Otrdiena, 1. decembris, 07:38
Sveicam: Emanuels, Arnolds
Šodien Ventspilī: 4 .. 6 °C, skaidrs, bez nokrišņiem
Sestdiena, 29. septembris, 2012
Vieglatlētiem godalgas Koknesē
Reitings: 0 (0x)

Sporta skolas Spars vieglatlēti ar labiem panākumiem startējuši Kokneses kausa izcīņas sacensībās mešanas disciplīnās – A, B un C vecuma grupās.

A vecuma grupā (95.–96. dz.g.) pie divām zelta medaļām tika Elīza Šubrovska (trenere Mārīte Alaine), kura palika nepārspēta lodes grūšanā (12,34 m) un diska mešanā (28,49 m). Bronzu diska mešanā ieguva vēl viena mūsējā Sigita Reitere (Agris Paipals), kura uzrādīja rezultātu 21,10 metri.

 

B grupā (97.–98. dz.g.) otrais šķēpa mešanā palika Gints Grebis (Juris Petrovičs, Andris Kronbergs), kura iespētais – 43,56 metri. Vēl vienu sudrabu šķēpa mešanā C grupā (99.–2000. dz.g.) izcīnīja Kristiāns Šefanovskis (Juris Petrovičs, Andris Kronbergs), kurš labākajā mēģinājumā uzrādīja rezultātu 46,98 m. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Spēcīgais vējš šorīt Ventspilī Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ēkai norāvis daļu jumta seguma. Tā rezultātā traumpunktā iebrukuši griesti, cietušo nav. Turpinās darbs pie postījumu seku likvidēšanas. Iesaistīti gan glābēji, gan būvnieki.

Ventspils tiesa daļēji apmierinājusi Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja pirmā vietnieka infrastruktūras jautājumos Jāņa Vītoliņa ("Latvijai un Ventspilij") civilprasību pret ventspilnieku Ivaru Jansonu saistībā ar Vītoliņam veltītiem aizskarošiem komentāriem un nospriedusi piedzīt no Jansona par labu Vītoliņam morālā kaitējuma atlīdzību 1500 eiro apmērā, informēja tiesneses palīdze Kristīne Tomiņa.

Piektā daļa Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju Ministru prezidenta amatā vēlētos redzēt pašreizējo Ventspils mēru Aivaru Lembergu ("Latvijai un Ventspilij"), liecina pētījumu kompānijas TNS un LNT ziņu raidījuma "900 sekundes" veiktā aptauja.

Pasūtīs neatkarīgu ekspertīzi situācijas izvērtēšanai sakarā ar norauto Ventspils slimnīcas jumta segumu. Saskaņā ar 2007. gadā veiktā iepirkuma par ārstniecības korpusu renovāciju rezultātiem šorīt vētrā norautā Ventspils slimnīcas jumta atjaunošanu 2008. gadā veikusi SIA “Rude K”. 

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija šodien vienojās nākamgad palielināt Ministru prezidenta, ministru, parlamentāro sekretāru, Saeimas frakciju un komisiju vadītāju algas.

27. novembrī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) rīkos pedagogu brīdinājuma streiku, kurā piedalīsies arī daļa pedagogu no 2. vidusskolas, 3. vidusskolas, 4. vidusskolas, 6. vidusskolas, 1. pamatskolas, Vakara vidusskolas, pirmsskolas izglītības iestādēm „Varavīksne”, „Zīlīte”, „Zvaigznīte”, „Rūķītis” un „Pasaka”.

Šodien, 30. novembrī, no plkst. 5.00 līdz 10.00 jūras piekrastē dienvidrietumu vējš iegriezīsies no rietumiem un pastiprināsies brāzmās līdz 25-29 m/s, informē Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Lai sniegtu materiālu atbalstu Ziemassvētkos, Ventspils pilsētas Sociālais dienests decembrī sāks izmaksāt pašvaldības pabalstu Ventspils pilsētā deklarētajiem pensionāriem un personām ar invaliditāti, bērniem ar invaliditāti, bez vecāku gādības palikušajiem bērniem, kā arī bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.

Ja darba devējs - izglītības iestādes vadītājs, pašvaldība vai cita institūcija - ar iebiedēšanas un draudu metodēm mēģina atturēt pedagogus piedalīties streikā, šāda rīcība uzskatāma par cilvēktiesību pārkāpumu un ir attiecīgi sodāma, pārliecināta Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA), kas gadījumā, ja tiks saņemta atbilstoša informācija, gatava vērsties arī Valsts darba inspekcijā (VDI).

Valdība šodien lēma, ka nākamgad būs četras dažādas minimālās algas stundu tarifa likmes atkarībā no darba stundu skaita mēnesī.

Vai tu apmkelē trenažieru zāli?