Svētdiena, 25. janvāris, 16:14
Sveicam: Sigurds, Zigurds
Šodien Ventspilī: 0 .. -2 °C, apmācies, bez nokrišņiem
Sestdiena, 29. septembris, 2012
Vieglatlētiem godalgas Koknesē
Reitings: 0 (0x)

Sporta skolas Spars vieglatlēti ar labiem panākumiem startējuši Kokneses kausa izcīņas sacensībās mešanas disciplīnās – A, B un C vecuma grupās.

A vecuma grupā (95.–96. dz.g.) pie divām zelta medaļām tika Elīza Šubrovska (trenere Mārīte Alaine), kura palika nepārspēta lodes grūšanā (12,34 m) un diska mešanā (28,49 m). Bronzu diska mešanā ieguva vēl viena mūsējā Sigita Reitere (Agris Paipals), kura uzrādīja rezultātu 21,10 metri.

 

B grupā (97.–98. dz.g.) otrais šķēpa mešanā palika Gints Grebis (Juris Petrovičs, Andris Kronbergs), kura iespētais – 43,56 metri. Vēl vienu sudrabu šķēpa mešanā C grupā (99.–2000. dz.g.) izcīnīja Kristiāns Šefanovskis (Juris Petrovičs, Andris Kronbergs), kurš labākajā mēģinājumā uzrādīja rezultātu 46,98 m. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

17. janvārī Ventspilī kādā veikalā Lielajā prospektā, ap plkst. 14:30 ienāca vīrietis un mēģināja nozagt naudu no kases aparāta. Kad tas viņam neizdevās, vīrietis paņēma pudeli vīna un aizbēga.

Pateicoties kādam iedzīvotājam, kurš pēc vakar publicētā videoieraksta atpazina Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes meklēto vīrieti, policija ir noskaidrojusi viņa personību.

Vai mūsu līdzcilvēki ir atsaucīgi un gatavi sniegt palīdzīgu roku brīžos, kad tas ļoti nepieciešams? Nestandarta situācijās bieži vien atklājas cilvēka patiesā seja. Reti izdodas parādīt, kā cilvēki uzvedas šādās situācijās, ja vien tās netiek radītas mākslīgi, ar mērķi pārbaudīt sabiedrību. Piemēram, foruma apmeklētāja raksta, ka ir vīlusies Ventspils vīriešos – neviens nav palīdzējis, kad viņai pašai nācies mainīt pārdurtu riepu. Līdzīgā situācijā cenšas iejusties Ventas Balss komanda.

Olimpiskajā centrā „Ventspils” sestdien notika „Latvijas Radio 2” (LR2) rokmūzikas un popmūzikas dziesmu aptaujas „Muzikālā banka 2014” apbalvošanas ceremonija, kurā par gada vērtīgākās dziesmas titulu sacentās 15 dziesmas.

Trešdien, 21. janvārī, ap plkst. 14.00 Saules un Bērzu ielas krustojumā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā sadūrās Ventspils reisa mikroautobuss un automašīna BMW.

No šī gada par 4,5% tiek palielinātas visu Ventspils pašvaldībā strādājošo algas. Tiem, kuri saņem minimālo algu vai tuvu minimālajai algai, algas pieaugums ir lielāks, šodien preses konferencē informēja Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Pašvaldības SIA Ventspils reiss gada nogalē godināja savus darba darītājus – labākos autobusu vadītājus, īpaši izceļot tos, kas, strādājot uzņēmumā, nobraukuši miljonu kilometru. Miljons – tas ir turpat 25 reizes apbraukt apkārt zemeslodei pa ekvatoru. Daudz. Tāpēc jaunie miljonāri Māris Ozoliņš (attēlā no kreisās), Petro Muzika un Dainars Plūme pelnījuši īpašu uzmanību, uzskata uzņēmuma vadība.

23. janvāra pēcpusdienā Fabrikas ielas 2 daudzdzīvokļu mājas ceturtajā stāvā izcēlies ugunsgrēks, kuru rezultātā izdedzis dzīvoklis.

Saeima otrajā lasījumā atbalstīja izmaiņas Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā, ar kurām plānots sīkāk diferencēt naudas sodus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par nelielu ātruma pārsniegšanu sankcijas paredzēts samazināt, bet bargākus sodus noteikt par būtisku atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Ārpolitikas debatēs Saeimā Gundars Daudze uzsvēra, ka tieši šobrīd varam novērtēt, cik pareiza bijusi Latvijas izvēle kļūt par NATO dalībvalsti un attiecībās ar Krieviju aicināja tiekties pēc risinājumiem diplomātiskā ceļā.

Vai tu parasti svini savas dzimšanas dienas?