Kriminālziņas

 • Policija pabeidz izmeklēšanu trīs kriminālprocesos 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa darbinieki pabeiguši izmeklēšanu kriminālprocesos par šaujamieroču glabāšanu, miesas bojājumu nodarīšanu un zādzību un nodevuši tos tālāk prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

 • Laupītājiem ļoti nepaveicās 5

  Kāds jauns vīrietis, izdzirdējis sievietes kliedzienus, steidza viņai palīdzēt, jo zagļi bija izrāvuši viņai no rokām somiņu. Puisim izdevās aizturēt vienu ļaundari, bet otru notvēra policisti.

 • Sasien dzīvokļa īpašnieku un mēģina nolaupīt dažādas mantas 6

  Aizvadītajās brīvdienās Ventspilī kāds jaunietis mēģinājis veikt laupīšanu, sasienot dzīvokļa īpašnieku un metot ārā pa logu dzīvoklī noskatītās mantas, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

 • Makšķernieku joprojām meklē 2

  2017. gada 12. februārī ap plkst. 2:40 Ventspilī, Ventas upē netālu no dzelzceļa tilta, ledū ielūzis makšķernieks kura personība oficiāli vēl nav noskaidrota.

 • Dega uz plīts atstāts ēdiens 2

  Laika posmā no šī gada 14.februāra plkst. 6.30 līdz 15.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma desmit izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

 • Konstatē vairākus ceļu satiksmes negadījumus un pieķer dzērājšoferus 0

  10.februārī ap plkst. 09:50 Ventspilī, Lakstīgalu ielā 1966.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Opel” un, veicot atpakaļgaitas manevru, uzbrauca 1989.gadā dzimuša vīrieša vadītajai automašīnai “Hyundai Coupe”. Negadījumā cietušo nav. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrēšanas protokols.

 • Glabā kontrabandas cigaretes 2

  10.februārī ap plkst. 10:00 Ventspilī konstatēts, ka kāda sieviete pie sevis glabāja 50 paciņas cigaretes bez akcīzes nodokļu markām. Sievietei noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

 • Ledū ielūzis bļitkotājs 10

  2017. gada 12. februārī ap plkst. 2:40 Ventspilī, Ventas upē netālu no dzelzceļa tilta, ledū ielūzusi nezināma persona. Līdz šim brīdim personas līķis nav atrasts.

 • Uguns izposta māju Popē 0

  Laika posmā no šī gada 10.februāra plkst. 6.30 līdz 13.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 31 izsaukumu – divdesmit piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

 • Brauc reibumā un avarē 5

  8.februārī ap plkst. 10:00 Ventspilī pa Kurzemes ielu 1964.gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 0,82 promiļu reibumā.

 • Ugunsgrēka dzēšanas darbu laikā atrasts vīrieša līķis

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 9.februāra plkst. 6.30 līdz 10.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

 • Uzbrauc gājējam un nozog degvielu 0

  6.februārī ap plkst. 14:45 Valsts policijā no ārstniecības iestādes saņemta informācija, ka Ventspilī, Lielajā prospektā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā ir cietis cilvēks.

 • Meklē bezvēsts pazudušo Lauru Dubāni 7

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis lūdz palīdzību bezvēsts pazudušās Lauras Dubānes, dzimušas 1980.gadā, meklēšanā, kura izgājusi no krīzes centra “Paspārne” Ventspilī un ilgstoši nav sazinājusies ar radiniekiem.