Sabiedrība

 • Atklāj apkures un dzesēšanas sistēmu ražotni (VIDEO) 0

  Ventspilī tika atklāta jaunās paaudzes apkures un dzesēšanas sistēmu ražotne “Wasserkabel Baltic”. Jaunā ražotne atrodas ēkā, kas būvēta pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā.

 • Poliklīnikā iegādāta slinga terapijas iekārta 0

  Lai pilnveidotu rehabilitācijas pakalpojumu klāstu, Ventspils poliklīnikā iegādāta slinga jeb elastīgo saišu terapijas iekārta. Tā ir fizioterapijas metode, kas ieteicama ne tikai dažādu problēmu gadījumos, bet arī profilaksei.

 • Lembergs – veiksmīgs pavērsiens Ventspils liktenī 44

  Nesen Ventas Balss viesojās pie VIĻŅA EDVĪNA BREŠA – pēdējā padomju Latvijas premjerministra un slavenās lauksaimniecības reformas, kas iegāja vēsturē ar nosaukumu Breša zemnieki, autoru, Latvijas [PSR] Augstākās Padomes un vairāku Saeimas sasaukumu deputātu.

 • 29.maijā VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi 1

  Pirmdien, 29.maijā, no plkst. 14.00 līdz 14.15, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā uz trim minūtēm iedarbinās trauksmes sirēnas, lai pārbaudītu civilās trauksmes un apziņošanas sistēmas darbību, kā arī, lai konstatētu bojājumus vai traucējumus trauksmes sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamībā.

 • Rindas ielā aizdegas sķūnīši 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 25.maija plkst. 6.30 līdz 26.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

 • Kur dzīvos pilsētas mēra kandidāts? (VIDEO) 100

  Pilsētas domes deputāta kandidāts Ģirts Valdis Kristovskis valsts televīzijā paziņoja, ka gatavs atgriezties Ventspilī un apmesties savu vecvecāku mājā pie pašas pilsētas robežas. Devāmies šo māju uzmeklēt.

   

 • Vajag pasniegt makšķeri, bet ne zivi 3

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs preses konferencē prezentēja sociālās aprūpes sistēmu gada griezumā un atbildēja arī uz jautājumu.

 • Seminārs „Mārketings - radošs ceļš uz rezultātu” 0

  Ventspils Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils un Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasteris aicina uz bezmaksas semināru „Mārketings- radošs ceļš uz rezultātu”. Seminārs notiks 1.jūnijā plkst. 11.00 EDIC Ventspils telpās Galvenajā bibliotēkā.

 • Psiholoģes Diānas Zandes lekcija Pārventas bibliotēkā 0

  Pašvaldības īstenotās programmas “Ventspils - mazulim draudzīga pilsēta” ietvaros piektdien, 2.jūnijā, plkst. 17.00 Pārventas bibliotēka aicina apmeklēt psiholoģijas zinātņu doktores Diānas Zandes bezmaksas lekciju “Praktiski ieteikumi par bērnu disciplinēšanu pirmsskolas vecumā”.

 • 90 gadu jubilejā sveic Austru Reinbergu 4

  Savu 90 gadu jubileju svin Ventspils leģendārā vieglatlētikas seniore Austra Reinberga, kura pasaules čempionātā senioriem vieglatlētikā kopumā izcīnījusi 12 medaļas, tajā skaitā 4 zelta medaļas, 7 sudraba un 1 bronzas medaļu, kā arī Eiropas čempionātā senioriem izcīnījusi 11 zelta un 3 sudraba medaļas.

 • Aivara Lemberga iknedēļas preses konference (VIDEO) 1

  Piedāvājam Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga iknedēļas preses konferenci, kurā mērs izteica viedokli par mediķu atalgojumu, Vecpilsētas problēmām, kas jau pastāv daudzus gadus, un par citām aktuālām tēmām Ventspilī.