Sabiedrība

 • Notiks informācijas diena Ventspils slimnīcā 0

  25.septembrī plkst.17:30 Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas 1. stāva konferenču zālē (ieeja no Vasarnīcu ielas) notiks informācijas diena par aktuālākajām vakcīnām rudenī, soļiem, kā rīkoties, ja bērniņš ir saslimis un Ventspils slimnīcas aktualitātēm pediatrijā.

 • Vāc parakstus par psihologu 2

  Enerģiskā un apņēmības pilnā trīs bērnu māmiņa Aiga Jakuškina-Ādama vēlas panākt, lai pilsētas bērnudārzos būtu pieejami psihologa pakalpojumi.

 • Ventspils skolās četrus gadus pamatīgi būvēsies 3

  Ventspils pilsētas domes sēdē tika atbalstīts projekts Izglītības iestāžu mācību vides infrastruktūras uzlabošana un materiāltehniskās bāzes pilnveidošana, kas paredz, ka četru gadu laikā astoņās Ventspils vispārējās izglītības iestādēs notiks ievērojami būvdarbi un iegādes.

 • Nakts patversme atsāk darbību 8

  No 15. septembra pēc vasaras pārtraukuma darbību atsāk pieaugušo nakts patversme Fabrikas ielā 2.

 • Aivara Lemberga preses konference 1

  Piedāvājam Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga iknedēļas preses konferenci, kurā mērs izteica viedokli par dažādām aktuālām tēmām Latvijā

 • Ventspils pilsētas aktualitātes (VIDEO) 0

  Par kikbokseru staru Eiropas čempionātā, Vidumupītes sakopšanu, projektā Mazulim draudzīga pilsēta paveikto, svarcēlāju zāles paplašināšanu un citām aktualitātēm.

 • Ventspils mērs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem (VIDEO) 2

  Ventspils mērs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par pludmalē esošo ēku pielāgošanu tūristu vajadzībām, Ventas tiltu un kravas auto uz tiem, mūzikas skolas būvniecību un citām tēmām.

 • Lembergs: tiesa demonstrē savu negatīvi noskaņoto attieksmi pret mani 26

  Kā teikts Aivara Lemberga izplatītajā paziņojumā, Rīgas apgabaltiesa esot piemērojusi kārtējo procesuālo sankciju, kā arī aizliegusi turpināt liecību sniegšanu, nosakot, ka visas liecības krimināllietā esot jāpabeidz sniegt turpmākajās trīs tiesas sēdēs.

 • Nodarbība vecākiem «Montesori pedagoģija bērna attīstībai» 0

  Piektdien, 22. septembrī, plkst. 17 Galvenajā bibliotēkā notiks iepazīšanās nodarbība “Montesori pedagoģija bērna attīstībai”. Nodarbību vadīs audiologopēde, Montesori pedagoģe Daina Gorobeca. Pasākums notiek programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” ietvaros.

 • Ventspilī viesosies Ķīnas delegācija 0

  Ceturtdien, 14. septembrī, Ventspilī viesosies Pudongas Jaunā rajona delegācija no Ķīnas. Pudongas Jaunais rajons ir nozīmīgs uzņēmējdarbības un tirdzniecības centrs Ķīnas lielākajā pilsētā Šanhajā.

 • Nomazgāt mašīnu pašam – lētāk un ērtāk 3

  Privātā un dienesta transporta īpašniekiem un šoferiem Ventspilī radušās papildu iespējas izmantot pašapkalpošanās automazgātavas. Nesen savu automazgātavu Durbes ielā 29 atvēra uzņēmums Wash&Drive.