Sabiedrība

 • Sniedz pabalstu maksājumiem par siltumu 0

  Lai atbalstītu Ventspils pilsētas maznodrošinātās un trūcīgās ģimenes, arī šogad Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā ir iespēja saņemt pašvaldības sniegto pabalstu daļējai kurināmā iegādei un atlaidi siltumenerģijas patēriņam dzīvokļiem ar centrālizēto apkuri.

 • Ventspilnieki dodas pieredzes apmaiņā uz Eiropu 0

  Ventspilī projektēšanas stadijā šobrīd ir divi nozīmīgi sporta un aktīvās atpūtas objekti – jauns peldbaseins un rodeļu trase. Lai varētu pieņemt pamatotu un uz personīgās pieredzes balstītu lēmumu par jaunbūvējamiem objektiem, Ventspils pašvaldības pārstāvji kopā ar nozares speciālistiem devušies pieredzes apmaiņā uz ārvalstīm.

 • Aicina izteikt viedokli par svētku noformējumu 3

  Ziemassvētku rotājumi priecēs ventspilniekus un pilsētas viesus vēl tikai šonedēļ – līdz 22.janvārim. Nākamajā nedēļā tos izslēgs un pakāpeniski noņems.

 • Kunga Kristību svētki Ventspilī 9

  2017. gada 19. janvārī Ventspils Sv. Nikolaja pareizticīgo baznīca aicina uz Kunga Kristību svētkiem. Pasākums notiks pie Ventspils Ostas kapteiņa dienesta.

 • Lembergs aicina viņa dzīves vietu filmēt vasarā 2

  Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, komentējot Artusa Kaimiņa izplatīto video, kurā redzama Lemberga dzīves vieta Puzē, kas nofillmēta no gaisa, aicināja turpmāk šādus video uzņemt vasarā, lai skats būtu skaistāks un arī saprast varētu vairāk.

 • Aivara Lemberga iknedēļas preses konference (VIDEO) 1

  Piedāvājam Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga iknedēļas preses konferenci, kurā mērs izteica viedokli par dažādām aktuālām tēmām Latvijā un pasaulē.

 • Gripas slimniekiem apmaksā ģimenes ārsta mājas vizītes 4

  Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka gripas epidēmijas laikā no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas ģimenes ārstu mājas vizītes pie gripas slimniekiem. Par katru vizīti ģimenes ārsta prakse saņem maksājumu no valsts, savukārt pacientam par vizīti ir jāveic pacienta iemaksa 2,85 eiro apmērā.

 • Slimnīcā darbu uzsāk bērnu ķirurgs 0

  SIA “Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca” informē, ka no šā gada 20.janvāra Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas bērnu ķirurgs Roberts Meikšāns, veiks pacientu ambulatoro pieņemšanu valsts un maksas pakalpojumu finansējuma ietvaros Ventspils slimnīcā.

 • Slēpošanas kalnā uzsāks profila veidošanas darbus 4

  Ventspils slēpošanas kalna "Lemberga hūte" profila veidošanas darbus 2017. un 2018.gadā veiks pretendentu apvienība "Santa Aliance", liecina paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.