Vide

 • Pilsētas kapos zāģē bojātos kokus 1

  P/i „”Komunālā pārvalde” informē, ka ir uzsākta bojāto koku zāģēšana Ventspils kapsētās. Bojātie koki nozāģēšanai atzīmēti jau pērn vasaras periodā, tas saskaņots Ventspils pilsētas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijā.

 • Kalnā atjaunota sniega sega 0

  Ventspils slēpošanas kalnā "Lemberga hūte" ir atjaunota sniega sega, un pēc dažu dienu pārtraukuma kalns šodien atkal būs atvērts ziemas prieku baudītājiem.

 • Apgrūtināta braukšana uz Ventspils šosejas 3

  Šorīt braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem ir apmierinoši visā Latvijā, izņemot Ventspils šosejas posmu no Usmas līdz Ventspilij, liecina VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) apkopotā operatīvā informācija.

 • Latvijas lielāko daļu sedz bieza sniega kārta 0

  Pēdējo dienu laikā sniega segas biezums Latvijas lielākajā daļā ir nedaudz sarucis, bet Kurzemes rietumu piekrastē sniegs gandrīz nokusis, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

 • Gada putns - dzeltenā cielava 0

  Latvijas Ornitoloģijas biedrība (LOB) par 2017.gada putnu izvēlējusies dzelteno cielavu (Motacilla flava), aģentūra LETA uzzināja biedrībā.

 • Turpina tīrīt sniegu pilsētas ielās un iekškvartālos 2

  Jau informēts, ka intensīvās snigšanas rezultātā, sniega tīrīšanas tehnikas vienības strādā pastiprinātā režīmā. Visu nakti arī no 4.uz 5.janvāri tika veikta brauktuvju attīrīšana no sniega un kaisīšana ar pretslīdes materiālu.

 • Ceturtdien auksts vējš turpinās putināt sniegu 0

  Trešdienas pēcpusdienā Latvijas lielākajā daļā turpina snigt un putināt. Tuvākajās stundās gaidāmas ziemeļaustrumu vēja brāzmas 13-18 metru sekundē, no Kurzemes līdz galvaspilsētai vēja ātrums brāzmās sasniegs 19-24 metrus sekundē, prognozē sinoptiķi.

 • Ventspili pārklājis 15 centimetru dziļš sniegs 0

  Naktī uz trešdienu visvairāk snidzis Kurzemē, tostarp Ventspilī sniega segas biezums audzis no trim līdz 15, Saldū - no viena līdz 14 centimetriem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

 • Informācija par sniega tīrīšanu pilsētā 3

  Jaunā gada pirmajās dienās visu Latviju, tai skaitā Ventspili pārklājusi sniega sega. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” informē par sniega tīrīšanu pilsētā.

 • Trešdien gaidāms spēcīgs sniegputenis 0

  Trešdien naktī un dienā Latviju, īpaši valsts rietumu un dienvidu daļu, skars līdz šim spēcīgākais sniegputenis šajā ziemā, un trešdienas vakarā valstī sāks ieplūst lielākais aukstums kopš pērnā gada janvāra, brīdina sinoptiķi.

 • Plāno izbūvēt velomaršrutu visapkārt Būšnieku ezeram 4

  Ventspilī plānots turpināt veloceliņa izbūvi gar Būšnieku ezeru. Pēc projekta realizācijas 2017.gadā būs iespējams mērot velomaršrutu visapkārt ezeram, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.