Vide

 • Dabas sakopšanas talka Ovīšos 0

  Pasaules Dabas fonds (PDF) sadarbībā ar Dabas Aizsardzības pārvaldi (DAP) turpina projektu “Dabas brīvdienas” un aicina ikvienu pieteikties dalībai talkā, kas no 18. līdz 19. augustam notiks dabas liegumā “Ovīši”.

 • Par bojājumiem var ziņot visu diennakti 0

  Lai savā pilsētā justos komfortabli, dzīvotu skaistā un sakārtotā vidē un pilsētas infrastruktūra funkcionētu iespējami efektīvi, p/i Komunālā pārvalde aicina iedzīvotājus ziņot par bojājumiem, kas radušies pilsētas teritorijā dažādu iemeslu dēļ.

 • Apbalvoti konkursa “Pilsētas rota” uzvarētāji 2

  Ik gadu jūnijā ventspilnieki tiek aicināti pieteikt dalību konkursā Pilsētas rota, kurā žūrija izvērtē sakoptākās, interesantākās un skaistākās piemājas teritorijas Ventspilī, bet labākie tiek paziņoti un apbalvoti pilsētas svētkos uz Galvenās svētku skatuves Ostas ielas promenādē.

 • Zibens iespēris termināļa celtnī 9

  Pērkona grāviens, kas ap pusčetriem naktī pamodināja ne vienu vien ventspilnieku, radies pēc zibens spēriena Noord Natie Ventspils Terminals celtnī.

 • Meža kapos atjaunots apkalpes ceļš 1

  Domājot par apmeklētāju un tehnisko darbinieku ērtību, Meža kapos tika izbūvēts jauns ūdensvads un veikti atjaunošanas darbi apkalpes ceļam.

 • Vēsāks par normu 0

  Jūlija otrajā dekādē, līdzīgi kā mēneša pirmajās desmit dienās, vidējā gaisa temperatūra valstī bija aptuveni divus grādus zem klimatiskās normas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

 • Laikus gatavojas nākamajam ziedonim 0

  Pilsētas dārznieces laikus gatavojas, lai pavasarī ziedi pilsētā uzplauktu no jauna. Domājot par pilsētas ziedu rotas daudzveidību, puķu dobēs ik rudeni tiek iestādītas tūkstošiem dažādu šķirņu sīpolpuķu, bet ziedu daudzveidībai jaunu šķirņu sīpolpuķu sīpolus iepērk jau vasarā.

 • Būšnieku ezera peldvieta atzīta par drošu 1

  Šonedēļ p/i “Komunālā pārvalde” saņēmusi Veselības inspekcijas kontroles aktu ar atzinumu, ka Būšnieku ezera peldvieta ir droša apmeklētāju lietošanai un atbilst visām Ministru kabineta noteiktajām prasībām.

 • Uzsāk “Liepu sienu” veidošanu 1

  Šonedēļ pilsētā tiks uzsākti ikgadējie koku vainagu formēšanas darbi - “Liepu sienu” veidošana. Liepu vainagi tiks formēti 6 m augstumā taisnā un kubveida formā, izmantojot motorizētās dzīvžoga šķēres un pacēlāju.