Trešdiena, 6. maijs, 06:27
Sveicam: Didzis, Gaidis
Šodien Ventspilī: 12 .. 14 °C, apmācies, lietus
Sestdiena, 29. septembris, 2012
Vieglatlētiem godalgas Koknesē
Reitings: 0 (0x)

Sporta skolas Spars vieglatlēti ar labiem panākumiem startējuši Kokneses kausa izcīņas sacensībās mešanas disciplīnās – A, B un C vecuma grupās.

A vecuma grupā (95.–96. dz.g.) pie divām zelta medaļām tika Elīza Šubrovska (trenere Mārīte Alaine), kura palika nepārspēta lodes grūšanā (12,34 m) un diska mešanā (28,49 m). Bronzu diska mešanā ieguva vēl viena mūsējā Sigita Reitere (Agris Paipals), kura uzrādīja rezultātu 21,10 metri.

 

B grupā (97.–98. dz.g.) otrais šķēpa mešanā palika Gints Grebis (Juris Petrovičs, Andris Kronbergs), kura iespētais – 43,56 metri. Vēl vienu sudrabu šķēpa mešanā C grupā (99.–2000. dz.g.) izcīnīja Kristiāns Šefanovskis (Juris Petrovičs, Andris Kronbergs), kurš labākajā mēģinājumā uzrādīja rezultātu 46,98 m. 

Komentāri
Pievienot komentāru
Komentētākie raksti šonedēļ

Trešdien, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ventspils brigāde, Saules un Jūras ielas krustojumā, palīdzēja koku galotnēs iestrēgušajam kaķim izglābties.

29. aprīlī Ventspils Jaunrades namā norisinājās nu jau par tradīciju kļuvusī pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogu mācību gada noslēguma sanāksme, kuras noslēgumā tika godināti labākie skolotāji un mīļākie skolotāju palīgi.

Lai gan valstij trūkst līdzekļu kompensējamajiem medikamentiem un daudzi pacienti nevar saņemt viņiem nepieciešamās zāles, apmēram puse no pacientiem, kas apmeklējuši ārstu, neievēro mediķu norādes.

Mazajiem komersantiem ir iespēja pieteikties valsts līdzfinansētajiem attīstības pakalpojumiem Ventspils Biznesa inkubatorā, kas darbojas brīvostas teritorijā – Augsto tehnoloģiju parkā. Uz atbalstu var pretendēt uzņēmumi, kas nav vecāki par diviem gadiem.

Jaunie nosacījumi "ātro kredītu" nozarei mazinās neapdomīgas aizņemšanās risku, atzina Ekonomikas ministrijā (EM).

Valsts svētku laikā Ventas Balss TV dosies Ventspils ielās, lai uzzinātu, vai gaidāmās brīvdienas cilvēkiem saistās ar valstiskām jūtām, vai ir tikai iespēja atpūsties no darba. Tāpat atskatīsimies uz notikumiem, kuru gadadienu atzīmējam maija sākumā. Raidījumā uzzināsiet, kur un kā iespējams baudīt svētku noskaņu Ventspilī.

Noslēdzoties apkures sezonai, pašvaldības SIA „Ventspils nekustamie īpašumi” apsaimniekotajās daudzdzīvokļu mājās līdz 30. aprīlim tiks atslēgta siltumapgāde.

1. maijā Ventspils tirgū atklās Ventspils novada tirdzniecības vietu. Tirgošanos uzsāks Dagnija Grieze no Tārgales, kura piedāvās medu, Andis Vītolbergs no Ventavas tirgos sieru, piltenieks Oskars Gūtmanis – maizi un konditorejas izstrādājumus, bet amatniecības un suvenīru salona "Ventiņpūrlād" vadītāja Astrīda Kinne piedāvās dažādus amatniecības izstrādājumus un gaumīgas piemiņlietas.

Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas deputātiem radušās bažas, vai pašvaldībās netiek sagrozīta grāmatvedība saistībā ar atalgojuma izmaksāšanu kultūras darbiniekiem par darbu brīvdienās.

Basketbola klubs "Ventspils" sestdien, 2. maijā, LBL pusfināla izbraukuma spēlē pārspēja BK "Jēkabpils" ar rezultātu 88:81, sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0. Trešās ceturtdaļas beigās un ceturtās ceturtdaļas sākumā viesi veica izrāvienu 33:13.

Vai esi jau sarūpējis dāvanu mammai Māmiņdienā?