Vide

 • Līgo dienā ventspilniekus pārsteidz alnis (VIDEO) 7

  Līgo svētki Ventspilī nepagāja bez pārsteigumiem, atkal jau pilsētu apciemot bija ieradies Latvijas lielākais briežu dzimtas dzīvnieks - alnis. Alnis paspēja izpeldēties Vidumupītē, pastaigāties pa Kuldīgas ielu un Pils ielu.

 • Pabeigti labiekārtošanas būvdarbi 0

  Šonedēļ pabeigti būvdarbi un atvērta satiksme pašvaldības īpašumā esošajā iekšpagalmā Celtnieku ielā 2A pie mājas Talsu ielā Nr. 64. Pagalmā izbūvēta jauna brauktuve, 18 jaunas auto stāvvietas, gājēju celiņi, lietus ūdens kanalizācijas sistēma, apgaismojums, kā arī ierīkots zāliens.

 • Jāņu naktī Kurzemē gaidāms neliels lietus 1

  Līgo vakars visā Latvijā paies bez nokrišņiem, savukārt Jāņu naktī Latviju no rietumiem aizklās mākoņi un Kurzemē nedaudz līs, no rīta neliels lietus gaidāms arī valsts centrālajā daļā, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

 • Uzsāk gājēju ietves pārbūvi ar pandusu izveidi 0

  Uzsāk iedzīvotāju ilgi gaidīto gājēju ietves pārbūvi ar pandusu izveidi Kuldīgas ielas posmā no Raiņa ielas līdz ēkai Kuldīgas ielā 25A, šajā posmā tiks izbūvēti trīs pandusi, vides pieejamības nodrošināšanai un ietves pielāgošanai cilvēkiem ar kustību traucējumiem un personām ar bērnu ratiņiem.

 • Atjauno Zviedru vaļņa kāpnes 0

  Zviedru vaļņa betona kāpnes izvietotas skvērā pretī Jūras ielai un Ventspils pilsētas domes ēkai, tās kalpojušas jau vairāk kā 50 gadu garumā, laika gaitā kāpnes nolietojušās un tās nepieciešams atjaunot.

 • Bērnu pilsētiņā uzstādīts jauns karuselis 0

  Bērnu pilsētiņā uz jaunuzklātā triecienabsorbējošā gumijas seguma uzstādīta jauna bērnu, tik ļoti iemīļotā un ilgi gaidītā, rotaļu iekārta - pedāļu karuselis.

 • Uzsākta Meža kapu ūdensvada izbūve 0

  Šobrīd uzsākta 1. kārtas Meža kapu labiekārtošanas programma, kuras ietvaros ietilpst jauna 1500 m gara ūdensvada izbūve un 15 brīvkrānu uzstādīšana kapu teritorijā.

 • Gāliņciemā spieto bites (VIDEO) 3

  Kādu Gāliņciema iedzīvotāju pārsteidzis vesels bars bišu. Tā ir bišu spietošana. Bites spieto gadījumā, ja bišu mājiņā ir vēl viena lieka bišu māte, pārāk liels skaits darba bišu, šaura ligzda vai slikta ligzdas ventilācija.

 • Pilsēta papildināta ar vasaras ziedu stādījumiem 0

  Vasara pilsētai ir īpašs laiks, jo tad ziedu krāšņumu izbauda ne vien ventspilnieki, bet arī daudzie pilsētas viesi, kuri ik gadu ierodas Ventspilī smelties idejas un vienkārši priecāties par mūsu radīto ziedu valstību.

 • Tika pacelts ''Zilais karogs'' (VIDEO) 0

  Ventspils pludmalē jau 19. reizi tika pacelts Zilais karogs - pasaulē populārākais tūrisma ekosertifikāts, kas tiek plaši atpazīts gan iedzīvotāju, gan pašvaldību un vides institūciju vidū.

 • Pilsētu rotās krāšņas puķu kastes 0

  Lai pilsēta ar savu ziedu šarmu mūs priecētu vēl un vēl - šodien pilsētā uzsākta pilsētā puķu kastu izvietošana uz ielu barjerām.