Vide

 • Gājēju iemītā taciņa Katoļu ielā kļūst par bruģakmens ietvi 0

  Ventspils pilsētas iedzīvotāji un viesi savās ikdienas gaitās bieži izmanto taisnākos ceļus, lai nokļūtu galamērķī, dažkārt ieminot taciņas zaļajās zonās. Viena no šādām vietām ir Katoļu ielā pie Lielā prospekta, kas pašlaik pārtop par ietvi.

 • Slēgs satiksmi pa iekšpagalmu Jūras ielā 3A 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” informē, ka šā gada 29.martā tiks uzsākti būvdarbi objektā “Labiekārtojuma rekonstrukcija koplietošanas teritorijā Jūras ielā 3A, Ventspilī – 2.kārta”.

 • Pilsētu sāk izrotāt pavasara puķu stādījumi 0

  Šonedēļ PSIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” darbinieki uzsākuši puķu dobju un puķu podu sakopšanas darbus pēc ziemas sezonas, kā arī pavasara puķu stādīšanu un sīpolpuķu mēslošanu.

 • Aicina skolēnus piedalīties projektā ''Zaļi darbi Latvijai'' 0

  PSIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sadarbībā AS “Latvijas Zaļais punkts” aicina visus Ventspils vispārizglītojošo skolu 1.-12. klašu skolēnus piedalīties projektā “Zaļi darbi Latvijai”, lai pievērstu jauniešu uzmanību atkritumu šķirošanas nozīmīgumam dabas resursu un vides kvalitātes saglabāšanā.

 • Sākas astronomiskais pavasaris 0

  Šodien plkst.12.29 pēc Latvijas laika būs ekvinokcija - Saules diska centrs šķērsos debess ekvatoru un nonāks debess ziemeļu puslodē, liecina astronomu sniegtā informācija.

 • Ventā atrod maluzvejnieku murdus 0

  Valsts vides dienesta (VVD) Ventspils reģionālās vides pārvaldes inspektori Ventas upē Ventspils novada Ziru pagastā vakar,15.martā, atklāja sešus nelikumīgus nēģu murdus, informēja VVD pārstāve Maruta Bukleviča.

 • Notiek būvdarbi Sarkanmuižas dambī 0

  P/i “Komunālā pārvalde” informē, ka ir uzsākti būvdarbi Sarkanmuižas dambī, lai izbūvētu apgaismojumu gājēju pārejai pie b/d "Saulīte".

 • Uzstādīti jauni basketbola grozi 0

  Sākoties pavasarim p/i “Komunālā pārvalde” ir parūpējusies par vairāku jaunu, modernu basketbola grozu konstrukciju uzstādīšanu pašvaldības daudzdzīvokļu māju iekšpagalmos, kuros ierīkoti basketbola laukumi.

 • Pagājušā gada otrajā pusē par smakām sūdzējušies 55 dienās 5

  Valsts vides dienesta Ventspils reģionālās vides pārvalde informē, ka 2016. gada 2. pusgadā iedzīvotāji par smakām sūdzējušies 55 dienās, bet 51 sūdzību epizode bijusi saistīta ar naftas produktu smakām. Pārbaudot sūdzības, veikti arī smaku mērījumi.

 • Masveidā sāk greiderēt grants autoceļus 0

  Pateicoties labvēlīgiem laika apstākļiem, visos valsts reģionos masveidā sākas grants ceļu greiderēšana, informēja AS ''Latvijas valsts ceļi''.

 • Atļauj nojaukt vairākas ēkas 1

  Ventspils pilsētas domes sēdē pieņēma lēmumu par vairāku nekustamo īpašumu nojaukšanu, kas pašreiz atrodas avārijas stāvoklī, degradējot pilsētvides ainavu un apdraudot garāmgājējus.

 • Pie Būšnieku ezera plāno izbūvēt putnu novērošanas torni 4

  Ventspilī pie Būšnieku ezera plānots izbūvēt putnu novērošanas torni, paredzēts arī izstrādāt aplikāciju viedtālruņiem, lai interesentiem būtu iespējams iegūt informāciju par Būšnieku ezera teritorijā mītošajiem putniem.