Kriminālziņas

 • Automašīnā atrod mirušu vīrieti

  25.martā ap plkst. 15:30 Ventspils novadā, Užavas pagastā autobusu pieturā konstatēts, ka tur novietota kravas automašīna “Mercedes - Benz”, kuras kabīnē atrasts miris tās vadītājs,

 • Aizdegas mājas ārsienas izolācija 1

  Laika posmā no šī gada 24.marta plkst. 6.30 līdz 27.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 35 izsaukumus – 27 uz ugunsgrēku dzēšanu, sešus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Aizstāvēja un, iespējams, izvaroja 2

  Alternatīvās aprūpes centra Žēlsirdības māja ilggadējo darbinieku, šoferi un sabiedrisko attiecību speciālistu Viktoru F. apsūdz četru centra iemītnieku izvarošanā. Aptuveni gadu viņš ir apcietināts.

 • Policisti sniedz palīdzību sirmai kundzei 1

  23. martā pēc plkst. 18.00 pie Ventspils pilsētas pašvaldības policijas inspektoriem griezās kāds iedzīvotājs, kurš pastāstīja, ka autoostā atrodas gados veca kundze, kura izskatās apmaldījusies.

 • Ventspils tiesai nodota kontrabandas lieta 0

  Kurzemes tiesas apgabala prokuratūra nodevusi Ventspils tiesai krimināllietu par mēģinājumu Dānijā nelikumīgi nogādāt 387 000 eiro vērtas cigaretes.

 • Zīdainim konstatē ribu lūzumu 2

  22.martā Valsts policijā saņemta telefoniska informācija no medicīnas iestādes Ventspilī, ka tur atrodas 2 mēnešus vecs bērns, kuram uz ķermeņa redzami zemādas asins izplūdumi.

 • "Lexus" nedod ceļu ātrajai palīdzībai 17

  Ceturtdienas rītā īsi pēc pulksten 8 iespaidīgs ceļu satiksmes negadījums notika Sarkanmuižas dambja un Brīvības ielas krustojumā. Par laimi, cietušo tajā nebija.

 • Dzēsti divi kūlas ugunsgrēki 0

  Laika posmā no šī gada 22.marta plkst. 6.30 līdz 23.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu.

 • Pieķer zagli, kurš mēģina aizdzīt auto 0

  21.martā ap plkst. 20:00 Ventspilī, Celtnieku ielā no neaizslēgta dzīvokļa konstatēta zādzība – nozagts mobilais telefons un automašīnas atslēgas.

 • Pašvaldības policisti aiztur narkomānus 6

  Vakar, 20. martā plkst. 15 un 15.30 Ventspils pilsētas pašvaldības policijā tika saņemti izsaukumi uz slimnīcu un Dzirnavu laukumu, kur pēc aculiecinieku domām atradās personas, kas bija lietojušas narkotikas.

 • Kriminālvajāšanai nodoti seši kriminālprocesi saistībā ar narkotisko vielu nelegālu apriti 2

  Šā gada februārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki ir uzsākuši trīs kriminālprocesus un kriminālvajāšanas uzsākšanai nosūtījuši sešus kriminālprocesus, no kuriem divi ir kvalificējami kā sevišķi smagi, viens kā smags, divi kā mazāk smagi noziedzīgi nodarījumi un viens kā kriminālpārkāpums.

 • Izsit automašīnu stiklus 1

  Valsts policijas darbinieki 20. martā konstatējuši, ka Ventspilī vairākām automašīnām ir izsisti durvju stikli, visi gadījumi notikuši Inženieru ielas rajonā.

 • Šorīt dzēsts ugunsgrēks, kurā dega automašīna 0

  Aizvadītajā diennaktī, no šā gada 20.marta plkst. 6.30 līdz 21.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet divi bija maldinājumi.

 • Šauj un mēģina aizbaidīt 9

  19.martā ap plkst. 15:00 Ventspilī, Ziemeļu ielā pie garāžām notika vārdu apmaiņa starp vairākiem jauniešiem un 1973.gadā dzimušu vīrieti, kurš, lai aizdzītu jauniešus prom, izšāva gaisā no pneimatiskā ieroča.

 • Konstatēti vairāki ceļu satiksmes pārkāpumi 0

  17.martā diennakts tumšajā laikā par atstarotāju un gaismas atstarojošo elementu nelietošanu sešām personām ir noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.