Sabiedrība

 • Iespēja maksāt par apkuri avansā 0

  Lai mazinātu maksājumu apmēru apkures sezonas laikā, pašvaldības SIA Ventspils siltums piedāvā saviem klientiem ērtu risinājumu – avansa maksājumu veikšanu vasaras mēnešos.

 • Ventspils svinēs 727. dzimšanas dienu 1

  No 4. līdz 6. augustam trīs dienu garumā Ventspilī tiks svinēti Pilsētas svētki, kas šogad priecēs apmeklētājus ar daudzveidīgām kultūras, mākslas un sporta norisēm, spilgtiem muzikāliem notikumiem un aizraujošām izklaidēm.

 • Palīdzēs atjaunot asfaltu iekšpagalmā un siltināt ēku 0

  Ventspils pilsētas dome pieņēmusi lēmumu piešķirt līdzfinansējumu asfalta seguma atjaunošanai daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Pētera iela 2 iekšpagalmā un energoefektivitātes pasākumiem Sarkanmuižas dambī 20.

 • Brīvdienās ugunsdzēsējiem glābējiem darba netrūka 0

  Laika posmā no 21. jūlija plkst. 6.30 līdz 24. jūlija plkst. 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

 • Pilsētas aktualitātes (VIDEO) 2

  Aivars Lembergs stāsta par kamerkora ''Ventspils'' sasniegumiem, par Centra sākumskolas remontdarbiem, vietām bērnudārzos un citām aktualitātēm.

 • Aivars Lembergs atbild uz ventspilnieku jautājumiem (VIDEO) 0

  Ventspils mērs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par pilsētas svētkiem, par Augstskolas studentu uzņemšanu, par to, vai pludmalē būtu iespējams izveidot mantu glabātuvi un citiem iedzīvotājus interesējošiem jautājumiem.

 • Brīvdienās būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 0

  Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka sestdien, 22. jūlijā, Nūjošanas festivāla laikā no plkst.11:30 līdz 14:00 būs izmaiņas praktiski visos pilsētas autobusu maršrutos. Iespējama arī autobusu kavēšanās.

 • Primārās aprūpes pieejamība ir atjaunojusies 2

  Primārās aprūpes pieejamība valstī ir atjaunojusies, un ģimenes ārsta praksē vidēji tiek uzņemti apmēram 19 pacienti, šodien preses konferencē par rīcību saistībā ar primārās veselības aprūpes nodrošināšanu teica veselības ministre Anda Čakša.

 • Varēs doties zaļajā ekspedīcijā 0

  Š.g.10. jūlijā no Nidas jau sesto gadu ceļā dodas kampaņas “Mana jūra” zaļā ekspedīcija, kuru kopš 2012.gada rīko Vides izglītības fonds. Ekspedīcijas dalībnieki mēros 500 km garo ceļu gar Baltijas jūras un Rīgas jūras līča piekrasti.