Vide

 • Temperatūra naktīs noslīdēs nedaudz zem nulles 0

  Nedēļas otrajā pusē laikapstākļus Latvijā noteiks anticiklons, tādēļ, samazinoties mākoņu daudzumam, naktis un rīti kļūs krietni aukstāki, prognozē "Global Forecast System".

 • Notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija 0

  Pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina ventspilniekus piedalīties ikgadējā lielgabarīta atkritumu savākšanas akcijā „Nodod tuvāk mājām” Ventas kreisajā krastā sestdien, 21. oktobrī, un svētdien, 22. oktobrī.

 • Uzsākti būvdarbi Ventspils Dienvidrietumu rajonā 0

  Uzsākti būvdarbi Ventspils Muzeja projekta "Ziemeļkurzemes kultūrvēsturiskā un dabas mantojuma saglabāšana un tūrisma piedāvājuma attīstība" daļa, kuras laikā tiks veikta infrastruktūras izveide pilsētas Dienvidrietumu rajonā.

 • Ziedu skulptūras pošas ziemai 2

  Iestājoties īsti rudenīgiem laika apstākļiem, jaunos, siltākos tērpos ieģērbjas arī pilsētas ziedu skulptūras.

 • Aicina tīrīt piemājas meliorācijas grāvjus 4

  Ņemot vērā klimatiskos laika apstākļus, Ventspils pilsētas p/i “Komunālā pārvalde” lūdz individuālo dzīvojamo māju īpašniekus, kuru pieguļošajā teritorijā atrodas meliorācijas grāvji, pievērst pastiprinātu uzmanību to tīrībai.

 • Turpinās balsošana 0

  Vēl līdz 15. oktobrim ir iespēja paust savu viedokli par nozīmīgākajām Latvijas, tai skaitā arī Ventspils un novada, ainavām.

 • Būšnieku laivu bāze noslēgusi sezonu 1

  Ventspils Būšnieku ezera laivu bāze noslēgusi šā gada laivošanas un tūrisma atpūtas sezonu. Šosezon ezerā pārsvarā laivojuši vietējie iedzīvotāji un makšķernieki.

 • Bērnu pilsētiņā uzstādītas jaunas dubultās šūpoles 11

  Novērtējot dubulto šūpoļu oriģinalitāti un funkcionalitāti un pateicoties Ventspils jauno vecāku ieteikumiem, Bērnu pilsētiņā uzstādītas jaunas šūpoles. Jaunās dubultās šūpoles atradīsies vienā no laukumiņiem, kurš tieši paredzēts vismazākajiem bērniem.

 • Uzsāk lapu savākšanas akciju 5

  Rūpējoties par tīru un sakoptu pilsētu, jau vairākus gadus pēc kārtas p/i Komunālā pārvalde no 1. oktobra pilsētas iedzīvotājiem organizē lapu savākšanas akciju un piedāvā no savām privātām teritorijām bez maksas nodot maisos savāktās koku lapas.

 • Pārventā pabeigti veloceliņa izbūves būvdarbi 6

  Būvdarbu ietvaros tika izbūvēts jauns apvienotais gājēju un velo celiņš 460 m garumā Talsu ielā no Dzintaru ielas līdz Tārgales ielai, esošās ietves vietā tika uzstādītas divas atkritumu urnas un viens soliņš, kā arī ierīkots zāliens un apstādījumi.

 • Uzsākta laivu nolaišanas vietu izbūve 0

  Šobrīd uzsākti ES līdzfinansētā projekta būvdarbi laivu nolaišanas vietu izbūvei Ventā, Ābolu ielas galā un Būšnieku ezera Laivu bāzē, finansējumu malu zvejniecības apkarošanai ieguvusi arī Ventspils pilsētas pašvaldības policija.

 • Pabeigta gājēju ietves pārbūve ar pandusu 8

  Šonedēļ pilnībā pabeigti būvdarbi, programmas “Mazuļiem draudzīga pilsēta” ierosinātā gājēju ietves pārbūve Kuldīgas ielas posmā no Raiņa ielas līdz ēkai Kuldīgas ielā 25A, kur šajā posmā tika izbūvēti četri pandusi vides pieejamības nodrošināšanai un ietves pielāgošanai vecākiem ar ratiņiem.

 • Sāksies astronomiskais rudens 0

  Šovakar sāksies astronomiskais rudens un ir gaidāma ilgstoša sausa perioda iestāšanās, turklāt gaisa temperatūra šīs nedēļas nogalē sasniegs plus 20 grādu atzīmi, prognozē sinoptiķi.

 • Turpina cīņu ar graustiem 7

  Būvniecības administratīvā inspekcija (BAI) turpina aktīvu darbu ar vidi degradējošām un cilvēku drošību apdraudošām būvēm Ventspils pilsētā.