Sabiedrība

 • Informēs par Ventspils poliklīnikas aktualitātēm 0

  28. februārī plkst. 17 Ventspils poliklīnikā norisināsies Informācijas dienas pasākums par poliklīnikas aktualitātēm, tostarp jaunajiem pakalpojumiem, no jauna piesaistītajiem speciālistiem un gaidīšanas rindām uz valsts apmaksātajiem veselības aprūpes pakalpojumiem.

 • Sociālais dienests apkopojis klientu aptaujas rezultātus 15

  Ventspils pilsētas Sociālais dienests veicis aptauju, kuras rezultāti norāda uz to, ka klienti ir apmierināti ar Sociālā dienesta darbu, bet vēlētos, lai dažu sociālo pabalstu apmēri palielinātos.

 • Prezidents Vējonis tikās ar ventspilniekiem 7

  Ceturtdien darba vizītē Ventspilī ieradās Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni, bet vizītes noslēgumā prezidents Jaunrades namā tikās ar ventspilniekiem un atbildēja uz viņu jautājumiem.

 • Asistenta pakalpojums pieejams arī šogad 1

  Ventspils pilsētas pašvaldība arī šogad turpina nodrošināt asistenta pakalpojuma pieejamību personām ar invaliditāti. 2016. gadā šo pakalpojumu Ventspilī saņēma 198 klienti, un šogad klientu skaits turpina pieaugt.

 • Pārbauda rotaļu iekārtas 0

  Lai iestājoties siltākam laikam, mazie ventspilnieki varētu droši spēlēties savos iecienītākajos rotaļu laukumos, februārī un martā sertificēts eksperts veiks visu rotaļu iekārtu pārbaudi.

 • Aivara Lemberga iknedēļas preses konference (Video) 0

  Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs savā iknedēļas preses konferencē pastāstīja par aktualitātēm pilsētām, pauda savu attieksmi pret ārlietu ministra Edgara Rinkeviča paziņojumiem, komentēja iespēju, ka caur Ventspils ostu uz Baltkrieviju varētu transportēt nafu un atbildēja uz citiem jautājumiem.

   

 • Pārvietotas divas ceļazīmes 0

  Pašvaldības iestāde “Komunālā pārvalde” vērš transporta līdzekļu vadīdāju uzmanību, ka pilsētā veikta divu ceļazīmju pārvietošana.

 • Ventu bankā jau nopelnīti 39 miljoni 1

  Ventu bankas piecu gadu pastāvēšanas laikā 47449 cilvēki ir nopelnījuši turpat 39 miljonus ventu, kas vēlāk tērēti 49 dažādos objektos.

 • Pilsētā atsākta sniega tīrīšana 3

  Kopš otrdienas vakara daudzviet Latvijā, tajā skaitā Ventspilī, atgriezusies ziema, tāpēc, ņemot vērā intensīvo snigšanu, šodien jau no plkst.11 atsākta ielu tīrīšana un kaisīšana.

 • Slēpošanas kalns “Lemberga hūte” noslēdz sezonu 2

  Pilsētā katru dienu arvien vairāk jūtamas ienākam pavasara vēsmas. Arī sala periodu un sniegotas ziemas dienas vairs nesola, līdz ar to slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” sezona ir noslēgusies.