Trešdiena, 23. jūlijs, 14:45
Sveicam: Magda, Magone, Mērija
Šodien Ventspilī: 23 .. 25 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Sestdiena, 29. septembris, 2012
Vieglatlētiem godalgas Koknesē
Reitings: 0 (0x)

Sporta skolas Spars vieglatlēti ar labiem panākumiem startējuši Kokneses kausa izcīņas sacensībās mešanas disciplīnās – A, B un C vecuma grupās.

A vecuma grupā (95.–96. dz.g.) pie divām zelta medaļām tika Elīza Šubrovska (trenere Mārīte Alaine), kura palika nepārspēta lodes grūšanā (12,34 m) un diska mešanā (28,49 m). Bronzu diska mešanā ieguva vēl viena mūsējā Sigita Reitere (Agris Paipals), kura uzrādīja rezultātu 21,10 metri.

 

B grupā (97.–98. dz.g.) otrais šķēpa mešanā palika Gints Grebis (Juris Petrovičs, Andris Kronbergs), kura iespētais – 43,56 metri. Vēl vienu sudrabu šķēpa mešanā C grupā (99.–2000. dz.g.) izcīnīja Kristiāns Šefanovskis (Juris Petrovičs, Andris Kronbergs), kurš labākajā mēģinājumā uzrādīja rezultātu 46,98 m. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Šovasar Latvijas reģionos darbu sākuši pieci romu mediatori - īpaši apmācīti romu kopienas pārstāvji, kuru darbības galvenais uzdevums ir veicināt saikni un sadarbību starp romu kopienu un dažādām pašvaldības un valsts institūcijām, kā arī vietējo sabiedrību, informēja biedrības "Izglītības iniciatīvu centrs" pārstāve Līva Rūliete.

Pateicībā par labu apkalpošanu kafejnīcās, bāros un klubos apmeklētāji nereti oficiantiem un bārmeņiem atstāj arī dzeramnaudu. Tā ir greznība vai nepieciešamība? Viedokļi dalās.

22. jūlijā ap plkst. 17.00 smaga avārija notikusi uz Ventspils-Kuldīgas šosejas, netālu no Dzirnavām, kurā cietuši divi vieglās automašīnas pasažieri un šoferis.

No 18. līdz 20. jūlijam Ventspilī norisinājās Starptautiskais Baltijas jūras reģiona valstu motobraucēju salidojums „Kurland Bike Meet 2014”.

Starptautiskais baikeru salidojums “Kurland bike meet 2014” katru gadu izceļas ar lielu motociklistu skaitu. Diemžēl, šogad salidojuma dalībnieki bija iesaistīti ne tikai skatītāju priecēšanā, bet arī ceļu satiksmes negadījumos.

Valsts prezidenta kancelejas vadītājam Gundaram Daudzem būs trešais kārtas numurs, šoruden gaidāmajās Saeimas vēlēšanās kandidējot no Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) saraksta Kurzemes vēlēšanu apgabalā, informēja Ventspils mērs, parijas "Latvijai un Ventspilij" priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Vakar KNAB oficiāli paziņoja, ka drošības līdzeklis, kas aizliedza Valsts policijas (VP) Ventspils iecirkņa priekšniekam Ģirtam Kokinam ieņemt amatu, ir atcelts.

Šonedēļ sākas pagastu svētku svinēšana. Sestdien, 19. jūlijā, svētkus svinēs trīs Ventspils novada pagastos – Užavā, Ugālē un Piltenē.

28. jūlijā plkst. 13 Piltenē, Skolas ielā 3a,ikviens interesents aicināts apskatīt automašīnu, paredzētu kvalitatīvas palīdzības sniegšanai vientuļiem un veciem cilvēkiem un personām ar īpašām vajadzībām viņu dzīves vietā.

Nekāda revolūcija Latvijas ostās nenotiks, jo radikālos priekšlikumus, kas traucētu ostu darbu, Satiksmes ministrijas darba grupa ostu konkurētspējas uzlabošanai ir noraidījusi, biznesa portālam "Nozare.lv" norādīja Ventspils ostas pārvaldnieks Imants Sarmulis pēc darba grupas rezultātu prezentācijas.

Vai Tu apmeklē citu pilsētu svētku svinības?