Sabiedrība

 • Pašvaldība atbalsta projektu īstenošanu 0

  Ventspils pilsētas Sociālais dienests izsludinājis pilsētas iedzīvotāju sociālā atbalsta projektu finansēšanas konkursu, sniedzot iespēju palīdzēt tiem, kam tas nepieciešams visvairāk. Pēdējo četru gadu laikā atbalstīti 22 projekti par kopējo summu 24 tūkstoši eiro.

 • Pašvaldība finansiāli atbalsta ventspilnieku sociālā atbalsta projektus 0

  Lai atbalstītu sociāli mazaizsargātās iedzīvotāju grupas, Ventspils pilsētas pašvaldība sadarbojas ar iedzīvotājiem, biedrībām un nodibinājumiem un regulāri finansiāli atbalsta iedzīvotāju sociālā atbalsta projektus. Pēdējo četru gadu laikā atbalstīti 22 projekti par kopējo summu 24 tūkstoši eiro.

 • Ugunsdzēsēji netiek pagalmos 2

  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ventspils daļas ugunsdzēsēji un glābēji apsekoja vairākus daudzdzīvokļu namu pagalmus un ielas, lai noskaidrotu, cik viegli ugunsdzēsēju glābēju transportam ir piekļūt pie ēkām.

 • Tilta dārzā pieminēja komunistiskā genocīda upurus 1

  Vēsture strauji iet uz priekšu, dzīve turpinās, bet vēstures mācības mums vienmēr jāatceras... Ventspils Tilta dārzā aizvadīts komunistiskā genocīda upuru piemiņas brīdis, kurā tika pieminēti 1949. gada 25. marta deprotācijas upuri.

 • "Ventspils reiss" plāno iegādāties 15 elektroautobusus 0

  Pasažieru pārvadāšanas uzņēmums "Ventspils reiss" plāno iegādāties 15 elektroautobusus, tādējādi pret videi draudzīgu transportu nomainot 45% no visiem pilsētas sabiedriskā transporta autobusiem Ventspilī, informēja "Ventspils reisa" direktors Arvis Benics.

 • ”Ventmalas māju” projektēs "U-R-A Studio" 7

  Metu konkursā par daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku kompleksa jaunbūvi Ventspils vecpilsētā uzvarējis darbs ar devīzi VENT 00001, kura autori ir biroja „U-R-A Studio” arhitekti.

 • ALDIS SLAVINSKIS (03.08.1950.–21.03.2017.)

  2017. gada 21. martā ceļojuma laikā mūža miegā aizmidzis cilvēks, kuram tik ļoti patika ceļot un iepazīt jaunas zemes, ilggadējs Izglītības pārvaldes vadītājs Aldis Slavinskis.

 • Ginesa rekorda labotājiem izgatavota video pamācība (VIDEO) 0

  Gatavojoties Ginesa pasaules rekorda sasniegšanai, ventspilnieki ne vien aizvadījuši ģenerālmēģinājumu, bet arī pagatavojuši īpašu video instrukciju, kas palīdzēs pasākumu aizvadīt bez liekām ķibelēm un pārpratumiem.

 • Digitālais datorologs aicina bez maksas pārbaudīt datorus 0

  Otrdien, 28. martā, no plkst. 09:00 līdz 17:00 Digitālais centrs aicina iedzīvotājus piedalīties pasākumā “Digitālais datorologs”, kura ietvaros ikvienam būs iespēja bez maksas pārbaudīt datora drošības līmeni pret datorvīrusiem un citām ļaunprātīgām datorprogrammām, kā arī saņemt konsultācijas par drošu datora lietošanu.

 • Jau 20 gadus kopā ar Ventspils reisu 0

   Pašvaldības SIA Ventspils reiss 18. martā organizēja svinīgu pasākumu par godu savas pastāvēšanas 20 gadu jubilejai.