Vējš 4.34 m/s
Visu laiku esmu domājis, kāpēc Latvijā ir savādāk nekā citur pasaulē.Visur ir džakuzi-latvijā burbuļvanna.Visur citur kompjuters-latvijā dators.Paskaidrojiet vai tad mēs dzīvojam uz neapdzīvotas salas vai?
Latvju nāciju pārstāvji/varoņi
Ko tad īsti svin-Lieldienas,vai
Pashā svētkus?
Vakar valsts prezidents pēc iepazīšanās ar sevišķi slepeniem dokumentiem ,esot bijis šokēts par valstī notiekošo un valdības rīcību šajā situācijā.
Tad nu ir pieņemts lēmums ar steigu atlaist pašreizējo premjēru ar visiem ministriem un nodot viņus tiesībsargājošām iestādēm.
Pēc nopietnām pārdomām prezidents nolēmis steidzīgi atbrīvot Lembergu no cietuma un uzticēt viņam premjēra amatu.
P.s.labs datums šodien kalendāra!:)))
Cilvēkus atlaiž no darba,visur visādi ierobežojumi.Daudzi ir iedzīti strupceļā.Bet ar visu to,mēs galvenais par ko spriežam,vai stulbi gvelžam ir Lembergs un vakcīnas, vakcinācijas,dome utt.Nesaprotu tas viss kaut kādā veidā uzlabos Jūsu dzīves? Vai nu arī cilvēkiem prāts vairs nestrādā,un tupi gaida ko no augšas liks izpildīt.Un lielākā daļa mēli izkāruši skries izpildīt.Tas viss ir farss.
Nonsens nozīmē ārprātīgā nejēdzīga,farss.Vai tad tiešā esi tik neaptēsts,ka nezina vārda nozīmi?Kur tu dzīvo?Skolā esi gājis?Biju domājis,kā cilvēki ir daudz gudrāki.
Kāds man lūdzu pateiks,cik sērijas būs šim seriālam,kurš notiek latvijā?Jeb te jau sāk ost pēc santas barbaras?
Ja anglija atej rakst ar WC pa god Čerčilam, ta kapeic Vencpile n…
Tad nodrošiniet autobusiem kondicionierus! Nevis ventilatorus, ku…
tas i VenstpilReis domāc tekst .