Kriminālziņas

 • Konstatētas vairākas zādzības un ceļu satiksmes pārkāpumi 0

  26.maijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspils novadā, Tārgales pagastā no mājas ir nozagtas dažādas mantas, radot aptuveni 600 eiro lielus materiālos zaudējumus. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

 • Ugunsgrēkā cietuši trīs cilvēki 7

  Šonakt ap pulksten 3 VUGD ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Siguldas ielu, kur piecstāvu namā dega trešā stāva dzīvoklis. Ugunsnelaimē cietuši trīs cilvēki, kuri nodoti mediķu aprūpē.

 • Mēģināja uzbrukt policistam 10

  20.maijā Ventspilī, Talsu ielā pie daudzdzīvokļu ēkas kāpņutelpas nozagts kādam vīrietim piederošais mobilais telefons, kuru viņš pirms tam tajā vietā bija atstājis. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

 • Automašīnas degvielas tvertnē atrod narkotikas 0

  Nedēļas nogalē kādā no Ventspils autoservisiem sieviete nogādāja automašīnu, jo bija radušās problēmas ar automašīnas degvielas tvertni. Autoservisā konstatēts, ka degvielas tvertnē ir izveidots slēpnis, kurā atradās vairāki iepakojumi ar nezināmas izcelsmes vielu.

 • Notikuši vairāki ceļu satiksmes pārkāpumi un fiksēta viena zādzība 0

  10.maijā ap plkst. 09:30 Ventspils novadā, Užavas pagastā 1989.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Mercedes Benz”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī, kā rezultātā tika bojāta automašīna. Negadījumā cietušo nav. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

 • Pārsūdzēts piespriestais sods 0

  Pārsūdzēts aprūpes centra "Žēlsirdības māja" klientu seksuālā izmantošanā apsūdzētajam piespriestais sods.

 • Dzēsa būvmateriālus un kūlu 2

  No šā gada 12. maija plkst. 6.30 līdz 13.maija plkst. 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Kurzemē, tajā skaitā Ventspilī, saņēma desmit izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

 • Šaudās ar gāzes pistoli 2

  8.maijā ap plkst. 15:40 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspils novadā, Vārves pagastā kādās mājās agresīvi uzvedas vīrietis, pie kura atrodas arī gāzes ierocis.

 • Bēg no policijas 0

  Pagājušajā nedēļā no 4. līdz 6. maijam Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes darbinieki konstatējuši vairākus ceļu satiksmes pārkāpumus.

 • Nozog magnetofonu, riteņus un citas lietas 0

  3.maijā ap plkst. 07:30 Ventspilī, Kuldīgas ielā konstatēts, ka no privātmājas sētas nozagts velosipēds tumši zilā krāsā. Savukārt ap plkst. 18:00 konstatēts, ka Ventspilī, Platajā ielā nozagts velosipēds melnā krāsā. Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

 • Glābj kaiju un dzēš ugunsgrēkus 3

  Laika posmā no šī gada 3.maija plkst. 6.30 līdz 8.maija plkst. 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 59 izsaukumus – 45 uz ugunsgrēku dzēšanu, 10 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

 • Policija lūdz atsaukties aculieciniekus

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļa lūdz atsaukties kādu sievieti un citus iespējamos aculieciniekus, kuri trešdien 26. aprīlī aptuveni ap plkst. 13.50 atradušies Ventspilī, P. Stradiņa ielā 8 vai tuvākajā apkārtnē un redzējuši laupīšanas faktu.

 • Mēģinājums aplaupīt neizdevās 13

  Šodien, 26. aprīlī ap plkst. 14.00 pie kādas mājas Pārventā divi vīrieši uzbruka sievietei, nogāžot viņu zemē un mēģināja nozagt somiņu.