniekiem iespēju nodarboties ar izvēlēto sporta veidu.

 • VeA uz Valmieru ņems līdzi +9 0

  Par pārsteigumu Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas izslēgšanas spēlēs parūpējās “Ventspils Augstskolas” basketbolisti, kuri izmantoja sava laukuma priekšrocības un pirmajā mačā uzvarēja “Valmiera Glass/ViA” komandu 76:67.

 • U-16 basketbolistiem trīs uzvaras Maskavā 0

  Sporta skolas Spars U-16 basketbolisti startēja Eiropas Jaunatnes basketbola pirmās divīzijas noslēdzošajā posmā, kas risinājās Maskavā, bet šīs nedēļās nogalē Ventspilī pēdējos mačus aizvadīs U-14 vecuma grupas zēni.

 • Uzstādīts pludmales volejbola laukumu aprīkojums 1

  Astronomiskais pavasaris jau iestājies, dienas kļūst aizvien gaišākas un saulainākas. Par to priecājas Ventspils pludmales volejbolisti, kuri ar nepacietību gaida sezonas atklāšanu pilsētas pludmales volejbola laukumos.

 • Jaunrades nama šahiste uzvar Siguldā 0

  Deviņi Ventspils Jaunrades nama šaha pulciņa audzēkņi piedalījās Siguldas Valsts ģimnāzijas čempionātā ātrajā šahā, mājās pārvedot arī čempiona titulu.

 • Virvē veiksmīgāks revolucionārais Saldus 1

  Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžā aizvadīts Latvijas čempionāts un Latvijas kausa izcīņā virves vilkšanā telpās, kurās piedalījās dalībnieki no Saldus, Ozolniekiem, Līvbērzes, Jēkabpils, Rīgas un Ventspils, kā arī viena Lietuvas komanda.

 • Bērnu futbola turnīra galvenā balva ceļo uz Lietuvu 0

  Sporta kompleksā „Pārventa” futbola laukumā un futbola stadionā Katoļu ielā 40 notika starptautisks bērnu futbola turnīrs “Sniegpulkstenis 2017” U-14 vecuma grupā (2003.dz.g.), kurā piedalījās komandas no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas.

 • O'Braiens debitē ar 5+7 1

  Ventspils basketbolisti savā laukumā visai smagā cīņā ar 92:85 pieveica Ogre/Kumho tyre komandu, bet šajā mačā ventspilnieku rindās debitēja amerikāņu centrs Tods O'Braiens, kura rēķinā pieci punkti un septiņas bumbas pie groziem.