Politika

 • Lembergs raksta vēstuli Judinam 7

  Ventspils mērs Aivars Lembergs nosūtījis vēstuli Saeimas deputātam Andrejam Judinam ar lūgumu skaidrot lēmumā “Par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr. 16870000911″ ietverto formulējumu būtību un pamatojumu. Vienlaikus šī vēstule nosūtīta arī prezidentam Raimondam Vējonim, premjeram Mārim Kučinskim un ģenerālprokuroram Ērikam Kalnmeieram.

 • Aivara Lemberga preses konference (VIDEO) 4

  Piedāvājam Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga iknedēļas preses konferenci, kurā mērs izteica viedokli par dažādām aktuālām tēmām Latvijā.

 • Aivara Lemberga preses konference Rīgā 8

  Trešdien Rīgā preses konferenci rīkoja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, pastāstot par aktualitātēm pilsētā un arī paužot savu nostāju par tā sacamajām "Rīdzenes sarunām".

 • Lembergs: "Dokumenta, kas pierādītu "oligarhu sarunas", nav" (VIDEO) 19

  Saeimas deputāti, ierosinot parlamentārās izmeklēšanas komisijas izveidošanu saistībā ar žurnālā "Ir" publiskotajām "oligarhu sarunām", rīkojušies neprofesionāli, jo viņu rīcībā nav dokumenta, kas apliecinātu šādu sarunu esamību, savā preses konferencē paziņoja Aivars Lembergs.

 • "Latvijai un Ventspilij" uzvar vēlēšanās Ventspilī 35

  Politiskā partija "Latvijai un Ventspilij" pārliecinoši uzvarējusi šī gada pašvaldību vēlēšanās, iegūstot 62,13% vēlētāju balsu, tādējādi Aivars Lembergs saglabājis Ventspils mēra amatu, liecina Centrālās vēlēšanas komisijas dati par visiem 13 iecirkņiem pilsētā.

 • Vēlētāju aptauja: Ventspilī arī šoreiz vairākumu ieguvusi Lemberga vadītā "Latvijai un Ventspilij" 12

  Ventspilī pašvaldību vēlēšanās lielāko vēlētāju atbalstu kārtējo reizi guvusi pašreizējā pilsētas mēra Aivara Lemberga vadītā partija "Latvijai un Ventspilij", par kuru nobalsojuši 60% pilsētas balsstiesīgo iedzīvotāju, liecina vēlētāju aptauja pie iecirkņiem (exitpoll), kas veikta ar socioloģisko un tirgus pētījumu centra SKDS metodoloģisko atbalstu.

 • Ventspilī nobalsojuši 3,63%, novadā – 3,09% 5

  Pirmajās divās iepriekšējās balsošanas dienās Ventspils pilsētā nobalsojuši gandrīz 1000 vēlētāju, bet novadā, kur balsstiesīgo ir vairāk nekā par divām reizēm mazāk, - gandrīz trīs simti.

 • Oponenti sabijušies par iespēju manipulēt ar vēlēšanu rezultātiem (VIDEO) 10

  Ventspils mēra Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") oponenti, kuri vēlēšanās Ventspilī kandidē no apvienotā "Vienotības" (V), Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (NA) un Latvijas Reģionu apvienības (LRA) saraksta ar Ģirtu Valdi Kristovski (V) priekšgalā, lūguši atļauju nepārtrauktai vēlēšanu procesa novērošanai Ventspilī, informēja partiju apvienības pārstāve Inese Ozoliņa.