Solīt sola, bet nekā !

Andris Lapukoks | 22.04.2021, 14:04:48 | 882

Vakar Bruno Jurševics savā FB kontā solīja, ka viņš un viņa sieva vairs nekomunicēs Ventas Balss forumā,
Citāts: "Līdz ar minēto vēlējos savā un Anželikas vārdā pasacīt, ka savu nosacīto "eksperimentu" beidzam un portālu turpmāk savu domu un viedokļu paušanai neizmantosim. " https://www.facebook.com/bruno.jursevics/posts/3691466274315020

Bet re dažas stundas atpakaļ - The Andželika is back !
https://www.ventasbalss.lv/forums/pilseta/4410

Pat tik vienkāršu solījumu grūti turēt!

Pirms balso apdomājies !

Komentāri (20)

 • -17
  sranskis Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Viss jau ļoti vienkārši- feisbukā nevēlama jautājuma uzdevēju var vienkārši nobloķēt u.t.t. Personīga pieredze ar vienu JēKāPistu!

 • -17
  Varēlijs Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Kas tur ko apdomāties. Kurš par tiem Jēkapi*teņiem balsos? Varbūt kāds,kuram ir parkinsona slimība un trāpīs garām.

 • -7
  Vitālijs_Artimenko Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Man draudzene vakar arī solīja, bet beigās vakarā pēkšņi galva sapēja vinai.

 • -13
  Sigurds Pirms 2 dienām

  Šim kungam ir tāda nelāga tendence, ja tā var izteikties, ka saka vienu, bet dara citu, domā citu..Nu var jau būt , ka domā, ka tā ir, bet fakti saka ko citu.. Viņš te klāstīja, ka 91.gadā A.Lembergs “novāca no ceļa“ Latvijas Tautas frontes deputātus, tai skaitā Bruno Jurševicu, jo viņš nepiekrita viņa mahinācijām. Bet toreiz Bruno zaudēja ar 7 balsīm Lembergam. Par A.Lembergu bija Tautas frontes frakcija, par Jurševicu- nacionālradikāļi kopā ar Interfronti.
  Var jau visādi te tos vārdus sagrozīt un saukt to kā "novākšanu no ceļa", bet būtu jāatceras, ka tas 91.gads jau nav nemaz tik tālu, lai mēs to neatcerētos!

 • -14
  Arnis Junge Pirms 2 dienām

  Tas pats skaļais izteiciens, ka 1991.gadā Ventspils ostā sākās Lemberga laiki. :D Ventspils osta tajā laikā ar tās infrastruktūru un termināliem piederēja Valstij, ne pašvaldībai, un pavisam ne Lembergam. Tā kā faktus grozīt viņam patīk, jā!

 • -2
  yolo Pirms 2 dienām

  Atrodi cilvēkus, kas tajā laikā strādāja ostas uzņēmumu administrācijā un palūdz, lai pastāsta kas un kā tad notika.

 • -7
  sranskis Pirms 1 dienas, 22 stundām

  Lemberga laiki Ventspils ostā sākās vēl pirms 1991.gada, kad viņam izdevās "izspiest" no Maskavas birokrātiem atskaitījumus pilsētai par kaitīgo vielu pārkraušanu.

 • -2
  Arnis Junge Pirms 1 dienas, 18 stundām

  Sranski, par Tevi atsauksmes Ventspilī- A/S ”Ventamonjaks” galīgi nav labas.. ”Tukša muca tāli skan” Bet arī tāda vajadzīga.

 • 0
  Kriska Pirms 1 dienas, 22 stundām

  SIGURD, nacionālradikāļi ar interfronti nevarēja būt kopā. Tu kaut ko sajaucis.

 • -4
  Larijs Kukarans Pirms 1 dienas, 21 stundas

  Ko jūs te varat ņemties?Kāds no viņiem kādreiz savus solījumus ir turējis?Nekad!Cilvēku muļķība un naiva ticība labajam ir bezgalīga:)

 • -6
  Larijs Kukarans Pirms 1 dienas, 21 stundas

  Ak jā,aizmirsu piebilst,ko visi tāpat zina,bet nez kāpēc bieži aizmirst.Tikko tiek klāt pie siles,tā domā tikai par savu kabatu.

 • -9
  Brīvība Pirms 1 dienas, 21 stundas

  Kaut kas debīls jau ir pašā solīšanas faktā.
  It kā vnk nevarētu korekti darīt savu darbu komunālajā saimniecībā pilsētnieku interesēs.

 • -11
  Sigurds Pirms 1 dienas, 20 stundām

  Solīt un darīt ir viens. var jau nesanākt kā cerēts, bet vismaz mēģināt.
  Bet solīt sakot, ka redz viņi darīs un neviens cits nekad neko nav darījis, kamēr acīm redzams, ka padarīts ir daudz - tas jau ir kas cits. Turklāt solīt bez pamatojuma, solīt, kad līdz šim paši neko nav darījuši. Un vēl tā apvainojumu bārstīšana.. Pataisot citus par sazin kādu nelabo, izdomājot lietas, kam iespējams notic tie, kas neiedziļinās, jo tie apvainojumi ir tik tālu izdomāti, ka kaut cik apzinoties mērogu ir skaidrs, ka tas nav reāli.

 • -13
  Sigurds Pirms 1 dienas, 20 stundām

  Teikt, ka dēļ Lemberga “Transņeftj” 2000 gadu sākumā pārtrauca naftas piegādi pa cauruļvadu uz Ventspili. Jeļcins jau 20.gadsimta deviņdesmito gadu vidū pieņēma lēmumu būvēt naftas vadu uz Primorsku Krievijā. Nu kā var iedomāties, ka Lembergs šādu lēmumu ietekmējis.

 • -10
  Sigurds Pirms 1 dienas, 18 stundām

  Izej pa pilsētas ielām, apskaties, kā pilsēta attīstījusies, kā mainījusies uz labo pusi. Ielas sakārtotas, mājas sakārtotas, pagalmi sakārtoti, skaistas dobes, skolas, bērnudārzi, mūzikas vidusskola, koncertzāle, bibliotēkas, teātra nams.. Turklāt visa infrastruktūra bija gatava arī šim pandēmijas murgam. Cilvēkiem ir kur sportot brīvā dabā, var notikt treniņi. Dzīve neapstājās ar visu kovidu.

 • -2
  tiešām suns Pirms 1 dienas, 19 stundām

  summēju rezultātu,kādam var nepatikt-varonis cietumā,pārticību guvis no zila gaisa.darījis tikai to labāko,bet nesaprasts.... paldies un uz neredzēsanos.........

 • -2
  tiešām suns Pirms 1 dienas, 19 stundām

  summēju rezultātu,kādam var nepatikt-varonis cietumā,pārticību guvis no zila gaisa.darījis tikai to labāko,bet nesaprasts.... paldies un uz neredzēsanos.........

 • -5
  sranskis Pirms 1 dienas, 15 stundām

  Saldu dusu!

 • -5
  Dajūsko Pirms 1 dienas, 16 stundām

  Un ko tu, duksi, Ventspils labā esi izdarījis? Pat kakas aiz sevis nesavāc.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: