Kriminālziņas

 • Krīt un kaujas 1

  Pagājušajā nedēļa visbiežāk mediķu palīdzība bija vajadzīga cilvēkiem, kas paslīdējuši uz slidena ceļa, kā arī tiem, kas sadzīvisku konfliktu dēļ guvuši miesas bojājumus.

 • Ierodas, lai atzītos 7

  13.janvārī ap plkst. 14:40 Ventspilī, Jūras un Ganību ielas krustojumā nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu automašīnu uzbrauca luksoforam un no notikuma vietas aizbrauca. Pēc neilga laika autovadītājs griezās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī un savu vainu atzina.

 • Nokrīt no balkona 1

  Ventspils novadā 26 gadus veca sieviete, nokrītot no otrā stāva balkona, guvusi muguras un galvas sasitumus, kā arī, iespējams, mugurkaula kakla skriemeļa bojājumus. Sieviete nogādāta slimnīcā.

 • Aizdegas automašīna 0

  Laika posmā posmā no šī gada 13.janvāra plkst. 6.30 līdz 16.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un septiņus uz glābšanas darbiem.

 • Bezvēsts pazudušais Raivis ir atradies 2

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas lūdza iedzīvotāju palīdzību bezvēsts prombūtnē esošā 2001. gadā dzimušā Raivja Kņigovka meklēšanā.

 • Ļaundari uzdarbojas Inženieru ielā 1

  11.janvārī ap plkst. 14:15 Ventspilī, Inženieru ielā konstatēts, uzlaužot pagraba durvis, ir nozagtas dažādas mantas – transportlīdzekļa riepas ar diskiem, alumīnija trepes, rozā velosipēds un citas mantas. Par notikušo ir ierosināts kriminālprocess.

 • Nozog dekoderi un ragavas 0

  7.janvārī ap plkst. 14:40 Ventspilī, Fabrikas ielā konstatēts, ka kādam dzīvoklim uzlauztas durvis un izjaukta dzīvokļa iekšējā kārtība un no dzīvokļa nozagts TV dekoderis. Par notikušo ir ierosināts kriminālprocess.

 • Sabojātas auto slēdzenes un notikušas vairākas avārijas 0

  5.janvārī ap plkst. 17:30 Ventspilī, Katoļu un Pētera ielas krustojumā 1975.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Audi A3”, neizpildīja ceļa zīmes “Dodiet ceļu” prasību, kā rezultātā izraisīja sadursmi ar 1993.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu “BMW”. Par notikušo ir noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

 • Aizdegas veikala ēka 3

  Šorīt plkst. 5.07 ugunsdzēsēji glābēji Ventspilī steidzās uz Dzelzceļnieku ielu, kur ugunsgrēks bija izcēlies veikalā.

 • Novadā vakar notikušas vairākas avārijas 3

  Kopumā pagājušā diennakts satiksmes ziņā Kurzemes reģionā aizvadīta mierīgi. Pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēts 161 ceļu satiksmes negadījums ar 26 cietušajām personām, Kurzemes reģionā – 16.

 • Aiztur par narkotisko vielu realizāciju un glabāšanu 1

  Pirms mēneša Valsts policija uz aizdomu pamata par narkotisko vielu glabāšanu realizācijas nolūkos aizturēja vīrieti. Kratīšanas laikā tika izņemta pulvera masa, kuras sastāvā ir spēcīga narkotiska viela, kuru izmanto lielu dzīvnieku anestēzijā.

 • No rokām izrauj somiņu 3

  29.decembrī ap plkst. 17:45 Ventspilī, no Embūtes līdz Rindas ielai iestaigātā taciņā, uzreiz aiz Purva ielas kādai sievietei no rokām izrauta rokas soma.

 • Iebrauc Ventā, mētājas ar akmeņiem 2

  Jaungada naktī Piltenē Ventas upes krastā avarējusi automašīna BMW, bet automašīnas vadītājs notikuma vietu pametis. Tāpat svētku laikā aizturēti arī dzērājšoferi un citi ceļu satiksmes noteikumu pārkāpēji.

 • Gāliņciemā pretlikumīgi nozāģē egli 9

  Vakar, plkst. 18.40 kāds pilsētas iedzīvotājs ar savu transporta līdzekli pārvietojoties pa Pīlādžu ielu ieraudzīja uz ceļa braucamās daļas gulošu koku, kā izrādījās tā bija egle.